En İyi 10 Ümraniye İstanbul Yangın Merdiveni

4 Yangın Merdiveni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Yusuf Ş.

Yusuf Ş.

Yangın Merdiveni · Maltepe, İstanbul
Yangın Merdiveni ,İnsan hayatı her zaman büyük önem taşıyan bir konudur ve bu nedenle de insan hayatının güvenliğini sağlayabilmek amacıyla alınan tedbirlerin artırılması düşüncesiyle yangın merdiveni kullanımının ve binalara bu merdivenlerin konulması zorunlu hale getirilmiştir. Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan İstanbul yangın merdiveni firmamız konuyla ilgili tüm yükümlülüklerinizden en doğru ve kaliteli şekilde kurtulabilmenize olanak sağlamaktadır.
Buluş

Buluş

Yangın Merdiveni · Ümraniye, İstanbul
Şirketimiz BALGRUP 10 yılı aşkın bir süredir yangın söndürme sistemleriyle ilgili ithalat, imalat ve montaj yapmaktadır.Hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı kalmayıp ferforje, dış cephe, bina güçlendirme, sıhhi tesisat, polikarbon, tadilat dekorasyon ve çelik yapılarla da ilgili konularda inşaat sektörüne hizmet veren başlıca firmalardan biriyiz. Bal Grup olarak önceliğimiz olan yangın merdivenleri ve yangın kapılarını deneyimli ve eğitimli uzman ekibimizle kendi atölyemizde imal etmekteyiz
Selçuk  K.

Selçuk K.

Yangın Merdiveni · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba 15 yıllık iş tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize yangın güvenliği ve elektronik güvenliği alanında hizmet vermekteyiz.
Hale  Ç.

Hale Ç.

Yangın Merdiveni · Fatih, İstanbul
15 Yıllık tecrübemiz ile yönetmeliklere uygun şekilde sizlere yangın ve elektronik güvenlik alanında hizmet vermekteyiz .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nureddin YALÇIN
Yangın Merdiveni   14/03/2019

Bu bir resmi iş,ben de devlet memuruyum. ilgili firma ile ön görüşme yaptık.İhale hazırlığı yapıyorum.Değişik görüş ve önerilere gereksinim duyduk.İlgilenirlerse görüşeceğiz. Her şey için teşekür ederim.Kolay gelsin.

         
Fatih Çatak
Yangın Merdiveni   01/02/2017

İl görüşmesi yapıldı. Hizmet için gerekli bilgi ve planlama yapıldı. Sipariş aşamasındayız. Fiyat ve Ödeme konusunda anlaşılması halinde sözleşme imzalanacak. Bu aşamaya kadar ki süreçten memnunuz. Teşekkürler...

Yangın Merdiveni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz