Hizmet Ver
3D Bina Modelleme

4 İzmir Urla 3D Bina Modelleme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Urla civarında 77 3D Bina Modelleme Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Urla 3D Bina Modelleme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 77 3D Bina Modelleme Uzmanı, Urla içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Urla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Urla içinde yazılan 102 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 20 kişi Urla 3D Bina Modelleme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Urla İzmir 3D Bina Modelleme Uzmanı

Ceyhar Ali T. photo

Ceyhar Ali T.

30.11.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

3D modelleme konusunda tecrübeli birisi olarak. SkechUp, Archicad, Lumion gibi programlarda iyi seviyede bilgiliyim. Aldığım mimarlık eğitimi ve ofis stajının ardından piyasa hakkında bilgisi olan birisiyim. Modellemelerimi yaparken tasarımın güzel olması konusunda önerilerde bulunabilirim.

Bihter A. photo

Bihter A.

21.08.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Merhaba. Ben hem çalışırken öğrenmek isteyen hem harçlığımı çıkarmak isteyen bir mimarlık öğrencisiyim. archicad 3d bina modelleyip render alabiliyorum. ilgilenirseniz size yardımcı olmak isterim.

Cemre C. photo

Cemre C.

19.10.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Milano da mimarlik yapiyorum, uzaktan 3D mekan, urun.vb modelleme & render, teknik cizim hizmeti vermekteyim.

Kaan Murathan E. photo

Kaan Murathan E.

06.02.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Merhaba ben Kaan, Yeni mezun olmuş bir mimar olarak yüksek lisans yapmak üzerine planlarım var ve bu süre zarfında da freelance mimar olarak çeşitli işler yapmaktayım. Birçok programa hakimim (3DSmax, sketchup, Vray(sketchup connected), archicad, Lumion, Autocad, Adobe Photoshop) ve bu...

Süleyman Efe E. photo

Süleyman Efe E.

06.10.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Merhaba ben Mimar Efe,sizden gelen mimari tek veya daha fazla oda,ofis,restaurant,cafe veya konut projelerinin gerek tasarım ve 3D çizimlerini gerekse hazırda yapılmış olan bir tasarımın 3D görselleştirmesini sizin için yapabilirim.Aynı zamanda proje taslak tasarımları ve uygulamalarını da 3D...

Ebru T. photo

Ebru T.

09.08.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Merhaba , 4 yıllık aktif deneyimim var. 9 Eylül Üni. Mimarlıktan mezunum. Görselleştirme, teknik proje gibi işleriniz için ulaşabilirsiniz.

Yasemin S. photo

Yasemin S.

19.12.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 2018 mezunuyum. İki boyutlu teknik çizim, 3D modelleme, peyzaj tasarımı, villa bahçe site tasarımı, mimari render, havuz teknik çizim ve 3D konularında 4 yıldır hizmet vermekteyim. 2 yıl boyunca özel bir havuz şirketinde görev aldım. Autocad, Sketch Up, Lumion ve...

Ege Us U. photo

Ege Us U.

23.03.2023

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

İzmir Ekonomi Üniversitesi & Szczecin Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü mezunu. 3-D modelleme, Render ve mimari çizim uzmanı.

Afra G. photo

Afra G.

06.05.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

2014 yılı Mimarlık Bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamladım. Şu an modelleme ve çizim üzerine işler almaktayım.

Berşan C. photo

Berşan C.

04.01.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

2. Sınıf makine mühendisliği öğrencisi ve sketch up meraklısı bir insanım. Kendimi geliştirme adına buradan proje göndermek istiyorum. Fazla faiş fiyatlarla insanları korkutmak amacım değildir.

Asiye Y. photo

Asiye Y.

02.10.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Ev Ya Da İş Yeriniz İçin Hayalinizdeki Mekanı Birlikte Tasarlayalım. Mimari Fikirler, Tasarım Projeleri, Dekorasyon Fikirleri İçin Doğru Yerdesiniz. İç Mekan Projeleri kişiye ve mekana özel ürünler için sizlere destek verebilirim .

Simge S. photo

Simge S.

29.09.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Mimarım ve restorasyonda yüksek lisans yapıyorum,her türlü mimari proje çizimi ve modellemesi yapabilirim.En kısa sürede,hemen cevap alabileceğiniz ve görsel olarak kaliteli çizim ve modelleme için iletişime geçebilirsiniz.

Ece M. photo

Ece M.

09.05.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Merhaba, 2d ve 3d çizim yapabilirim. Autocad,revit, sketchup ve lumion ile rahatlıkla 3d model oluşturabilir ve render alabilirim.

Aydın G. photo

Aydın G.

15.06.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Makine tasarım mühendisiyim Ürün ve projelerinizi imalata uygun tasarlayıp Lazer kesim abkan ve talaşlı imalat dosyalarınızı hazırlarım Bununda yanında ürünlerinizin renderlarini alabikirim

Umut A. photo

Umut A.

21.06.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

AUTOCAD 3D MAX VE VRAY RENDER SOLİDWORKS MUDBOX MAYA ZBRUSH PLASTİK VE METAL PARÇA ÇİZİMLERİ 3D PRİNTER BASKIYA HAZIR VE BASKI ALINMASI EV MAĞAZA MEKAN TASARIMI ÜRETİM AŞAMASINA HAZIR HALE GETİRME 2D PARÇA NUMUNE TEKNİK ÇİZİM

Çağdaş E. photo

Çağdaş E.

14.03.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

SketchUp 3D modelleme yapabiliyorum. Ev,taşıt, arazi, yapı ve ürün modellemeleri yapabilirim

Numan Emre Ç. photo

Numan Emre Ç.

04.08.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Rhino, Autocad, Photoshop ve Twinmotion gibi programlara oldukça hakimim. Şuanda da aynı zamanda bir firmada çalışmaktayım. Kalan zamanımı değerlendirerek sizlerle beraber mimarlık konularında bildiklerimi paylaşıp beraber öğrenmeyi çok isterim. Aynı zamanda 3D Render ,proje çizimler ve 2D plan...

Alper T. photo

Alper T.

18.06.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Yeni mezun mimar ve 3d Modelleme ve Animasyon alanında 8 senelik iş tecrübemle proje öncesi sonrası desteğim ve yönlendirmemle, projelerinizi en iyi şekilde çıkarabilirim. Örnek işlerim için:https://kuula.co/profile/ARKT

Burak H. photo

Burak H.

20.06.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

5 yılı aşkın süredir inşaat sektöründeyim Sketchup storyboards, Makine Ekipman detaylandırması, ev dekorasyonu, çeşitli tasarımlar üzerinde Sketchup'da uğraşıyorum

Betül A. photo

Betül A.

10.03.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü mezunuyum. İyi derecede Revit, Sketchup, 3dsMax, Lumion, Autocad ve Photoshop bilmekteyim.

Furkan M. photo

Furkan M.

02.04.2022

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Profesyonel derecede cephe tasarımı 3D model yapımı Mimari çizimler. Uygulama projesi çizimleri Render çalışmaları Görselleştirme

Furkan D. photo

Furkan D.

16.12.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Merhabalar, Otomotiv sektöründe design mechanical engineer olarak görev alıyorum. Solidworks çizimlerinizi yaparak, projelerinizi başarılı bir şekilde tamamlamanızı görmek beni mutlu edicektir.

Merve T. photo

Merve T.

25.05.2021

3D Bina Modelleme · Urla, İzmir

Üç boyutlu çizim ile ürün görselleştirme, mimari görselleştirme vb. bir çok alanda detaylı ve fotoğraf kalitesinde çizimlerle hayallerinizi, projelerinizi somutlaştırabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Urla 3D Bina Modelleme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Urla 3D Bina Modelleme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Bina Modelleme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Bina Modelleme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Bina Modelleme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Bina Modelleme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Bina Modelleme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Bina Modelleme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Bina Modelleme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Urla 3D Bina Modelleme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Urla 3D Bina Modelleme fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl