Hizmet Ver

4 Urla Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Urla civarında 34 Kişisel Gelişim Koçu hizmet vermeye hazır.

Kişisel Gelişim Eğitimi

En İyi 10 Urla Kişisel Gelişim Koçu

M serkut Kızanlıklı photo

M serkut Kızanlıklı

24.09.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Yaklaşık 15 yıldır kariyer gelişimi üzerine çalışmaktayım. Bu çalışma alanımı kurumsal ve kişisel koçluk yaparak da geliştiriyorum.

Özlem Sibel Sertbaşı photo

Özlem Sibel Sertbaşı

19.08.2021

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Yaklaşık 10 yıldır Bioenerji ve bilinçaltı üzerine Danışmanlık alıyorum.Yaptığım çalışmalar arasında; Kozmik Enerji(Fotiny Gudela hocam),Bioenerji(Victor tchny ve Kemal Haluk Cebe),Mutluluk Koçu ve Egitmeni,Bilinçaltı Dili Terapisti, Tarotun Bilinçaltı Sistemiyle okunması,Jeopatik alan tespiti ve...

Mamadoula Ebru Öztürk photo

Mamadoula Ebru Öztürk

31.03.2017

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Hayat bir Ödüldür. Sevgi- Değişim - Gelişim Sizleri bekliyor . Yoga- Doula ( Hamilelik & Doğum Koçluğu)- Bioenerji- Kuantum- Pilates - Psikolojik Danışmanlık Sevgiyle Kalın. Villa Aura

Rabia Karabulut photo

Rabia Karabulut

15.11.2020

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Hayatınızı mutlu ve başarılı bir şekilde organize edebilmeniz kişisel gelişiminize sağlayacağınız katkılar oranında mümkündür. Kendinizi tamamlama ve farkındalık süreçlerinizde hedeflerinize ulaşmak ve kişisel performansınızı en üst seviyesine taşımak üzere birlikte yol alabiliriz.

Melis Uysal Ballıkaya photo

Melis Uysal Ballıkaya

14.05.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Aynaya baktığımızda gördüklerimize değil göremediklerimize ışık tutmak için birlikte yol alalım. Bizi biz yapanlara odaklanalım. Sahi kimiz biz ve neden neredeyiz?

Koçun Benimm photo

Koçun Benimm

04.05.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Profesyonel Yaşam ve Eğitim Koçluğu Hayatınızda her alanda kolaylıkla uygulayıp çözümleyebileceğiniz becerileri kazanabilirsiniz. Önemli olan gerçekten yapmak istemeniz.

Mehmet Köse photo

Mehmet Köse

15.04.2017

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

2 üniversite eğitimi ve 1 yüksel lisans eğitimi aldım Pazarlama, iktisat konusunda pratik becerim ve eğitimim mevcuttur Teorik iktisat ve pazarlam eğitime pek inanmam, eğitimleri pratik olmalı Kişisel gelişimde ise video eğitimi ve pratik eğitim olarak ilerlemekteyim Malezya, Gürcistanda...

Zeki Gönden photo

Zeki Gönden

02.02.2021

Kişisel Gelişim Eğitimi · Urla, İzmir

Selamlar , Elektrik Elektronik Mühendisiyim . 8 yıldır spiritüel eğitimler alıyorum . Reiki Master , Teta Healing Uygulayıcısı , Durugörü Eğitmeni , Yaşam Koçluğu yapıyorum . Frekansların temeli olan dünyamızda evrim bilgisini ve bu dünyanın mekaniğini temel alan danışmanlıklar vererek toplumsal...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Urla Kişisel Gelişim Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Urla Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Urla Kişisel Gelişim Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kişisel Gelişim Eğitimi için Urla içinde toplam 34 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 52 yorum ve verilen 5 ortalama puan Urla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 19 kişi Urla Kişisel Gelişim Eğitimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl