Hizmet Ver

4 Üsküdar Topraklama Ölçümü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 62 Topraklama Ölçümü hizmet vermeye hazır.

Topraklama Ölçümü

En İyi 10 Üsküdar Topraklama Ölçümü

Uvi Mühendislik photo

Uvi Mühendislik

27.03.2020

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Elektrik Tesislerinde Toprakalama Ölçümü Elektrik İç Tesisat Uygunluk Belgesi Termal Kamera İle Pano Kontrolü Tüm Ölçümler Emo Yetki Belgeli Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

MUSTAFA TUĞRUL Taşkın photo

MUSTAFA TUĞRUL Taşkın

07.04.2021

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Elektrik topraklama ölçümü iç tesisat muayenesi trafo bakım hat bakım proje çizim takip ÇSGB ve EMO onaylı belge verilir EKİPNET raporlama trafo tesis yapimi

Karar Enerji Denetim Ve Kontrol photo

Karar Enerji Denetim Ve Kontrol

19.08.2019

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

TÜRKAK AKREDİTASYON ve Elektrik Mühendisleri Odası SMM belgemiz ile topraklama raporunuzu yönetmeliklere uygun olarak en kısa sürede hazırlıyoruz.

Sağlam Mühendislik photo

Sağlam Mühendislik

02.02.2016

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Kariyerim Ve Referanslarim ; 2006 Grand Cevahir Otel ( Barboy) 2007 Grand Cevahir Otel ( Barmen) 2008 - Spor Egitmeni ( Yardimci Antrenörlük) 2009 GFK (Arastirmaci) 2009 Sheva ( Barmen) 2010 - Mas Daf ( Stajyer , Elektrik Mühendisi ) 2011 Mas-Daf ( Hidrolik , Hidro Teknik , Hidrafor ,...

Alteksan Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti photo

Alteksan Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti

09.05.2019

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Topraklama ve paratoner ölçümlerinizi, paratoner kurulum hizmetinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde, tecrübeli mühendis kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Akabinde TSE, Çalışma Bakanlığı, İş Güvenliği, itfaiye ve belediyeler dahil tüm kurumlarda geçerli olan, gerekli yetki belgelerini içeren (SMM,...

Plus Muayene Mühendislik photo

Plus Muayene Mühendislik

22.10.2020

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Elektriksel Muayeneler, Yetkili ve Zorunlu Muayeneler (EMO ve EKİPNET kayıtlı geçerli ve yetkili muayeneler) - Topraklama Ölçümleri - Paratoner Ölçümü - Pano Muayenesi - Kaçak Akım Rölesi Testleri - Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu (Trafo Sorumlulukları)

Alt Enerji Mühendislik Çözümleri photo

Alt Enerji Mühendislik Çözümleri

21.02.2019

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Elektrik Mühendisliği Hizmetleri üzerine özelleşen firmamız, işletmeler için Topraklama Ölçümü, Paratoner Ölçümü ve Kontrolü, Elektrik İç Tesisat uygunluk Belgesi, Pano Kontrolü, Termal Kamera Kontrolü, Enerji Kimlik Belgesi Hizmetleri vermektedir. Elektrik söz konusu olduğunda işi profesyoneline...

Amper Enerji photo

Amper Enerji

12.11.2020

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Amper Enerji olarak elektriksel ve mekanik ölçümlerinize Türkak onaylı Akredite bir kuruluş olarak yanıt vermekteyiz. Ölçüm ve kontrollerinizde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Topraklama Ölçümü photo

Topraklama Ölçümü

31.01.2018

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ RAPORLANDIRILMASI,PARATONER ÖLÇÜM VE RAPORLANDIRILMASI,ELEKTRİK İÇ TESİSAT KONTROL VE RAPORU,KATODİK KORUMA ÖLÇÜM VE MONTAJI HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

Melco Mühendislik photo

Melco Mühendislik

31.07.2018

Topraklama Ölçümü · Üsküdar, İstanbul

Elektrik taahhüt,projelendirme, OG işletme sorumluluğu ve trafo bakım işleri, İSG elektrik ve mekanik periyodik muayene ve ölçüm işleri yapılmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında , işleyişlerinde her yıl yapılması gereken periyodik muayeneleri, ilgili standartlara uygunluğunu denetleyip,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Topraklama Ölçümü Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Topraklama Ölçümü ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Üsküdar Topraklama Ölçümü için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Topraklama Ölçümü için Üsküdar içinde toplam 62 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 8 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 79 kişi Üsküdar Topraklama Ölçümü için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl