En İyi 10 Üsküdar İstanbul Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 180 Web Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Semra Emran

Semra Emran

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Özgün, profesyonel, kolay anlaşılır, kurumsal kimliğe uygun, kullanıcı odaklı kurumsal veya kişisel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Projenizi baştan sona tüm aşamalarıyla ele alıp (wireframe, tasarım, kodlama) ulaşmak istediğiniz kitleye, sizi veya markanızı taşımak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
Faruk Durbarış

Faruk Durbarış

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Web Tasarım üzerine bazı referanslarım: www.farukdurbaris.com www.farukdurbaris.com/kad/ www.farukdurbaris.com/kad2/ www.istanbularabuluculukburosu.com www.turkishleaks.org www.istihbarat.biz Sistem yönetimi konusunda bilgilerim: Windows 2003 ve 2008 (R2) Server kurulumu – yönetimi (IIS – DNS File Server ve diğer uygulamalar) Active Directory kurulumu ve yönetimi (DC – Domain Controller). Exchenge Server 2003 – 2007 - 2010 kurulumu - yönetimi yanı sıra MS TMG ve MS UAG gibi MS Güvenlik ail
Rüveyda Moğol Kayrın

Rüveyda Moğol Kayrın

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Bilge Adam'da Web- Grafik Tasarım eğitimi aldım, şuan Yazılım ve Veritabanı eğitimine devam ediyorum. 2012 yılında Bilgi Üniversitesi'nin sosyalmedya işbirliği ile hazırladığı Sosyal Medya Uzmanlık eğitimini aldım. Ardından sosyalmedya da bir dönem Editörlük yaptım. Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver ve Flash programlarına ayrıca HTML/CSS ve Wordpress'e hakimim. W3C ve SEO kurallarına hakim olup siteleri tüm b
Hasan Çavdar

Hasan Çavdar

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Liseden WEB Tasarım bölümü mezunuyum ve bilgisayar öğretmenliği okuyorum. Bilinen kolejlerin 6 yıldır WEB siteleri, broşür, afiş ve kartvizitlerini yaptım. Halen devam etmekteyim. Talepler doğrultusunda projeler üretebildiğim gibi, şablonlar arasından seçim yapabilir yada sıfırdan başlatılan bir proje üzerinde fikir yürüterek isteklerinizi sunabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda oluşturduğum alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Web Hizmeti

Web Hizmeti

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Web Hizmeti - Krumsal Reklam Çözümleri Hizmetlerimiz - Web Tasarımı - Fotoğraf Çekimi - E-Ticaret Kurulumu.Düzenlenmesi - Seo - Katalog Tasarımı - Dergi Tasarımı - Bannner Tasarımı - Broşür Tasarımı - Google Adwords Hizmeti
Ntr Medya

Ntr Medya

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
2008 yılında ABC Ajans olarak Ankara’da kurulan ve 2014 yılında NTR Medya olarak isim değiştirerek İstanbul’da çalışmalarına devam eden, bünyesine kattığı seçkin personel ile en iyi hizmeti profesyonel bir biçimde sağlayan firmamız; Web Tasarımda olduğu kadar Google Adwords Arama Motoru Optimizasyonu ve 3D Modelleme yazılımlarında da lider firmalardan biri olmuştur.Sektöründe, yenilikleri kullanma konusunda öncü bir şirket olan NTR Medya, sorumluluğunun bilincinde olarak, kaliteli ve hızlı hi
Genius Teknoloji Danışmanlık

Genius Teknoloji Danışmanlık

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Genius Teknoloji Danışmanlık olarak, dijital ortamlarda marka değerinizi yansıtacak Web Sitenizi oluşturarak, Sosyal Medya da marka değerinizi arttıracak ve daha fazla hedef kitleye erişimi sağlayacak içeriklerin oluşturulması ve paylaşımı konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Saliha Öz

Saliha Öz

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Kurumsal Kimlik , Logo , Kartvizit , Marka Oluşturma , Afiş , Billboard , Insert , Broşür , Katalog , E-katalog , Dergi , Kitap , Sticker , Parti Ürünleri Tasarımı , Kupa - Puzzle - Tshirt - vb Promosyon Ürün Tasarımları , Kişiye Özel Baskı Ürünleri , Bina ve Araç Giydirme , Rollup , Flama , Duvar ve Zemin Baskı , Kişiye Özel Davetiye. gibi gibi gibi . Tasarımsal her ihtiyaca bir çözüm üretmek benim işim ;)
Grifa Interactive

Grifa Interactive

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Grifa, 2005 yılında kurulan, digital mecrada faaliyet gösteren, müşterilerine interaktif çözümler sunan, creative ajanstır. Hizmet ağını mobil platformlar ve profesyonel web uygulamaları oluşturmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyen, markalaşmak yada marka değerini yükseltmek isteyen şirketlerin tercihidir. Grifa, sorunsuz hizmet anlayışını benimseyip, en iyisini başarmayı hedeflemiş, alanlarında uzman ekibi ile profesyonel çalışmaların altına imza atmaktadır.
Tein Digital

Tein Digital

Web Tasarım · Üsküdar, İstanbul
2005 yılından bu yana dijital stratejiler geliştiren firmamız kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı doğru çözümlerle zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bizleri tanımak işlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Olcay Dikici
Web Tasarım   14/10/2020

Arkadaş işinde gayet başarılı ve müşteri ilişkilerinde kuvvetli bir iletişime sahip. İsteklerinizi doğru bir şekilde anlayıp çözüm sunabiliyor.

         
Hamdi Akin
Web Tasarım   01/10/2020

hizli ve cozum odakli yaklasimi ayrica . fiyat politakasi icin kendisine tesekkur ederim . detaylarla yormayip tek seferde hizli bir calisma sunarak uzmedi .kesinlikle tavsiye edilebilir bir hizmet aldim

         
Kutlu Balcı
Web Tasarım   09/09/2020

Dürüst ve çalışkan bir arkadaş. Bir süre birlikte çalıştık. Zamanlamaya uyar, iyi iş çıkartır. Tavsiye ederim.

         
Ergun Uzunay
Web Tasarım   05/08/2020

Arkadaşlar ile aynı gün buluşup işi kendilerine verdim hem işlerine sağdık hemde dakikler ben kendileri ile çalışmaktan çok memnunum ilk çalışmamızdı son olmayacağı kesin

         
Cenk Egemenlik Egemenlik
Web Tasarım   16/03/2020

Çok kaliteli hizmet aldık ve ücret ödemesi sonrası da yardım almaya devam ediyoruz. Teşekkürler Özge Hanım

         
Serkan Sen
Web Tasarım   23/10/2019

İşine hakim , düzeyli,sorumluluk sahibi ve samimi bir arkadaş kazandık ;sadece hizmet almadık .Çok çok teşekkür ederiz.

         
Ali Ergen
Web Tasarım   14/10/2019

Şirketimiz için Web sitesi yapımı hizmetini aldık.Kısa sürede sitemiz yapıldı ve aktif hale gelmiştir.Herhangi bir sıkıntı veya değişiklik için taleplerimize anında cevap verilmiştir.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Figen Kirişbalkan
Web Tasarım   13/10/2019

Çalışmalarımız hala devam ediyor .Ali bey işinde gerçekten başarılı bir arkadaş .Şu ana kadar gayet profesyonel bir durum içinde .Heyecanlı ve işine tutkun Sizin ne istediğinizi anlayarak tamamen istekleriniz doğrultusunda istekle çalışıyor .Umarım bu şekilde işimizi sonlandırırız .

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz