Hizmet Ver
Yabancılar İçin Türkçe Dersi

4 İstanbul Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 242 Yabancılar İçin Türkçe Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Yabancılar İçin Türkçe Dersi için Üsküdar içinde toplam 242 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 30 yorum ve verilen 5 ortalama puan Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 194 kişi Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Yabancılar İçin Türkçe Dersi

Merve Öztürk photo

Merve Öztürk

17.12.2020

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Merhaba:) Ben Merve.Arapça mütercim-tercümanlık öğrencisiyim.Siz değerli Arap arkadaşlarıma Türkçe konuşma konusunda yardımcı olmak istiyorum:)

Begum Yildiz photo

Begum Yildiz

06.02.2021

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ben Begum. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Turk Dili ve Edebiyatında yan dalımı yaptım. Pedagojik Formasyon ve yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Üniversite yıllarımdan beri özel okul, özel kurs merkezi gibi eğitim kuruluşlarında görev yapmaktayım. Yabancılara türkçe eğitimi...

Derya Ömür photo

Derya Ömür

23.04.2018

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Merhaba. İsmim Derya Ömür. Türküm. Yabancilar icin, özellikle de Rusça konuşan kişiler için Turkce dersler. 3 yil boyunca Rus okulunda Turkce ogrettim, farkli kurslarda da deneyime sahibim.Rusça ve İngilizce biliyorum.

Hüseyin Yıldırım photo

Hüseyin Yıldırım

25.08.2020

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, ben Hüseyin YILDIRIM. Kamu yönetimi bölümünde lisans ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yaptım. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Osmanlı Türkçesi Usta Öğretici sertifikam bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde 4 yıl boyunca bir çok kursta eğitmenlik yaptım. Yurt...

Dilek Sadıkoğlu photo

Dilek Sadıkoğlu

28.12.2021

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

20 yıl tecrübeli Anadolu lisesinde görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden TYT/AYT/LGS/KPSS sınavlarına yönelik özel ders verilir. Dil bilgisi taktiklerle, nokta atışlı pratik uygulama ve bilgilerle öğrenciyi sıkmadan tamamen sınava yönelik veya okula destek amaçlı öğretilir. Okuma,...

Betül Sevim photo

Betül Sevim

13.10.2021

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Psikoloji ve sosyoloji çift ana dal mezunuyum. Ardında sosyoloji yüksek lisansımı tamamladım. Eğitimlerimi İngilizce olarak tamamladım. Türkçe öğrenmek isteyenlere, İngilizce Türkçe karşılaştırmalı olarak Türkçe özel ders verebilirim.

Gökhan Çervatoglu photo

Gökhan Çervatoglu

03.04.2022

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

(Türkçe) Merhaba Dünya. Ben Gökhan. (Lütfen önce linkteki videoma göz atınız. https://youtu.be/o808TIdmIkY ) Sizlere İstanbul’un Karadeniz’e açılan penceresi, Şile’den sesleniyorum. Sizi çizdiğim karikatürlerle desteklenmiş, "neşeli" bir temel Türkçe eğitimine davet ediyorum. Türkçe ve...

Ufuk Sezer Kaynak photo

Ufuk Sezer Kaynak

07.10.2021

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Hello Friends; My name is Ufuk Sezer Kaynak. I am a Turkish teacher. I graduated from Turkish Language Teaching in 2014 and Turkish education master's program in 2019. I worked in the field of teaching Turkish to foreigners at Istanbul Maltepe University for 2 years. Now I teach Turkish to...

Aslı Çelik photo

Aslı Çelik

24.06.2021

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

Https://www.privateturkishlessons.com Web sayfamdan benim hakkımda detaylı bilgi alabilirsiniz. Türk Dili Edeniyaı mezunuyum. Yüksek Lisansımı da Yabancılara Türkçe Öğretimi için yaptım. 20 yıla yakın zamandır yabancılara Türkçe öğretmekteyim. Tömer ve Turkofoni gibi dil okullarından başlayıp...

رابعة ارتاش photo

رابعة ارتاش

28.10.2018

Yabancılar İçin Türkçe Dersi · Üsküdar, İstanbul

السلام عليكم انا تركية أصلا ودرست دراسة الاسلامية في المغرب و أتكلم اللغةالعربية جيدا وانا علمت اكثر من ٦٠ أشخاص الغة التركية الحمد لله لتعليم الغة التركية يحتاج ٣ الأشهرانشاء الله Hi Everyone, this is Rabia, Turkish from Istanbul originally. I have studied in Casablanca that why my...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yabancılar İçin Türkçe Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yabancılar İçin Türkçe Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yabancılar İçin Türkçe Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yabancılar İçin Türkçe Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yabancılar İçin Türkçe Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yabancılar İçin Türkçe Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yabancılar İçin Türkçe Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar Yabancılar İçin Türkçe Dersi fiyatları, talep detayına göre 90 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl