Hizmet Ver

4 Van Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Van civarında 138 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Van Matematik Özel Ders Öğretmeni

Kahraman Akan photo

Kahraman Akan

31.01.2021

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

Matematiği bilmek, matematiği sevmek ve bu dersi anlatabilmek başarılı olmak için olması gereken özelliklerin başında geliyor fakat sadece bunlar yeterli olmayabilir. Bunların dışında öğrenciyi tanımak, öğrenci psikolojisinden anlamak ve öğrencinin dersi sevmesini sağlamak gerektiğini düşünüyorum....

Fatih Soyalp photo

Fatih Soyalp

28.12.2021

Matematik Özel Ders · Edremit, Van

İnşaat mühendisinden matematik ve fizik özel dersleri. Birlikte fizik ve matematiğe farklı bir yaklaşımla yaklaşıp; sade ve anlaşılır bir biçimde her konunun üstesinden gelebiliriz.

Rabia Dokuyucu photo

Rabia Dokuyucu

21.11.2015

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunuyum 3 yıldır özel ders veriyorum. ortaokul ve lise matematik geometri konularında faydalı olabileceğimi düşünüyorum.

Ekrem Memiş photo

Ekrem Memiş

12.04.2017

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

7 yıl İzmir de kolej ve dershanelerde öğretmenlik yaptım.Şuan da Van da bir lisede öğretmenlik yapıyorum.

Gülsüm Deniz photo

Gülsüm Deniz

21.04.2021

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

Merhabalar Yıldız Teknik Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum 6 yıldır aktif olarak hem dersane hem özel ders deneyimim var öğrenciye aynı zamanda rehberlik ediyorum online dersleri daha uygun fiyata veriyorum bilgi için arayabilirsiniz.

Esma Özgül photo

Esma Özgül

04.11.2017

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

Van’da matematik öğretmeniyim. Özel derste 7. yılım. Özel ders benim için sadece ders anlatmak değil yeni insanlar tanıyıp birbirimizden faydalı şeyler öğrenmek aynı zamanda. Öğrencileri ezbere zorlamak yerine ispatlarla beraber konuları mantıklı bir çerçeveye oturtarak derslerimi işliyorum....

Gülnihal Sima İzgi photo

Gülnihal Sima İzgi

08.12.2018

Matematik Özel Ders · Erciş, Van

Ordu Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 5 yılı aşkın süredir çeşitli yaş grubu ve seviyelerde öğrencilere ders veriyorum.Bu konuda kendime güveniyorum ve öğrencilerimize matematiği sevdirme yolunda destek olabileceğime inanıyorum 🤗

Çağatay Tokmak photo

Çağatay Tokmak

06.12.2018

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

Öncelikle şunu söylemek isterim. Ders süresini hesaplamam öğrenci tarafından konu anlaşılıncaya dek anlatmaya devam ederim. Eğer özel ders alıyorsanız bunun da karşılığını öğreten kişiden beklemeniz en doğal hakkınız.  5 yıl boyunca çeşitli seviyelerde özel ders verdim.  Ezberden uzaklaşıp,...

Vedat Çalı photo

Vedat Çalı

25.07.2016

Matematik Özel Ders · İpekyolu, Van

SINAVLARA İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRMEK VE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE MATEMATİK SORULARINI ÇÖZMEK İSTEYENLERLE BİREBİR İLGİLENİR VE SONUCA YÖNELİK BAŞARILAR KAZANABİLİRİZ.GRUP ŞEKLİNDE VEYA BİREBİR ÇALIŞMADA OLABİLİR

Fatma Ayengin photo

Fatma Ayengin

22.09.2019

Matematik Özel Ders · Tuşba, Van

İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum . 2 yıl üniversite hazırlık dersanesinde çalıştım. Daha sonra 16 yıl Milli Eğitimde ortaokul mateöatik öğretmenliği yaptım. Ortaokul matemetik müfredatı ve kazanımlarını çok iyi biliyorum. İlkokul matematiğine de aynı şekilde vakıfım. Lise 4, Lise...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Van Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Van Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Van Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Van içinde toplam 138 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 197 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Van içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,020 kişi Van Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl