En İyi 10 Yalova Dil ve Konuşma Terapisti

4 Dil ve Konuşma Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Özge  Kabuk

Özge Kabuk

Dil ve Konuşma Terapisi · Yalova, Yalova
Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü 2019 mezunuyum. Eğitimim süresince çeşitli hastanelerde ve özel Dil ve Konuşma merkezlerinde hem gözlem hem uygulama stajlarımı tamamladım. DENVER II Gelişimsel Tarama Testi, DIR®FLOORTİMETM (101) Başlangıç Düzeyi, Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı (ETEÇOM) , TEDİL kurslarına katıldım. Çalışma Alanlarım: -Akıcılık bozuklukları (kekemelik, hızlı bozuk konuşma) -Gecikmiş dil ve konuşma -Ses bozuklukları(nodül,polip
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem S.
Dil ve Konuşma Terapisi   25/02/2021

Neva hanım gayet ilgili tüm süreci çok yakından takip ediyor. Seanslarımız devam ediyor ve çok memnunuz. Seans öncesi yaptığı hazırlıklar ve konuya farklı yaklaşımı oldukça etkileyici.

         
Gül D.
Dil ve Konuşma Terapisi   25/02/2021

Busra öğretmen sayesinde 1saatlik ders sonrasinda bile oğlum çok kelimesini düzgünce söylemeyi başardı, taktikleri güler yüzü ve sabrı ile çok memnun kaldık. tesekkurler.

         
Esra A.
Dil ve Konuşma Terapisi   07/02/2021

Setenay hanımın hemen dönüş sağlaması ve telefonda içimi ferahlatmasina ne kadar teşekkür etsem azdır ilk görüşmemizden sonra da umuyorum ki oğlumla da çok güzel anlasacaktir merakla bekliyoruz tanışmayı kendisiyle :)

         
Nazife E.
Dil ve Konuşma Terapisi   07/02/2021

oğlumun konuşamadığı bir cok ses vardi 2-3 hafta gibi kisa bir sürede harflerin çoğunu cikariyor artık... ayşegül hanım işinde çok iyi. daha önce de bir çok yere gittik düzenli bir istikrar ve kalıcılık yoktu. .. iyi ki ayşegül hanımı tanıdık. kullandığı yöntem çok etkili. herkesede tavsiye ediyorum.

         
Merve O.
Dil ve Konuşma Terapisi   03/02/2021

Online nasıl olur endişesi taşıyordum ama Neşe hanım olaya o kadar hakim ve işinin ehli ki hemen çocuğu konuya çekebiliyor. Zaten sosyal medyadan da çok olumlu paylaşımlara istinaden kendisiyle çalışmak istedik. Hem yeğenimin konusmadaki güçlüğü için yardımları hem aileye gerekli yönlendirmeleri yaptığı için çok teşekkür ederim.

         
Özlem Ö.
Dil ve Konuşma Terapisi   30/01/2021

4 yasindaki kızımın gecikmis konuşması ile ilgili gittik. Rana hanım sagolsun cok guzel tespitleriyle bizi rahatlattı. Bundan sonraki süreçte daha iyi.olacagina inanıyorum. Tavsiye ederim.

         
Emre Ö.
Dil ve Konuşma Terapisi   23/01/2021

Kendisi ile bugün tanıştık. Nasıl tatlı bi sesi ve mimikleri var. Çocuklar nasıl sevmesin😊 Tam bi oyun arkadaşı edası, yüksek enerjili ve çok çok başarılı. İlk kez profesyonel yardım alıyoruz. Bi tereddütümüz vardı. Biraz sohbetten sonra hemen ısındık☺️ Sakinliğinden, hemen iletişim kurabilmesinden, birlikte gülmelerinden ne kadar deneyimli olduğunu anladık😊. Çok çok başarılı bir iş hayatı diliyoruz☀️

         
Şeyma K.
Dil ve Konuşma Terapisi   18/01/2021

İşinde oldukça özverili ve iyi. Üçüncü deneyimlediğimiz hoca ve farkı görülebiliyor. Çocuklarla iletişimde oldukça başarılı. Tanıştığıma çok memnunum sıcakkanlı ve sevecen biri.

Dil ve Konuşma Terapisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz