Hizmet Ver
Öğrenci Koçu

4 Yalova Yalova Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yalova civarında 37 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Yalova Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 37 Öğrenci Koçu, Yalova içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Yalova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yalova içinde yazılan 33 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 50 kişi Yalova Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Yalova Yalova Öğrenci Koçu

Zeynep Gökçe B. photo

Zeynep Gökçe B.

18.11.2021

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

12. sınıfta (sayısalcı) başarılı, genel denemelerde birinci, okulda ilk 5 te olan bir öğrenciyim ve kendimi geliştirme amaçlı bu konu hakkında belirli platformlarda sertifikalı eğitimler almaktayım. İsterseniz sizinle sertifikalarımı paylaşabilirim. YKS sistemine en yakından aşınayım ve birçok...

Merve K. photo

Merve K.

23.02.2022

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

2014 yılından beri Rehber Öğretmen olarak görev yapıyorum ve sertifikalı öğrenci koçuyum 🙏

Büşra A. photo

Büşra A.

28.07.2021

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

Hem aile hem öğrenci odaklı gitmek ikisi birbirini tamamlayan bir bütün aile ne kadar sınava hazır hissederse kendini öğrencide o kadar güvende ve rahat hissedicektir

Deniz A. photo

Deniz A.

01.11.2019

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

Orta-okul ve lise grubu öğrencilerine 12 yıllık rehber öğretmenlık deneyimi ile birlikte öğrenci koçluğu eğitimi vermekteyim. Düzenli ders çalışma soru çözüm ödev takip ve sınav motivasyonu ile öğrencinin akademik başarısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Tülin Y. photo

Tülin Y.

11.07.2022

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümleri mezunuyum. 8 yıldır aktif olarak öğrenci koçluğu ve rehber öğretmenlik yapmaktayım. Şuan bir proje ortaokulun da çalışmaktayım. Koçluk yaptığım bir çok öğrencim il...

Meral D. photo

Meral D.

02.12.2020

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

Merhabalar. 7 yıldır psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. son 2 yılımda öğrenci koçluğu yaptığım birçok danışanım oldu. psikolojik olarak destek almak ya da dersler ve sınavlarla ilgili bir koçluk hizmeti almak isteyenleri beklerim.

Gizem H. photo

Gizem H.

24.09.2021

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

Merhaba 12 yıllık İngilizce Öğretmeni ve öğrenci koçuyum. LGS öğrencileriyle zamanı birlikte yönetiyoruz. -Bireysel çalışma programı -Saatli çalışma planı -Günlük çalışma takibi( özel uygulamalarla) -Günlük soru hedefi -Haftalık konu hedefi -Ders çalışma teknikleri -Deneme takip -Veli...

Kübranur T. photo

Kübranur T.

06.10.2020

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

Türkiye ilk bin dereceli Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden yks danışmanlığı✍🏻😃 EA 1499. SÖZ 799.su Kendi çalışma sistemimle size yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Haftalık ve aylık program ve takip✔️ Kaynak analizi ve tavsiyeleri✔️ Psikolojik destek✔️

Deniz A. photo

Deniz A.

17.07.2022

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

Merhaba. Ben Psikolojik Danışman Deniz Anaç. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum. Çeşitli terapi teknikleriyle online danışma hizmeti vermekteyim.

Emre U. photo

Emre U.

11.09.2020

Öğrenci Koçu · Yalova, Yalova

ODTÜ mezunu olarak, eğitim üzerine birikimlerim ile kişiye özel eğitim koçluğu yapıyorum. İnsanın kendini bilme sürecinde kişiye destek olup, hayat yolculuğunu kolaylaştırmak niyetiyle hizmet veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yalova Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yalova Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Yalova Yalova Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Yalova Yalova Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl