4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.551 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Yaşam Koçu

Tülay Ceyhan

Tülay Ceyhan

Sizde hayatınızda bir şeylerin değişmesini mi istiyorsunuz. Kim istemez ki farkındalığı artsın, daha iyi yaşam koşullarına ulaşsın. Kararsızlıklardan kurtulsun, Motivasyonu ve Özgüven yüksek olsun. Zamanı iyi yönetsin. Mutlu olsun. Sizde çözümler arıyorsanız hadi birlikte çözelim. Peki Tülay Ceyhan Kimdir? 1967 Almanya doğumludur. 1985 yılında Türkiye ye gelmiştir ve çalışma hayatına başlamıştır.Kendimi nasıl geliştirebilirim, neyi nasıl, daha iyi, daha verimli hale getirebilirim düşüncesi ile
Nurdan Reşidoğlu

Nurdan Reşidoğlu

Www.nurdanresidoglu.com web sayfam üzerinden ve whatsApp tan ulaşabilirsiniz. Yaşam Koçu çalışmalarında ; * Hayatıma anlam katmak istiyorum * Kendimi tanımak istiyorum * Alışkanlıklarımdan kurtulmak istiyorum * Ulaşmak istediğim hedeflerim var * Zaman Planlaması yapmak istiyorum * Motive olamıyorum * Misyonumun farkına varıp vizyon belirlemek istiyorum * Daha fazla zaman istiyorum * Daha fazla enerji istiyorum * Daha az stres istiyorum * Daha az korku istiyorum * Daha çok Farkı
Funda Çınar

Funda Çınar

İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunuyum, 12 yıl orta&üst düzey yöneticiliği yaptım. 4 yıldır profesyonel koç ve mentörüm. Adler Koçuyum ve ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) Etik kurallarında, uluslararası kalitede alabileceğiniz en uygun hizmeti veriyorum. Uzmanlık alanlarım Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve Yaşam Koçluğudur. Hayattan keyif almak, mutlu olmak, sağlıklı yaşam, hayatını düzene sokmak, ilişkilerini geliştirmek, hayallerini gerçekleştirmek, geleceğini ve kariyerini planlamak
Tuba Dokumacıgil

Tuba Dokumacıgil

Sosyoloji, psikoloji, kişisel gelişim ve kariyer danışmanlığı gibi birçok disiplini bünyesinde barındıran yaşam koçluğu sayesinde kişi kendine dışarıdan bir göz ile bakabilir, kendisini keşfedebilir, farkın-dalık yaratıp, hedef belirleyebilir ve böylece potansiyelini en üst düzeyde kullanmak için harika bir fırsatı elde etmiş olur. Bu yolculukta yol arkadaşın olmak ve zihninin seni değil, senin zihninin yönetmeni olmanın büyüleyici keyfini çıkartman için buradayım. Diğer Hizmet Alanları:
M.Şafak  Sönmez

M.Şafak Sönmez

Olumlu olumsuz karşılaştığımız durumlar, sürprizler hayatın parçası. Tercihlerimizin de sonuçlarının da bundan artı eksi etkilenmesi kaçınılmaz gerçeğimiz. Diğer yandan bir hedefi olup çaba gösterenler mutlu olma ve başarılı olmada hep daha şanslıdırlar. "Şans gayrete aşıktır" sözü de bunun net ifadelerindendir. Hayatında, işinde, ilişkilerinde daha iyi olmasını istediğin hedeflediklerin için. Değişip gelişmesini istediklerin için. Ve de hayallerinle tüm arayışlarında profesyonel destek v
Bingül Güler

Bingül Güler

"Gerçek Hayatta İletişim" adı altında, Aile Hayatında İletişim, Sosyal Hayatta İletişim ve İş Hayatında İletişim danışmanlıkları yapmaktayım. Huzurlu bir yaşam için doğru iletişimin önemi yadsınamaz. Doğru iletişim hakkında ezberlerinizi bozmaya hazır mısınız?
Utkan Kolat

Utkan Kolat

Bireysel koçluk, öğrenci ve ilişki koçluğu Hayatının bir yerinde tıkanıklık yaşadığında, yolunu görmekte zorlandığında veya gördüklerine anlam veremediğinde yanında yoluna fener tutan biri olursa hem yolun hem kalbin aydınlanabilir. Seni düştüğünde tutacak, ilerlemek istediğinde destekleyecek biri, dürüstlükle, samimiyetle ve güvenle.
Sevgi Ylmaz

Sevgi Ylmaz

Merhabalar, Yaşama dair tatlı süprizleri görebilmek, mucizelere tanık olabilmek, hayatımızı şekillendirme noktasına dair çalışmalar sunuyorum.
Mustafa  Karaburç

Mustafa Karaburç

Eskişehir Anadolu üniversitesi felsefe bölümünü bitirdikten sonra,Kilis 7 Aralık üniversitesi eğitim fakültesinde formasyon eğitimi aldım.Psikoloji,din felsefesi ,gelişim psikolojisi alanlarında kendimi geliştirdim.Farkli ve bir o kadar etkin bir terapi uygulamaktayim.maddi kazanımların yani sıra daha çok manevi huzurun insanı mutlu edeceğini düşünüyorum.Birlikte mutlu bir gelecek çözebiliriz.
Mustafa Gülşen

Mustafa Gülşen

Hedefime ulaşmak istiyorum, Şirketimi büyütmek istiyorum, Sosyal yasamimi yonetemiyor asosyal yaşıyorum, İkili iliskilerimde başarısız ve mutsuzum, Evliliğim de mutsuzum, Disiplinli calisamiyorum, Odaklanma problemi yaşıyorum, Tembellik benim için bir huy oldu, Nasıl para kazanacagimi bilmiyor zamanimi yonetemiyorum,stresi kontrol edemiyorum aşırı sinirliyim, panik krizleri geçiriyorum, Depresyondan kurtulamıyorum Yukarıda belirtilen sorunları yaşıyor çözüm için ne yapacağınızı bilmiyor musun
Hülya Sevindir

Hülya Sevindir

Yaşam,ilişki ve öğrenci koçluğu yapıyorum.Bunun yanında Bioenerji, Thetahealing, Nlp seansları ve eğitimleri vermekteyim. Sizi bitiren, enerjinizi tüketen, artık yapamıyorum, bu durumla baş edemiyorum dediğiniz sorunlardan ve problemlerden kurtulabilirsiniz. "Değişim kişinin kendin de başlar." Değişiminizle anı yaşayın.
Yankı Tandırcıoğlu

Yankı Tandırcıoğlu

Ben Yankı. ODTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunuyum. Bu bölümü psikolojimizin biyolojimizi yani sağlığımızı nasıl etkilediğini en temelinden öğrenebilmek adına okudum ve bana çok şey kattı. En başlıca olarak stresin sağlığımız üzerindeki etkisini biyolojik olarak bilmek ve öğrenmek, bu durumu tam tersine dönüştürme isteğimde çok büyük bir etken oldu. Üniversite döneminde Başkent Üniversitesi Yaşam Koçluğu programında temel koçluk eğitimini aldım. Aynı zamanda Nar Danışmanlık NLP eğit
Nurten  Yavuz

Nurten Yavuz

Access bars, Quantum touch, reiki master ve daha bir çok farklı alanda uygulayıcı ve eğitmenim. İstanbul üniversitesi sosyoloji öğrencisiyim fi akademi aile ve sosyal yardım danışmanlığı eğitimi aldım. Çukurova üniversitesi almanca öğretmenliği mezunuyum.hepsi bir bütüne hizmet ediyor. İnsan ruhu ve bedeni birlikte çalıştığında mucizeler olur.
Derya ÇALIKOĞLU

Derya ÇALIKOĞLU

Hayatta karşımıza çıkan zorlukların sadece bizim başımıza gelmediğini fark ettiğim anda başladı benim farkındalığım. Eğitimler ve daha da önemlisi kendi araştırmalarımla bu yola koyuldum. Yaşam Koçluğu, Nlp ile Tasavvuf, Bilinçaltı Hipnoz sertifikalarım mevcuttur. 6 yıllık öğretmen olduğum için öğrenci koçluğu da yaptım. Sizlere de faydalı olmak ve yaşam yolculuğunda beraber yürümek isterim.
Ayhan Cibelik

Ayhan Cibelik

ICF ( International Coach Federation) üyesi profesyonel bir koç. Kurumsal eğitimler veren eğitimci ve NLP master. İletişim ve ikili ilişkiler üzerine çalışmalar yapmakta. Ücretsiz ön görüşme kabul etmektedir.
Yasemin Tüntaş

Yasemin Tüntaş

Özel şirketlerde, üst düzey pozisyonda 25 yıllık çalışmamın ve sürekli insanlarla iletişim halinde olmamın bir sonucu olarak bu mesleğe geçmeye karar verdim. Aldığım ve almaya devam edeceğim eğitimlerimin karşılığı olarak yaklaşık 3 yıldir bireysel olarak profesyonel yaşam ve nefes koçluğu yapıyorum. Farkındalık yaratmak ve sizlerin de hayatını kolaylaştırması için ben buradayım. Sen değişirsen, dünyan da değişir. Y.T.
DERYA ÇETİN

DERYA ÇETİN

Meslekte 9. yılımı tamamlayacağım. Motivasyon ve sınav konularında uzmanım. Lise ve ortaokul gruplarıyla birlikte çalıştım. YKS,LGS, sınavlarla ilgili yaşanana kaygılar, sıkıntılar, çalışma programları ve takibi gibi konular için kısaca rehberlik ile görüşeceğiniz her şey için iletişim kurabilirsiniz.
Turgay Evin

Turgay Evin

Hepimizin kendi yaşadıklarını, tecrübelerini paylaşmaya, anlatmaya ve samimi olarak, yargılanmadan, eleştirilmeden dinlenilmeye ihtiyacı var. Amacım bu yolculukta senin gibi karşılaştığım yol arkadaşlarını empati ile dinlemek ve farklı bakış açılarını birlikte keşfederek faydalı olabilmek. Görüşmek üzere :)
Alper Küçük

Alper Küçük

KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK Sağlıklı tercihler yapmak ve beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek her zaman kolay değildir. Bu, zaman ve motivasyon gerektiren bir süreçtir. Tam da bu noktada, Herbalife Nutrition koçu olarak ben gerçek anlamda fark yaratmanıza yardımcı olacak. Kişiye özel rehberlik, tavsiye ve destek sunarak, hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz için sizinle omuz omuza çalışacağım.
Nefestekal Koçluk

Nefestekal Koçluk

Sevgili arkadaşlarım, Yasaminizi tasarlamak için detaylı analizini yapıp sizlere sizi anlatıyorum.Nefes terapisi ile sana ait olmayan tüm kaygı ve korkularından arınmayı sağlıyorum. Thetahealing ile kök inançlarını bulup değiştiriyoruz,bugüne dek bir turlu düzene girmeyen ask ve ilişkilerin tamamen mucize bir dönüşüm yaşıyor. Kendi ozbenligin ile tanışıyor, sana ait olmayan tüm negatif enerjilerden alınıyorsun. Anda kalmayı öğreniyorsun.. Sevgiyle kalın
Aysun Öz

Aysun Öz

ICF Profesyonel Koç Hipnoterapist ICF onaylı Profesyonel Koçluk eğitimim ile özellikle kariyer , üst düzey yönetim, kariyer, öğrenci ve ilişki koçluğu alanlarında çalışmaktayım ve bu konuda akredite ek egitimler aldım, Suan PERYÖN ve cesitli universitelerin kariyer merkezlerinde mentorluk ve egitmenlik yapmaktayim. Yonetim kariyer koclugu haricinde özellikle YKS TYT AYT sistemleri icin motivasyon , meslek seçimi , erteleme sorunu,çalısma teknikleri ile çalışıyorum. 6. 7. 8. 9. Sınıflarda DEBH
Motiva Center

Motiva Center

“Ulaşmak istediğim hedeflerim, hayata geçirmek istediğim düşüncelerim, aşmam gereken sorunlar ve kabul etmem gereken değişiklikler var hayatımda fakat adım atamayacak kadar sıkışmış hissediyorum. Her şey hep benim başıma geliyor ve ne yaparsam yapayım sonuç hep aynı oluyor. Yapmam gerekenleri biliyorum fakat o ilk adımı atamıyorum” Bunu ve benzerlerini sen de zaman zaman hissettin ve harekete geçmekte zorlandın. Profesyonel koç, adım atmanda ve yol boyunca sana eşlik edecek bir araç olarak v
Sinem Ay

Sinem Ay

Yanında destek veren biri varken her zaman daha iyi ve daha güçlü hisseder insan . Yaşamınızda sizlere bilinçli olarak destek veren birini istiyorsanız doğru kişiye bakmışsınız .Etik kuralları çerçevesinde sizlere destek vermeye hazırım. Yaşam koçu sertifikasını Aknet Akademi tarafından Başkent Üniversitesi onaylı olarak aldım .
Çetin Uğur KESKİN

Çetin Uğur KESKİN

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki kâinatta tesadüf denilen hiçbir şeyin olmadığıdır. Eğer ki siz bu satırları okuyorsanız mutlaka sorununuz ne ise artık onun üstesinden gelebilme bilgisi ve yeteneğine sahip olarak geleceğe güvenle bakabilme şansını yakalamış olacağınızdır. Bu nedenledir ki; Geçmişi bilmeden geleceği yönetemeyiz. Eğer ki hayatınızı düzene sokmak, duru görü yeteneğinizi aktif etmek, farkında olup, farkındalık oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kozmik enerji, prana enerjisi
Halim  Gökmenler

Halim Gökmenler

Hayatı yaşarken başımıza gelen her kötülüğün, çıkarılması gereken dersler olduğunu anlamaya başlayınca değişim kaçınılmaz oluyor. Fakat değişim ve farkındalık asla son bulmaz. Yaşam koçluğu da danışanın kendisinin farkındalığını yaratmasına yardımcı olur.Yaşam koçu, hayatımızın belirli dönemlerinde size , olmak istediğiniz duruma gelene kadar arkadaşlık eder. Ama bu arkadaşlığı sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla karıştırmamalıyız. Hiçbir yaşam koçu arkadaşınız gibi yorumlar yapıp size kendi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Rana Yangeç
Yaşam Koçu   23/07/2020

Duygu Hanım kelimenin tam anlamıyla muhteşemsiniz. O kadar içten, samimi bir insansınız ki enerjiniz bile insanı hemen dönüştürüyorsunuz. Yaşanılan süreci ve duygu durumuna göre o kadar güzel yönetip çözümler sunuyorsunuz ki... Çok çok memnun kaldım. Öncesi ve sonrası bu kadar hızlı gelişir diyorum!

         
Mine Yolartıran
Yaşam Koçu   10/07/2020

Tüm ilişkilerde olduğu gibi bu alanda da en önemli kriter güven bence. Nurdan Hanım’ın kendisine ve samimiyetine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Çok teşekkürler...

         
Ece Carmik
Yaşam Koçu   30/04/2020

Deniz Hanim ile yaptigimiz ilk seans harika gecti. Oyle guzel bir enerjisi var ki hemen modunuzu yukseltiyo. Su donemde kendisini buldugum icin cok sansliyim. Kafayi yemek uzereydim, hem kisisel hayatimda hem de iliskilerimdeki problemleri ele aldik ve daha ilk seanstan cok sey fark etmemi sagladi. Duzenli seans aldim, fiyati da cok uygun cevredeki tekliflere gore. Profesyonelligi ve sicakligi arasindaki denge beni cok memnun etti ve belli ki cok deneyimli biri. Bir psikologun yaninda muhesem bir arkadasim oldu ne kadar tesekkur etsem azdir. Sagolun Deniz Hanim.

         
Sema Arslan
Yaşam Koçu   10/03/2020

Merhabalar; Son zamanlarda kendime olan güvenimi kaybetmiş, evde, özel yaşantımda ve işimde mutlu olamayan sürekli huzursuz ve kendimi bulunduğum yerlere ait değilmişim gibi hisseden biriydim. Kendim için hiçbirşey yapma isteğim kalmamıştı. Oysa ki insanları sevgiyle kucaklayan, hayata son derece pozitif bakan, herşeyi iyi yönden görmeye çalışan bir insandım. Maalesef bu duygumu son aylarda kaybetmiştim. Beni sıkıntıya sokan bu durumumu düzeltmek için bu konuda uzman değişik bir çok kişiden destek almama rağmen istediğim sonucu alamadım. Ta ki Armut.com sitesinde karşılaştığım yaşam koçum ÖMER beyi tanıyana dek; Tam herşey bitti derken, aslında istediğim zaman herşeyi başarabilecek güçte bir insan olduğumun farkına vardım . Aldığım her nefes hayatın bana vermiş olduğu bir hediyeymiş, kendim için ve bana değer veren insanlar İçin daha güçlü bir şekilde ayakta durmama vesile olan yaşam koçum ÖMER Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim.🙏 ÖMER Beyi tanımaktan ve kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

         
İzzet Akarsu
Yaşam Koçu   17/02/2020

Funda Çınar herşeyden önce çok iyi bir insan. Süreç boyunca bana çok samimi davrandı. Gerçekten işini hakkıyla yapan birisi. Funda hanımı tanıdığım için çok mutluyum.

         
Berra Ulu
Yaşam Koçu   12/01/2020

Cok zor bi gunumde basladik ama meltem hanim sayesinde her sey bir anda degisti sanki. Gozundeki isik bile bir baska. Muhtesem enerjisi kapidan girdiginiz andan itibaren sizi sarip sarmaliyor sanki. Benimle ilgili tum tahminleri yerindeydi sanki senelerdir beni taniyor gibi. En yakin arkadasima sorsak beni bu kadr tanir mi bilmem. Konusma suresince bir kere bile saate bakmamasi da benim icin col buyuk bir dety. Karsisindaki insana deger veriyor. Sagolsun ben o kapidan mutlu ciktim ya daha ne yapabilirdi. Surecimiz devam edecek guncellemek mumkun olursa devamini da aktarmak isterim buradan :)

         
Deniz Aksel
Yaşam Koçu   25/11/2019

Yasemin Hanım ı olumlu referanslarla tercih etmiştim.Hayat kaliteme, bakış açıma yönelik verimli bir çalışma içindeyiz.Gunluk hayatıma olumlu etki eden farkındalığımı arttıran kendisine çok teşekkür ediyorum Duruşu, donanımı ve ifade yetisi insana güven veriyor. Kendisiyle uzun süre ilerlemeyi planlıyorum .

         
Ekrem Kaya
Yaşam Koçu   29/09/2019

Nergiz hanımla yaptığımız seans kafamdaki birçok çekinceyi yok etti diyebilirim. Onunla değil, kendimle yüzleştim, kendimi dinledim, ilk defa kendimi suçlamadım, anladım. Yaşadıklarım gözüme çok daha net ve yalın görünmeye başladı. Ben mutlaka tekrar desteği için Nergiz hanıma başvuracağım, kendisine çok teşekkür ederim.

Diğer Bilgiler
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz