En İyi 10 Yenimahalle Ankara Dış Çekim Fotoğraf

4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 61 Dış Çekim Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gülhan A.

Gülhan A.

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Hamile çekimi, doğum ve hastane çekimi, yenidoğan çekimi, konsept bebek çekimleri, aile çekimleri gibi alanlarda hizmet vermekteyim. KEyifli anıları ölümsüzleştirmek için bana ulaşabilirsiniz :)
Halil G.

Halil G.

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Merhaba, 10 yıldan fazla süredir fotoğrafla iç içeyim. Yaklaşık 6 yıldır bir sanat atölyesinde Fotoğrafçılık eğitimleri vermekteyim. Bu süreç içerisinde yüzlerce öğrencim oldu. Düğün,Nişan ya da özel gün fotoğraflarınızın çekilmesi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Beni tercih ederseniz avantajlı olacağınızı söyleyebilirim. Çekime en az 3 profesyonel fotoğrafçı ile gelirim. Her birimiz farklı açıdan farklı lenslerle birbirinden özgün yüzlerce fotoğraf çeker, bunların tek tek düzenlemesini
Edessa Reklamcılık Fotografçılık

Edessa Reklamcılık Fotografçılık

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Edessa Fotoğraf; sektörde 51 yıllık geçmişi ile bir çok yeniliklere imza atan bir firma olarak, düğün fotoğrafı ,mezuniyet, reklam tanıtım,baskı ve laboratuvar hizmetleri olmak üzere fotoğraf sektöründeki tüm ihtiyaçlarınız için Ankara da 4 şube ile sizlere hizmet vermektedir. Tecrübenin estetik ile birleştiği Edessa Fotoğraf, evlilik gününüzü ölümsüzleştirmek için çalışmaktadır. Merkezin Kızılay da bulunduğu firmamız, Cepa Avm, Keçiören ve Aydınlıkevler de de şubeleri bulunmaktadır.
Reha  G.

Reha G.

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Yönetmenlik ve fotoğrafçılık eğitimlerinin ardından 7 seneyi aşkın bir süredir fotoğraf ve video hizmeti vermekteyim. Düğün fotoğraf ve video hizmetleri öncelikli olmak üzere ürün, katalog, tanıtım ve reklamcılık çalışmaları yapmaktayım. Her türlü video ve fotoğraf içeriği konusunda çalışma yapabilirim.
Aykut H.

Aykut H.

Dış Çekim Fotoğraf · Keçiören, Ankara
6 senedir müstakil olarak, hem fotoğrafçılık yapıyorum hem de videographer‘ ım. 5 senedir gelin damat save the date leri düğün hikayeleri, 4 senedir tanıtım filmi, reklam çekimleri, 3 senedir de sahne ve müzik klip çekimleri yapıyorum.
İhsan Y.

İhsan Y.

Dış Çekim Fotoğraf · Etimesgut, Ankara
Merhabalar 2010 yılından bu yana fotoğrafçılık yapmaktayım. 3 kişilik ekibimle Siz değerli "armut.com" müşterilerine hizmet vermekteyiz. Videographer Stilist ve Fotoğrafçı. Ayrıca Ankara da Festival fotoğrafçılığı yapıyoruz.Sizlere değişik ve doğal bakış açısı sunmaya çalışmaktayım. Eğer sizde çekimlerinizde sadelik ve doğallık arıyor iseniz doğru profildesiniz.
Coskun P.

Coskun P.

Dış Çekim Fotoğraf · Yenimahalle, Ankara
10 yıldan fazla bir süredir hobi olarak sürdürdüğüm fotoğrafçılık hayatımın 5 senesini insanların mutluluklarına şahit olarak,onlarla bir aile olarak geçiriyorum.Benim bu işteki öncelikli hedefim fotoğrafını çektiğim insanların mutlu olması.Bugüne kadar da bunu başardığıma inanıyorum.Kendime ait bir bakış açım olduğundan ve ben olsam nasıl bir şey isterim mantığıyla hareket ederek üst düzey makinemle ve lenslerimle çekimimi yapıyorum,photoshop işlemlerini,albüm tasarımlarını yine kendim yaparak
Studyobuse

Studyobuse

Dış Çekim Fotoğraf · Yenimahalle, Ankara
Çiftlerimizin bu özel günlerini yıllar sonra bile gülümseyerek hatırlamaları için sanatımıza olan aşkımız ve farkındalık yaratan 20 yıllık tecrübemizle hizmet vermekten mutluluk duyarız. (hep daha iyiyi yakalamak için yeniklere açık bir ekibiz)
Vega S.

Vega S.

Dış Çekim Fotoğraf · Yenimahalle, Ankara
Tüm özel anlarınızı bir yıldız hikayesine dönüştürmek için yanınızdayız. Özel günlerde her şeyin mükemmel olması için süreci kolaylaştıran kişilerin olması en büyük avantajdır. Biz sizin en mutlu karelerinizin peşinden koşarken siz anı yakalayın.
Kadir  Y.

Kadir Y.

Dış Çekim Fotoğraf · Yenimahalle, Ankara
Tüm gün fotoğaf çekimleriyle her anınızı fotoğraflıyoruz yenilikçi ekibimizle en önemli gününüzde sizi yanlız bırakmıyoruz.daha hızlı iletişim için
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sadık Ortatepe
Dış Çekim Fotoğraf   02/07/2020

sanatının iyiliğinin yanında çok ilgili ve güleryüzlü. foto cekilmekten benim kadar gerilen insan bile sayeisnde hiç zorlanmadım. ilerleyen işlerde de kendisi ile çalışmayı istiyorum.

         
Muzaffer Doğan
Dış Çekim Fotoğraf   10/04/2020

İlgi ve alaka gerçekten çok iyi, bu konuda fazla bilgi sahibi olmayan çiftleri bilgilendirip talepleri doğrultusunda fikir yaratmaktalar kısacası kaliteli hizmet :)

         
Zübeyde U
Dış Çekim Fotoğraf   07/03/2020

Çok memnun kaldım.Gerçekten çok kaliteli, ilgili ve güvenilir.İsteklerimin her bir detayı ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

         
Aytül Aydemir
Dış Çekim Fotoğraf   25/02/2020

çok endişeli gitmiştik çekim başlamadan güleryüzünüz ilginiz bütün endişelerimi yok etti bebeğimi güldürmek için yaptıklarınıza ayrıca teşekkür ederim.. herkes gözükapalı güvenip gönül rahatlığıyla gidebilir biz sizden çok memnun kaldık.

         
Numan Adnan Ayaz
Dış Çekim Fotoğraf   21/01/2020

Gerçekten ilgilenen işinin ehli birisiniz yardımlarınız için teşekkürler sizi tercih ettiğimiz için şanslıyız 🤗

         
Meral Yeşiltaş
Dış Çekim Fotoğraf   04/09/2019
gallery thumbnail

Yağmur Hanım samimi ve çok ilgili :) Fotoğraflarımız da gerçekten harika oldu.Kesinlikle çok memnun kaldık ve başka organizasyonlarda aklımıza yazdık kendisini. İlgisi,emeği,içtenliği için çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık.

         
Satılmış Göksülük
Dış Çekim Fotoğraf   15/08/2019

Fatih Bey gerek ürün fotoğraflarının çekiminde gerekse sosyal medya hesaplarımızda paylaşacağımız videoların çekiminde çok başarılı işler çıkarttı. Beklentimizi tam olarak anlayarak işi zamanında teslim etti. Kendisiyle tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

         
Emre Başpınar
Dış Çekim Fotoğraf   29/06/2019

Çok güleryüzlü ve işini iyi yapan birisi Engin Bey. Dış çekimden çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Popüler Dış Çekim Fotoğraf Bölgeleri
Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz