En İyi 10 Yenimahalle Ankara Klima Servisi

4 Klima Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 34 Klima Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat T.

Murat T.

Klima Servisi · Yenimahalle, Ankara
Merhaba klima,bakım,onarım,vrf klima sitemlerinde iş yapmaktayım yaklaşık 17 senedir bu mesleği yapıyorum liseyi ve üniversiteyi iklimlendirme ve soğutma bölümünü bitirdim ama çıkarlıktan yetişmeyim
Yasin A.

Yasin A.

Klima Servisi · Yenimahalle, Ankara
UZMAN EKİBİMİZLE 7 24 TÜM MARKA KLİMARINIZIN ARIZA, BAKIM, MONTAJ, DE-MONTAJ (SÖKME) HİZMETLERİ ANKARANIN HER SEMTİNE AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS İMKANIYLA HİZMETİNİZDEYİZ.
Safa D.

Safa D.

Klima Servisi · Yenimahalle, Ankara
10 yıli aşkın süredir soğutma sistemleri beyaz eşya kombi ve elektirik işlerinde tecrubeli ekibimizle hizmet vermekteyiz
Selim I.

Selim I.

Klima Servisi · Yenimahalle, Ankara
Arçelik beyaz eşya teknisyeniyim her türlü beyaz eşya tamir bakım onarım yapılır klima ve chiller bakım onarım montaj işleri yapılır
Servis Mühendislik

Servis Mühendislik

Klima Servisi · Yenimahalle, Ankara
Firmamız 26 yıldır müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli hizmeti piyasa şartlarında fiytlara dürüstlük çerçevesinde bitirip teslim etemeyi taahhür eder. Şirket profili otomasyon, güneş enerjisi -güneş tarlaları satış montaj devreye alma, mekanik, elektronik devreler, ev otomasyonu, kamera sistemleri, ve mcc-ddc panoları alanında çözümler sunar .İlginizden ötürü teşekkürlerimizi sunarız.
Aziz S.

Aziz S.

Klima Servisi · Yenimahalle, Ankara
Merhaba hizmet sektöründe yirmi yıllık tecrübemizle güvenilir hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Fm Teknik Klima Satış&servis

Fm Teknik Klima Satış&servis

Klima Servisi · Altındağ, Ankara
General klima yetkili satış ve servisi olarak yillarin verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet vermek için hizmetinizdeyiz
Murat D.

Murat D.

Klima Servisi · Keçiören, Ankara
Klima Bakım,Onarım,Alt Yapı,Tesisat,VRV VRF,VRS,Klima Santrali,Bakım,Onarım,DX Sistem,Bakım,Onarım,Soğutma Grubu Bakım,Onarım,Antifiriz.
Başkent Klima

Başkent Klima

Klima Servisi · Keçiören, Ankara
Ankara nın tüm ilçelerine sağladığımız VRF sistemleri ve Klima bakım,montaj ve tamir hizmetlerimiz bulunmakta olup siz değerleri müşterilerimizin sağlığı bizim için önemlidir. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızı referanslarımızı arayarak güven sağlayabilirsiniz
Veli E.

Veli E.

Klima Servisi · Çankaya, Ankara
Ankara içi Arçelik,beko,blomberg,altus,flavel,gurundig markal ıürünlere yerinde ve garantili hizmet sunuyorum.takılan parçalar orjinal olup 1 yıl parca garantisi içermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Serbest
Klima Servisi   10/01/2020

Verdiği saate sadık. Temiz çalışıyor ve sorun çözme konusunda yardımcı olmaya çalışıyor. memnun kaldım.

         
Alaettin Sipahi
Klima Servisi   24/07/2019

Klima gazı dolumu ve dış ünite montajı yapıldı. Montaj sorunsuz ve hızlı şekilde yapıldı. Ayrıca iç ünitede eskiden beri devam eden su damlatma problemini giderdi. Tavsiye ederim.

         
Irem Cinemre
Klima Servisi   02/06/2018

Zamanında geldiler, çok yardımcı oldular ve temiz çalıştılar. Klimada başka sorunlar da vardı onları da çözdüler. Çok memnun kaldık.

         
Ferda Metin
Klima Servisi   25/05/2018

Aldığım hizmet beklentimi karşıladı. Anlaştığımız zaman dilimine sadık kalınmış olması. Ulaşılabilir ve açık bir yaklaşım gösterilmiş olmasından ötürü teşekkür ederim. Klimanın problemlerini tespit edip bunları bize de adım adım açıklayarak tamir edilmesi çok içimize sindi. Sunulan hizmeti tavsiye ederim.

         
Tülay Hanım
Klima Servisi   22/12/2017

arif bey sagolsun iki tane klimamı eski evimden alıp yeni tasındıgım eve bakım ve temizligini yapıp tertemiz şekilde yerine taktı bazı parcalarım da sorun vardı onları tedarik etti hizmet süresi makul süreydi sözünü tutan temiz esnaf

         
Levent Ersoy
Klima Servisi   05/10/2017

klima bakımı için bildiğim,etraftan duyduğum kim varsa hepsini aradım hem talep edeceklerini belirttikleri ücret yüksekti ve hem de en az 7-10 gün sonraya randevu verebiliyorlardı oysa benim ertesi gün yapılmasına ihtiyacım vardı.Armut.Com imdada yetişti . Hem ertesi güne işlem yapıldı. Onarım hizmeti kaliteli ve ucuz olması bakımından da olağanüstüydü.

         
Merve Cetin
Klima Servisi   27/09/2017

inanılmaz memnun kaldım herkese tavsiye ederim çok hızlı temiz işletim halledildi. sule hanim inanılmaz ilgiliydi.herkese tavsiye ederim.

         
Murat Gönce
Klima Servisi   07/07/2017

İbrahim bey öncelikle işini severek yapan bir insan. Bugün bakımını ve montajını yapmasını istediğim klimanın durumu bildiğimden ve kendisine aktardığımdan çok daha kötü olmasına rağmen neredeyse bütün gün çalıştı çok eski bir cihazı kullanılabilir hale getirdi ve ne ek ücret istedi ne de güleryüzü asıldı. Teşekkürler İbrahim usta.

Klima Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz