Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Mersin Yenişehir Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenişehir civarında 73 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Yenişehir Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 73 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Yenişehir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Yenişehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Yenişehir içinde yazılan 298 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 377 kişi Yenişehir Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Yenişehir Mersin Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Adeviye A. photo

Adeviye A.

24.04.2026

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

2021'den beri ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine online oyunlaştırılmış ingilizce özel dersi veriyorum. LGS sınav alanında da tecrübem var. Hem grup hem de özel dersler verdim. Öğrencimize de ders verebilirim. Öğrencimizin seviyesini görmem sizin de daha rahat karar verebilmeniz için...

Fatma E. photo

Fatma E.

11.04.2026

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Mersin Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi son sınıf öğrencisiyim ve pedagojik formasyon kapsamında MEB’de aktif olarak staj yapmaktayım. Öğrencinin seviyesine uygun, planlı ve anlaşılır bir öğretim yaklaşımıyla İngilizce dersleri veriyorum. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde hem online...

Remzi G. photo

Remzi G.

22.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

20 yıl üzerinde İngilizce öğretmenliği tecrübesi olan akademisyenden her seviyede İngilizce eğitimi.

Yaşar D. E. photo

Yaşar D. E.

18.06.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

ingilizce bölüm mezunu speaking, writing, reading, listening becerilerininizi benimle birlikte geliştirebilirsiniz

Volkan U. photo

Volkan U.

27.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Yds sınav uzmanı öğretmen. 25 yıllık deneyim. Devlet ve özel kurum tecrübesi. Yurtdışı deneyimi. Yayın yazarlığı. Halen Akın Dil Mersin Şube de sınav ingilizcesi zümre başkanı ve Meb lise de öğretmen.

Merve B. photo

Merve B.

01.06.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhaba.İngilizce yolculuğunda deneyimlerimden keyifli ve kaliteliği eğitim içeriklerimden faylanabilirsin.

İmren A. G. photo

İmren A. G.

02.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Sınav ingilizcesi, konuşma pratiği, hazırlık atlama, gramer, dinleme becerisi, yazma becerisi ve okul öncesi dönem dahil olmak üzere bir çok alanda deneyimim var.

Pelin T. photo

Pelin T.

07.07.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Gelenekselci İngilizce derslerden sıkıldıysan, derslerimde kullandığım yeni metot ve tekniklerle İngilizceyi en kısa, en kolay ve en keyifli şekilde öğrenebilirsin.

Tengu E. photo

Tengu E.

09.08.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

22 yaşındayım Hukuk Fakültesinde Okuyorum Eyüp Aygar Fen Lisesi Mezunuyum konuşma da dahil ingilizce ders verilir.

Gökhan D. D. photo

Gökhan D. D.

07.03.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

2015 yılında Mersin Üniversitesi'nde başlayan turizm hayatım, sonraki dönemlerde staj yaptığım işletme ile birlikte gelişmeye başladı ve iyi, kalifiye bir turist rehberi olma yolunda kendimi geliştirmem gerektiğini gördüm. Şuanda 2019 yılından beri profesyonel turist rehberi olarak meslek hayatıma...

Şeyda K. photo

Şeyda K.

24.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Ortaokul ve lise İngilizce eğitimi ve ilave kurs eğitimi aldım Almanya'da eğitim gördüm

Imène K. photo

Imène K.

04.05.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Hi, I’m Imene. I have been teaching English for several years. I enjoy working with learners and helping them improve. My lessons are simple, clear, and based on the student’s needs. I believe that learning can be enjoyable and effective. I always do my best to support my students.

Başak Y. photo

Başak Y.

29.09.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Deneyimli ingilizce öğretmeni. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve sınav ingilizcesi, genel ingilizce gibi farklı alanlarda ingilizce öğretimi deneyimim vardır.

İsmail E. photo

İsmail E.

28.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Tip fakültesi 5.sinif öğrencisiyim,ingilizcemi yıllar içerisinde geliştirdim. Özellikle konuşma pratigi yapmak isteyenler için iyi olduğunu düşünüyorum

Övgü T. photo

Övgü T.

24.08.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Online özel ders ,ileri derecede İngilizce biliyor ve konuşuyorum,bunun yanı sıra ana dilim İtalyanca olup ilgilenen ve düşünenlere bu konuda yardım sağlayabiliyorum.

Büşra M. E. photo

Büşra M. E.

07.12.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

B2 ye kadar ulaşma garantisi veriyorum, 4 adet sertifikam var. Akici gramer ve konuşma pratiği üzerine dersler

Ibrahim B. photo

Ibrahim B.

12.02.2026

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Dünya standartlarında dil eğitimini herkes için ulaşılabilir kılıyoruz. Taoolk olarak, uzman eğitmen kadromuz ve 7.000’den fazla interaktif materyalimizle yanınızdayız. Platformumuzun sunduğu esneklik sayesinde derslerinize dilediğiniz yerden katılabilir, 3€’dan başlayan rekabetçi fiyatlarımızla...

Süleyman B. Y. photo

Süleyman B. Y.

09.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhaba. İngilizce grammar ve speaking becerilerine odaklanan, eğlendirerek öğretmeyi seven bir İngilizce öğretmeniyim. İşimi severek yapıyorum. Umarım yolumuz kesişir 🤗

Nur Ö. photo

Nur Ö.

03.11.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

11 yıldır İngilizce öğreniyorum ve İngilizce öğretmekten zevk alıyorum. Okul öncesi ve İlkokul seviyesinde ders verebilirim.

Alaiddin K. photo

Alaiddin K.

20.05.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

DOKTORA MEZUNU YÖKDİL PUANI: 89 YÜZ YÜZE ÖZEL DERS VE ÖĞRENCİLERİN HEDEFİNE ULAŞMASI İÇİN BELİRLENEN SÜREDE %100 BAŞARI ONLINE ÖZEL DERS VE ÖĞRENCİLERİN HEDEFİNE ULAŞMASI İÇİN BELİRLENEN SÜREDE %100 BAŞARI

Mustafa M. photo

Mustafa M.

05.06.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

I am an English teacher of ten years experience. I will be glad to help you improve your English speaking, listening, writing and general knowledge. All the materials in the lessons will be aiming on to have you a kind of sense that gets you to use the language in a way that sounds academic,...

Amanuel A. photo

Amanuel A.

27.05.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

İletişim odaklı, konuşmayı seven bir İngilizce öğretmeniyim. Etiyopyalıyım ve İngilizce, Türkçe ve ana dilim olmak üzere üç dili akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. Mersin'deki AmericanLife'ta konuşma dersleri verdim ve bu süreçte dil öğretimi ve kültürel alışveriş konusunda deneyim kazandım....

Bilsu P. photo

Bilsu P.

15.04.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhaba! Ben Mersin Üniversitesi’nde İngiliz Dilbilimi öğrencisiyim. Daha önce Yunanistan’da 1 aylık Erasmus programına katıldım ve bu süreçte İngilizceyi hem akademik hem de günlük hayatta aktif olarak kullandım. İlkokul ve ortaokul öğrencileriyle yaptığım derslerde eğlenceli, oyunlu ve bol...

Ecem Y. photo

Ecem Y.

23.02.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Her seviyeye uygun yeni nesil yöntemlerle konuşma,dinleme,okuma,yazma, okula destek ve sınav amaçlı İngilizce dersleri.

Alperen B. photo

Alperen B.

06.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhabalar, İngiliz Dil Bilimi 3.sınıf öğrencisiyim. Dubai'de 6 ay eğitim aldım. Grammar ve Speaking konusunda ders almak isteyen ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ve konuşmasını geliştirmek isteyen yetişkinlere ders verebilirim.

Melek E. photo

Melek E.

07.12.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Üniversite öğrencisiyim çeviri okuyorum C2 ingilizcem var ingilizce dersi veriyorum

Melisa Y. photo

Melisa Y.

29.05.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Her alanda kullanabileceğiniz İngilizceyi kullanmayı öğrenmek ve geliştirmek için iletişime geçebilirsiniz.

Erguvan H. photo

Erguvan H.

24.09.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhabalar. İsmim Erguvan Mersin Üniversitesi İngiliz Dilbilimi öğrencisiyim. İngilizce özel ders verme tecrübelerim oldu ve bu tecrübelerin üstüne yenilerini eklemek istiyorum. Dersleri genelde online veririm. Online dersler verimli olmuyor diye endişelenmeyin, online dersler verimli oluyor. Yüz...

Özge Ç. photo

Özge Ç.

09.01.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhaba. Ben Özge, Aksaray Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 1 Dönem Litvanya'da Vytautas Magnus Üniversitesinde Erasmus+ programı ile öğrenim gördüm ve İspanya, Valensiya'da Understand Valencia Dil Okulu'nda staj yaptım. Kendimi sürekli geliştirmekteyim ve bu yönde alanımda...

Asrın A. photo

Asrın A.

16.06.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Küçüklüğümden beri İngilizce hayatımda büyük bir yer kaplıyor, İngilizce konuşulan bir evde büyüdüm. C1 seviye İngilizce bilmekle beraber akıcı ve aksansız bir şekilde konuşabilmekteyim.

Esra E. photo

Esra E.

21.06.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Mersin üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ydt, Yds ,lgs ve ilkokul ortaokul okul öncesi seviyelerine ingilizce dersi verebilirim

İpek C. photo

İpek C.

16.10.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Tarsus Amerikan Lisesi mezunuyum. Mersin Üniversitesi İngiliz Dilbilimi öğrencisiyim. Yds konusunda oldukça deneyimliyim. Her yaşa ve seviyeye uygun ders verebilirim.

Sinan A. photo

Sinan A.

04.06.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Orta okul ve İlk okul öğrencilerine memnuniyet ile yardımcı olur ve eksiklerini kolaylıkla beraber tamamlayabiliriz.

Ünal E. photo

Ünal E.

23.02.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

İstenildiği takdirde YDS yokdil vb sınav hazırlık dersi veya soru çözümü de yapılabilir

Latife Ç. photo

Latife Ç.

02.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

İngilizce öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim.2 yıldan fazla süredir online ve yüz yüze İngilizce özel dersi vermekteyim.Sınava yönelik ve genel İngilizce dersleri vermekle birlikte çevirilere ve ödevlere yardım etmekteyim.

Sıla T. photo

Sıla T.

02.04.2023

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Ortaokul ve lise eğitimimi ingilizce olarak tamamladım. İngilizce öğretmenliği bölümünü birincilikle bitirdim. Uzun yıllar İngiltere - Londrada yaşadım. 10 yılı aşkın süredir tüm yaş gruplarıyla ders tecrübem oldu. Hali hazırda bir kolejde çalışmaktayım. Ders anlatırken amacım öğrencilerimi dili...

Yeliz G. photo

Yeliz G.

28.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum ve şu anda Mersin Toroslar Doğa Kolejinde İngilizce Speaking öğretmeni olarak çalışmaktayım. Çeşitli kurumlarda İngilizce öğretmenliği yaptım ve özel ders vermekteyim. Öğrencimin gereksinimlerine, kişiliğine ve ilgisine göre İngilizce özel ders vermekteyim.

Vildan D. photo

Vildan D.

17.04.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Okul öncesi ve ilk okul alanında öğrencinin dikkatini en iyi şekilde toparlamak sıkılmadan eğlenerek İngilizce öğretmek.

Sungur U. photo

Sungur U.

21.01.2024

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Selam arkadaşlar :) Üniversite sonrası 1 yıl Kanada’da Ilac College’da İngilizce eğitim aldım ve advanced seviye ingilizceye sahibim. Speaking practice yaparak İngilizcenin geliştiğine inananlardanım.Dünyanın her yerinden arkadaşlarım var ve hala görüşüyorum.İngilizce sadece bir dil değil çok büyük...

Gulse M. photo

Gulse M.

29.06.2025

Online İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Yurt dışında yaşadığım için günlük kullandığım dil İngilizce bu yüzden çok rahat günlük konuşmalar tarzında speaking dersi verebilirim aynı zamanda LGS sınavına hazırlık için yardımcı olabilirim

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yenişehir Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Yenişehir Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Mersin Yenişehir Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Mersin Yenişehir Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 330 TL ile 1.800 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl