Hizmet Ver
3D Animasyon Yapımı

4 3D Animasyon Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

885 3D Animasyon Yapımı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

3D Animasyon Yapımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 885 3D Animasyon Yapımı Uzmanı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 148 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 510 kişi 3D Animasyon Yapımı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 3D Animasyon Yapımı Uzmanı

Oğuz D. photo

Oğuz D.

03.05.2022

3D Animasyon Yapımı · Bağcılar, İstanbul

İlerleyen teknolojiler ve dijitalleşen dünyada kullanılan cep telefonları, televizyonlar, bilgisayar ve robotik sistemler sayesinde, sayısal mesleklere duyulan ihtiyaç/talep her geçen gün artmaktadır. İşte bu sistemleri analiz edebilecek, üretebilecek ve kullanabilecek öğrencilerin üniversitelerde...

Sercan D. photo

Sercan D.

25.10.2022

3D Animasyon Yapımı · Beşiktaş, İstanbul

Selamlar, yaratıcı fikirler ve eğlenceli animasyonlar istiyorsan doğru profildesin. Ben 2D ve 3D animasyonlar yapıyorum. İstediğiniz tür ve şekilde animasyonlar yapabilirim. Çizgi film formatında eğlenceli ve yaratıcı animasyonlarla özel günlerinizde sevdikleriniz için kişiye özel sürpriz videoları...

Gürkan Y. photo

Gürkan Y.

07.01.2023

3D Animasyon Yapımı · Sultanbeyli, İstanbul

Uzun yıllar imalattan montaja edindiğim tecrubelerim ile üretilebilir ergonomik ve yenilikçi tasarım kaygılarınıza cevap verebilecek tasarımlar yapmayı hedefliyorum. 10 yılı aşkın süredir kullandığım 3ds Max, Autocad, Adobe Photoshop, Adobe Premiere vb. programlar ve üst düzey donanımlara sahip...

Zeliha Ç. photo

Zeliha Ç.

05.10.2022

3D Animasyon Yapımı · Bayrampaşa, İstanbul

Profesyonel iç mimari danışmanlık hizmeti, 2D teknik çizim ve 3D modelleme, kat planı çözümü, cafe, otel, mağaza, hizmeti sunulmaktadır. Mekanların gerçekçi animasyon videosu yapılmaktadır. Online veya yüzyüze görüşme sağlanabilir.

Bilal B. photo

Bilal B.

23.04.2022

3D Animasyon Yapımı · Başakşehir, İstanbul

3dmax ve vray kullanarak istediklerinizi çizebilirim https://www.behance.net/gallery/153795435/Portfolyo

Arthings Dijital Sanat photo

Arthings Dijital Sanat

28.05.2021

3D Animasyon Yapımı · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar; biz izmir merkezli animasyon ve prodüksiyon stüdyoduyuz. Örnek çalışmalarımızı ister internet sitemizden www.dijital-vagon.com isterseniz instagram adresimizden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme ve net fiyat için telefon ile arayacağız.

Hendes Art photo

Hendes Art

06.03.2022

3D Animasyon Yapımı · Selçuklu, Konya

2018 yılından bu yana armut.com üzerinden 3d tasarım, animasyon, render kapsamında hizmet vermekteyim. Her geçen gün kullandığım program sayıları artırmakta ve mevcut olanları ise geliştirmekteyim. Kullandığım programlar: Blender, Fusion360, Unity, Lumion, Civil3D.

Harun Y. photo

Harun Y.

08.01.2022

3D Animasyon Yapımı · Bağcılar, İstanbul

Makine mühendisiyim. Solidworks, Autocad, Inventor, Catia ve Keyshot sketchup cinema4d blender Lumion gibi programları profesyonel olarak kullanabiliyorum.

Kürşat Sümer Mim photo

Kürşat Sümer Mim

11.04.2022

3D Animasyon Yapımı · Kadıköy, İstanbul

2017 yılından bugüne kadar mimari proje, iç mimari proje, proje danışmanlığı ve görselleştirme alanlarında hizmet veren firmamız "yaşanabilir ve sürdürülebilir" alanlar oluşturma ilkesi ile profesyonel olarak iş hayatına devam etmektedir.

Bahar D. photo

Bahar D.

29.03.2021

3D Animasyon Yapımı · Muratpaşa, Antalya

Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığını bitirdikten sonra, Türkiye’nin önde gelen firmalarında; Sabancı Şirketler Grubu gibi, Ankara, Bursa ve Antalya’da Peyzaj Mimarı, Teknik Müdür ve Satış Müdürü olarak mesleğimin çeşitli departmanlarında görev aldım.Çalıştığım şirketlerde, şirket içi eğitimleri...

Seda A. photo

Seda A.

26.01.2022

3D Animasyon Yapımı · Buca, İzmir

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunuyum.5 yıldır mimarlık sektöründe çalışmaktayım. ▫️İç Mimari ▫️Proje▫️Tasarım▫️Görselleştirme ▫️Mimari Görselleştirme Hizmetleri vermekteyim.

Mine K. photo

Mine K.

31.12.2022

3D Animasyon Yapımı · Onikişubat, Kahramanmaraş

3d Görselleştirme tasarim çalışmaları yapmaktayız. Kısa sürede gerçekçi renderlara ve kaliteli sonuçlara ulaşıyoruz. Ev, isyeri tasarımlarınız için iletişime geçin.

Şerif Y. photo

Şerif Y.

31.12.2022

3D Animasyon Yapımı · Karabağlar, İzmir

Hrkese selamlar 3d alanında en iyi programlardan biri olan 3ds max v ray render motorunu kullanarak hayallerinizi daha gerçekçi hayaller haline getirmek için burada bulunmaktayım

Şuğra K. photo

Şuğra K.

23.05.2022

3D Animasyon Yapımı · Bandırma, Balıkesir

Mimari proje çizimi,uygulama projesi, 3 Boyutlu modelleme ve animasyon, İç mekan tasarımı, proje ve danışmanlık hizmetleri

İkbal A. photo

İkbal A.

18.11.2021

3D Animasyon Yapımı · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba, Marmara Üniversitesi - Radyo, Tv ve Sinema bölümü mezunuyum. Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects ve Adobe Photoshop programlarına hakimim. Aklınızdaki düşünceyi tam olarak ekrana aktarabilirim.

Zeynep Nur G. photo

Zeynep Nur G.

31.12.2022

3D Animasyon Yapımı · Sultanbeyli, İstanbul

Daha önce bir çok proje çiziminde aktif rol aldık. 3ds max, sketchup, lumıon ve autocad ile tüm projeleri görsel veya animasyon şeklinde sunuyoruz. Tasarım açısından güçlü bir konsept yakalayıp sizin de istekleriniz ve bütçeniz dahilinde hizmet veriyoruz. Revizyon hakkı 1 sefer olmak kaydıyla...

Gizem Y. photo

Gizem Y.

03.06.2021

3D Animasyon Yapımı · Odunpazarı, Eskişehir

Dumlupınar Üniversitesi' de çizgi film ve animasyon bölümü mezunuyum. Photoshop, illustrator, after effeckts, primier, tvpaint ve maya kullanabiliyorum. Aklınızdakileri gerçeğe dönüştürebilirim.

Büşra K. photo

Büşra K.

16.12.2022

3D Animasyon Yapımı · Odunpazarı, Eskişehir

3 boyutluyu düşünmeyi ve bunları modellerle ifade etmeyi seviyorum. Daha önce kısa animasyon film ve uygulama anlatım animasyonu deneyimlerim oldu.

Areka Mimarlık v photo

Areka Mimarlık v

14.07.2022

3D Animasyon Yapımı · Şehitkamil, Gaziantep

Merhaba ben Mimar Hakan ÇELİK. Areka Mimarlık ve Mühendislik olarak temelden villa-bağevi tadilat projeleri iç mimari ve dekorasyon inşaat ruhsatı alımı hizmetleri vermekteyiz. Bize Instagram adresimizden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Serdar O. photo

Serdar O.

24.01.2023

3D Animasyon Yapımı · Şişli, İstanbul

Öncelikle amacınıza yönelik bir fikri bulup anlaşma sağladımız takdirde işe başlayabiliriz. Nasıl bir iş istediginizi beraber kararlaştırıp size özel özgün bir iş çıkarabiliriz. Duruma göre Ses Müzik gibi öğelerle destekleyip anahtar teslim size gönderebilirim. Artı sosyal medya ya da uyarlayıp...

Selim B. photo

Selim B.

29.03.2021

3D Animasyon Yapımı · Kartal, İstanbul

Mimarlık ve iç mimarlık alanında freelance olarak hizmet vermekteyiz.Çizimlerinizi ve tasarımlarınız kısa süre de en iyi kalite de teslim ediyoruz.Animasyon örneklerim için Whatsapptan iletişime geçebilirsiniz .

Mc Grup photo

Mc Grup

31.12.2022

3D Animasyon Yapımı · Maltepe, İstanbul

Mc Grup İçmimarlık ; içmimari tasarım, Taahhüt, izolasyon ve Proje olarak deneyimli ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir. halen uzman kadrosuyla profesyonel olarak Tasarım, Danışmanlık, otel tasarımı, ev renovasyonu, kafe ve restaurant tasarımı, Proje, Render, firma tanıtım Animasyon ve...

Abdulkadir H. photo

Abdulkadir H.

12.01.2023

3D Animasyon Yapımı · Akhisar, Manisa

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.

Hayati A. photo

Hayati A.

24.01.2023

3D Animasyon Yapımı · Yenimahalle, Ankara

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 5 yıldır plastik enjeksiyon, aluminyum enjeksiyon, saç metal(kesme-bükme-sıvama) kalıpçılığı tasarımı ve üretimi endüstriyel ürün tasarımı, plastik ürün tasarımı konusunda çalıştım. Tasarımdan-Üretime danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Bayrak Architecture Studio photo

Bayrak Architecture Studio

29.03.2021

3D Animasyon Yapımı · Ortahisar, Trabzon

Bayrak Architecture Studio 2014 yılında mimarlık okumaya başladım ve o zamandan beri tasarlıyorum. Eğitim hayatım boyunca çeşitli ofislerde ve atölyelerde çalışarak bir çok farklı projede yer aldım. Dünyanın en prestijli mimarlık ödülü olan Pritzker ödülünü 2017 de alan RCR İle çalışarak...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta 3D Animasyon Yapımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

3D Animasyon Yapımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Animasyon Yapımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Animasyon Yapımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Animasyon Yapımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Animasyon Yapımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Animasyon Yapımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Animasyon Yapımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Animasyon Yapımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta 3D Animasyon Yapımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta 3D Animasyon Yapımı fiyatları, talep detayına göre 300 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl