Hizmet Ver

3 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,472 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

3D Teknik Çizim

En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı

Timuçin Toksöz photo

Timuçin Toksöz

06.09.2018

3D Teknik Çizim · Bakırköy, İstanbul

Her türlü iki boyutlu çiziminiz veya hayalinizdeki görseller 3 boyutlu model çizimlerine dönüştürülür. 3 boyutlu çizimlerden de imalat paftalarına ve render görsellerine dönüştürülür.

Doğukan Zorluoğlu photo

Doğukan Zorluoğlu

18.03.2019

3D Teknik Çizim · Sancaktepe, İstanbul

Solidworks'te istediğiniz tasarım yapılıp, render fotoğrafı alınır. 3d Baskı hizmeti verilir.

Yasin Kızılaslan photo

Yasin Kızılaslan

18.08.2021

3D Teknik Çizim · Yenimahalle, Ankara

Mimarım. Teknik çizim, 3 boyut modelleme-render-animasyon, restorasyon ve detay çizimle ilgileniyorum.

Zübeyir Meriç photo

Zübeyir Meriç

12.07.2021

3D Teknik Çizim · Çeşme, İzmir

Ben Zübeyir Meriç.Mimarım.Daha önce verdiğim 3D Çizim render hizmetiyle oldukça deneyimim olduğunu söyleyebilirim.Yaptığım işleri keyifle yapmaktayım.Sizlerle çalışmak beni çok mutlu eder.

Gürkan Kahraman photo

Gürkan Kahraman

06.01.2020

3D Teknik Çizim · Maltepe, İstanbul

İç mimar, mimarlık ve inşaat bölümü öğrencileri için teknik resim, autocad ve Solidworks dersleri. Ödev ve projelerine destek

Mert Can Nalbantoğlu photo

Mert Can Nalbantoğlu

14.01.2021

3D Teknik Çizim · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ben Mertcan, Sabancı Üniversite’si endüstri mühendisliği mezunuyum. Projeniz üzerinde birlikte çalışabilir, sonrasında 3 boyutlu çizimini oluşturabilirim. Dilediğiniz kadar revize yapabiliriz. Kullandığım programlar: •Solidworks •Shapr3d (Tasarım sürecinde, hızlı modelleme için ideal)

Volkan Erdoğan photo

Volkan Erdoğan

18.03.2016

3D Teknik Çizim · Yenimahalle, Ankara

Makine Teknik öğretmeniyim. Yaklaşık 22 yıldır 2D ve 3D çizim eğitimi veriyorum. Piyasanın farklı ihtiyaçlarına göre 2D ve 3D çizim yapıyorum. Mekanik ve endüstriyel modelleme yaparım. Autocad, Solidworks ve Solidcam kullanıcısıyım. Endüsride yürüttüğüm Arge çalışmalarım var. Part-time CNC...

Semih Bakırezer photo

Semih Bakırezer

07.03.2019

3D Teknik Çizim · Büyükçekmece, İstanbul

12 Yıllık çalışma süremin içinde 11 yıl kadar özel bir firmanın tasarım ve arge şefliğini yürüttüm. Profesyonel olarak 2 ve 3 boyutlu çizim programları kullanabiliyorum. tercihim Autodesk inventor yada solidworks tür. Artık bireysel olarak özel tasarım, otomasyon ve imalat işleri yapmaktayım.

Göktuğ Çakır photo

Göktuğ Çakır

15.01.2020

3D Teknik Çizim · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)

Ömer F Aydoğan photo

Ömer F Aydoğan

08.12.2021

3D Teknik Çizim · Adapazarı, Sakarya

3D mekanik parça/montaj tasarımı ve 2D/3D teknik resim ihtiyaçlarınız için uzman çözümler ile hizmet vermekteyim.

Okan Bülbül photo

Okan Bülbül

14.12.2021

3D Teknik Çizim · Çiğli, İzmir

Merhaba, Öncelikle şunu söylemek istiyorum çizmek hayal edileni tarif etmektir modellemek hayat vermek. Arkadaşlar ilk hedefimiz teknik resim mantığına ve modeli çizilecek nesneye hakim olmak siz bunu biraz düşünün gerisini bana bırakın beraber modelleyelim. SolidWorks Autocad SIEMENS NX (...

Tunahan Gozel photo

Tunahan Gozel

30.07.2021

3D Teknik Çizim · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, Ben Tuna, makine mühendisiyim ve yine aynı alanda yüksek lisans yapıyorum. Freelance olarak parça/ürün tasarımı yapıyorum. Her türlü tasarım talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarımlar talebinize göre nihai kalıplanabilir data veya sls datası şeklinde olabilir. 2D-3D...

Görkem Dinçay photo

Görkem Dinçay

09.12.2021

3D Teknik Çizim · Karşıyaka, İzmir

Merhaba 2919 İzmir Ekonomi Universitesi, İç Mimarlik bölümü mezunuyum. Dükkan ve Ev , tasarimi ve tadilati yapiyorum bütün islerimi freelance olarak uyguladim. 3D model isleriniz icin hizli bir sekilde yardimci olabilirim.

Fatma Midi photo

Fatma Midi

28.10.2021

3D Teknik Çizim · Fatih, İstanbul

Merhabalar. 2019 yılında mezun oldum ve mimarım. Mimarlık ofisi tecrübem oldu ve özellikle de tasarım konusunda kendime güveniyorum. Mimari programlara hakimim ve her türlü tasarım, modelleme ve uygulama konusunda yardımcı olabilirim.

Revna Demir photo

Revna Demir

21.07.2021

3D Teknik Çizim · Odunpazarı, Eskişehir

3D Modelleme (İç Mimarlık, Mimarlık) 2D İç mekan ve yapı çizimi Poster, Cv, Portfolyo Hazırlama Konsept Fikir ve Tasarım desteği Anismasyon Hazırlama ve Render

Harun Yüce photo

Harun Yüce

14.08.2018

3D Teknik Çizim · Bağcılar, İstanbul

Makine mühendisiyim. Solidworks, Autocad, Inventor, Catia ve Keyshot sketchup cinema4d blender Lumion gibi programları profesyonel olarak kullanabiliyorum.

Enes Saka photo

Enes Saka

23.06.2021

3D Teknik Çizim · Esenyurt, İstanbul

Merhaba, ben Enes Saka. 2 Yıldır 3D Sektöründe hizmet vermekteyim. Bir çok ürün renderı, konsept ve mimari renderları aldım. Aynı zamanda 3D Artist ünvanı ile şuanda farklı bir yerde çalışmaktayım. İstediğiniz çalışmaları en iyi kalitede modeller ve günümüz tekniklerini uygulayarak fotorealistik...

Ayşe Nur Kaya photo

Ayşe Nur Kaya

17.11.2021

3D Teknik Çizim · Kütahya, Kütahya

Merhaba adım Ayşe Nur. İstanbul kültür üniversitesi mimarlık fakültesi mimarlık bölümü mezunuyum. Mimari tasarım , mimari çizim, iç mimari çizim ve görselleştirme aşamalarında çalışmaktayım. Mimari alan dışında logo tasarımları ve pafta hazırlama gibi farklı konularda da çalışma alanlarım...

Mert Ermeral photo

Mert Ermeral

27.12.2021

3D Teknik Çizim · Karabağlar, İzmir

Merhabalar, Makina Mühendisi olarak tüm 3d tasarım ve modelleme projelerinize bilgi birikimim ve tecrübem ile yardımda bulunmak isterim. Tasarım ,3D modelleme ,2D autocad tasarım, bina modellemelerinde,Yedek parça katalog ve animasyon oluşumu (Composer) gibi konularda...

Adem Berkay Geniş photo

Adem Berkay Geniş

19.11.2021

3D Teknik Çizim · Konyaaltı, Antalya

Solidworks programını ileri düzey kullanabiliyorum istediğiniz ürünü en kısa sürede size teslim edebilirim

Kevser Bolca photo

Kevser Bolca

17.08.2021

3D Teknik Çizim · Bandırma, Balıkesir

Atocad 3dmax lumion programlarıyla mimari modelle dış cephe tasarımı ayrıca peyzaj proje hizmetleri vermekten keyif alıyoruz.

Emin Demir photo

Emin Demir

14.09.2020

3D Teknik Çizim · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar, 3 boyutlu modelleme ve imalata yönelik teknik çizimlerin hazırlanması işlerinde profesyonel bir çalışma istiyorsanız, kesinlikle doğru kişiyle muhatap olmaktasınız. Yeter ki siz hayallerinizi paylaşın.

Halil Figen photo

Halil Figen

11.11.2021

3D Teknik Çizim · Maltepe, İstanbul

Mekanik tasarım mühendisi olarak 5 seneden fazla tecrübeye sahibim ve çeşitli projelerde bizzat tasarımcı olarak görev aldım.

Onur Yusuf Daştan photo

Onur Yusuf Daştan

24.02.2020

3D Teknik Çizim · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar 10 yıla yakın küçük ev aletleri ve otomotiv sektöründe edindiğim bileği ve deneyimle üretmek istediğiniz ürünü estetik ve üretilebilir olarak sketch aşamasından kalıp aşamasına kadar çalışabilirim. Üretmek istediğiniz ürüne göre A Class surface modelleme yapıp katı hale dönüştürüp ve...

Burak Zerenay photo

Burak Zerenay

20.12.2020

3D Teknik Çizim · Arnavutköy, İstanbul

Makine mühendisiyim hali hazırda bir özel şirkette çalışmaktayım istediğiniz ürünün numunesi, herhangi bir çizimi veya istediğiniz ölçülerde modellemesini yapabilirim ve istediğiniz dosya formatında size iletebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

3D Teknik Çizim için toplam 1,472 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,245 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,525 kişi 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 5500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl