Hizmet Ver
3D Teknik Çizim

3 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,550 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,550 3D Teknik Çizim Uzmanı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 1,065 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 2,615 kişi 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı

Mahir T. photo

Mahir T.

27.06.2020

3D Teknik Çizim · Maltepe, İstanbul

- Tasarım. - 3d Modelleme. - Proje ve Teknik çizim. - PhotoRealistic (Render) - 3d Baskı hizmeti vermekteyim. Zaxe Z1+ 3d printer 300x300x300 mm. PLA-ToughPLA-ABS-ASA-PETG-TPU

İbrahim G. photo

İbrahim G.

12.01.2022

3D Teknik Çizim · Isparta, Isparta

Solidworks alanında detaylı eğitim aldım. Siemens NX,CATIA,AUTOCAD programlarında da çizim becerim var. Gerekirse önceden çizdiğim modellerin görüntülerini gönderebilirim.

Seda A. photo

Seda A.

27.06.2019

3D Teknik Çizim · Buca, İzmir

Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunuyum.5 yıldır mimarlık sektöründe çalışmaktayım. ▫️İç Mimari ▫️Proje▫️Tasarım▫️Görselleştirme ▫️Mimari Görselleştirme Hizmetleri vermekteyim.

Bekir U. photo

Bekir U.

30.09.2021

3D Teknik Çizim · Buca, İzmir

Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümü 2021 mezunuyum. Mezuniyetime kadar çeşitli mimarlık ofislerinde şantiye ve ofis deneyimim oldu. Bu süreçte villa uygulama projeleri çizip cephe tasarımları ve iç mekan görselleştirmeleri yaptım. Autocad, Sketchup, Photoshop...

Tarık Sercan E. photo

Tarık Sercan E.

25.12.2021

3D Teknik Çizim · İnegöl, Bursa

Makine Mühendisiyim. Autocad SolidWorks Catia 3dMax Keyshot programlarında çalışmalar yapabiliyorum.

Mert Can N. photo

Mert Can N.

14.01.2021

3D Teknik Çizim · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ben Mertcan, Sabancı Üniversite’si endüstri mühendisliği mezunuyum. Projeniz üzerinde birlikte çalışabilir, sonrasında 3 boyutlu çizimini oluşturabilirim. Dilediğiniz kadar revize yapabiliriz. Kullandığım programlar: •Solidworks •Shapr3d (Tasarım sürecinde, hızlı modelleme için ideal)

Avantgarde Tasarım photo

Avantgarde Tasarım

02.07.2014

3D Teknik Çizim · Merkezefendi, Denizli

3DS MAX PROGRAMINDA KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ BİRİSİ OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIM. YAKLAŞIK OLARAK 5 YILLIK 3DS MAX PROGRAMININ KULLANICISIYIM. MİMARİ ÜZERİNE İÇ VE DIŞ PROJELER YAPMAKTAYIM. EKLEMEK İSTEDİĞİM DİĞER BİR HUSUS BU PROGRAMIN DERSLERİNİ DE VERMEKTEYİM. İLGİ VE ALAKANIZ...

Nur-Art Mimarlık photo

Nur-Art Mimarlık

15.02.2022

3D Teknik Çizim · Üsküdar, İstanbul

Merhaba Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. 3 yıldır iç mimari tasarım, cephe tasarımı, mimari proje, taslak proje ve 3B görselleştirme üzerine çalışmalar yapmaktayım. Uzmanlaşmakta olduğum belirttiğim alanlar hakkında desteğe ihtiyacınız olursa yardımcı olmak isterim.

Ziya T. photo

Ziya T.

16.07.2021

3D Teknik Çizim · Meram, Konya

İç mekan tasarımında yeniliğe ve şıklığa hazır mısınız? Zenith Design olarak dekore edilecek alanınız alışılagelmişin dışında tasarımlarla beğeninizi kazanacak, zarif ve estetik duruşla hayal ettiğinizin ötesinde sizi kendine hayran bırakacaktır.

Şerif Y. photo

Şerif Y.

15.05.2022

3D Teknik Çizim · Karabağlar, İzmir

Hrkese selamlar 3d alanında en iyi programlardan biri olan 3ds max v ray render motorunu kullanarak hayallerinizi daha gerçekçi hayaller haline getirmek için burada bulunmaktayım

Yasin K. photo

Yasin K.

18.08.2021

3D Teknik Çizim · Yenimahalle, Ankara

Mimarım. Teknik çizim, 3 boyut modelleme-render-animasyon, restorasyon ve detay çizimle ilgileniyorum.

Burak Z. photo

Burak Z.

20.12.2020

3D Teknik Çizim · Arnavutköy, İstanbul

Makine mühendisiyim hali hazırda bir özel şirkette çalışmaktayım istediğiniz ürünün numunesi, herhangi bir çizimi veya istediğiniz ölçülerde modellemesini yapabilirim ve istediğiniz dosya formatında size iletebilirim.

Enver Ü. photo

Enver Ü.

26.06.2022

3D Teknik Çizim · Saray, Tekirdağ

Siz talep edin işinize uygun programlar ile 3D tasarım yapalım. Solidworks AutoCAD 4Mcad

Bekirhan Y. photo

Bekirhan Y.

09.08.2022

3D Teknik Çizim · Tepebaşı, Eskişehir

Eskişehir Teknik Üniversitesi Makine resim ve konstrüksiyon bölümü mezunuyum AutoCAD 2D Solidworks 2D VE 3D modellemeye hakimim. (Öğrencilere yardımcı olabilirim.)

Kerem Ç. photo

Kerem Ç.

19.06.2022

3D Teknik Çizim · Meram, Konya

Merhaba ben Kerem Çoban 7 senelik mühendisim tasarım ve üretim talaşlı imalat tecrübem var modelleme ve teknik çizim CAD ve CAM konusunda tecrübeliyim.

Candaş Y. photo

Candaş Y.

06.06.2022

3D Teknik Çizim · Nilüfer, Bursa

8 Yıldır Tasarım ve Analiz ile ilgilenmekteyim. İhtiyaç duyduğunuz tasarım konusunda sizlere Hizmet sunabilirim. Ayrıca tasarımı yapılan model için analiz hizmeti de vermekteyim.

Serkan Ç. photo

Serkan Ç.

26.01.2022

3D Teknik Çizim · Sultanbeyli, İstanbul

İsov Teknik ve Endüstri meslek lisesinde, yapı teknik ressamlığı bölümünden mezun oldum.Düzce Üniversitesi Mimarlık Lisans mezunuyum. Ayriyeten Balıkesir Üniversitesi Mimari yapı Teknik ressamlığı ön lisans okudum. Teknik Çizim ,3d model Skechup,lumıon,photoshop,revit, Endscape, autocad vb....

Gülşah İ. photo

Gülşah İ.

22.03.2022

3D Teknik Çizim · Hendek, Sakarya

Merhaba, Ben Makine Yüksek Mühendisi Gülşah İLKAY. Solidworks, Autodesk Inventor gibi 3D tasarım programlarında Autodesk Autocad gibi 2D çizim programlarında tecrübeli bir mühendis olarak sizlere programı öğretmekle kalmayıp tasarım mantığını malzeme seçimini ve sektörel örnekleri de göstereceğim.

Artebu D. photo

Artebu D.

25.12.2020

3D Teknik Çizim · Kayapınar, Diyarbakır

Batman'da sektör bazında bugüne kadar eczane, klinik, ofis, mağaza, kafe, ev ve daha birçok alanda mimari projeleri hayata geçirdik. Alanında uzman ekiplerimizle uygulama, istenildiğinde proje+denetim, danışmanlık ve üç boyutlu görseller eşliğinde hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz ihtiyaçlar...

Volkan E. photo

Volkan E.

18.03.2016

3D Teknik Çizim · Yenimahalle, Ankara

Makine Teknik öğretmeniyim. Yaklaşık 22 yıldır 2D ve 3D çizim eğitimi veriyorum. Piyasanın farklı ihtiyaçlarına göre 2D ve 3D çizim yapıyorum. Mekanik ve endüstriyel modelleme yaparım. Autocad, Solidworks ve Solidcam kullanıcısıyım. Endüsride yürüttüğüm Arge çalışmalarım var. Part-time CNC...

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

14.07.2021

3D Teknik Çizim · Şişli, İstanbul

Merhabalar. SketchUp, 3DS Max, VRay ve Lumion ile aklınıza gelebilecek her şeyin ölçülü-ölçüsüz modellemesini yapabilir, render alabilirim. Sürekli iletişim halinde olacağımız için isteklerinize en uygun sonucu ortaya çıkarabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

Eyüp Atalay Design Studio photo

Eyüp Atalay Design Studio

08.02.2022

3D Teknik Çizim · Osmangazi, Bursa

Tasarladığımız ürünlerin en iyi şekilde teşhir edilmesi ve marka kimliğini vurgulamak adına, kurumsal olarak çalıştığımız firmalar için fuar standı, mağaza ve idari ofislerin tasarımı gibi iç mimarlık hizmetleri veriyoruz. Bireysel müşterilerimiz için konut, ofis, ticari mekan tasarımı gibi...

Asaf Yusuf Y. photo

Asaf Yusuf Y.

25.07.2022

3D Teknik Çizim · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar, Ben Asaf Yusuf. Restorasyon ve İç mimarlık mezunuyum. Aktif olarak alanında uzman ekibim ile beraber iç mimari işler yürütmekteyim. Bu kapsamda 3D Gerçekçi Görseller, İç mimari Teknik Uygulama Projeleri gibi mimarlık alanında çeşitli hizmetler vermekteyim. Daha fazla bilgi için benimle...

Yahya A. photo

Yahya A.

29.03.2022

3D Teknik Çizim · Tepebaşı, Eskişehir

Ben Yahya, mimari tasarım alanında 5 yıllık tecrübem var, uygun fiyata kaliteli tasarımlar yapıyorum. Bir mimar olarak tasarımla ilgili her şey benim en büyük tutkum. Vakit kaybetmeden işleri zamanında bitiririm.

Naife K. photo

Naife K.

19.07.2022

3D Teknik Çizim · Çankaya, Ankara

Otel, Mağaza, Market, Villa, Rezidans, Apartman Dairesi, Cephe, Mutfak, Banyo, İç Mekan Alanları ve Donatıları Konularında Keşif-Metraj, Tasarım, Projelendirme, 2 ve 3 Boyutlu Çizim ve Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 9000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl