4 3D Baskı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

446 3D Baskı Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 3D Baskı Firması

Hüseyin Yılmaz

Hüseyin Yılmaz

Creality CR 10 S Pro ve Anycubic Mega S 3D baskı makinelerine sahibim. Makinelerim 30*30*40 cm3 ve 20,5*20,5*21 cm3 çalışma hacimlerinde çalışmakta olup PLA-ABS-TPU filamentlerini kullanmaktadır. Profilimi incelemeniz durumunda kaliteli hizmeti uygun fiyata verdiğimi göreceksiniz.
Samet Özkan

Samet Özkan

Yaklaşık 2018 yalından beri 3 boyutlu(3D) baskı işinde hizmet veriyorum. 3 adet creality Cr10s pro cihazım var.
Sλssaren 3d Studio

Sλssaren 3d Studio

İster kendiniz tasarlayın ister bir başkasına tasarlatın tasarımı bitmiş ürünleri birebir görmek istediğinizde 3d yazıcı ile yazdırıp ilk prototiplerinizi inceleme şansınız olur, ürün üzerinde ilk incelemelerinizi yapıp tasarımda revizyon yaptırabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1.5 yıl önce bu sektöre okul projelerimi görselleştirmek amaçlı giriştim ve şu anda da üniversite de okuyup proje ödevlerini görselleştirme gereksinimi duyan arkadaşlardan tutun, orta bütçeli ar-ge yapan firmalara kadar hizme
Şendoğan Topal

Şendoğan Topal

Numune ürünleriniz hızlı bir şekilde tasarlanır , çizilmesi gerekiyorsa model oluşturulur veya cihazımızla tarayarak uygun şekilde imalata hazırlanır. Kırık veya tasarlanması gereken plastik parçalarınız hızlı ve hassas 3 boyutlu printer ile katı model çıktısı alınarak üretimi yapılır. 4 adet yazıcımız mevcuttur. çıktı hassasiyeti 0,05 dir. ABS,PLA,PETG ve yumuşak kauçuk içinde uygun flamentimiz mevcuttur.
Muhammet Ali Çiftci

Muhammet Ali Çiftci

Kaliteli filamentlerle 3D Baskı hizmeti veriyoruz. Sipariş verirken STL dosyası gerekmektedir. Ayrıca katman kalınlığı, yoğunluk, yapılacak malzeme cinsi, hız(mm/s) , ürünün boyutlarını da seçebilirsiniz. Siparişinizi en iyi şekilde yapacağız. Website : https://www.3dbaski.xyz/ İnstagram : https://www.instagram.com/kodama3dprinting/
Tuncer Tuncay

Tuncer Tuncay

Tasarımlarınızı, prototiplerinizi veya hazır .stl dosyalarınızı geniş renk yelpazemiz ile kaliteli baskılarla ister abs, ister pla olarak 3 boyutlu yazıcılarımızla baskı alıyoruz. Bunun yanında makine tasarımlarınız için dizayn ve tasarım desteği vermekteyiz. İstenilen ölçülerde masaüstü Cnc router, pcb kazima ve lazer gravür makineleri üretmekteyiz. Arduino, okul ve universite bitirme projeleri için iletişim kurabilirsiniz.
Omer  KURKUTLU

Omer KURKUTLU

Profesyonel 3D baski Hizmeti vermekteyiz. Kendi urettigimiz ve piyasada bulunan 3d yazicilarini kullanarak 2017 den beri bu piyasa hizmet etmekteyiz. Havacilik ve uzay teknolojileri icin mekanik parcalar basmaktayiz. PLA ABS TPU (Esnek) ABG (Ahsap) filamentler ile baski almaktayiz
3dsolis

3dsolis

3d baskı modelleme ve yapım aşamasıyla ilgili tüm detayları hazırlayıp üzerinde çalışma durumunu sizlerin istediği şeklilde sunabilirim. Bizden istediğiniz tekliflere özel %15 indirim.Dilerseniz internet sitemizden iletişim adresimize ulaşabilir,dilersenizde buradan teklif alabilirsiniz. http://3dsolis.store/ Yaptığımız işlere buradan bakabilirsiniz. Instagram hesabımız: 3DSolis
Oğuz  ÖRNEK

Oğuz ÖRNEK

AutoCAD ve SolidWORKS programlarını çok iyi bilen bir makine ressamı , mekatronik teknikeri ve makine mühendisiyim. Şaka yapmıyorum hepsinin diploması var . Ve son olarak edindiğim 3D PRİNTER ile istediklerinizi basıp bu konuda hizmet vermek istiyorum.
Oğuzhan  Taştan

Oğuzhan Taştan

Taleplerinize göre uygun 3D model tasarımı yapılarak 3D printerdan çıktı alınabilir. Bunun için istediğiniz ürünün görsel, prototip veya sözlü anlatımla ifade ettikten sonra sizin için 3D tasarımınıza başlıyor. Tasarım işi tamamlandıktan sonra sürecin daha sağlıklı ilerlemesi adına tasarım onayı için size gönderiyoruz. onaylamanız durumunda baskı için hemen işleme alıyoruz.
Kerem Demir

Kerem Demir

Kendi tasarımımız ve üretimimiz 3d printerlar ile yüksek kalite ve çeşitli sarf malzemelerinde baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.
Utku Erdem

Utku Erdem

Daha önceden letgo üzerinden kişiye özel baskı yapıyordum.1 yıllık bir tecrübem var. Baskılarım kalitelidir. Kendi beğenmediğim işi başkasına asla vermem.
Fatih İlkin

Fatih İlkin

Özel 3d cizim tasarım cam cad modelleme ve 3d baskı alma protatip üretme pla abs petg carbon fiber parça üretim
Umut Seçkin

Umut Seçkin

Merhabalar, Ben Umut Seçkin, ortağım Furkan Çetin ile birlikte şirketimiz bünyesinde startup ların fikirlerini MVP ve son ürünlerini geliştirme ve üretim hizmetini veriyoruz. Proje Yöneticimiz Furkan Çetin’in çalışmalarını https://www.furkancetin.com.tr/background üzerinden inceleyebilirsiniz.
Erato 3D Print

Erato 3D Print

Kişiye özel tasarımlarınızla hediyelerinizi anlamlı kılın. Yüksek teknoloji yazıcılarımız ve kalifiye modelleme ekibimiz ile siz hayal edin biz hazırlayalım.
Alican Yaparel

Alican Yaparel

Günümüzde her alanda kullanılmaya başlanan hızlı prototipleme sistemi olan 3D yazıcılar ile özel tasarım her türlü parçanın basımını gerçekleştirebiliyoruz.
Doğa Ada Çavuşoğlu

Doğa Ada Çavuşoğlu

Creality ender 3 pro 3d yazıcım ile 22x22x30 ölçülerinde bütûn parçalarınızı istediğiniz renkte basabilirim özel tasarımlar istiyorsanız solidworks ve fusion 360 üzerinden modelleme yapabiliyorum. İstediğiniz modelin var ise stl dosyasını yok ise www.thingiverse.com sitesinden linkini yollayabilirseniz en kısa sürede elinize ulaştırabilirim.
Ahmet Furkan  Şengör

Ahmet Furkan Şengör

Yaklaşık 1 senedir 3d baskı ile uğraşıyorum 3d yazıcı ile ilgili her şeyi bilirim uğraşmak için çok fazla zamanım oldu. Yeri geldi Tamir ettim Yeri geldi bozdum ama sonunda profesyoneli oldum :D Şimdi edindiğim bu bilgiler neticesinde size 3d baskı hizmeti vermek istiyorum.Daha önce bir çok 3d baskı yapıp sattım instagram üzerinden. Sözün kısası 3d baskı yaptırmak istiyorsanız tam yerindesiniz biblo, kişiye özel baskı, hediyelik eşya vb. bir çok şeyi basabilirim.
Emre  Güneş

Emre Güneş

Merhabalar .. Anycubic Türkiye distribütörüyüz 15 adet profesyonel makinemizle baskı hizmeti veriyoruz.
Bünyamin Yıldız

Bünyamin Yıldız

22*22*25 cm boyutlarında abs pla wood ve petg filametleri ile her türlü model biblo ve oyun veya film karekterleri baskısı yapılır.
Yaman Bilimci

Yaman Bilimci

Robotik, 3D Tasarım ve Baskı, Bilim Projeleri, Yarışma Projeleri, Deney Tasarımları, Maket Tasarımları, Bilim Şenliği, Bilim Sergileri alanlarında hizmet vermekteyim.
Trabzon 3 Boyutlu Yazıcı ve Baskı Merkezi

Trabzon 3 Boyutlu Yazıcı ve Baskı Merkezi

Merhabalar, ben Makine Mühendisi Hamdi UZUN. Trabzon 3 Boyutlu Yazıcı ve Baskı Merkezi olarak 3 boyutlu yazıcı satışı, tamiri, yedek parça, 3 boyutlu tasarım ve baskı hizmetleri vermekteyim.
Habibcan  BENGÜL

Habibcan BENGÜL

Merhabalar. İsmim Habibcan. Adana organize sanayi bölgesinde makine mühendisi olarak görevimi icra etmekteyim. Aynı zamanda 3b yazıcı hakkında bilgi sahibiyim ve baskılar almaktayım. Gerek hazır projelerin baskısı gerekse istenilen bir modelin katı modelleme sonrası baskı alımı için gerekli bilgi ve tecrübeye sahibim.
Filamex Teknoloji

Filamex Teknoloji

Merhaba, Ben FilameX Teknoloji şirketinden Burak. FilameX Teknoloji genç girişimciler tarafından 2018 yılında kurulmuş İTÜ Çekirdek girişimidir. İki kurucu ortak da mühendistir. TÜBİTAK desteği ile yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda kurulmuş bir şirketiz. 3 boyutlu tasarım, 3 boyutlu yazıcıda baskı, 3 boyutlu yazıcıya uygun tasarım yapımında danışmanlık ve özel geliştirmiş olduğumuz Masaüstü Filament Ekstrüzyon Makinesi Parkuru ile elinize bulunan özel granüllerle filament üretim hizmeti ve
Kaan  Atlıhan

Kaan Atlıhan

3D renkli baskı sistemimiz ile bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürülmesi artık hayal değil. Mimari, obje, hatta insan figürleri yapabiliriz. Detaylı bilgi için beklemeyin iletişime geçin.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ogün Özkan
3D Baskı   10/10/2020

Ürünlerin basımından gönderilmesine kadar ürünler elime ulaşana kadar her adımda ilgilendi ve bilgi verdi. Ürünler hatasız çok güzel şekilde basılmıştı ayrıca çok özenli şekilde kargolanmıştı hiç bir hasar görmeden elime ulaştı.

         
Mehmet ÇAKMAZ
3D Baskı   07/10/2020

Barış çok ilgili bir şekilde 3d basım sürecini tamamladı. Modelde ufak bir değişiklik yaptı hatta yapıştıracağım yer için çift taraflı bantı bile göndermiş. :) Kargo paketlemesi de iyiydi ürünler zarar görmeden geldi. Her şey için teşekkürler

         
Yusuf Kartal
3D Baskı   29/09/2020

Hızlı cevap, hızlı gönderi, tam beklenen ürün. Mükemmel sonuç oldu. Ne diyeyim bu kadarını beklemiyordum.

         
Ümit Cengiz
3D Baskı   21/08/2020

Çok ilgili ve cana yakın bir arkadaş, iletişim süper, zamanından önce hazırladı ve teslim etti istediğim parçaları, kendisine çok çok teşekkür ederim

         
Selahaddin Hocaoğlu
3D Baskı   13/08/2020

İlgileniyor , kusurlu gördüğüm parça yerine yenisini üretti , müşteri memnuniyeti gözeten birisi , teşekkür ediyorum kendisine .

         
Hunkar Bey
3D Baskı   09/08/2020

İşinin hakkını veren ilgili bir arkadaş. Talep ettiğim ürünü en kısa sürede en iyi şekilde sağladı. Sürekli geri bildirimde bulunarak işin durumu hakkında bilgi paylaştı. F/P açısından gayet iyi bir hizmet sağladı. Tavsiye ederim.

         
Mukremin Dos
3D Baskı   25/07/2020

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Hem ürün kalitesi beklentilerimi karşıladı hem de Ömer Bey karşılaştığımız sorunlarda son derece yardımcı oldu

         
Muhlis Soysal
3D Baskı   11/07/2020

İşinde çok başarılı, çok yardımcı oldu. Baskı kalitesi çok güzel. Ürünün arkasında duruyor tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
3D Baskı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz