Hizmet Ver
3D Teknik Çizim

3 Adana 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 81 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Adana 3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 81 3D Teknik Çizim Uzmanı, Adana içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Adana içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Adana içinde yazılan 40 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 94 kişi Adana 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Adana 3D Teknik Çizim Uzmanı

Nedimcan Ç. photo

Nedimcan Ç.

16.08.2021

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

Merhabalar, ben Stajyer Mimar Nedimcan ÇALIŞKAN, çalışmalarıma modern mimari tarzda devam eden birisiyim. İç mekan, cephe tasarımı vb. tasarım ürünlerinde projeler sunmaktayım.

Muhammed Y. photo

Muhammed Y.

28.06.2018

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

6 senelik 3dsmax + vray 4 senelik adobe photoshop görsel tasarım 6 senedir aktif olarak dış cephe firmasında tasarımcı olarak çalışmaktayım.

Erkan Ö. photo

Erkan Ö.

11.03.2016

3D Teknik Çizim · Kozan, Adana

Reklamsız iş , kafa yorar. İşimizi elimizden gelennin en iyisi ile ürünlerde %90 a varan tanıtım araçlarında İŞİMİZİ günümüzün olanaklı teknik donanımları ile en üst seviyeye ilerletmektir.

Serkan T. photo

Serkan T.

09.08.2021

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

Merhaba, inşaat ve makina sektörlerinde bilgi ve tecrübe sahibiyim.proje dizayn departmanında 10 yılı askın süredir çalışmaktayım.autocad,solidworks,catia aktif şekilde kullanmaktayım

Serkan T. photo

Serkan T.

11.08.2021

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

Makina ve inşaat sektöründe proje dizayn departmanında görev aldım.2D ve 3D çizimlerde oldukça iyiyimdir.Autocad,Solidworks ve Catıa programları etkin şekilde kullanmaktayım.

Emre Y. photo

Emre Y.

22.06.2021

3D Teknik Çizim · Yüreğir, Adana

Lumion modelleme,3D Boyut, Render alma, Mimari çizim işleri için iletişime geçebilirsiniz

Hamit S. photo

Hamit S.

07.09.2017

3D Teknik Çizim · Sarıçam, Adana

Atocad ve catia gibi programları kullanmada yeterli deneyime sahibim ve bu programları kullanarak sizelere daha rahat hizmet verebilirim

Emre G. photo

Emre G.

03.04.2018

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

*****ÇOK UYGUN FİYATA***** Profesyonel Mimar Ve Tasarım Ekibi -3D Dış mekan render -3D İç mekan tasarımı ve render. -3D Ürün Modelle -Proje çizimi. -Ürün tasarımı -Profesyonel Logo ve Kurumsal Kimlik Hazırlama -Cv ve Portfolyo hazırlama. -Öğrencilere proje,plan,kesit,görünüş,üç boyut...

Furkan E. photo

Furkan E.

23.05.2016

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

1995 Adana Seyhan Doğumluyum , İsmim İzzet Furkan EKİCİ 2015 Bozok üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Bölümü Mezunuyum - Kullandığım Programlar 3DsMax %90 Photo Shop- %100 Autocad - %90 Corel Draw - %100 Lumion - %100 Projelerinizi 3D olarak görüntüleye bilir Dış...

Mehmet Ç. photo

Mehmet Ç.

17.05.2015

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

5 yıldan beri hizmet vermekte olan dekorasyon firmamız altında imalat ve montaj uygulamaları dışında dış cephe, iç mekan, stand ve makina panosu 3D modellemeleri ve render hizmeti sunmaktayız. Projeleriniz okunarak 3D modellemeler yapılır fikirleriniz dahilinde ürün dizaynları yapılır

Adacad Eğitim photo

Adacad Eğitim

23.07.2018

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

Merhaba, Adacad Eğitim olarak 3D SMAX + VRAY+ PHOTOSHOP KONUSUNDA VE DİĞER MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK PROĞRAMLARINDA MİLLİ EĞİTİM ONAYLI SERTİFİKALI VE PROJE DESTEKLİ EĞİTİMLERİMİZ 10 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZLE VE PİYASA TECRÜBELİ ÖĞRETMENLERİMZLE DEVAM ETMEKTEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Mustafa D. photo

Mustafa D.

24.07.2021

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

Ar-Ge biriminde çalışmakta olan bir makine mühendisi olarak Solidworks,Catia,Autodesk Inventor,AutoCad programlarında tasarım yapabiliyorum.Ayrıca Ansys analiz programında istenilen modülde analiz yapabiliyorum.

Mert B. photo

Mert B.

03.01.2019

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

22 yıllık logo tasarımı her türlü nesnenin çiziminin yapılıp kalıp aşamasına dönüştürülmesi tecrübesi ile tanışmak ve birlikte çalışmak dileği ile

Mehmet Akif K. photo

Mehmet Akif K.

11.03.2021

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

Autocad sketchup lumion photoshop programlarını aktif olarak kullanıyor 3 boyut modelleme işleri yapmaktayım. Bina modelleme, görseleştirme, poster, katalog calışmaları hazırlamaktayım.

Tarık Ö. photo

Tarık Ö.

08.09.2021

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

SolidWorks ve Catia programlarını kullanarak 3D çizim işlemlerini yapabiliyorum.

Gökçe K. photo

Gökçe K.

29.06.2015

3D Teknik Çizim · Çukurova, Adana

Herkese merhaba, çukurova üniversitesi peyzaj mimarlığı bölümü mezunuyum. Öğrenci kardeşlerimize ve çeşitli firmalara her türlü peyzaj proje,uygulama,danışmanlık hizmeti verebilirim. Her türlü 3 boyut çizimi(autocad, sketchup,photoshop görselleştirme) yapabilirim.

Süleyman Ö. photo

Süleyman Ö.

26.11.2020

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

3d Görselleştirme işlerinizi yapabilirim. İç mekan tasarımı hakkında Yardımcı olabilirim

Ahmet E. photo

Ahmet E.

03.03.2016

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

3D mekanik tasarım animasyon 2D teknik çizim Reklam totem tabela 3D destekli Reklam tanıtım filmi Cnc talaşlı imalat haritası Autocad ,inventor, solidcam, 3dsmax, solidworks, photoshop, corel, aftereffects, edius, reason

Sezgin O. photo

Sezgin O.

15.05.2022

3D Teknik Çizim · Sarıçam, Adana

Bir mobilya firmasinda arge sorumlusu olarak gorev yapiyorum. orman endustri muhendisiyim. 3d ve 2d olarak projeler aliyor teknik detaylar da dahil olmak uzere teslim ediyorum.

Bora İ. photo

Bora İ.

13.12.2017

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

Makina Mühendisliği bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Kendimi üretim alınına daha yatkın görüyorum ve 3D katı modelleme programlarında kendimi sürekli geliştiriyorum.

Ömer S. photo

Ömer S.

13.06.2022

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

Merhaba bir prof olmasamda iyi bir şekilde çizim yapıp okul harçlığını çıkarmak için ve geleceğimi makinelere adayıp çizimlerde zirveye ulaşmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya uğraşıyorum.

Ziya P. photo

Ziya P.

18.07.2021

3D Teknik Çizim · Yüreğir, Adana

3dsmax & Vray ile istenilen modelleme ve tasarımlar için sizlerle birlikte çalışmaya hazırım. Lumion ile sizler için animasyon yapabilirim.

Emre H. photo

Emre H.

10.04.2021

3D Teknik Çizim · Yumurtalık, Adana

Merhabalar Şuan özel bir şirkette proje mühendisi olarak çalışmaktayım. katı modelleme konusunda kendini geliştirmiş biri olarak ihtiyaçlarınızı yanıtlayabilecegimi düşünmekteyim. Makina mühendisiyim 28 yaşında evli ve kız babası yim

Savaş D. photo

Savaş D.

30.04.2022

3D Teknik Çizim · Seyhan, Adana

Marmara üniversitesi Makine Mühendisi,Fırat Üniversitesi Makine öğretmeni mezunuyum. Beş yıldır özel bir şirkette tasarım bölümünde ,tasarım mühendisi olarak çalışıyorum. Çeşitli bağlama ve kontrol(Mastar)aparatları yapıyoruz. Daha önce ek olarak farklı firmalara 3D modelleme ,tasarım olarak destek...

Ali Ç. photo

Ali Ç.

22.03.2022

3D Teknik Çizim · Sarıçam, Adana

Merhabalar, 4 yıllık Tecrübeli teknik ressamım, Uzmanlık alanlarım imalat çizimleri Su ve Atık su sektöründe çizimlerim ve geniş bir kitaplığım mevcuttur. Su ve havuz yapıların konusunda mimari ve statik çizimler.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Adana 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Adana 3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl