Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Adana İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 117 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Adana İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Adana içinde toplam 117 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 69 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Adana içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 442 kişi Adana İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Adana İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Nimet Aydoğan photo

Nimet Aydoğan

23.11.2020

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

20 yıllık deneyim,ilk okul -orta okul tüm dersler(İngilizce dahil) den ders takviye,yeni nesil soru çözümü,yazılı -LGS-Bursluluk sınavlarına hazırlık.

Yasin Aydoğan photo

Yasin Aydoğan

23.02.2021

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

15 yıl sınıf öğretmenliği yaptım. bunun yanında etütlerde fen,matematik dersi verdim.1.sınıftan lgs hazırlığa kadar öğrenci koçlığu ve özel ders hizmeti veriyorum.

Fatih Fesli photo

Fatih Fesli

25.12.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

Ortaokul Türkçe öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine de özel ders veriyorum. Matematik ve İngilizce konusunda da iddialıyım.

Mine Oğul photo

Mine Oğul

16.03.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

Devlette 32 yıl çalıştım ve üç yıl önce emekli oldum. Sınıf öğretmeniyim.İlkokul ve 5.sınıflara ders veriyorum.Bilgisayar kullanıyorum.

Gizem Karan photo

Gizem Karan

29.12.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

Odtü bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.Okulumu dondurdum ve bu süreçte ilköğretim,öğrencilerine uzun zamandır özel ders veriyorum.Ödevlerine ve sınavlarına hazırlıyorum

Sinem A. photo

Sinem A.

18.08.2021

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

Merhabalar, 7 yıl tecrübeli Türkçe öğretmeniyim. Aktif olarak özel bir okulda çalışmaktayım, bunun yanı sıra ilkokul ve ortaokul seviyelerinde özel dersler veriyorum. Öğrencilerimi sabırsızlıkla bekliyorum. 😊

İlkay S photo

İlkay S

02.10.2020

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

Merhaba, mesleğinde 10 yıl almış sınıf öğretmeniyim,işini ehliyle yapan öğrencinin seviyesine inen,güleryüzlü dinamik vizyonu olan bir öğretmen arıyorsanız doğru yerdesiniz ilk okuma yazma öğretimi ,temel matematik becerileri,temel ingilizce eğitimi dahil tüm ilkokul seviyelerinde özel ders...

Tuğba Karaman photo

Tuğba Karaman

10.11.2021

İlkokul Özel Ders · Aladağ, Adana

Fen Bilgisi Öğretmeniyim 10 yili aşkın bir süredir çocuklara deneylerle fen bilgisi öğretiyorum. İlkokul kademesinde Türkçe, (okuma çalışmaları, hizli okuma, okuduğunu anlama) ve matematik dersi veriyorum. Ortaokul kademesinde ise fen deneyleriyle desteklenmis Fen Bilgisi dersi veriyorum....

Gökçe Coşkun photo

Gökçe Coşkun

10.03.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

Sınıf öğretmenliği mezunuyum. AUZEF çocuk gelişim öğrencisiyim. Öğrencilerimle okula destek dersleri, bir sonraki yıllara hazırlık, soru çözümleri yapıyoruz. Eğlenerek öğreniyoruz. :)

Polen Ölçer photo

Polen Ölçer

29.05.2020

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

Güzel sanatlar eğitimi aldım üstelik resim özel ders anlamında grup ve birebir eğitimde aldım çocukların erken yaşta el becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyorum hem ablalık hem resim öğretmenliği yapıyorum

Gülşah Başoda photo

Gülşah Başoda

21.11.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

20 yıl sınıf öğretmeni olarak çalıştıktan sonra 5 yıldır özel ders şeklinde öğrencilerime faydalı olmaya çalışıyorum.

İzzet Gürzal photo

İzzet Gürzal

28.09.2018

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

"Eğer bir çocuk bizim öğrettiğimiz yollarla öğrenemiyorsa belki de biz onun öğrendiği yollarla öğretmeliyiz." Bu sözün ışığında en etkili yöntem ve teknikleri kullanarak çocuğun gelişimine katkı sunmayı hedefleyen; birikim ve tecrübeye sahip, işini seven ve hakkını verme konusunda hassasiyet ...

Anıl Kersu photo

Anıl Kersu

05.11.2021

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

Hacettepe Üniversitesi lise matematik öğretmenliği öğrencisiyim. Ilkokul ya da ortaokul ögrencilerinin matematik derslerine yardimci olabilirim. Ben de öğrenci olduğum için ögrenci psikolojisi , ders çalisma tekniği ve etkili çalışma hakkinda tecrübeliyim ve rahat bir şekilde aktarabilirim. Bana...

Merve Gürbüz photo

Merve Gürbüz

05.03.2022

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

Merhabalar ben Merve Gürbüz, Çukurova Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunuyum. Şuan da Yüksek lisans yapıyorum. Şu ana kadar kazandığım deneyim ve bilgi-birkimimi özellikle Türkçe ve Matematik alanında ilkokul ve ortaokul seviyesindeki miniklere aktarmak istiyorum.

Bahar Yalçın photo

Bahar Yalçın

25.12.2020

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

Psikoloji dördüncü sınıf öğrencisiyim. Dört yıldır bu işi yapıyorum. İletişime açık, anlayışlı ve sabırlıyım. Çocuğunuzun ilgili alanlarına göre oyun ve eğitim metodları geliştiriyorum. Yapılan her şeyi not ederim ve aileyle paylaşırım

Ayse Koca photo

Ayse Koca

05.11.2020

İlkokul Özel Ders · Sarıçam, Adana

Merhabalar Anasınıfı öğretmeniyim çocuklarla iletisimim gayet iyi çocuklara dersi eğlenceli hâle getirip öğretiyorum :)

Oğulcan Sarıkaya photo

Oğulcan Sarıkaya

02.10.2021

İlkokul Özel Ders · Sarıçam, Adana

Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nden mezun oldun. Bir devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Hafta sonları ilkokul öğrencilerine özel ders verebilirim. 😇

Merve Koldemir photo

Merve Koldemir

16.09.2020

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

3.sınıf elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.İlkokul çağında iki kız kardeşim var dersleriyle ben ilgileniyorum.İlkokul ve ortaokul seviyesinde her dersi anlatabilirim.

Mustafa Önder Ersoy photo

Mustafa Önder Ersoy

27.08.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

N öğretmeninden tüm İlkokul düzeyinde olmak üzere Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler dersi veriyorum

Müge Yüksek photo

Müge Yüksek

26.10.2019

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

İlköğretim(1-2-3-4-5-6-7-8.sınıf) öğrencilerine 5 yıldır tüm derslerde özel ders vermekteyim.

Aslı Yılmaz photo

Aslı Yılmaz

21.03.2018

İlkokul Özel Ders · Seyhan, Adana

2020 mezunu bir sınıf öğretmeniyim. Bir yandan kpssye hazırlanırken bir yandan da alanım olan yaş grubuna özel ders vererek hem deneyim kazanmak hem de bir miktar gelir sağlamak amacıyla ders veriyorum. Özel ders deneyimim var ve sadece kendi branşımla ilgileniyorum (1.-4.sınıf aralığı).

Rukiye Gökçe photo

Rukiye Gökçe

28.01.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

5 yıllık Türkçe Öğretmeniyim. İlkokul, ortaokul, lise gruplarına özel ders vermekteyim. Özel kurumlarla çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Eğlenerek öğrenmeye ne dersiniz? 😉

Ezgisu Okumuş photo

Ezgisu Okumuş

20.09.2021

İlkokul Özel Ders · Çukurova, Adana

Yaklaşık 10 yıldır ilkokul öğrencilerine ders veriyorum. Devlet okulunda öğretmenim. Ilkokul çocuklarının öğrenmesinde iletişimin ve oyunun önemine inanıyorum. Eğlenceli geçen derslerin her zaman daha verimli olduğuna inanırım.

Esra Erdoğan photo

Esra Erdoğan

23.08.2020

İlkokul Özel Ders · Yüreğir, Adana

Merhaba, İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nde son sınıf sınıf öğretmenliği öğrencisiyim. Eğitim kuruluşlarında eğitmenlik yaptım, bölümüm gereği staj da yaptım. Elimden gelenin en iyisini yapabilirim.

Büşra Eskinöz photo

Büşra Eskinöz

14.10.2021

İlkokul Özel Ders · Ceyhan, Adana

2 yıl Pınar koleji bünyesinde ingilizce öğretmeni olarak görev yapmış bulunmaktayım. Çocuklarla iletişim kurarken sabırlı, anlayışlı ve istikrarlı bir şekilde öğretmeye, öğretirken sevdirmeye yönelik ders planlaması yaparım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Adana İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Adana İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl