Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3,314 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 3,314 İlkokul Özel Ders Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 1,796 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 11,508 kişi İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Uğur K. photo

Uğur K.

19.12.2021

İlkokul Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Uzun yıllardır özel ders veriyorum. Ortaokul ve ilkokul seviyesinde başta Matematik olmak üzere Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler dersi de vermekteyim. İlkokul ile 5., 6. ve 7. sınıf konularına oldukça hakimim. Bu sınıf düzeylerinde zengin kaynak ve özellikle yeni nesil soru çözümleriyle...

Seda G. photo

Seda G.

05.10.2021

İlkokul Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Ege Üniversitesi İletişim fakültesini bitirdikten sonra Muğla üniversitesinde Türkçe öğretmenliği okudum. 20 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Kurumlardan ve velilerden referans alabilirsiniz. Anlayarak hızlı okuma ve hafıza geliştirme eğitimleri veriyorum. Öğrencilere severek düzenli ve sistemli ders...

Özgür Ş. photo

Özgür Ş.

28.05.2017

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Branşım sınıf öğretmenliği. Derslerimi etkili,ilgi çekici şekilde anlatmaya çabalarım. Her şeyden önce öğrenci öğretmeni sevmeli ve öğretmen de alanında başarılı ise verimli bir eğitim sonucunda başarıyı yakalıyoruz. Hepsinde önemli olan derslere iyi hazırlanmak, veli-öğrenci-öğretmen arasındaki...

Gizem E. photo

Gizem E.

27.09.2022

İlkokul Özel Ders · Altındağ, Ankara

Elektrik elektronik mühendisiyim. Özellikle çocuklarla aram çok iyi olduğu için dersleri sevdirecek öğrenebilirim. Eksiklerini belirleyip o konular üzerinde ilerleyebiliriz. Başarılı olmaları için her çocuğun anlama şekline göre anlatım yapılır.

Ayça A. photo

Ayça A.

03.12.2020

İlkokul Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Ilkokul ögrencilerine ,kaynastirma,DEHB li ve diskileksili öğrenciler için profosyonel çalışma.

Özlem B. photo

Özlem B.

22.08.2020

İlkokul Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba Okul derslerine destek amacıyla ilkokul eğitimde yer alan tüm derslerden eğitim veriyorum. Okuma -yazma(müfredata göre elakin sistemi ),Türkçe, Matematik , Hayat Bilgisi ve Ingilizce derslerinde özel ders verdim. İsterseniz çocuğunuz için bireysel bir eğitim programı oluşturabiliriz....

Bensu D. photo

Bensu D.

27.07.2022

İlkokul Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Ankara Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Amacım daima sizi olduğunuz yerden daha ileriye taşımak. Sizlere matematiği sevdirerek öğretmeye hazırım.

Elif Nur V. photo

Elif Nur V.

07.10.2021

İlkokul Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. 4 yıl okul öncesi alanında çocuklara eğitim verdikten sonra özel eğitim ve rehabilitasyon alanında 3 yıl süreli halen eğitim vermekteyim. Temel matematik ve Türkçe ile okuma yazma dersine hakimim. OTİZM temel araştırma ve ilgi alanımdır. Okul Öncesi düzeyde oyun...

Berfin K. photo

Berfin K.

26.06.2022

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Derslerimde öğrencilerimin eksiklerini belirleyerek öğrencime özel bir plan izliyorum. Farklı sınıf kademelerinde dersler verdim ve tecrübe kazandım. Öğreten-öğrenen iş birliği içerisinde ilerliyorum. Öğrencinin durumu, ilerlemesi hakkında...

Semiye Ö. photo

Semiye Ö.

31.08.2019

İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

18 yıllık ilkokul öğretmeniyim. Mesleğimi ve çocukları çok seviyorum. Ders konusunda çocuklarınıza yardimci olabilirim. Başarıya giden yol çalışmaktan geçer. Selamlar

Dilek Ö. photo

Dilek Ö.

01.01.2021

İlkokul Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

19 yıldır sınıf ogretmeni olarak görev yapmaktayım. Pandemi sürecinde bazı öğrencilerimiz ders konusunda geri kaldılar.Faydali olabilirsem ne mutlu bana.

Melike A. photo

Melike A.

09.01.2022

İlkokul Özel Ders · Onikişubat, Kahramanmaraş

Hacettepe Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği’nden 2016’da mezun oldum. Şu an bir okulda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifikam vardır. Yabancılara Türkçe dersi de vermekteyim. Türkiye Oyun Akademisi’nde oyunlaştırma gönüllüsü olarak çalışmaktayım. İlkokul...

Orhan T. photo

Orhan T.

30.01.2022

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

1.sınıftan 5. Sınıfa kadar tüm derslerde özellikle matematik konusunda konu anlatımı,bol bol soru çözümü,sınavlara hazırlık,ödev takibi.

Leyla E. photo

Leyla E.

10.10.2022

İlkokul Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

6 yıldır, özel eğiytimde çalışmaktayım. En büyük mucizem %97 otizmli öğrencimizi büyük gayret ve emeklerimin sonucunda konuşturmayı başardım. sabırlı ve gayretli olmamın en büyük özelliğini taşıyorum. Bu özelliklerimden ötürü alanımda çokça verimli çalışmalarda bulunmuşumdur.

Ruken R. photo

Ruken R.

26.09.2022

İlkokul Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Tüm ilkokul sınıf seviyesinde matematik dersi.sadece konu eksiği değil,yeni nesil sorularla eğlenceli ders kurgumla matematiği çok sever hale gelir öğrencilerim.dersten önce mutlaka akademil ıq testi ile öğrencimin genel durumu analiz edilir.

Sena T. photo

Sena T.

29.11.2021

İlkokul Özel Ders · Menemen, İzmir

Yüksek başarı belgesiyle bölümümden mezun oldum. Sadece Türkçe değil ilkokul kademesindeki tüm dersler için özel ders verebilirim.

Özge G. photo

Özge G.

13.08.2022

İlkokul Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhabalar Akdeniz üniversitesi eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği mezunuyum.Özel eğitim uzman öğreticilik belgesine sahibim.Sınıf öğretmenliğinde 7 yıllık tecrübe ile değerli öğrencilerimize eğitim vermeye hazırım.Birinci sınıfta okumayı öğrenemeyen öğrencilerimize ,basara sistemi ile...

Leyla Ç. photo

Leyla Ç.

22.10.2022

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Ilkokul ögrencilerine bütün derslerde ve ortaokul 5. Ve 6. sınıf ögrencilerine Türkçe matematik ortaokul ögrencilerine Arapca özel ders vermekteyim. Hacettepe Edebiyat Fakultesi mezunuyum.

Yaşar K. photo

Yaşar K.

25.03.2022

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ankara üniversitesi özel eğitim alan mezunuyum. 10 yıldır özel gereksinimli çocuklarla çalışmaktayım. Farklı yetersizlik gruplarıyla eğitim tecrübelerim var. Öğrencimizin okul hedeflerine ulaştırmak, var olan performans düzeyini daha yukarıya taşımak için birlkte yol alabiliriz.

Fatma Betül Y. photo

Fatma Betül Y.

11.07.2021

İlkokul Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Okulöncesi dönem çocuklar için etkinlik ve oyunlar; ilkokul öğrencileri için okul derslerine destek ve telafi eğitimi, etkinlik ve oyunlar.

Sümeyye T. photo

Sümeyye T.

24.10.2022

İlkokul Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim.

Süleyman B. photo

Süleyman B.

06.02.2020

İlkokul Özel Ders · Eyüp, İstanbul

&Özel bir Eğitim kurumunda çalışıyorum. & İLK DERSİM DENEME DERSİ OLUP KESİNLİKLE ÜCRETSİZDİR.Memnun olsanız da olmasanız da ücret kabul etmiyorum. &ARMUT ta yeniyim. & GaziOsmanPaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2010 yılı Mezunuyum. & GÖKTÜRK semtinde ikamet etmekteyim. &Kemer...

Fatma Ç. photo

Fatma Ç.

04.04.2022

İlkokul Özel Ders · Yalova, Yalova

Bş zamanlarımda da oyun ablalığı yapmak çocuklarla vakit geçirmek istıyorum özellikle haftasonu

Asena S. photo

Asena S.

28.07.2022

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Türkçe öğretmeniyim.Edebiyat ve Türkçe derslerinde her konuda özel ders veriyorum.

Kubra B. photo

Kubra B.

21.09.2022

İlkokul Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

5 yıldır sınıf öğretmenliği yapıyorum.Halen bir ilkokulda öğretmenlik yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl