En İyi 10 Adana İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 466 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yunus Kazan

Yunus Kazan

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
11 yıldır İngilizce öğretmeni olarak farklı seviyelerdeki öğrencilere ders vermeye devam etmekteyim. Her öğrenciyi ayrı bir birey olarak değerlendirip, kendi özelliklerine göre program uygulamaktayım. İlk derslerimi örnek olarak ücretsiz veriyorum. İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay ve keyifli olduğunu derslerime başladığınızda fark edeceksiniz.
Gökçen  Sevindik

Gökçen Sevindik

İngilizce Özel Ders · Seyhan, Adana
10 yıldan fazla İngilizce Eğitimleri vermekte olan Gökçen Sevindik, 2017 Yılında kurmuş olduğu English Dİstance Company ile tüm Türkiye ye CANLI eğitimler vermeye başlamıştır. 2018 ve 2020 yıllarında Yılın İngilizce Öğretmeni seçilmiş ve bunun akabinde Ünversitelere dil eğitimi hakkında söyleşiler vermeye başlamıştır. Derslerimiz tamamen interaktif olup, görselliği ve işitselliği ön planda tutan digital kitaplar, videolar ve akıllı tahta ile eğitimlerimiz hem çok daha keyifli hemde çok daha
Fatma  Solmaz

Fatma Solmaz

İngilizce Özel Ders · Seyhan, Adana
Her yaşa ve düzeye uygun %100 öğretme garantisi ile özel ders vermekteyim. Yurtdışında aldığım tecrübeler ile ingilizceye olan bakış açısınızı ben bu dili öğrenemeyeceğim galiba düşüncelerinin yerine, güzel tecrübelere birlikte adım atacağımıza emin olabilirsiniz. Ielts toefl yds tecrübelerim bulunmaktadır.
Atakan Yurdakul

Atakan Yurdakul

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba. Ingiltere'de ikinci üniversitemi okuyorum, son dört küsür senedir de orda yaşıyorum. Ingilizceyi ana dilim seviyesine aksanıyla konuşuyorum. Oxford, Manchester, London School of Economics gibi üniversitelerde konferanslara davet üzerine katıldım. Dört küsür senedir özel ders veriyorum her yaş grubundan öğrenciye. IELTS ve TOEFL gibi sınav hazırlığı için de çalıştırdım daha önce. Buna ek olarak kitap, film, dizi ve belgesel çevirmenliği de yaptım. Aynı zamanda son dört senedir özel bir
Serhat B.

Serhat B.

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
İKİ ANA DİLE SAHİP (İNGİLİZCE VE TÜRKÇE) KONUŞARAK ÖĞRENME METOTU OLAN (CALLAN METHOD) SERTİFİKALI EĞİTMEN, TELAFFUZ VE DİKSİYON GELİŞTİRME, İŞ İNGİLİZCESİ (TEKNİK İNGİLİZCE) TOEFL, KPSS, IELTS, VE EĞİTİM DANIŞMALIĞI.
Kenan TIRPAN

Kenan TIRPAN

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
10 yıllık deneyimimle tüm sınıf ve sınav düzeylerinde ingilizce dil bilginizi tüm dallarda arttırmak için uygun fiyata yanınızda olmaya hazırım.
Melissa  Ünalan

Melissa Ünalan

İngilizce Özel Ders · Seyhan, Adana
Merhaba. 2 senedir bir kolejde İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. Eğitim hayatımda ise çeşitli projelere katılarak yurt dışı deneyimleri kazandım. (Comenius ve Erasmus plus projeleri) Böylece, Çek Cumhuriyeti Prag’da uluslararası bir anaokulunda İngilizce Öğretmenliği yapma fırsatım oldu. Çocuklarla olan iletişim becerilerim oldukça iyidir. Sadece bir öğretmen olarak değil, bir abla olarak da onlara yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.
Esma Çatar

Esma Çatar

İngilizce Özel Ders · Çukurova, Adana
93 Adana doğumluyum. İki önlisans ve lisans Süleyman Demirel Üniversitesi İkt(ingilizce) mezunuyum. Eğitim alanında pek çok sertifikam ve diğer platformlar üzerinden verdiğim A1-B2 eğitimlerim bulunmaktadır. Öğrenmeye ve öğretmeye açık bir yapım var. İnsan azmi ile herşeyi başarabilir ben buna inanıyorum. İletişim ve araştırma becerilerim , kişiler arası iletişim kurma ve geliştirmede güçlüyümdür. Öğretme konusunda gayet açık ve sabırlı bir yapım var. Diksiyonum düzgün. Hedefler belirler ve bu
Deniz Mutlu

Deniz Mutlu

İngilizce Özel Ders · Yüreğir, Adana
#ingilizce özel ders İngilizce konusunda tecrübeli (Amerikan Kolejinden mezun ve şu anda doktora öğrencisi olarak eğitimine devam etmekte olan, 20 yıla yakın aktif ingilizce kullanımıyla) ODTÜ öğrencisinden özel ders. 9-17 yaş aralığında çocuklar için; (Genel ingilizce, TOEFL veya ingilizce hazırlık atlama sınavlarına yönelik destek ya da konuşma pratikleri konusunda) İlgilenenler olursa, detaylar için iletişime geçebilirsiniz
Müge Nicelik

Müge Nicelik

İngilizce Özel Ders · Seyhan, Adana
İngilizce öğretmeniyim,okula ve sınava yönelik ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim, ingilizceye dair comenius ve erasmus projelerinde yer aldım, yurt dışı tecrübem vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif K.
İngilizce Özel Ders   09/01/2021

Ali Hoca çok anlayışlı ve ilgili. Telaffuz konusunda çok dikkatli. Konuşma konusunda olsun grammer konusunda olsun eksikleriniz varsa Ali Hoca ile çalışarak üstesinden gelebilirsiniz.

         
Gülden E.
İngilizce Özel Ders   30/12/2020

Hiç çekinmeden kafanızdaki tüm soruları sorabileceğiniz ve hedeflerinizde yol gösterebilecek bir eğitmen . İlk dersler olmasına rağmen kendimi çok rahat hissetmemi sağladığı için teşekkür ediyorum. Güvenerek yardım alabilirsiniz.

         
Neriman K.
İngilizce Özel Ders   28/12/2020

Öğretmenimizden yirmi dakikalık ders aldık. Şimdi kızım her gün öğretmenini soruyor. Çok sevdik. İletişim kabiliyeti ve mesleki yeterliliği çok iyi. Sanki hep tanışıyormus ama uzun zamandır görüşmemis gibi hissettirdi öğretmenimiz. Kendisine teşekkürlerimizi, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

         
Melis Ç.
İngilizce Özel Ders   20/12/2020

Senelerdir deneyip bıraktığım İngilizceyi bana sevdiren öğretmen oldu kendisi. 1 ayda İngilizcem gözle görülür bir şekilde ilerledi. Öğretmenin özverisi , ilgisi ve bilgisi sayesinde. Çok memnunum

         
Ceyda Ş.
İngilizce Özel Ders   08/12/2020

Ders programı, ilgi ve ders anlatımı cidden efsane. Tavsiye etmekten ziyade şiddetle öneriyorum. Pişman olmayacağınıza eminim :)

         
Bilal D.
İngilizce Özel Ders   06/12/2020

Gerçekten kendini ve dersi sevdiren bir eğitmen. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz. Kardeşim için ders alıyoruz ve devam etmeyi düşünüyoruz. Teşekkür ederiz.

         
Cengiz K.
İngilizce Özel Ders   02/12/2020

Atakan hocadan konuşmamı geliştirme amacıyla ders almaya başladım, kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizin istek ve ihtiyaçlarınızı çok iyi analiz edip, amacınıza uygun bir program hazırlıyor. Önceki İngilizce ders tecrübelerimden çok daha verimli geçiyor dersler. Burdan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

         
Melih M.
İngilizce Özel Ders   18/11/2020

Mükemmel bir hizmet. Yabancı hocalarla uygun şartlarda İngilizce geliştirme imkanı sunuyor. Armut sayesinde tanıştım. İyi ki tanıştım. Herkese Fatma Hoca'nın sistemini tavsiye ederim eşimle bağımlısı olduk

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz