Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2,909 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 2,909 İngilizce Özel Ders Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 5,256 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30,631 kişi İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Davut B. photo

Davut B.

29.11.2018

İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

* Derslere başlamadan önce öğrencimi tanıyıp KİŞİYE ÖZEL program hazırlıyorum. Derslerin içeriği, sıklığı, şekli öğrenci odaklı olarak belirlenmektedir. * Firmalara Business English eğitimi vermekteyim. Grup eğitimi veya bireysel olabilir. * 15'ten fazla ülkede bulundum. İtalyanca, Arapça, Farsça...

Yasemin G. photo

Yasemin G.

21.07.2022

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

ONLINE İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR.TEMELDEN ÜST SEVİYELERE KADAR HER SEVİYEDE EĞİTİM VEREBİLİRİM.İNGİLİZCE EĞİTİMİMİ ODTÜ YABANCI DİLLER OKULUNDA TAMAMLADIM.DERS VERDİĞİM KİŞİLERE ZENGİN KAYNAK,KİTAP,HİKAYE KİTABI DESTEĞİ SAĞLAYABİLİRİM.

Zülküf N. photo

Zülküf N.

12.12.2021

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

8 YILDIR PROFESYONEL OLARAK LİSE ÖĞRENCİLERİNE,ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE VE ÇALIŞAN KİŞİLERE KENDİ GELİŞTİRDİĞİM "MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ" İLE DERS VERİYORUM. #GENEL İNGİLİZCE #İŞ İNGİLİZCESİ #YDS #YDT #YÖKDİL #HAZIRLIK SINAVLARI KENDİ GELİŞTİRDİĞİM MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İLE DERSLERİMİ...

Kübra B. photo

Kübra B.

04.12.2021

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar, liseyi Amerikada dereyle bitirdim, ancak oraya gidince burada saatlerce defter başında oturup kelime ezberlemenin ne denli gereksiz olduğunu fark ettim çünkü kelimleri bilsem bile nerede nasıl kullanacağımi bilmiyordum. Bu 4 yıllık ingilizcemi geliştirme surecimde ezildim, buzuldum,...

Ahmet Fehmi Ö. photo

Ahmet Fehmi Ö.

22.09.2019

İngilizce Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

Gündelik hayatta işinizi kolaylaştıracak cümle yapıları ile özel çalışmalarım bulunmaktadır. Birçok kez başta Londra olmak üzere yurtdışında bulundum. Ayrıca yurtdışı eğitim danışmanlığı da yapmaktayım. Sadece yabancı dil öğretmiyorum ayrıca öğrencilere vizyon katmayı hedeflemekteyim.

Emel S. photo

Emel S.

03.08.2021

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Özel okul ya da devlet okulu ,ilkokul 2.sınıftan itibaren her türlü seviyede uzun yıllardır ders vermekteyim.Özel okul ,devlet okulu , Bilsem, özel kurs,İngiltere’de dil okuluna öğrenci götürmek,Yökdil,YDS,YDT tecrübeli İngilizce öğretmeniyim.Küçük çocuklarla iyi anlaşırım.

Zeynep T. photo

Zeynep T.

16.06.2019

İngilizce Özel Ders · Seyhan, Adana

2012-2017 yillari arasi universite egitimimle birlikte bir cok ozel ders deneyimim oldu. 2018 yilinda 1 yil Ankara Pi Koleji ve Onur Kolejinde calistim. 4 yıldır milli egitim bakanligina bagli anadolu lisesinde ingilizce ogretmeni olarak gorev yapmaktayim.

Kerem Y. photo

Kerem Y.

04.10.2022

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

İngilizce Mütercim Tercümanlık 1.sınıf okudum. Lisede İngilizce yabancı dil bölümünden mezunum lisede. Erasmus+ programı ile Avrupa'ya gittim. Okurken harçlığımı kazanmak için özel ders veriyorum.

Emrullah A. photo

Emrullah A.

05.02.2017

İngilizce Özel Ders · Turgutlu, Manisa

Akademisyenlik çalışmalarımın yanında 22 yıldır her seviyede İNGİLİZCE dersleri vermekteyim. 11 yıl kolejlerde ingilizce öğretmenliği yaptım. Farklı iş sektörlerinde İŞ İNGİLİZCESİ verdim. Akademisyen adayı arkadaşlara YDS dersleri verdim. Dersanelerde TEOG dersleri verdim.İngiliz kültür dil...

Mustafa I. photo

Mustafa I.

26.04.2022

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

YDS/YÖKDİL/TIPDİL veya TOEFL/IELTS'e hazırlık, diğer okul veya kurum sınavlarına hazırlık ve destek, Cambridge eğitimine destek, native seviyesinde günlük, akademik veya business konuşma ve yazma, İngilizce mülakata hazırlık, çocuk veya yetişkin eğitimlerini online veya yuzyuze veriyorum. 7 yılı...

Merve G. photo

Merve G.

07.07.2021

İngilizce Özel Ders · İlkadım, Samsun

7 yıl kolejde okul öncesi 4 yaştan 8.sinifa kadar her kademede deneyimim bar,3 yildir da birebir ingilizce ozel ders vererek lise giris sinavina ögrenciler hazirladim.

Gizem B. photo

Gizem B.

23.11.2021

İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Kocaeli üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünden mezunum. 13 yıldır devlet okullarında kadrolu öğretmenlik yapmaktayım. 6 yıl İstanbul da çalıştım ve 7 yıldır da Kocaeli de (ilkokul, ortaokul ve anadolu liselerinde) çalışmaktayım. İstanbulda Şişli belediyesi İngilizce kurslarının koordinatör...

Müjdat A. photo

Müjdat A.

02.09.2022

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir

Hem lisede (Antalya Fen Lisesi) hem de üniversitede (İstanbul Kültür Üniversitesi) hazırlık sınıfı okuduğum için İngilizce diline çok hakimim. ÖSYM'nin yaptığı YDS sınavına defalarca girdim ve en düşük 87.5 en yüksek 96.25 puan aldım. Bu senenin başında İngiliz Kültür kurs merkezinde eğitmenlik de...

Gizem H. photo

Gizem H.

01.10.2022

İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhaba 12 yıllık tecrübeli İngilizce Öğretmeniyim. Aynı zamanda “Gebze Teknik Üniversitesi Profesyonel Öğrenci Koçluğu Sertifika Programını da ”tamamlamış olup öğrenci koçluğu hizmeti de veriyorum.

Ebru T. photo

Ebru T.

05.02.2019

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir

Türkiye de İngilizce hazırlık sınıfı olan Anadolu lisesi eğitiminden sonra Dokuz Eyĺül Üniversitesi nden mezun oldum. Üniversite eğitimden sonra dil eğitimi için Londra ya gittim.Richmond Adult&Community College da Advance dil eğitimi aldim. Türkiye ye döndükten sonra dilimi kullabilecegim aktif...

Özlem Serin A. photo

Özlem Serin A.

10.10.2020

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Merhaba. Uluslararası bir dil olmasından kaynaklı hemen herkesin ihtiyacı olan İngilizce öğrenmede çok kişi hata yapmakta. Okul çağından kalma yanlış bilgilerimiz, korkularımız acaba yanlış yaparsam ne olur diye kaygılarımız her zaman bir adım ileri gitmemize engel olmuştur. İhtiyacınız olan tek...

Berenis K. photo

Berenis K.

04.09.2021

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesinde Fransız Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ağırlıklı olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ingilizce ve fransızca özel ders veriyorum.

Dursun Y. photo

Dursun Y.

14.10.2020

İngilizce Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Taşdelen de bir devlet ortaokulunda kadrolu ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım 17 yıllık ingilizce öğretmeniyim 8. Sınıf lgs hazırlık konusunda tecrübeliyim. 5/6/7. sınıflara konusunda da tecrübeliyimdir. Görüşmek üzere.

Hatice Kubra I. photo

Hatice Kubra I.

10.03.2020

İngilizce Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Daha önce Newyork’da bir yıl yaşadım. İstanbul İşletme Enstitüsü C1-C2 seviyesi Eğitim sertifikam var. 2018’den beri her yaş grubu öğrencilere özel ders vermekteyim.

Ömer Yakup P. photo

Ömer Yakup P.

25.09.2021

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, ben Ömer hoca. Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatı çıkışlıyım. IELTS, TOEFL, SAT-verbal, AP ve IB dersleri veriyorum. Aynı zamanda Yökdil ve üniversitelerin hazırlık sınavlarına destek odaklı dersler de veriyorum. Derslerimizde öğrencinin seviyesine, ders dışı meşguliyet...

Inci K. photo

Inci K.

24.06.2019

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Merhaba .21 YILLIK EĞİTİMCİYİM.KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞIYORUM VE İNGİLİZCEYİ PRATİKTEN ÖĞRETİYORUM.AYRICA YABANCILARA TÜRKÇE DERSİ VERMEKTEYİM.

Işıl T. photo

Işıl T.

06.11.2022

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Başkent üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Work and travel yaptım ayrıca ingiltere’de bir kaç ay gibi bir süre bulundum. Şuan iyi bir kolejde ingilizce öğretmenliği yapmaktayım.

Easygo photo

Easygo

03.04.2016

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Anadolu Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 2007 yılından beri İngilizce öğretmekteyim. Hem özel sektörde hem de devlet kurumlarında her seviyeden ve yaş grubundan öğrenciyle çalışmaktayım. Özellikle konuşma İngilizcesi konusunda uzmanlaşmış durumdayım.

Mahmut Can E. photo

Mahmut Can E.

30.08.2022

İngilizce Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Merhaba. Ben Kadir Has Üniversitesinde Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Bu sene İngilizce Hazırlık eğitimimi bitirdim. Dolayısıyla bilgilerim taze ve yeterli.

Esra A. photo

Esra A.

09.12.2020

İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

. 20 yıllık ingilizce deneyimimi her yaştan ve her seviyeden öğrencilerle çalışmanın verdiği deneyimle öğrencilere dersi sevdirecek teknikler uygulayıp çalışmalarda bulunuyorum. Sınava yönelik çalışma dinleme,okuma,yazma gibi uygulamlarda kalıcı tekniklerle ders vermekte tecrübeli bir öğretmenim....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl