En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 512 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet D.

Mehmet D.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Adım Mehmet Dönmez. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi stajyer doktorum. Türk Eğitim Derneği Başarı Her Yerde projesi kapsamında özel ders vermeye başladım. TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS, lise yazılara hazırlık ve ortaokul ara sınıflara ders veriyorum. İki yıllık etüt merkezi tecrübem var. Bu konuda oldukça tecrübeliyim. Zaten tıp fakültesi kazanmak ilkokuldan bu yana yoğun çalışma disiplini isteyen bir süreçtir. Birlikte çalışırsak eğer öncelikli bir hedef doğrultusunda çalışma programı düzenleyi
SERVET A.

SERVET A.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Çukurova Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Formasyonum var. 10 yıllık tecrube ile Tyt -Ayt- Lgs -Okula yardımcı her seviyeden matematik dersi verilir. Verimli bir çalışmayla iyi bir seviyeye geleceğinizden hiç şüpheniz olmasın.
Selma  C.

Selma C.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Özel Matematik Hocanız. TYT YKS AYT LGS KPSS ALES Özel Matematik Dersinde soru çözümleri ödev çözümü sınava hazırlık.
Işıl B.

Işıl B.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Odtü mezunuyum. Ortaokul matematik ve LGS hazırlik.Matematiği ve özel öğrencilerimle zaman geçirmeyi çok seviyorum.Iki çocuğum var.
Sümeyye M.

Sümeyye M.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Gazi üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. ilk okul , LGS, YKS, KPSS , ALES matematik alanında uzmanından birebir eğitim imkanıyla sizlerleyim. Sınava hazırlık döneminde birlikte programlı bir şekilde çalışarak hedeflenen noktaya beraber adım adım ulaşabiliriz. Matematik yapamıyorum dememelisiniz emin olun ufak tüyolarla matematiğin kolay olduğunu göreceksiniz. Öğretmenlik hemde yaşam koçu ( derslerde taktik kazandırma , meslek seçme , mesleklerle ilgili bilgilendirme , çalışma programı haz
Buse T.

Buse T.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
İLKOKUL, ORTAOKUL, LİSE VE KPSS ye hazırlanan öğrencilere Matematik Alanında Özel Ders hizmeti veriyorum. Lisans mezunu fizyoterapistim. Öğrencilik yıllarımdan bu yana sınav ve okul odaklı özel dersler vermekteyim
Feride T.

Feride T.

Matematik Özel Ders · Yüreğir, Adana
Birebir alınan derslerimle başarınızı ikiye katlayacağınızı ve matematiğin zevkli bir şekilde öğrenileceğini garanti ederim.
Hüseyin  K.

Hüseyin K.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Deneyimli,işinde uzman,matematiği sevdiren, türkiye dereceleri çıkarmış,disipli bir çalışma ile başarı odaklı bir çalışma.sonuç:başarı.
Buket K.

Buket K.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Uzun süreden beri kesintisiz olarak özel dersler ile öğrencilerimi matematik alanında hedeflerine ulaştırıyorum. Daha öncesinde TYT, AYT, LGS, DGS, ALES, KPSS sınavlarına hazırladığım birçok öğrencim oldu. Ayrıca geçmişte birkaç tane kurumsal dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan yalnızca özel dersler veriyorum çünkü özel ders öğrencilerimi daha fazla takip edebilip daha hızlı sonuca ulaştırabilmek adına. Genel olarak ders işleyiş tarzımdan bahsedeyim. Öncelikle öğrencimin seviyesini tespit ed
Gizem A.

Gizem A.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Okul harcamalarım için özel ders vermek istiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gökçe Sarıyerli
Matematik Özel Ders   10/10/2019

Barış Hoca 7. Sınıf öğrencisi kızım için LGS’ye yönelik ders veriyor. Mükemmel bir hoca, motive eden, disiplinli, konusuna hakim. Çok teşekkür ediyorum...

         
Ayşe Sucu
Matematik Özel Ders   12/09/2019

İki yıldır kendisiyle birlikte çalışıyoruz. Planlı, proğramlı, disiplinli. Haftalık ödev kontrolü ve geriye dönük tekrar yapıyor. Öğrencinin geçmiş konuları unutmasına fırsat bırakmıyor. Öğretmenimizi seviyoruz.

         
Yasemin Ziylan
Matematik Özel Ders   30/08/2019

Özel ders almak için bayan hoca tercihimdi. Ancak ailemle birlikte Serdar hocama misafir olduk, ailesiyle tanıştık. Hem ailesi hem kendisi çok güvenilir. Elinden geldiğince her konuda yardımcı oldu. Dersler çok verimli geçti. Matematik yaptıkça kendime olan güvenim de yerine geldi. Dersanelerde kalabalık ortamlarda boğulmak yerine, özel ders alarak ne kadar doğru karar verdiğimi daha iyi anladım. Ben memnun kaldım, umarım siz de memnun kalırsınız😊

         
Sevil Arı
Matematik Özel Ders   25/06/2019

İsmail hoca kızıma matematik derslerinde çok faydalı oldu. Sadece ders değil eğitim koçu gibi fikirleriyle de yardımcı oldu. Biz çok memnun kaldık. Tekrar ihtiyaç durumunda İsmail hoca tercihimiz olacaktır.

         
Melike Yılmaz
Matematik Özel Ders   26/05/2019

çok tecrübeli ve disiplinli bir öğretmen.ders almaya başladığımdan beri notlarım yükselmeye başladı.ders işlerken hiç sıkılmıyorum.tereddütsüz tavsiye ediyorum..

         
Ulas Çelik
Matematik Özel Ders   20/05/2019

gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.çok tecrübeli ve hiç sıkmıyor anlatırken.dersin nasıl bittiğini anlamıyorsun.karekök olimpiyat kitaplarını bile çözdük bitirdik..

         
Gökhan Baygüven
Matematik Özel Ders   19/05/2019

İşini severek yapan ve çocuğumuza da kısa sürede matematik dersini sevdiren, gelişmesini sağlayan öğretmenimizle çalışmaktan memnunuz.

         
Selahattin Uysal
Matematik Özel Ders   10/05/2019

Merhaba , Mustafa hocam on numara bir insan ve eğitim konusundaki bilgisi de çok iyi. Kızım sayesesinde çok yol katetti. Herkese tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz