En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana bölgesinde 171 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Halil Külahlıoğlu

Halil Külahlıoğlu

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
10 yıllık Matematik Fizik öğretmenlik ve özel ders birikimi. Üniversite sınavında sayısaldan Türkiye geneli 205. oldum. Liseyi ADANA FEN LİSESİNDE okudum. BİLKENT FİZİK mezunuyum. Tübitak Fizik olimpiyatında Akdeniz Bölgesi 1. oldum. AMERİKADA North Carolina State Universitende(NCSU) FİZİK alanında doktora yaptım. İleri derecede İngilizce ve Bilgisayar biliyorum. Bir çok öğrencimin başta Tıp ve Mühendislik olmak üzere hayalini kurdukları üniversite ve bölümleri kazanmalarına yar
Celalettin Turgut

Celalettin Turgut

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
2010 TOBB ETÜ Matematik (Burslu) mezunuyum. 4 senedir her seviyede özel ders veriyorum. Sadece özel ders vermekle meşgulüm. Dersler genelde 2 veya 2.5 saat sürüyor. Ygs, Lys, Kpss ve Dgs seviyesinde matematik dersleri veriyorum. Bol doküman getirip soru çözüyorum, ödev veriyorum ve takibini yapıyorum. Her öğrenci her öğretmene adapte olamaz. Dolayısı ile ilk gün ücret almıyorum.
Gulızar Kurtay

Gulızar Kurtay

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba Sevgili ogrenciler ve veya Saygideger veliler, Marmara Universitesi MATEMATIK OGRETMENLIGI ve FEN BILGISI OGRETMENLIGI mezunuyum. 5 yillik Devlet okullari tecrubesine sahibim. Beyin Gelisim Uzmanligi yapmaktayim. Egitim koclugu vb. Ilkogretim,ortaogretim, lise duzeyi Teog,Ygs,Lys hazirlik Matematik, Fen Bilimleri, Fizik , Kimya , Biyoloji, Beyin gelisimi egitimleri vermekteyim.
Fırat Cetin

Fırat Cetin

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Hacettepe Matematik 2010 mezunuyum. 5 yıl Kadıköy Bil Dershanesi nde matematik öğretmenliği yaptım. Her seviyede matematik özel ders veriyorum . Tecrübelerim ile öğrencinin ihtiyaçlarına göre planlama ve doğru bir rehberlik ile verimli bir çalışma sağlayabilirim. Dershane ve özel ders öğrencilerimden öğrenciler kendi hedefleri doğrultusunda (Marmara Ü.,ODTÜ,İstanbul Ü,Hacettepe Ü.) geniş bir yelpazede istedikleri sonuçlara ulaştılar.
Murat Onur Can Eren

Murat Onur Can Eren

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MEZUNU MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. HER SEVİYEDE ÖĞRENCİLERİN İHTİYACI OLAN MATEMATİK DERSİNDE BİREBİR EĞİTİM İLE BAŞARILARINI ARTIRALIM. LİSELERE HAZIRLIK VE YGS-LYS DE YARDIMCI OLALIM.
Ali Gür

Ali Gür

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Milli Eğitimde Matematik öğretmeni olarak 3.senemi doldurmuş bulunmaktayım. Üniversiteden bu yana 7 senedir özel ders veriyorum. Başka bölümlerden mezun olup matematik fen sosyal gibi derslerinden özel ders vermiyorum. Sadece 5-6-7 ve 8.sınıf öğrencilerine matematik dersi veriyorum. İlk dersi ücretsiz yapıp veli ve öğrenci ile tanışma amaçlı diplomalarım ve belgelerle geliniyor. Ve ilk dersi ücretsiz yapılıp öğrencini
Demet Ozsahin

Demet Ozsahin

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Hacettepe üniversitesi mezunuyum. Lys, ygs, kpss, teog sınavlara hazırlık amacıyla matematik özel dersi vermekteyim.
Esra Sarıgül

Esra Sarıgül

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
5 yıllık matematik öğretmeniyim ve özel eģıtim kurumlarında çalışmaktayım.Akıcı ve etkili bir dille istenilen konuyu öğrenciye aktarabiliyorum ve onlara rehberlik ederek sınavlara daha iyi motive olmalarını sağlıyorum.Her dakikası verimli geçen bir ders ortamı ile birlikte öğrencilerin seviyesine inebilen ve dersi zevkli bir hale getiren biriyim.
Fatih Çetin

Fatih Çetin

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Adana Merkezde Matematik adına ne lazımsa fazlasını bulabileceğiniz bir özel ders imkanı sunuyorum. Her seviyede ders verilir. YGS LYS TEOG LİSE1-2-3-4 DGS ALES KPSS Matematikte özel ders veriyorum. Bilgi icin irtibata geçebilirsiniz. Unutmayınız. Memnuniyetiniz önceliğimizdir.
Bünyamin Keleş

Bünyamin Keleş

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Gazi Universitesi Kimya bölümü mezunuyum.MEB de 16 yil öğretmen olarak çalıştım. İlköğretim Fen_Matematik dersi veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ecem Alimoğlu
Matematik Özel Ders   05/12/2017

Çok memnun kaldım... Burcu hocayla ders nasıl geçiyo hiç anlamiyorum bile.. Konu anlatımı harika ve çok pratik... Matematikle alakası olmayan ben, şuan hızlı bir sekilde anında soruları çözüyorum... Herkese tavsiye ederim muhakkak ***BURCU BATIBAY***👍

         
Matematik Özel Ders   11/11/2017

Matematiği ayrı bir dil olarak değerlendiren oğlum Henüz 3 ders almış olmasına rağmen "matematik aslında o kadar da zor değilmiş" demeye başladı. Dağhan hoca ile ile birlikte matemetiği sevmeye başladı ve kendine güveni arttı. İlgili bir ögretmen çocuğun dilinden anlaması artı bir durum. Benim oğlana matemematiği sevdirmek bile tek başına başarıdır bana göre. Derslerin bu kadar çabuk etkili olacağını düşünmemiştim. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ediyoruz. Saygılar..

         
Mehmet Ali Öncü
Matematik Özel Ders   24/10/2017

memnun kaldım,derslere kendi durumdan dolayı devam edememden sebep bırakmak durumda kaldım

         
Çiğdem Keklik
Matematik Özel Ders   24/10/2017

Çok memnun kaldık. Oğlum Fatih Bey sayesinde Matematiği daha çok seviyor. Emeğinize sağlık.

         
Elif Görmez
Matematik Özel Ders   17/10/2017

Siteniz aracılığıyla beklentimizin de üstünde bir öğretmenle tanışmış olduk.Çocuğun hem matematiğe olan önyargısı gitti hem de başarabileğini düşünmeye başladı.Gayet deneyimli ne yaptığını bilen biri Aslı hanımı herkese tavsiye ederim.Herşey için teşekkürler

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz