En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana bölgesinde 145 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Celalettin Turgut

Celalettin Turgut

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
2010 TOBB ETÜ Matematik (Burslu) mezunuyum. 4 senedir her seviyede özel ders veriyorum. Sadece özel ders vermekle meşgulüm. Dersler genelde 2 veya 2.5 saat sürüyor. Ygs, Lys, Kpss ve Dgs seviyesinde matematik dersleri veriyorum. Bol doküman getirip soru çözüyorum, ödev veriyorum ve takibini yapıyorum. Her öğrenci her öğretmene adapte olamaz. Dolayısı ile ilk gün ücret almıyorum.
Gulızar Kurtay

Gulızar Kurtay

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba Sevgili ogrenciler ve veya Saygideger veliler, Marmara Universitesi MATEMATIK OGRETMENLIGI ve FEN BILGISI OGRETMENLIGI mezunuyum. 5 yillik Devlet okullari tecrubesine sahibim. Beyin Gelisim Uzmanligi yapmaktayim. Egitim koclugu vb. Ilkogretim,ortaogretim, lise duzeyi Teog,Ygs,Lys hazirlik Matematik, Fen Bilimleri, Fizik , Kimya , Biyoloji, Beyin gelisimi egitimleri vermekteyim.
Halil Külahlıoğlu

Halil Külahlıoğlu

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
10 yıllık Matematik Fizik öğretmenlik ve özel ders birikimi. Üniversite sınavında sayısaldan Turkiye geneli 205. oldum. Adana Fen Lisesi ve Bilkent Mezunuyum. Fizik alanında doktoram var. Türkiye geneli derece sahibi olarak hem eğitim alanında hem de sınavlarda oldukça tecrübeliyim. Şuanda da değişik sınıflardaki öğrencilerime özel ders olarak yardımcı oluyorum. Öğrencim hangi seviyede olursa olsun konuyu sevdirerek, püf noktalarını göstererek derslerimi anlatırım. Bu konuda oldukça t
Fırat Cetin

Fırat Cetin

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Hacettepe Matematik 2010 mezunuyum. 5 yıl Kadıköy Bil Dershanesi nde matematik öğretmenliği yaptım. Her seviyede matematik özel ders veriyorum . Tecrübelerim ile öğrencinin ihtiyaçlarına göre planlama ve doğru bir rehberlik ile verimli bir çalışma sağlayabilirim. Dershane ve özel ders öğrencilerimden öğrenciler kendi hedefleri doğrultusunda (Marmara Ü.,ODTÜ,İstanbul Ü,Hacettepe Ü.) geniş bir yelpazede istedikleri sonuçlara ulaştılar.
Fatih Çetin

Fatih Çetin

Matematik Özel Ders · Aladağ, Adana
Lise Matematik öğretmenliği mezunu olup, alanımda yüksek lisans ve doktoramı tamamladım. 33 yaşında ve evli olup, 10 yılı aşkın süredir ilköğretim, lise ve KPSS de dahil olmak üzere her seviyeden özel ders vermekteyim. Derslerimde formül ezberletmek yerine, konunun mantığını kavratıp kalıcı öğrenme sağlatmaya çalışmaktayım. Hedefleri olan öğrencileri tercih etmekteyim. Ödevler verip, ailelerle de yakın temasta olup, eğitim koçluğu da yapmaktayım. İlk derslerimi ücretsiz veriyorum.
Hasan Hoca

Hasan Hoca

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
SINIF ÖĞRETMENİYİM, YAN BRANŞIM İLKÖĞRETİM MATEMATİK, 1.Sınıftan 8. Sınıfa kadar MATEMATİK DERSİ vermekteyim.
Gökhan Geçe

Gökhan Geçe

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Çukurova Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 7 yıldır aktif şekil özel öğretim kurumlarında ve özel derslerde matematik ve geometri anlatmaktayım. Matematik korkunuzu yenmenize sizlere matematiği sevdirmeye gönül vermiş biri olarak. Matematik ve geometri derslerini, teog, ygs, lys, ales, dgs, kpss sınavlarına hazırlık öğrencilerine her seviyede anlatmaktayım.
Fatih Çetin

Fatih Çetin

Matematik Özel Ders · Sarıçam, Adana
Adana Merkezde Matematik adına ne lazımsa fazlasını bulabileceğiniz bir özel ders imkanı sunuyorum. Her seviyede ders verilir. YGS LYS TEOG LİSE1-2-3-4 DGS ALES KPSS Matematikte özel ders veriyorum. Bilgi icin irtibata geçebilirsiniz. Unutmayınız. Memnuniyetiniz önceliğimizdir..
Cemil Türkmen

Cemil Türkmen

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Çukurova üniversitesi mezunuyum 5 yıldır özel bir kurumda ygs lys kpss teog ve 9,10,11 ve 12.sınıflarında sınıf derslerine giriyorum ve özel birebir dersler veriyorum
Abdullah Müminoğlu

Abdullah Müminoğlu

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Matematik öğretmenliği okuyorum. Özel ders tecrübesine sahibim. Somut başarılar sağlanamadığı taktirde kesinlikle ücret talep etmiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kürşat Bülbül
Matematik Özel Ders   11/08/2017

Esra Hanım dan aldığımız ilk ders (Türkçe) ve görüşmemiz sonrasında olumlu izlenimler edindik. İleride kendisinden Matematik dersi de almayı düşünüyoruz. Umuyorum ki bize çok yardımı dokunacak.

         
Ayça -
Matematik Özel Ders   01/08/2017

Çocukla iletişimi kuvvetli. Matematik sevmeyen çocuğu şikayet ettirmeden sevdiren birisiydi. Mutlaka tekrar çalışmak istiyoruz.

         
Matematik Özel Ders   31/07/2017

Mehmet hocayla çok kısa bir zaman önce tanıştık. Çok samimi ve gayretli bir hoca.

         
Matematik Özel Ders   15/06/2017

Kesinlikle saat sıkıntısı yoktu ve bol ornekli soru cozumleriniz cok isime yaradi hocam. Ozellikle problemler korkumu sizinle yendim..

         
Matematik Özel Ders   30/05/2017

Berkant hocayla ikinci dersimiz.Oğlum memnun. Beyefendi biri ,konuya hakim umarım iyi bir çalışmayla devam ederiz. Oğlumun eksiklerini görüp ona göre TEOG için beraber çalışacağız inşallah

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz