En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana bölgesinde 200 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Halil Külahlıoğlu

Halil Külahlıoğlu

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
10 yıllık Matematik Fizik öğretmenlik ve özel ders birikimi. Üniversite sınavında sayısaldan Türkiye geneli 205. oldum. Liseyi ADANA FEN LİSESİNDE okudum. BİLKENT FİZİK mezunuyum. Tübitak Fizik olimpiyatında Akdeniz Bölgesi 1. oldum. AMERİKADA North Carolina State Universitende(NCSU) FİZİK alanında doktora yaptım. İleri derecede İngilizce ve Bilgisayar biliyorum. Bir çok öğrencimin başta Tıp ve Mühendislik olmak üzere hayalini kurdukları üniversite ve bölümleri kazanmalarına yar
Mehmet Dönmez

Mehmet Dönmez

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Dönem 3 Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Matematik ve Geometri özel ders veriyorum. Şuan bir ortaokulda 8. sınıflara ve bir 11. sınıf öğrecisine özel ders veriyorum. Bu konuda tecrübeliyim.
Mert Geçginer

Mert Geçginer

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Türkiye derecem 1849.Bazı projeler kapsamında orta okul öğrencilerine ders verdim. Birkaç tane üniversiteye hazırlanan öğrenciye ders verdim. Bu konuda tecrübeliyim. Zaten tıp fakültesi kazanmak ilkokuldan bu yana yoğun çalışma ve disiplin isteyen bir süreçtir. Bu kriterler doğrultusunda öğrenciyle rahat ve samimi bir ortam oluşturarak birlikte çalışabiliriz.
Hatice Küçük

Hatice Küçük

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Başarıya giden yolun doğru iletişimden, matematikte iyi olmanın da onu sevmekten geçtiğine inanıyorum. Herşeyi istersen birşey elde edemezsin ama birşey istersen mutlaka kazanırsın. Kazandığım matematik sevgisini aşılamak ve onu kolaylaştırmak için varım.
Nurcan Baysal

Nurcan Baysal

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Mersin Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon sertifikam var,. Uygun fiyata %100 verimli her seviyeye uygun geometri matematik özel ders verilir
Şifa Tanrıverdi

Şifa Tanrıverdi

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Gaziantep Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği 2013 mezunuyum. KPSS Türkiye geneli 35. derecem var. 5 yıllık öğretmenlik ve özel ders tecrübem var. Her seviyeden öğrenciye nasıl yaklaşılması gerektiğini biliyorum. Öğrencilerimin Başarılarını arttırmasına, matematik korkusunu yenmesine yardımcı oluyorum. Matematiği severek öğretiyorum.
Recep Şanal

Recep Şanal

Matematik Özel Ders · Sarıçam, Adana
Matematik öncelikli olmakla birlikte diğer sayısal derslerden takviye özel ders uzerinde yardımcı olunabilir.Takviye kaynak özel notlar ve sağlam çalışma proğramlarıyla güzel çalışmalar yapabiliriz.
Ali Kubat

Ali Kubat

Matematik Özel Ders · Sarıçam, Adana
İlkokul-Ortaokul-Lise matematik dersleri verilir. Amacım karşılıklı çıkar. Öğrencilerimin ödev yapması çok önemli bir konu benim için. Öğrencilerime telefon numarası veriyorum, whatsapptan soru atabilirler istedikleri zaman. Matematik Öğretmenliği bölümünü 3. sınıfta bıraktım. Şimdi ise Çukurova Üniversitesi nde hukuk okuyorum.
Ahmet Akçakaya

Ahmet Akçakaya

Matematik Özel Ders · Yüreğir, Adana
Matematiği sadece bir araç değil hayatın ta kendisidir Benim dersime matematik bilmeyen girebilir fakat matematik bilmeden kimse çıkamaz
Fatih Çetin

Fatih Çetin

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Adana Merkezde Matematik adına ne lazımsa fazlasını bulabileceğiniz bir özel ders imkanı sunuyorum. Her seviyede ders verilir. YGS LYS TEOG LİSE1-2-3-4 DGS ALES KPSS Matematikte özel ders veriyorum. Bilgi icin irtibata geçebilirsiniz. Unutmayınız. Memnuniyetiniz önceliğimizdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bengü Alış
Matematik Özel Ders   13/04/2018

Melih hocadan, 8. Sınıfa giden kardeşim için matematik dersi aldık Ve çok memnun kaldık. Orta okul hayatı boyunca matematikte hep başarısızdı Ve sadece ilk 4 dersten sonra girdiği sınavdan şimdiye kadarki en yüksek notunu aldı.. Melih hoca işine iyi yapan, öğrencisini takip eden, saygılı ve matematik öğretmede profesyonel biri.. kendisine teşekkür ediyoruz ve ders almaya devam ediyoruz.. :)

         
ERCAN ÖZKAN
Matematik Özel Ders   01/04/2018

Celal hoca işinde tam bir profesyonel, planlı ve titiz bir hoca. Gerek öğretmen olarak gerek insan olarak çocuğunuzla mutlaka tanıştırın. Ankara da Matemetik dersi için mutlaka öneririm. Herşey için teşekkürler hocam.

         
Matematik Özel Ders   29/03/2018

Yavuz bey ile çalışmaya başladık. Kendisi işini hakkıyla yapan ve bize çok yardımcı olan bir öğretmen. bundan sonrasının da son derece olumlu ilerleyeceğini düşünüyorum. Teşekkür ediyorum.

         
Güneş Karaali
Matematik Özel Ders   27/03/2018

ilk dersimizi yaptık. sabırlı ve sakin bir öğretmen. anlaşılır ve akıcı bir anlatımı var. çok memnun kaldım

         
Can Yazgan
Matematik Özel Ders   24/03/2018

Gerçekten çok iyi bilgi birikimine sahip bir hoca. Dersi anlayıcı bir şekilde anlatıyor. Kendi notlarıyla zaman kaybetmeden sizlere öğretimini gerçekleştiriyor. Tavsiye ederim.

         
Sait Sait
Matematik Özel Ders   20/03/2018

Eğitim anlayışı ve yöntemi çok faydalı.Sınava ve okul konularına hazırlanan öğrencilerimize de içim rahat bir şekilde öneriyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz