En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 635 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet D.

Mehmet D.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Adım Mehmet Dönmez. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi stajyer doktorum. Türk Eğitim Derneği Başarı Her Yerde projesi kapsamında özel ders vermeye başladım. TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS, lise yazılara hazırlık ve ortaokul ara sınıflara ders veriyorum. İki yıllık etüt merkezi tecrübem var. Bu konuda oldukça tecrübeliyim. Zaten tıp fakültesi kazanmak ilkokuldan bu yana yoğun çalışma disiplini isteyen bir süreçtir. Birlikte çalışırsak eğer öncelikli bir hedef doğrultusunda çalışma programı düzenleyi
Kübra G.

Kübra G.

Matematik Özel Ders · Yüreğir, Adana
Merhaba arkadaşlar matematik özel ders veriyorum adana içinde ilgilenenler olursa bana ulaşabilirsiniz
Volkan C.

Volkan C.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Merhaba, Ben Volkan, İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunuyum Son yıldır İstanbul’da bir çok öğrenciye Matematik, Geometri, Fizik ve Kimya da özel ders verdim. Şu an Adana’da yaşıyorum. İstenildiği takdirde referans olması açısından Sizi öğrencilerimin aileleri ile irtibata geçirebilirim Telefon numaram Lütfen detaylı bilgi için çekinmeden arayın.
İpek  D.

İpek D.

Matematik Özel Ders · Yüreğir, Adana
2018 ksü matematik bölümü mezunuyum. Okurken özel ders vermeye başladım. Şu an özel bir kurumda matematik öğretmeni olarak görev yapıyorum. İlköğretim-ortaokul ve lise öğrencilerine bireysel ya da grup olarak özel ders veriyorum
Selma  C.

Selma C.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Özel Matematik Hocanız. TYT YKS AYT LGS KPSS ALES Özel Matematik Dersinde soru çözümleri ödev çözümü sınava hazırlık.
Kenan S.

Kenan S.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba , 2006 yılı Ege Üniversitesi mezunuyum. 2004 yılından beri her düzeyde matematik dersleri veriyorum. İşim matematiği sevdirerek öğretmek.
Gazi S.

Gazi S.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Başarı azim gerektirir ,azim ise irade.Bazı hedefler başarısız olmaya değer.Gerçek başarı başarız olma kokusunu yene bilmektir.Gelin birlikte Geometri ve Matematikte gerçek başarıya ulaşalım.
Ebru D.

Ebru D.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba ben 4 yılı aşkın süredır matematik dersi vermekteyim.Verdğim derslerin kaliteli ve öğrencinin seviyesine bağlı olduğunu bildirmak isterim.
Çağrı C.

Çağrı C.

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
5 yıllık kolej,2-3 kişilik gruplar ve birebir olmak üzere özel ders tecrübesi vardır. Hem lise hem ortaokul öğrencilerine ara sınıflar ve sınava yönelik olarak özel ders verilir.
Ömer Faruk  Ö.

Ömer Faruk Ö.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Her geçen sene daha da zorlaşan eğitim sürecinin üstesinden ancak gerçek manada profesyonel bir destekle gelinebilir. eğitimi pahali bulanlar cehaletin bedelini hesap edemeyenlerdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Öğüşlü
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Çok sevdik çok iyi anlatıma sahip , güzel öğretiyor, emekleri için çok minnettarız . Özel bir öğretmen her türlü ücreti sonuna kadar hakediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
İsmail Yazar
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Gerçekten Matematiği sevdiren bir yaklaşım tarzı var , hem temel matematik anlatımı , hem de yeni nesil uzun karmaşık sorularda ki başarısı size iyi ki dedirtiyor.... Teşekkürler Furkan Hocam .

         
Sinem Güzel
Matematik Özel Ders   25/04/2020

Gaye Hoca, sadece bir hoca değil aynı zamanda motive eden, her zaman ilgilenen ve desteğini esirgemeyen bir arkadaş. İyi ki Gaye Hoca ile çalışmaktayım. Aklınızda soru işareti varsa hiç olmasın direkt Gaye Hoca ile iletişime geçin.

         
Ülkü Demir
Matematik Özel Ders   11/04/2020

Böyle matematik hocam olsaydı geçen sene matematiğini fullerdim dediğim adam. Şu hayatta başıma gelen en güzel şeylerden biridir kendisi. matematiği bana yeniden sevdirmiş, çok kısa zamanda çok büyük ilerlemeler yapılacağını göstermiştir, ufkumu genişletmiştir.

         
Elif Demirci
Matematik Özel Ders   24/02/2020

murat hocadan çok memnunuz çok verimli çok başarılı çok kibar ve özverili iyki tanıştık herkeze tavsiye ederim/***

         
Matematik Özel Ders   10/01/2020

Aldığımız derslerden çok memnunuz, rehberlik yonunden öğrenci ile ilgili, öğrenciyi sürekli odev takibi yapıyor

         
Günay Coşkun
Matematik Özel Ders   30/11/2019

Biz çok memnun kaldık. Öğretmenimiz ders vermeden önce 3 net matematik sorusu cevaplarken şimdi 14-15 net cevaplıyor. Çocuğa yaklaşımı ıyi. Güzel motive ediyor. Şimdilik çok memnunuz.

         
Murat Ş.
Matematik Özel Ders   12/11/2019

Serdar hoca eksikleri tespit etmede ve hem ders odaklı hem de sınav odaklı çözüm üretmede mükemmel bir öğretmen... özellikle 7, 8. sınıflara tavsiye ederim. Ayrıca oldukça kibar ve anlayışlı birisi, tüm sorunlarınıza çözüm üretebiliyor. 👍

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz