En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana bölgesinde 155 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Celalettin Turgut

Celalettin Turgut

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
2010 TOBB ETÜ Matematik (Burslu) mezunuyum. 4 senedir her seviyede özel ders veriyorum. Sadece özel ders vermekle meşgulüm. Dersler genelde 2 veya 2.5 saat sürüyor. Ygs, Lys, Kpss ve Dgs seviyesinde matematik dersleri veriyorum. Bol doküman getirip soru çözüyorum, ödev veriyorum ve takibini yapıyorum. Her öğrenci her öğretmene adapte olamaz. Dolayısı ile ilk gün ücret almıyorum.
Halil Külahlıoğlu

Halil Külahlıoğlu

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
10 yıllık Matematik Fizik öğretmenlik ve özel ders birikimi. Üniversite sınavında sayısaldan Türkiye geneli 205. oldum. Liseyi ADANA FEN LİSESİNDE okudum. BİLKENT FİZİK mezunuyum. Tübitak Fizik olimpiyatında Akdeniz Bölgesi 1. oldum. AMERİKADA North Carolina State Universitende(NCSU) FİZİK alanında doktora yaptım. İleri derecede İngilizce ve Bilgisayar biliyorum. Bir çok öğrencimin başta Tıp ve Mühendislik olmak üzere hayalini kurdukları üniversite ve bölümleri kazanmalarına yar
Murat Onur Can Eren

Murat Onur Can Eren

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MEZUNU MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. HER SEVİYEDE ÖĞRENCİLERİN İHTİYACI OLAN MATEMATİK DERSİNDE BİREBİR EĞİTİM İLE BAŞARILARINI ARTIRALIM. LİSELERE HAZIRLIK VE YGS-LYS DE YARDIMCI OLALIM.
Fırat Cetin

Fırat Cetin

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Hacettepe Matematik 2010 mezunuyum. 5 yıl Kadıköy Bil Dershanesi nde matematik öğretmenliği yaptım. Her seviyede matematik özel ders veriyorum . Tecrübelerim ile öğrencinin ihtiyaçlarına göre planlama ve doğru bir rehberlik ile verimli bir çalışma sağlayabilirim. Dershane ve özel ders öğrencilerimden öğrenciler kendi hedefleri doğrultusunda (Marmara Ü.,ODTÜ,İstanbul Ü,Hacettepe Ü.) geniş bir yelpazede istedikleri sonuçlara ulaştılar.
Gulızar Kurtay

Gulızar Kurtay

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba Sevgili ogrenciler ve veya Saygideger veliler, Marmara Universitesi MATEMATIK OGRETMENLIGI ve FEN BILGISI OGRETMENLIGI mezunuyum. 5 yillik Devlet okullari tecrubesine sahibim. Beyin Gelisim Uzmanligi yapmaktayim. Egitim koclugu vb. Ilkogretim,ortaogretim, lise duzeyi Teog,Ygs,Lys hazirlik Matematik, Fen Bilimleri, Fizik , Kimya , Biyoloji, Beyin gelisimi egitimleri vermekteyim.
Emre Pacaci

Emre Pacaci

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
8 yıldır özel okul ve dershanelerde çalışmaktayım ve aynı zamanda bütün seviyedeki öğrencilere ygs lys ve teog hazirlik derslerini açık ve pratik çözümler ile anlatırım. Kesinlikle saat hesabi yapmam ogrencim konuyu anlayana kadar uzatirim.Matematik ve geometri adina pratik, öz ve net bilgiler sunduğum ve her soru kalibindan bol bol soru çözdüğüm ve konuyu zevkli hale getirdiğim için istekli öğrencilerim çok zorlanmadan başarıya ulaşıyorlar. Ayrica Geometri ile ilgili ayri bir ilgi ve deneyi
Demet Ozsahin

Demet Ozsahin

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Hacettepe üniversitesi mezunuyum. Lys, ygs, kpss, teog sınavlara hazırlık amacıyla matematik özel dersi vermekteyim.
Fatih Çetin

Fatih Çetin

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Adana Merkezde Matematik adına ne lazımsa fazlasını bulabileceğiniz bir özel ders imkanı sunuyorum. Her seviyede ders verilir. YGS LYS TEOG LİSE1-2-3-4 DGS ALES KPSS Matematikte özel ders veriyorum. Bilgi icin irtibata geçebilirsiniz. Unutmayınız. Memnuniyetiniz önceliğimizdir.
Esra Sarıgül

Esra Sarıgül

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
5 yıllık matematik öğretmeniyim ve özel eģıtim kurumlarında çalışmaktayım.Akıcı ve etkili bir dille istenilen konuyu öğrenciye aktarabiliyorum ve onlara rehberlik ederek sınavlara daha iyi motive olmalarını sağlıyorum.Her dakikası verimli geçen bir ders ortamı ile birlikte öğrencilerin seviyesine inebilen ve dersi zevkli bir hale getiren biriyim.
Hasan Hoca

Hasan Hoca

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Sınıf Öğretmeniyim. 14 yıl özel okul tecrübem var. Yan Branşım Matematik. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE de seviyelerine uygun Matematik dersini anlatıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ALİ ÇOBAN
Matematik Özel Ders   26/09/2017

İlk dersten ne kadar iyi bir matematik öğretmeni olduğunu gösterdi.Kendime güvenim geldi.Matematiği yapabileceğime inandım.Teşekkürler

         
ayşe özkan
Matematik Özel Ders   13/09/2017

Mehmet hoca hem deneyimli hem genç hem de çok enerjik. şimdiye kadar çocuğuma çok ders aldırdım ama gerçekten bu çok farklı bir deneyim. Matematiğin yanında fizik,kimya,türkçe konularında da başarılı olduğunu düşünüyorum, herkese tavsiye ederim.

         
Şevval Ekiz
Matematik Özel Ders   02/09/2017

Halil hocam son derece güzel anlatımı ve disiplinli tutumuyla derslerimdeki başarımda son derece etkili oldu. Kendisine özverili tutumu için çok teşekkür ederim.

         
Aliye Aliye
Matematik Özel Ders   15/08/2017

Umut Bey, sürekli çalışmayı tavsiye ederek evden bile bilemediğim sorulara cevap veriyor. teşekkürler

         
Salih Murat Yıldırım
Matematik Özel Ders   02/07/2017

Matematik alanında çok iyi. Dersi sevdiren ve sıkılmaya fırsat vermeyen bir anlatış yöntemi var. Pedagojik formasyonu çok iyi. Zor sorular için pratik çözüm yolları gösteriyor. Sınavlara hazırlanan arkadaşların çalışmalarına yardımcı olması için tavsiye edebileceğim bir öğretmen.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz