En İyi 10 Adana Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 288 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Volkan Canöz

Volkan Canöz

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Merhaba, Ben Volkan, İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunuyum. Son Sekiz yıldır İstanbul’da bir çok öğrenciye İlkokul, Ortaokul, Lise, TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS düzeyinde Matematik, Geometri, Fizik ve Kimya da özel ders verdim. Şu an Adana’da yaşıyorum. İstenildiği takdirde referans olması açısından sizi öğrencilerimin aileleri ile irtibata geçirebilirim. Telefon numaram Lütfen detaylı bilgi için çekinmeden arayın.
Mehmet Dönmez

Mehmet Dönmez

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Adım Mehmet Dönmez. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi stajyer doktorum. Türk Eğitim Derneği Başarı Her Yerde projesi kapsamında özel ders vermeye başladım. TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS, lise yazılara hazırlık ve ortaokul ara sınıflara ders veriyorum. İki yıllık etüt merkezi tecrübem var. Bu konuda oldukça tecrübeliyim. Zaten tıp fakültesi kazanmak ilkokuldan bu yana yoğun çalışma disiplini isteyen bir süreçtir. Birlikte çalışırsak eğer öncelikli bir hedef doğrultusunda çalışma programı düzenleyi
Rana  Dokumacı

Rana Dokumacı

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Çukurova Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Amerika da staj yaptım. Çocuklara ingilizce iletişim becerileri ve temel ingilizce de ders verebilirim. Ayrıca ilkokul,ortaokul ve lise 9,10 öğrencilerine matematik ve fen alanlarında yardımcı olabilirim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ödevlerinde ve günlük derslerinde de katkı sağlayabilirim.
Sümeyye Yıldırım

Sümeyye Yıldırım

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Gazi üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. ilk okul , LGS, YKS, KPSS , ALES matematik alanında uzmanından birebir eğitim imkanıyla sizlerleyim. Sınava hazırlık döneminde birlikte programlı bir şekilde çalışarak hedeflenen noktaya beraber adım adım ulaşabiliriz. Matematik yapamıyorum dememelisiniz emin olun ufak tüyolarla matematiğin kolay olduğunu göreceksiniz. Öğretmenlik hemde yaşam koçu ( derslerde taktik kazandırma , meslek seçme , mesleklerle ilgili bilgilendirme , çalışma programı haz
Burak Can

Burak Can

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Halihazırda matematik öğrencisiyim öğretmenlik için yolun başındayım ama bilgi ve birikimim öğretmenlik için yeterli seviyede her türlü soru çözümü ve anlatımı mevcut.
Sultan  Büyükhan

Sultan Büyükhan

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Hacettepe Üniversitesinden mezun olmanın verdiği tecrübe, sisteme tam hakimiyet ve eğlenceli bir anlatımla sınavlar korkunuz olmasın. "Ben başardım, siz de başaracaksınız." Size Neler Kazandırabilirim Analitik bakış açısı: Soruda benden ne istiyor sorusunun cevabını bulmayı ve soruya metodolojik bakmayı kazandırabilirim. Bu sayede hangi soru tiplerinde ne yapmanız gerektiğini, bir soruyu çözemediğiniz zaman b planını devreye sokmayı öğretebilirim. Dersleri Nasıl İşlerim İlk birkaç dakika önce
Osman Ayyıldız

Osman Ayyıldız

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
2001 yılından beri matematik öğretmeniyim. Uygun ücretle sınavlara hazırlıyorum. Başarı vadediyorum , tecrübeye uygun fiyatla ulaşın.
Akif ÖZMEN

Akif ÖZMEN

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Mesleğimdeki 8. yılım. yüzlerce öğrencimi Fen-Anadolu liselerine hazırladım . Çok sayıda öğrencimi nitelikli liselere yerleştirdik. Öğrencilerimin birşeyleri başarması, kendilerine güvenmesi , çalışırsam yapabiliyorum demelerine katkı sağladığımda mutlu oluyorum. Mesleğimi severek yapıyorum .MEB bünyesinde ortaokul matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım
Mustafa Yılmaz

Mustafa Yılmaz

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
İlkokul 1-2-3-4.sınıf. Orta okul 5-6-7-8 sınıf,lise 9-10-11-12 sınıflar ve kpss olmak üzere her düzeyde matematik dersi veriyorum.
Süleyman Demirtaş

Süleyman Demirtaş

Matematik Özel Ders · Seyhan, Adana
Merhaba arkadaşlar ben Süleyman. Marmara Üniversitesi mezunuyum. İlk dersim ücretsizdir. Seviye belirleme, ardından konu anlatımı örnek sorular çözme ve ders takibi. Öğrenci ve velinin memnun kalması halinde derslerimiz devam edecektir. Teşekkürler şimdiden
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevde B.
Matematik Özel Ders   04/02/2021

aynı dili konuşabildiğim nadir insanlardan birisi kendisi, derslerinden de kişiliğinden ve sohbetinden de çok verim aldığımı söylemek isterim, işini severek yapan insanlar çok kıymetli, teşekkürler kenan hocam:)

         
Ebru B.
Matematik Özel Ders   31/01/2021

Birkan Beyden 2-3 aydır ders alıyoruz ve oğlumun matematik konusunda ki gelişimini bizzat gözlemliyorum. Birkan Bey, öğrencinin ihtiyacını doğru analiz eden ve buna göre dersi şekillendiren bir öğretmen. Hem oğlumla kurduğu arkadaşça ilişki, hem de mesleki donanımını doğru aktarımı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Erkam K.
Matematik Özel Ders   26/01/2021

Hocam gerçekten fazlaca iyi niyetli, kibar bir insan. Sınavım için çok yardımcı oldu, Matematik konusunda son derece bilgili.

         
Zeynep Ö.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

Yeni başladık gayet kibar ve ilgili her türlü ayrıntısıyla anlatıyor biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum teşekkürler :)

         
Gizem K.
Matematik Özel Ders   30/12/2020

Hocamız kardeşime matematik dersi veriyor kardeşimin hiç temeli yoktu sıfırdan başlatıp yaşıtlarını. Seviyesine getirdi çok ilgili işinin hakkını vermek isteyen bir hocamız

         
Gönül Ş.
Matematik Özel Ders   12/12/2020

Reşit hocamiz sizi tanıdığımız icin cok mutlu olduk.Matematik ve fen derslerindeki deneyimlerinizi çocuklarımıza keyifle aktarmaniz ve kalici bir öğrenme saglamaniz ,cocuklarimizin derslerinde gözle görülür başarı yi beraberinde getirdi.Emekleriniz icin sonsuz teşekkürler. Iyiki sizi tanıdık .Resit hocamizi matematik ve fen derslerinde ihtiyac duyan tüm velilere siddetle tavsiye ediyorum.

         
Mehmet B.
Matematik Özel Ders   11/12/2020

ilk defa tanışmamıza rağmen sanki yılardır tanışıyormuşuz gibi samimi konuşması ve bir o kadar yardımcı olması. ben daha önce bu kadar samimi dogal ve sıcak kanlı bir hocaya denk gelmedim yardımı ve yardımları için çok teşekkür ederim bundan sonra matematikte tek adresim sizsiniz canım hocam herşey için sağolun.(herkese önerebilirim arkadaşlar şüphe etmeden onay verebilirsiniz)

         
Nur A.
Matematik Özel Ders   03/12/2020

Çok ilgili, güvenilir ve mütevazı biri. İşinde oldukça başarılı. Herkese gözüm kapalı öneririm çok memmun kaldım. Sizi bulduğum için gerçekten şanslı hissediyorum. Teşekkürler, saygılarımla ❤

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz