Hizmet Ver
Mimari Proje Çizimi

5 Adana Mimari Proje Çizimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 46 Mimari Proje Çizimi Firması hizmet vermeye hazır.

Adana Mimari Proje Çizimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 46 Mimari Proje Çizimi Firması, Adana içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Adana içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Adana içinde yazılan 55 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 113 kişi Adana Mimari Proje Çizimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Adana Mimari Proje Çizimi Firması

Kendal Ö. photo

Kendal Ö.

31.10.2022

Mimari Proje Çizimi · Çukurova, Adana

Merhaba, beraber sizin tüm isteklerinize uygun bir şekilde projeleri danışarak keyifli sonuçlara ulaşmak için beni tercih edebilirsiniz :)

Fatma G. photo

Fatma G.

31.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Seyhan, Adana

Mimarlık ve iç mimari projeler üzerinde 6 yıldır çalışmaktayım. Ruhsat ve mimari uygulama projelerinde deneyimliyim. Ayrıca çeşitli konsepte iç mekan proje tasarımlarında; tasarımın belirlenip bütün uygulama projelerinin çizilip şantiye takibi dahil yürütülmesi sürecinde yer aldım.

Emine M. photo

Emine M.

17.11.2021

Mimari Proje Çizimi · Yüreğir, Adana

3d modelleme. İç mekan tasarım. Dış mekan tasarım. Autocad. Shetchap. 3dmax. Mimari projede deneyimli röleve

Elif K. photo

Elif K.

14.02.2022

Mimari Proje Çizimi · Çukurova, Adana

Her türlü kapalı, yarı açık veya açık mekanı kullanıcı isteği doğrultusunda, konfor alanlarını gözeterek, strüktürel ve estetik değerleri göz ardı etmeden, mekanın ve kullanıcının ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanır.

Serdar T. photo

Serdar T.

24.04.2022

Mimari Proje Çizimi · Yüreğir, Adana

Ileri düzey mimari proje çizimlerini autocad, revit, lumion, photoshop vb. gibi mimari programlarla çizebilir, sunum şekline getirebilirim. animasyon ve render işlerini 3dsmax ve lumionda yapabilirim.

Ebru Ö. photo

Ebru Ö.

27.09.2022

Mimari Proje Çizimi · Seyhan, Adana

Çukurova üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Tek dersim kaldı bir dönem okuyorum. Bir mimarlik ofisinde 5 aydir çalışıyorum. Çeşitli projelerde çalıştım. Rolove çizimleri, 3d modeller, mimari uygulama projesi, iç mekan dış mekan renderlari üzerinde çalıştım. Etüt merkezi, sigorta ofisi, villa...

Yasemin K. photo

Yasemin K.

14.01.2022

Mimari Proje Çizimi · Seyhan, Adana

İşini severek yapan, detayları çok önemseyen biriyim. Mimarı teknik çizim ve 3d görseller yapmaktayım ayrıca gerçekçi iç mekan ve mobilya görselleri almaktayım. İş yerinizi yada evinizi yenilemek istiyorsanız ekibimle anahtar teslim projelerde yapmaktayım ayrıca online danışmanlık hizmetleri...

Nursena D. photo

Nursena D.

22.12.2019

Mimari Proje Çizimi · Seyhan, Adana

1 yılı aşkın süredir özel bir şirkette BIM standartlarında Revit üzerinden modelleme yapıyorum. Çeşitli projelerin de modelleri yanı sıra renderlarını, photoshop programında düzenlemesini ve de animasyonunu oluşturdum. İş dışında kendime dair bir özellik söyleyecek olursam da yaptığımın ne işi...

Genç M. photo

Genç M.

29.05.2020

Mimari Proje Çizimi · Çukurova, Adana

Genç mimarlar ekipi olarak alanında uzaman mimarlarız ve kaliteli modellemeler iç mekan tasarımları proje çizimleri için doğru adrestesiniz

Ece B. photo

Ece B.

12.01.2023

Mimari Proje Çizimi · Sarıçam, Adana

Çukurova Üniversitesi Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. AutoCad, Sketchup , Revit, Photoshop , Lumion, Vray çizim , modelleme ve render programları ile projelerinize destek olabilirim

Selin G. photo

Selin G.

28.01.2023

Mimari Proje Çizimi · Çukurova, Adana

Mimari autocad çizimi , photoshop mimari görselleştirme ve plan boyama, 3dmax modelleme, teknik çizim ve render , öğrenci mimari proje yardım alanlarında hizmetler uzaktan tamamlanabilir.

Muhammet Berkay Y. photo

Muhammet Berkay Y.

13.01.2023

Mimari Proje Çizimi · Sarıçam, Adana

Mimari proje, iç mekan tasarımı, üç boyutlu modelleme üzerinde profosyonel hizmet almak için her türlü desteği sunmaktayım.

Ahmet B. photo

Ahmet B.

23.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Çukurova, Adana

Mimari proje çizimi Eczane ruhsat alım çizimi röleve çizimleri sera çizimleri statik proje çizimi hayvancılık proje tasarımları süt hayvancılık projeleri besi hayvancılık projeleri küçükbaş hayvancılık projeleri kanatlı hayvancılık projeleri muz serası avokado serası sebze serası pitaya serası

Rümeysa Y. photo

Rümeysa Y.

31.12.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıçam, Adana

Merhaba GDR MİMARLIK firmasının kurucularından biriyim. -Takım proje -Avan Proje -Photoshop renklendirme -Tadilat -Anahtar teslim ofis/ daire / restaurant -3D görselleştirme hizmetlerimiz vardır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Adana Mimari Proje Çizimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Adana Mimari Proje Çizimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mimari Proje Çizimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mimari Proje Çizimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mimari Proje Çizimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mimari Proje Çizimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mimari Proje Çizimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mimari Proje Çizimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mimari Proje Çizimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana Mimari Proje Çizimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana Mimari Proje Çizimi fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 25000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl