5 Mimari Proje Çizimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.346 Mimari Proje Çizimi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Mimari Proje Çizimi

Ömer Solmaz

Ömer Solmaz

Enerjik ve sağlam kadromuz ile teknolojinin sağladığı bütün olanaklardan yararlanarak özellikle 3 boyut desteği ile siz hayal edin biz size tasarlayıp gösterelim.
Mehmet  Ulukaan

Mehmet Ulukaan

İmar barışı proje plan yapı kayıt belgesi rölöve restorasyon İtÜ mezunu yüksek mimar tarafından verilmektedir.
Aysu Yaranlı

Aysu Yaranlı

Proje teknik çizim kesit plan proje renklendirme render yapımı. a'dan z'ye proje tasarım uygulama mimarlık hizmeti
Can Nibat

Can Nibat

Mimari ve Statik projeleriniz İmar Yönetmeliğine göre çizilir ve teslim edilir. İsteyen müşterilerimizin ilgili belediyelerde dosya takibi yapılarak ruhsat ve iskan işlemleri de gerçekleştirilir.
RKDesign Mimarlık

RKDesign Mimarlık

Merhabalar, Çeşitli Proje ofislerinde Hastane,Cami,Büyük ölçekli devlet projeleri,Elçilik,Kütüphane, Toplu Konut ve Villa projelerinin proje ve uygulama süreçlerinde yer aldım. Ayrıca Yer aldığım projelerin İç mimari tasarımı konusunda oldukça katkı sağladım.Edindiğim tecrübeler doğrultusunda sizlere kurucusu olduğum RKDesign Mimarlık Markası altıda hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Hizmetlerimiz; Mimari Proje,3d görselleştirme ve animasyon hizmetleri,Mimari Danışmanlık, İç mimari tasarım v
STATECH YAPI MÜHENDİSLİK

STATECH YAPI MÜHENDİSLİK

Müşterilerin mimari,statik,çelik projelerini istekleri üzerine çiziyoruz. Yaklaşık maaliyet, metraj, hakediş konularında yardımcı oluyoruz.
Onat Özyurt

Onat Özyurt

Mimari projeniz istekleriniz doğrultusunda estetik ve işlevsellikten ödün vermeden hazırlanır. Siz incelersiniz sonra istediğiniz değişiklikler yapılıp son haline getirilir.
HANIMELİ ÇELİK

HANIMELİ ÇELİK

Mekan tasarımları için fikire ihtiyacınız oldugunda , metraj almak istediğiniz çizimleriniz yetişmediğinde , ya da öğrenci arkadaslarımın ödevleri yetişmediğinde :) sizlere destek olmak isterim.
Tuğçe Neyişci

Tuğçe Neyişci

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversite Mimarlık Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Uygulama projesi , teknik çizim, modelleme , render , konsept tasarımı
Erdem Ergin

Erdem Ergin

Merhabalar, 2016 yılında Lisans eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi'nde, 2020 yılında Lisansüstü eğitimimi İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde tamamladım. 2015 yılından bu yana mimarlık ofislerin konsept ve uygulama projesi çizimleri, belediye evrak hazırlanması ve 3D görselleştirme üzerinde çalışıyorum. 2017 yılından bu yana yukarıda yazdığım çalışmalarıma ek olarak bir müteahhitlik firmasında şantiye şefi ve dizayn ofis mimarı olarak çalışıyorum. Konsept ve uygulama projesi çizimleri, keşif-
Özgürcan İsmailoğulları

Özgürcan İsmailoğulları

Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Piyasada aktif olarak 3d görselleştirme ve mimarlık hizmetleri veriyorum.
Enes Camuzcu Mimarlık Müh.

Enes Camuzcu Mimarlık Müh.

ECA MİMARLIK 2014 yılında Kayseri’de kurulmuş mimari tasarım, uygulama ve kentsel tasarım alanlarında hizmet veren bir mimarlık ve tasarım ofisidir. Kuruluş tarihinden bugüne farklı ölçeklerde proje üretimi yaparken proje verileri ile müşteri ihtiyaçlarını en akılcı çözümlerle harmanlayarak çevreye uyumlu, yaşam mekan kalitesini yükselten estetik, yenilikçi ve dünya standartlarında tasarımlar yapmayı hedefler. Tasarım sürecinin tüm aşamalarında aktif rol almakta olan ECA Mimarlık konsept aş
Şeymanur Işık

Şeymanur Işık

1996 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra 2013 yılında Sezai Türkeş Fevzi Akkaya Anadolu Teknik Lisesi İnşaat Teknolojileri/ Mimari Yapı Ressamlığı Bölümünde eğitimini tamamladı. 2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar MYO Mimari Restorasyon Bölümünden mezun oldu. İstanbul Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü 4. sınıf olarak eğitimine devam etmektedir.
PRO-GÖL MÜHENDİSLİK MİMARLIK LTD.ŞTi.

PRO-GÖL MÜHENDİSLİK MİMARLIK LTD.ŞTi.

ANKARA VE İLÇELERİNDE RUHSATA ESAS PROJELENDİRME İŞLERİ,TALEP DOĞRULTUSUNDA YAPILARIN ANAHTAR TESLİM İMALATLARINIDA YAPMAKTAYIZ.17 YILLIK TECRÜBEMİZ VE TEKNİK EKİBİMİZLE SİZLERE *MİMARİ PROJE *3D MODELLEME İŞLERİ *STATİK PROJE *ELEKTRİK TESİSATI PROJESİ *TELEFON TESİSATI PROJESİ *SU TESİSATI PROJESİ *KALORİFER TEİSSATI PROJESİ *ISI YALITIM PROJESİ *PEYZAJ PROJESİ *ENERJİ KİMLİK BELGESİ HAZIRLANMASI *TÜM YAPI RUHSAT VE İSKAN İŞLEMLERİ TAKİBİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ. EN UYGUN SEÇENEKLERLE YAPILA
MAAB MIMARLIK

MAAB MIMARLIK

Mimari tasarım ve proje alanında 5 yıllık tecrübeye sahip genç ekibimizle günün dünyasını yansıtan ve modern mimari çözümler üretmekteyiz.
Buğra Eskizara

Buğra Eskizara

1)Profesyonel ekiplerimiz tarafından istenilen tarihte yerinde keşif yapılır. 2)Yapılan keşifler müşteri taleplerine göre modellenerek bilgisayar ortamında sunulur. 3)Model üzerinde gerekli revizeler tamamlandıktan sonra hazır proje sizlere teslim edilir. 4)Tüm süreç mimar ekibimiz tarafından takip altında tutulmaktadır.
Melike Hacısüleymanoğlu

Melike Hacısüleymanoğlu

Merhaba🤚 Armut uygulamasına yeni üye oldum.İnşaat teknikeri mezunuyum.Uygun fiyata Mimari proje çiziyorum,çok fazla proje çizdim ve bu meslekte tecrübeliyim.Home ofis olarak çizim alıyorum.Fotoğraflarımda çizdiğim projelerden bir kaçını ekledim.Temiz ve düzenli çalışıyorum.
Emre Samur

Emre Samur

Yaklaşık 8 yıldır mimari alanda, proje taahhüt, uygulama ve detay aşamalarında çalışmaktayım. Birçok farklı bölgede ve projede; -Konsept sunum dosyası ve arazi fizibilitesi, -Vaziyet yerleşim ve kat planları, -Harita firmaları ile koordineli kot çalışmaları, -Mimari uygulama projelerinin hazırlanması, -Mimari belediye ruhsat projelerinin her aşaması, -Rölöve ve metraj çalışmaları, -İç mekan detayları(seramik yerleşimi, tavan planları, elektrik planları gibi) aşamalarında görev aldım.
Aysu  Çakır

Aysu Çakır

Dokuz Eylül Mimarlık fakültesi mezunuyum. Mimari tasarım, çizim , 3d görselleştirme ,modelleme, render vb konularda yardım edebilirim.
Köksal Mimarlık

Köksal Mimarlık

Kamu ve özel sektörde 12 yıldır hizmet veriyoruz. Firmamız 100 lerce iş deneyim belgesine sahiptir. Firma sahipleri mimar ve inşaat mühendisidir her ikisi de bilirkişi olarak görev yapmaktadır. İş başlangıcında yapılacak işler belirlenir ve detaylı bir sözleşme yapılır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Damla  İrem

Damla İrem

Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Sancaktepe, şişli başta olmak üzere her türlü avan ruhsat proje çizimleri. Dekorasyon ve iç mimari proje çizimleri. istanbul yakını şehirdışı yerlere de proje çizimi yapılır.
SİMA YAPI MİMARLIK

SİMA YAPI MİMARLIK

C.S MİMARLIK olarak anahtar teslimi tüm tadilat işleriniz özenle yapılmaktadır.Ücretsiz keşif yapılarak uygun bir konsept proje çizilir ve gerekli tüm görselleştirmeler yapıldıktan sonra size sunum yapılır yapılan sunum neticesinde çıkan net taslak ve projelere uygun tüm tadilatınız yapılmaktadır
Esra Kanburoğlu

Esra Kanburoğlu

Mimari ve iç mimari Projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Kullanılan programlar 3dmax, Autocad, Photoshop, Sketchup
Seyma Mert

Seyma Mert

Pratik ve kolay uygulama teknikleri ile Autocad özel dersi verilir. Öğrenci Projeleri juri öncesi kritik verilir istenirse plan kesit 3 boyut modelleme çizimleri yapılır.
Nilay Duran

Nilay Duran

Mimari konut ve ticari yapı projeleri, 3D görselleme, İç mimari projeleri, devlet teşvik mandıra, ahır ve sera projeleri, imar affı yasası kapsamında yapıların ruhsatlandırılması işleriniz hızlı ve güvenilir şekilde çözüme ulaştırmak için lütfen irtibata geçiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selenay B.
Mimari Proje Çizimi   12/07/2020

İşini seven, hakkıyla yapan ve bu işte uzman bir mimar. Proje süreci boyunca bizi dinledi ve her şeyi detaylı bir şekilde açıkladı bu şekilde aklımızda hiçbir soru işareti kalmadı. Çok güzel ve içimize sinen bir proje ortaya çıkardı. Resmi onay sürecinde de hiçbir sorun yaşamadık, işleyişe hakim ve süreç bittikten sonra da yardımcı olmaya devam ediyor. Başka proje isteklerimiz olduğunda hiç düşünmeden kendisiyle çalışacağız. Çalışmak isteyen herkese tavsiye ederiz.

         
Burak D.
Mimari Proje Çizimi   17/06/2020

Yaptığımız projede bilmediği kısımlar olsada birlikte çözdük, sonradan düzeltmeler yaptık herhangi bir sorun çıkarmadı elinden geleni yaptı zamanında teslim yaptı ben çok memnun kaldım yine bir işim olursa ilk olarak yazacağım ve tavsiye edeceğim kişi...

         
Fahriye I.
Mimari Proje Çizimi   16/06/2020

Berk Bey işini bilen ve gayet seven bir mimar. Tasarım zamanında sürekli fikirlerimizi soran ve bizim bile düşünmediğimiz detaylara önem veren birisi. Ruhsat almamız için gerekli olan bütün proje işlemlerini kendi takibi altında sorunsuz bir şekilde tamamladı. Süreç boyunca sürekli bizi bilgilendirdi ve irtibat halinde kaldı. Tüm işlemler planlandığı zamanda bitti. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir başka projede görüşmek üzere.

         
Zehra A.
Mimari Proje Çizimi   15/06/2020

Ben gerçekten çok memnun kaldım. Beyza hanım ve eşi hem işlerinde oldukça başarılı hem de çok ilgililer. Teşekkür ederim Çok memnun kaldım

         
Fatih B.
Mimari Proje Çizimi   26/04/2020

Öncelikli olan yapılan işin içimize sinmesiydi. Biz taleplerimizi anlattık ve çok kısa sürede harika sonuçlar geldi. İşini seven ve saygı gösteren, samimi ve başarılı bir mimar. Biz çok memnun kaldık. Hiç tereddüt etmeden çalışacabileceğiniz bir isim. Herşey için kendisine teşekkür ederiz.

         
Erdal B.
Mimari Proje Çizimi   16/02/2020

Berrin hanım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz.İnşaallah hayallerimizi gerçekleştirmek sayenizde olacak. Tekrar teşekkür ederiz.

         
Burcu C.
Mimari Proje Çizimi   07/02/2020

Cem Bey ile çalışmaktan çok memnunum..Projeyi gününde ve eksiksiz teslim etti,sonrasında yapılması gereken revizyonlarda hiç beklemeden cevap aldık,bundan sonra ki tüm işlerimizde Cem Bey ile çalışma kararı aldık..İşinin hakkını veren başarılı insanlardan..

         
Enes Y.
Mimari Proje Çizimi   21/01/2020

Onat bey İlgili, işinde profesyonel , güvenilir bir mimar . Hizmet almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Mimari Proje Çizimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz