Hizmet Ver

4 Mimari Proje Çizimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,497 Mimar hizmet vermeye hazır.

Mimari Proje Çizimi

En İyi 25 Mimar

Ebru Akar photo

Ebru Akar

15.09.2019

Mimari Proje Çizimi · Büyükçekmece, İstanbul

Tüm yapı tipleri için plan çizimi, ruhsat alımına kadar olan tüm teknik çizimler. İç ve dış görselleştirme. Öğrenciler için proje çizim ve tasarımlarını birlikte uygulamaktayız.

Nilay Duran photo

Nilay Duran

27.06.2018

Mimari Proje Çizimi · Karşıyaka, İzmir

Mimari konut ve ticari yapı projeleri, 3D görselleme, İç mimari projeleri, devlet teşvik mandıra, ahır ve sera projeleri, imar affı yasası kapsamında yapıların ruhsatlandırılması işleriniz hızlı ve güvenilir şekilde çözüme ulaştırmak için lütfen irtibata geçiniz.

Furkan Polat photo

Furkan Polat

09.09.2020

Mimari Proje Çizimi · Konyaaltı, Antalya

*Mimari, statik, elektrik, mekanik, harita, zemin etüt projelerinizi hazırlıyor ve inşaat ruhsatınızı alıyoruz. *Kentsel dönüşüm kanunundan faydalanmanız için gereken tüm işlemleri yapıyoruz. *Binalarınızın performans analizini ve risk tespitini yapıyoruz. *Mekanlarınızın mimari rölöve çizimlerini...

Özlem Şahin photo

Özlem Şahin

02.04.2020

Mimari Proje Çizimi · Şehzadeler, Manisa

Ruhsata esas takım proje çizimleri mimari tadilat projesi çizimi 3 boyutlu modelleme hizmetleri vermekteyim. IŞIK Mimarlık Mühendislik Hizmetleri adıyla Manisa Kültür Sitesinde ofisimize bekleriz.

Osman Atmaca photo

Osman Atmaca

21.10.2018

Mimari Proje Çizimi · Osmangazi, Bursa

Estetiği, şıklığı tecrübemizle harmanlayarak fikirlerinizi ve hayallerinizi kaliteli bir hizmet anlayışıyla gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Bir yapı için gerekli tüm aşamalarda en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz

Rukiye Sinar photo

Rukiye Sinar

26.04.2021

Mimari Proje Çizimi · Karaçoban, Erzurum

Merhaba ben mimarım. Mimarlık projeleri olsun öğrenci projeleri olsun her türlü yardımı yapabilirim. Tecrübeliyim. Mimari Tasarım ve Konsept üzerine çalışıyorum. İlgilenenler için teşekkür ederim.

Merter Mühendislik photo

Merter Mühendislik

03.03.2021

Mimari Proje Çizimi · Osmangazi, Bursa

Firmamız İdecad Mimari & İdecad Betonarme ve Çelik Modülü ile her türlü yapı statiği çözümü yapmaktadır. UNUTULMAMALIDIR ki; Statik ve Mimari projesi iyi olmayan bir sistem çökmeye maruz kalır. Mimari Projeler Mimari Tasarım Statik Projeler Tadilat Projeleri Çelik Statik Projeleri Röleve...

Cata Proje Ltd.Şti. photo

Cata Proje Ltd.Şti.

30.04.2021

Mimari Proje Çizimi · Çankaya, Ankara

Merhabalar, 16 yılı aşkın tecrubemizde tüm Mimari Proje çizim, Metraj-Keşif-İhale Dosyası hazırlanması Mesleki İngilizce-Turkce /Türkçe -İngilizce çeviri işlerinizi yapıyoruz. Saygılarımızla,

Kepez Tasarım Antalya Mimari photo

Kepez Tasarım Antalya Mimari

03.03.2020

Mimari Proje Çizimi · Kepez, Antalya

Merhaba, mimari tasarım, restorasyon, şantiye , grafik tasarım alanlarında deneyimli bir mimarım. Mimari proje, restorasyon projesi, 3d görselleştirme, tadilat, ruhsat projesi ve grafik tasarım alanlarında hizmet vermekteyim.

Ali Duman Mimarlık photo

Ali Duman Mimarlık

07.06.2020

Mimari Proje Çizimi · İskenderun, Hatay

Ada parsele uygun mimari proje tasarımı yaparım. 3 boyut görsellerini de haxırlayıp etkili bir sunum yaparım

Mujgan Uçak photo

Mujgan Uçak

26.09.2020

Mimari Proje Çizimi · Çanakkale, Çanakkale

Istanbulun en önemli projelerini hayata geçirmiş olmaktan dolayı gururluyuz. Turkiye de ilkleri yaratarak, insaat projesinden öte kullanıcıya yaşam biçimi sunan Türkiye nin ilk projelerinde edindiğimiz tecrubeyi, sizlerin yaşamınıza aktarmak en buyuk mutluluğumüz olacaktır. Ayrıca uygulama...

Harun Karakurt photo

Harun Karakurt

15.02.2019

Mimari Proje Çizimi · Üsküdar, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun Mimarım. Mimari proje çizimi, mimari görselleştirme, eski eser, çizimi konularında çalışıyorum. ek iş olarak iç yapı ve tadilat işleri yönetiyorum.

Muhammed Revaha Turker photo

Muhammed Revaha Turker

07.06.2018

Mimari Proje Çizimi · Kocasinan, Kayseri

Mimari Proje tasarım ve Uygulama,Anahtar teslim uygulama,Mimari Uygulama Projesi, İç Mimari Proje ve Uygulama, Peyzaj Projesi çizim ve Uygulama,Ürün Tasarımı,Konsept Proje Tasarımları,Animasyon-Görselleştirme-Render-Grafik projeleri Kreatif Sanat Çalışmalarıyla hizmet vermekteyiz.

Merve Yalçin photo

Merve Yalçin

10.05.2021

Mimari Proje Çizimi · Küçükçekmece, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Mimari proje çizimleri, 3d modelleme ve görselleştirme yapıyorum. 3ds Max ( Corona ve Vray ) kullanıyorum.

Hayati Kakaç photo

Hayati Kakaç

18.04.2021

Mimari Proje Çizimi · Bahçelievler, İstanbul

Anadolu üniversitesi mimarlık ve tasarım fakültesi mimarlık bölümü 2019 mezunuyum. 2019 dan beri özel sektörde kendimi geliltirdim. 2021 yılında KAKAÇ MİMARLIĞI KURDUM. ŞUAN KAKAÇ MİMARLIKTA MİMAR OLARAK İŞ HAYATINA DEVAM EDİYORUM.

Pelin Aliosmanoglu photo

Pelin Aliosmanoglu

06.10.2020

Mimari Proje Çizimi · Konyaaltı, Antalya

3 yıl İstanbul Eğitim Mimarlık Proje ofis mimari olarak çalıştım. Şu an Antalya'da özel kendi işimde çalışmaktayım. Autocad teknik sunum, pafta yanı sıra İç mekan tasarımı ve iç mekan uygulama tasarımları da 30 üzerinde projede proje mimari olarak yer aldım. Belediye ve Uygulama Teknik ...

Özge Şanlı photo

Özge Şanlı

25.09.2018

Mimari Proje Çizimi · Osmangazi, Bursa

Profesyonel Çözümler, Yaratıcı Fikirler, Uygulama. Kontrol & Danışmanlık. Konsept Belirleme. Tasarım & Projelendirme. Hizmetler: Uygulama, Kontrol & Danışmanlık, Tasarım & Projelendirme, Konsept Belirleme.

Yusuf Çelik photo

Yusuf Çelik

03.06.2021

Mimari Proje Çizimi · Gönen, Balıkesir

Merhaba Ruhsat projesi,istenilen ölçekte nokta detay,parsele uygun taslak çizimi ve öğrenci projesi çizebilirim.

Filiz Yavaş photo

Filiz Yavaş

03.06.2021

Mimari Proje Çizimi · Milas, Muğla

Ada parsele uygun mimari proje tasarımı 3d modelleme ve görselleştirme yapıyorum. Öğrenciler için proje çizim ve tasarımı için de hizmet vermekteyim.

Tasarım & Stüdyo Mimarlık photo

Tasarım & Stüdyo Mimarlık

08.01.2019

Mimari Proje Çizimi · Pendik, İstanbul

Firmamızda geleceğiniz ve konforunuz için Mimari Tasarım kurallarına ve estetik değerlere bağlı yapıları tasarlıyoruz

Emre Samur photo

Emre Samur

01.12.2017

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Mimari alanda, proje taahhüt, uygulama ve detay aşamalarında çalışmaktayız. Birçok farklı bölgede ve projede; -Konsept sunum dosyası ve arazi fizibilitesi, -Vaziyet yerleşim ve kat planları, -Harita firmaları ile koordineli kot çalışmaları, -Mimari uygulama projelerinin hazırlanması, -Mimari...

Muharrem Çatak photo

Muharrem Çatak

01.06.2021

Mimari Proje Çizimi · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Merhaba, ben Muharrem Çatak. 2016 yılında itibaren mimarlık alanında çalışmaktayım. 2020 yılında Tekirdağ'da Biroda Mimarlık ofisini resmi olarak mimarlık ve tasarım alanında faaliyetlerime devam etmek için kurdum. Disiplinli çalışma, hızlı ve kaliteli iş üretme prensipleriyle bu zamana kadar...

Pelin Aktaş photo

Pelin Aktaş

02.09.2020

Mimari Proje Çizimi · Bayraklı, İzmir

Mimarım. Uygulama projesi çizimleri yapıyorum. Çok büyük projeler olmadığı takdirde küçük projeler için uygulama projesi çizimi dışında tasarım da yapabilirim.

Görkem Öztürk photo

Görkem Öztürk

18.07.2018

Mimari Proje Çizimi · Maltepe, İstanbul

Mimari projelerinizde çizim ve 3D tasarıım . İç mimari, tadilat ve dekorasyon projeleriniz istekleriniz doğrultusunda uygulanır.

Yunus Saçık photo

Yunus Saçık

05.03.2017

Mimari Proje Çizimi · Beylikdüzü, İstanbul

Mimari teklif hazırlama mimari proje çizme ve belediyeden ruhsat alma STATİK PROJE BETONARME PROJE ÇELİK PROJE STATİK RAPOR

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mimari Proje Çizimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Mimari Proje Çizimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Mimari Proje Çizimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Mimari Proje Çizimi için toplam 1,497 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 162 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,374 kişi Mimari Proje Çizimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl