4 Mimari Proje Çizimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.529 Mimari Proje Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Mimari Proje Firması

Nilay Duran

Nilay Duran

Mimari konut ve ticari yapı projeleri, 3D görselleme, İç mimari projeleri, devlet teşvik mandıra, ahır ve sera projeleri, imar affı yasası kapsamında yapıların ruhsatlandırılması işleriniz hızlı ve güvenilir şekilde çözüme ulaştırmak için lütfen irtibata geçiniz.
Tunahan Alper

Tunahan Alper

İzmir de belediye ve tapu ile ilgili mimari proje hizmetleri İmar barışı tapu islemleri İmar barışı harita işlemleri
3 Points Architecture

3 Points Architecture

İç Mimari & Dekorasyon ve Mimarlık sektöründe alanında tecrübeli ve zevk sahibi ekibimiz ile sizlere hizmet verip yaşam alanlarınızı,ofis yapılarınızı düzenlemekten mutluluk duyarız.
Figen Demirel

Figen Demirel

25 yıllık proje deneyimi olan mimardan kullanışlı ve mutlu oturabileceğiniz projenizi çizmeye talibim.
Mujgan  Uçak

Mujgan Uçak

Istanbulun en önemli projelerini hayata geçirmiş olmaktan dolayı gururluyuz. Turkiye de ilkleri yaratarak, insaat projesinden öte kullanıcıya yaşam biçimi sunan Türkiye nin ilk projelerinde edindiğimiz tecrubeyi, sizlerin yaşamınıza aktarmak en buyuk mutluluğumüz olacaktır. Ayrıca uygulama konusunda inşaat yaptiracaginiz bölgede bulamayacağınız tecrubeli ve hızlı ekipleri de en uygun fiyatlar ile Türkiyenin her yerinde uygulama icin hizmetinize sunmaktayız.
Saros Mimarlık Mühendislik İnşaat

Saros Mimarlık Mühendislik İnşaat

İstanbul avrupa yakasında mimari proje, inşaat ruhsatı, kentsel dönüşüm konularında hizmetinizdeyiz.
Muhammed Revaha Turker

Muhammed Revaha Turker

Mimari Proje tasarım ve Uygulama,Anahtar teslim uygulama,Mimari Uygulama Projesi, İç Mimari Proje ve Uygulama, Peyzaj Projesi çizim ve Uygulama,Ürün Tasarımı,Konsept Proje Tasarımları,Animasyon-Görselleştirme-Render-Grafik projeleri Kreatif Sanat Çalışmalarıyla hizmet vermekteyiz.
Yunus Saçık

Yunus Saçık

Mimari teklif hazırlama mimari proje çizme ve belediyeden ruhsat alma STATİK PROJE BETONARME PROJE ÇELİK PROJE STATİK RAPOR
Aysu Yaranlı

Aysu Yaranlı

Proje teknik çizim kesit plan proje renklendirme render yapımı. a'dan z'ye proje tasarım uygulama mimarlık hizmeti
Emre Samur

Emre Samur

Mimari alanda, proje taahhüt, uygulama ve detay aşamalarında çalışmaktayız. Birçok farklı bölgede ve projede; -Konsept sunum dosyası ve arazi fizibilitesi, -Vaziyet yerleşim ve kat planları, -Harita firmaları ile koordineli kot çalışmaları, -Mimari uygulama projelerinin hazırlanması, -Mimari belediye ruhsat projelerinin her aşaması, -Rölöve ve metraj çalışmaları, -İç mekan detayları(seramik yerleşimi, tavan planları, elektrik planları gibi) aşamalarında görev aldık. Siz değerli müşterilerimi
Eroğlu Mimarlık

Eroğlu Mimarlık

İstanbul Silivri'de mimarlık ofisi olarak kurulan Eroğlu Mimarlık, tasarım, proje, danışmanlık ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Tasarım sürecinde kullanıcı ile birebir iletişim kurarak, profesyonel bir yaklaşımla tüm ayrıntıları düşünülmüş özgün mekanlara ve mimari projelere imza atmaktayız.
AKBEYOĞLU YAPI MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

AKBEYOĞLU YAPI MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

Bütün betonarme ve çelik binaların plan projeleri ilgili kanun ve nizamlara göre itina ile hazırlanır. AHIR PROJELERİ KONUT PROJELERİ KAT MÜLKİYETİ PROJELERİ İMAR BARIŞI PROJELERİ SANAYİ ve TİCARETHANE PROJELERİ ATÖLYE ve FABRİKA PROJELERİ ENERJİ KİMLİK BELGESİ HER TÜRLÜ RUHSAT İŞ ve İŞLEMLERİ.
Büşra Dilaver

Büşra Dilaver

2 senedir freelance çalışmalar yapan bir mimarım. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi kentsel dönüşüm ve planlama programında eğitimime devam etmekteyim. Sizler için teknik proje çizimleri, 3d modellemeler, iç ve dış mekan render, sunumlarınız için pafta hazırlama ve plan renklendirme işleri yapabilirim. Kullandığım programlar autocad, 3d max, photoshop cs6 ve lumion.
M+N Mimarlık

M+N Mimarlık

Yaşamla uyumlu mimari projelerimizde beklentilerinizi güvenli, işlevsel ve ekonomik dizaynlarla gerçekleştiriyoruz. Villa, müstakil ev, kat mülkiyeti mimari proje ve tasarımları, tadilat, restorasyon projeleri, 3D Proje, belediye ruhsat işlemleri takibi ile İzmir genelinde hizmetinizdeyiz.
Yeşim Urun

Yeşim Urun

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Mimari Tasarım Yüksek Lisansı yapıyorum. İstanbul Kültür Üniversitesini Onur belgesiyle bitiririrken, tasarladığım iki deneysel projenin mimari yayınlarını ürettim. Şu an ise, iç mimari, dekorasyon üzerine işler yapan Urun Yapı adlı lokal bir firmada çalışmaktayım. Portfolyo Issuu linki, https://issuu.com/yesimurun/docs/portfolyo-ye_imurun
Güven Karan

Güven Karan

Merhaba, ben Güven. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Harita Müh. mezunuyum. 3 yıldır özel sektörde çalışmaktayım. Küçük ve büyük ölçekli uygulama ve ruhsat projelerinde görev aldım. Aktif olarak çalışmaya devam etmekteyim.
Mehmet Ali  DEVELİ

Mehmet Ali DEVELİ

Aile mesleği olan yapı sektöründe 9 yıl üniversite öncesi, 11 yıl da üniversite sonrası olmak üzere 20 yıldır hizmet vermekteyim. Proje ve uygulama işlerinde (inşaat,elektrik ve mekanik) çift yönlü olarak çalışmaktayım. 8 yıldır işlerimi aynı ekibimle devam ettirmekteyim. İşlerimde proje aşamasında işverenin de maksimum katılımı ile tam memnuniyet sağlamakta ve uygulama süresini minimuma çekmekteyim.
Berkay Kılıçsoy

Berkay Kılıçsoy

Mimari projeyi çözümleyebilme işin başlangıcındaki en büyük avantajdır.Gerisi çorap söküğü gibi gelir.3 boyutlu tasarım ise bol araştırma ve hayal gücünün gerçeklikle harmanlanmış halidir.
Bbod Mimarlık Ve İç Mımarlık

Bbod Mimarlık Ve İç Mımarlık

Merhaba ben Mimar Betül DİKBAŞ ve ortağım Yüksek Mimar Büşra Özkul ile Beylikdüzünde kurmuş olduğumuz Bbod Mimarlik firmasında müşterilerimize Mimarlik ve İç Mimarlik hizmeti vermekteyiz.Mimari proje tasarimi ve ruhsat takibinin yani sıra, ic mekan tasarim ve uygulama isleri yapmaktayız. Aynı zamanda Beylikdüzü ve Buyukcekmecede tadilat uygulamalarımız mevcuttur. Müşterilerimizin yasam alanlarını 3 boyutlu görsellerde mekanda yaşatarak en doğru tasarımla musterilerimize teslim etme anlayışım
Seba KARAMAN

Seba KARAMAN

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık %100 İngilizce bölümünden mezun oldum. 3. Havalimanında ve Arup'da stajımı yaptım. İç mimari tasarım, tadilat ve şantiye sürecinde çalışmalarda bulundum. Belediye ruhsat çizimlerini ve konsept tasarım çizimleri yaptım.
PERFORM MİMARLIK MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

PERFORM MİMARLIK MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Genç ve dinamik yapımız ile titiz ve özenli çalışma gayretimiz ile, sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. En önemli referansımız silersiniz.
Karaoglu Group Mimarlık Kentsel Dönüşüm

Karaoglu Group Mimarlık Kentsel Dönüşüm

Mutfak Tasarım Banyo Tasarım Tavan Uygulamaları Duvar Uygulamaları Zemin Uygulamaları Komple Ev Tadilatları Dükkan Tadilatları
Berk Aksungur

Berk Aksungur

Mimari proje ve 3D mimari çiziyorum. Daha önceleri kendi ofisim vardı fakat ekonomik dalgalanmalar bizi buralara kadar gönderdi. Her türlü Mimari proje çizebiliyorum. :)
Ceyda Akın

Ceyda Akın

Lisede iç mekan tasarımı, üniversitede mimari restorayon okudum. AutoCAD i ileri derecede biliyorum, photoshop paftası hazırlıyorum, el çizimi yapıyorum kalem kalınlıklarına, lejand, hasar tespitine hakimim.
Betul Zengin

Betul Zengin

10 yildir icinde bulundugum mimarlik sektorunde edindigim tecrubeler sayesinde istediginiz mekani, ihtiyaclariniza yonelik ve ruhunuza hitap edecek sekilde tasarliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet I.
Mimari Proje Çizimi   20/01/2021

Gayet iyi bir mimar herkese tavsiye ederim ilgili alakalı proje çizimleri çok iyi tekrar çalışacağımıza eminim 😉☺️ başarılarının devamını dilerim

         
Erkam B.
Mimari Proje Çizimi   20/01/2021

Elif hanım ilginize teşekkür ederiz. Uygun fiyat ve çözüm odaklı Elif hanımla çalışmanızı tavsiye ederim.

         
Selenay B.
Mimari Proje Çizimi   12/07/2020

İşini seven, hakkıyla yapan ve bu işte uzman bir mimar. Proje süreci boyunca bizi dinledi ve her şeyi detaylı bir şekilde açıkladı bu şekilde aklımızda hiçbir soru işareti kalmadı. Çok güzel ve içimize sinen bir proje ortaya çıkardı. Resmi onay sürecinde de hiçbir sorun yaşamadık, işleyişe hakim ve süreç bittikten sonra da yardımcı olmaya devam ediyor. Başka proje isteklerimiz olduğunda hiç düşünmeden kendisiyle çalışacağız. Çalışmak isteyen herkese tavsiye ederiz.

         
Burak D.
Mimari Proje Çizimi   17/06/2020

Yaptığımız projede bilmediği kısımlar olsada birlikte çözdük, sonradan düzeltmeler yaptık herhangi bir sorun çıkarmadı elinden geleni yaptı zamanında teslim yaptı ben çok memnun kaldım yine bir işim olursa ilk olarak yazacağım ve tavsiye edeceğim kişi...

         
Fahriye I.
Mimari Proje Çizimi   16/06/2020

Berk Bey işini bilen ve gayet seven bir mimar. Tasarım zamanında sürekli fikirlerimizi soran ve bizim bile düşünmediğimiz detaylara önem veren birisi. Ruhsat almamız için gerekli olan bütün proje işlemlerini kendi takibi altında sorunsuz bir şekilde tamamladı. Süreç boyunca sürekli bizi bilgilendirdi ve irtibat halinde kaldı. Tüm işlemler planlandığı zamanda bitti. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir başka projede görüşmek üzere.

         
Zehra A.
Mimari Proje Çizimi   15/06/2020

Ben gerçekten çok memnun kaldım. Beyza hanım ve eşi hem işlerinde oldukça başarılı hem de çok ilgililer. Teşekkür ederim Çok memnun kaldım

         
Fatih B.
Mimari Proje Çizimi   26/04/2020

Öncelikli olan yapılan işin içimize sinmesiydi. Biz taleplerimizi anlattık ve çok kısa sürede harika sonuçlar geldi. İşini seven ve saygı gösteren, samimi ve başarılı bir mimar. Biz çok memnun kaldık. Hiç tereddüt etmeden çalışacabileceğiniz bir isim. Herşey için kendisine teşekkür ederiz.

         
Erdal B.
Mimari Proje Çizimi   16/02/2020

Berrin hanım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz.İnşaallah hayallerimizi gerçekleştirmek sayenizde olacak. Tekrar teşekkür ederiz.

Mimari Proje Çizimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz