En İyi 10 Adana Web Tasarım Programlama Uzmanı | Armut

En İyi 10 Adana Web Tasarım Programlama Uzmanı

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 98 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet K.

Ahmet K.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi. Web Tasarım, Web Yazılım, Google ve Sosyal Medya Reklam Yöneticisi, SEO Uzmanı olarak hizmet vermekteyim. Adana çevresindeki referanslarım mevcut. Uygun fiyat ve memnuniyet garantisi ile çalışıyorum.
Mertcan A.

Mertcan A.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
RESPONSİVE TASARIM ( MOBİL , TABLET , MASAÜSTÜ ) SEO DESTEK YÖNETİCİ PANELİ GOOGLE KİMLİK GOOGLE STREET VİEW
Hamza Ç.

Hamza Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Ben Freelancer bir tasarımcıyım. Logo - Katalog Tasarım - Web Site - Reklam filmlerinizi yapabilirim. Çalışmalarımı Minima odaklı yapıyorum. İnce ve Kalın uyumuna önem gösteren biriyim.
Mehmet Ertuğrul E.

Mehmet Ertuğrul E.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Kullandığım altyapı platformuyla şirketinizin görünen yüzü Web Siteniz Google da üst sıralarda.Bilgisayar Öğretmenliği yapmaktayım.Uygun fiyatlarla profesyonel çözümler.Responsive özellikli Web Siteniz Mobil cihazlarla uyumlu çalışıyor.
Akın A.

Akın A.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyim. HTML5 CSS3 hatasız ve çok kısa sürede teslim edebilirim. Wordpress tema, plugin geliştirme adına fazlasıyla iş yaptım. Uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde PHP ile projelerinize hayat verebilirim. Yaptığım işin test sonuçları beni memnun etmediği sürece teslim etmem. İşi yaptırırken her zaman birileri vardır ancak siz ustasına bırakın. Hazır olarak satışa sunduğum bazı tema örneklerinin resimleri;
Assu Bilişim Ve Yazılım Hizmetleri

Assu Bilişim Ve Yazılım Hizmetleri

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Yaptığım işlerin çoğu başka firmalar bünyesinde geliştirilmiş olduğu için onları ekleyemedim. Kamu sektörüne özel otomasyon, ihale takip sistemi ve buna benzer web tabanlı yönetim yazılımlarının geliştirilmesi ve projelendirilmesinde bulundum. 8 yılı aşkın sektör tecrübesi, OOP Php (Senior) , Mysql , Html 5, JavaScript , Jquery, Ajax, MVC FrameWorks (Codeigniter,Yii,Zend,CakePHP), ExtJs, Android, Java , Apache, www.sanim.com.tr www.dogusantarim.com www.netbim.com.tr daha fazl
Adanus Yazılım

Adanus Yazılım

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Sektöre yeni soluk getirmek olan hedefimiz doğrultusunda aktif olarak yaptığımız ve ilerleyen dönemlerde yapacağımız bütün sistemleri, yeni teknolojilere uygun biçimde tasarlıyoruz. Bizi sektörümüzden ayıran en büyük özellik; biz masrafları kısmaya çalışmıyoruz, tasarrufu sevmiyoruz. Çünkü kaliteye önem veriyoruz. Gelişmeleri yakından takip edip asla işe yaramayacak eski moda yöntemleri kullanmıyoruz. Her geçen gün gelişen trend doğrultusunda biz de kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Müşteril
Mehmet Can Y.

Mehmet Can Y.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. yoncasut.com yabancifilmmekani.com gibi bir çok profesyonel web sitesini tek başıma yaptım. Tekliflerinizi bekliyorum.
İsmail D.

İsmail D.

Web Tasarım ve Programlama · Seyhan, Adana
Web Sitesi Tasarımı, görsel olmanın yanında; kullanıcı dostu, %100 yönetilebilir ve arama motorları uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Güncel web tasarım trendlerini yansıtan ve firmaya özel web tasarımı ve programlaması ile web tasarımları hazırlanmaktadır. Özellikle Arama motoru dostu yazılım altyapısı ile oluşturulmuş web siteleri ile yeni müşterilere ulaşabileceksiniz.
Demir E.

Demir E.

Web Tasarım ve Programlama · Çukurova, Adana
C# , C++ , Php , Asp , Asp.net , MSSQL, MYSQL , Css , Java , Ajax , jQuery , Ioncube , Zend , Dreamweaver , Photoshop , Dil Çeviri Hizmeti
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Metin Hasgul
Web Tasarım Programlama   22/07/2019

Mehmet bey işin başından sonuna kadar ilgili ve elinden gelenin iyisini yaptığını bize gösterdi yapmış olduğu projeyle.. Bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. umduğumdan daha güzel bir web tasarım yaparak sitemizi teslim etti. Teşekkür Ederim.

         
Ayşe Çetinel
Web Tasarım Programlama   08/07/2019
gallery thumbnail

İzmir Tasarım Ramazan bey sıkıştırılmış bir zaman dilimi içerisinde bana hayalimdeki basit içerikli blog sayfasını yetiştirdi. Şu anda yayındayım. Öncelikli olarak hazırladığı demo sayfada talep ettiğim değişiklikleri tam istediğim gibi yaptığı için sonrasında her türlü soruma yanıt verdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra blog sayfama düzenli aralıklarla yazı girişi yapacak ve hep daha iyiyi hedefleyeceğim. Herşey için teşekkür ederim.

         
Erhan Evirgen
Web Tasarım Programlama   13/04/2019

İlk günden beri seçici,yapıcı ve olumlu hizmetlerinden dolayı çok çok memnun kaldığımızı söylemek isterim. Herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

         
Serdar BARDAKCIOĞLU
Web Tasarım Programlama   16/03/2019

Tam istediğimiz gibi yapıldı, panel kullanımı için gerekli eğitimler verildi. Tüm sorularımız için anında cevap verilmekte. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz.

         
Adem Fırat Kotan
Web Tasarım Programlama   08/06/2018

Levent Bey ile Armut aracılığıyla anlaştım. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Creatif ve yeniliğe açık. Her zaman iletişim kanalları da açık birisi.

         
Orkun Erden
Web Tasarım Programlama   29/04/2018

İnsan bu gibi şeylerde ilk başta tereddütte kalsa da fikirküpu adeta tüm ön yargıları delip hizmeti ile size geliyor. Birçok konuda oldukça başarılar. İstediğiniz şeyler çok karışık olsa da ekip üyeleri o kadar bu işte uzmanlarmışlar ki hem sizin isteğinizi yapabiliyor hem de üzerine bir şeyler katarak sizin kararınıza bırakıyor. İşin sonunda ortaya konan eser hem sizin için hem de kullanıcı için rahat ve memnun edici. Gelecekteki yazılımlarımızı da aynı ajansa yaptırmayı düşünüyoruz.

         
Cüneyt Satıroğlu
Web Tasarım Programlama   19/04/2018

Levent Bey her aşamada bize çok yardımcı oldu hızlı bir şekilde tamamlandı sitemiz. Yapılan işten çok memnun kaldık :)

         
Web Tasarım Programlama   15/04/2018

Linople arti burak bey benim gibi zor beğenen birine çok soru sormama rağmen kolay beğenmeyen biriyimdir beğenen e kadar istediğim yerleri yapıp projem i 10 gün önceden teslim etti çok teşekkürler linople ve Burak bey .

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz