En İyi 25 Web Tasarım ve Programlama Uzmanı - Armut

En İyi 25 Web Tasarım ve Programlama Uzmanı

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.750 Web Tasarım Programlama Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat Bütün

Murat Bütün

İstanbul’da Freelance Home Ofis olarak çalışmaktayım. 10 senedir Php ve WordPress WooCommerce üzerine projeler geliştiriyorum. Php, WordPress, WooCommerce, E-Ticaret, Sanal Ödeme Yöntemleri
Arif Evren Erdem

Arif Evren Erdem

5 seneden fazladır web tasarım ve yazılım hizmeti vermekteyim. İhtiyacınıza uygun mobil cihazlara uyumlu, modern arayüzlü web siteler yapabilirim.
Web Tasarım Evi

Web Tasarım Evi

Nasıl Bir Web Tasarımı İstersiniz ? Ağızlardan düşmeyen bir söz var “Web Siteniz Şirketinizin Aynasıdır”. %100 doğru bir söz ama bize göre yetersiz bir tanım. Bize göre Web Siteniz Şirketinizden 1 adım daha önde, çünkü her şirketin ama her şirketin bir açılış ve bir de kapanış saati vardır, ama bir web sitesi daima açıktır. Web Tasarım Evi hiç kapanmayan şirketinizin gereksinimlerini analiz ederek web tasarımınızın temellerini oluşturur. Sonra kurumsal kimliğinize uygun bir mimari ile web si
Net Hareket

Net Hareket

Şirketimiz Bakırköy de Olup İstanbul ve Türkiyenin Farklı Yerlerine Uzaktan Hizmet Vermektedir, Aynı Zamanda Yurt Dışında da Projeler Yürütmektedir Büyük ve Mutlu Bir Ekibiz Bu Sebepten Başarılı Olmamızda Sistemli Olmamızdan Geçmektedir. Net Hareket Web Tasarım, Yazılım, İnternet Reklamları( Google, Facebook, İnstagram) , SEO, Sosyal Medya, Mobil Uygulama ve Grafik Tasarım Hizmetleri Vermektedir. Net Hareket olarak sistemli, raporlu ve hedeflerini yerine getirmeyi ilke edinmiş bir firmayız.
Serkan Güney

Serkan Güney

10 yılı aşkın bir süredir web tasarım ve yazılımı ile ilgileniyorum. Aldığım işler bitinceye ve işverenin beğenisini alıncaya dek hiçbir ücret talep etmiyorum. Ne zaman iş bitti ne zaman işveren işi beğendi o zaman ödeme konusuna geçiyorum. Ücretini başta işveren ile paylaşıyorum. Web sitesi yaptırmak isteyenlerin benimle iş yaptıklarında kaybedecekleri hiçbir şeyleri yok. İşi versinler beğenmezlerse ödemeyi yapmazlar. Denemeye değmez mi ?
Selin Atlı

Selin Atlı

14 yıllık tecrübemle işimde zamanı, kaliteyi ve saygıyı öncelikli tutarak web tasarım, yazılım ve veritabanı konusunda sektöründe iyi firmalarla uzun süre birlikte çalıştım. Yazılım dili Asp. Net Css Html5 Başlıca firmalar: Castimo Kimya Red Dragon Chinese Restaurant Shatilli Cafe xtra Kahve Diyarı Yayla İnşaat Medyaart Ajans Tüm Görsel Film Prodüksiyon Portakal Ağacı Anaokulu Latin Reklam gibi.
Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri

Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri

Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri, sektör İhtiyaçları göz önüne alınarak, web tasarım, web hosting, domain kayıt, e-ticaret, multimedya çözümleri alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla konusunda uzman mühendis kadrosuyla 2005 yılında kurulmuştur. Kurum ve kuruluşlara internet uygulamaları alanında anahtar teslim projeler sunmaktayız. Kadromuz, kurumunuzun internet ve bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verecek profesyonellerden oluşmaktadır. İlk günden bu
Web Zodyak Profesyonel Web Hizmetleri

Web Zodyak Profesyonel Web Hizmetleri

WEB ZODYAK müşterilerine internet stratejileri ve sistemleri konusunda performans geliştirme ve netice almada yardımcı olan, domain hosting hizmeti veren, alanında lider interaktif reklam, web tasarım ve seo uzmanıdır. Web tasarım konusunda altı yıllık deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu WEB ZODYAK, sektörünün en iddialı ve en dinamik ekibi ile güçlü bir yapıya sahiptir. Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile herbiri sektöründe marka olmuş, deneyimlerinin getirdiği özgüve
Oguzhan Özel

Oguzhan Özel

HTML5, CSS3, JavaScript, PHP programlama dillerinde kod yazıyorum ve istek dahilinde Wordpress altyapısı hizmetide vermekteyim. Uzun sürelerdir yazılım sektöründeyim, birçok şirket ve ajansta Front-end Developer olarak görev aldım. Olabildiğince kaliteli ve özenli bir şekilde işleri teslim etmekteyim.
Ayhan Şenel

Ayhan Şenel

Noxarc size daha iyi yarınlar sunmak için geceyi şekillendiren ve ışık tutan yapay zeka motorları ve gün içinde aktif, profesyonel bir ekibe sahiptir. Sadece ihtiyacınız olana değil, sizi daha ileriye taşıyacak; hiç kimsenin yapmamış olduğu bir teknolojik gelecek sunuyoruz
Mehmet Özbey

Mehmet Özbey

İnşaat Boya-Tadilat-Dekorasyon Lokanta-Restoran Kreş-Anaokulu Beyaz Eşya Servisi Apartman-Konut Hazır Yemek-Catering Aile Sağlığı Merkezi Doktor-Sağlık Kurumsal Otel Nakliye Oto Satış-Galeri Oto Servis-Bakım Temizlik Firması Mali Müşavirlik Tekstil- Moda ya da işiniz hangi alanla ilgiliyse piyasa fiyatlarından çok daha uygun Web Sitenizi yapıyor ve haftada 3 kez istediğiniz içeriklerin yüklenmesi,güncellenmesi gibi hizmetleri ücretsiz sunuyoruz.
Metin Arslanoğlu

Metin Arslanoğlu

Wordpress uygulamalı web sitesi hazırlarım. Wordpress ile Haber, Uluslararası Taşımacılık, Kupon, blog, Tatil, Seyahat, Tur her çeşit tema uygulamalı site hazırlarım. tatilname.com, ozelders24.com, superindirimler.com, gid-vstambule.com, mymescit.com yaptığım ve halen aktif olan wordpress uygulamalardır.
İnteraktifweb

İnteraktifweb

İnteraktifweb , gücünü bilgi birikiminden alan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir web tasarım, programlama ve internet yayıncılığı firmasıdır. İnteraktifweb ; pazarlama ve iş hayatınızda iletişim etkinliğinizi arttırmak için siber uzayı nasıl kullanacağınızı göstermek ; firmanızın boyutu ve bulunduğunuz endüstri kolu ne olursa olsun, iş hayatınızda kullanacağınız bu yeni ve etkileyici iletişim kanalı ile başarıyı yakalamanıza yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir web tasar
Hüseyin Özcan

Hüseyin Özcan

Her gün bilgisayar ve internet ile etkileşimde bulunan her insan için internet hakkında birşeyler bilmek doğaldır. usenozcan web tasarım ın amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi veya kurum olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir kişi veya kurum olmanızı sağlamaktır. Bu amaçla sizlere temiz görünümlü, kullanımı kolay, en yeni teknolojiler kullanılarak amacına yönelik hazırlanmış, arandığında bulunan ve güçlü altyapıya s
Emrah A.

Emrah A.

Web sektöründe profesyönel ürünler üretip web tasarımından, web yazılımına broşür katalog tasarımlarına kadar tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı üstleniyorum. Siz de; estetik gücü yüksek web tasarım, web tabanlı yazılım broşür, katalog, kartvizit, logo, vb. ürünlere ihtiyaç duyuyor ve güvenilir sürekliliği olan bir hizmet almak istiyorsanız benimle çalışabilirsiniz. Ek olarak Linux tabanlı web sunucu konfigrasyonu hosting ve dedicaled sunucu hizmeti kurumsal eposta hizmeti arama motoru
Mehmet Budak

Mehmet Budak

Mina Yazılım Teknolojileri Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd Şti olarak uzman kadromuz ve güçlü Ar-Ge alt yapımız ile hizmet vermekteyiz. Kendimize edindiğimiz ilke en iyi ve hızlı şekilde hizmet vermek, %100 müşteri memnuniyeti dir.
İbrahim Keleş

İbrahim Keleş

Bilgisayar mühendisiyim. yaklaşık dört yıldır yazılım işi ile uğraşmaktayım. Her türlü web sitesi, yazılım işiniz itina ile yapılır. Elektrikçi, kombici, giyim mağazası vs. işlerde web tasarım işleri yapılır.
Mehmet Kıdıman

Mehmet Kıdıman

İhtiyaca uygun web tasarımları ve web tabanlı programlama (html5,css3,php,ajax,javascript) yapmaktayım.
Renklisayfa Tasarım Ofisi

Renklisayfa Tasarım Ofisi

Renklisayfa Tasarım Ofisi, markalaşma stratejisi, web tasarımı ve web yazılımı, teknoloji geliştirme, online ve dijital reklam konusunda yeni formlar kullanarak hedef kitleler için değişimleri amaçlar. Güncel teknolojiler kullanarak çalışma süreci ve sonrası için geliştirdiği çözümler ile dijital ve kurumsal kimliğinizi korumayı hedefler. Ayrıca Renklisayfa Tasarım Ofisinden ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım, e-ticaret yazılımı, seo, dijital pazarlama hizmetleri alabilirsiniz.
Bulut Aras Kuru

Bulut Aras Kuru

Web tasarım ve programlama , arama motoru optimizasyonu , sosyal medya yönetimi, logo tasarım , psd sablon tasarım , afiş v.b konuları ustunlugumu kurumum ve hızmetlerımden referanslarımdan bellıdır sadece ulasmanız yeterlı uygun ve makul fiyatlardır
Code Of Tech Yazılım Mekatronik A.ş.

Code Of Tech Yazılım Mekatronik A.ş.

Code Of Tech Yazılım A.Ş. ağırlıklı olarak sosyal medya ve yapay zeka üzerine çalışmalarını yürütmesinin yanı sıra web sitesi yazılımı, otomasyon yazılımlarıi erp yazılımları gibi farklı alalarda da hizmet verme kabiliyetine sahip alanında tecrübeli yazılım ve tasarım ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Sinerjans Dijital Medya Ajansı

Sinerjans Dijital Medya Ajansı

Dijital kitle iletişim araçlarının gücüne inanıyoruz, onların bir arada kullanılmasının yarattığı etkiye ve internetin gücüne inanıyoruz. Biz, Sinerjans Dijital Medya Ajansı‘yız.
Gazi Yazılım

Gazi Yazılım

YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR. Tüm işlerimize bu bakış açısıyla başlar ve güzel şekilde bitiririz. Bizim için ne zorluklar çok büyüktür ne de ayrıntılar çok küçüktür. İşlerinize emanet gözüyle bakar, zamanında hatta mümkünse zamanından önce teslim ederiz.
Toneryum

Toneryum

Kişisel, kurumsal, e-ticaret veya özel web tasarımlarınız için 2006 yılından beri web tasarım, hosting ve domain konularında hizmetinizdeyiz. Joomla, wordpress, opencart, proticaret, prestashop ve diğer tüm cms e-ticaret sistemlerinin kurulumu yapılmaktadır. Google SEO hizmeti, kurumsal kimlik hizmeti verilmektedir.
Mustafa Güngör

Mustafa Güngör

Web siteniz veya web projeniz için A dan Z ye tüm süreçlerini kaliteli ve uygun bir şekilde zamanında teslim ediyoruz. En güncel teknolojileri kullanarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Web Tasarım Programlama   18/09/2017

Zordur web tasarımcıları ve yazılımcılarla çalışmak. Çünkü aradığınız zaman ulaşamıyorsunuz. Zamanında işi bitiremiyorlar. Hayal ettikleriniz bir türlü olmuyor v.s. Ama sağ olsun Bu tasarımcı arkadaş hiçbir zorluk çıkartmadı. Ne vakit aradıysam telefonlarıma cevap verdi. İşi selametle tam zamanında teslim etti.Bize ekstra bir yük çıkartmadı. Eline, gözünün nuruna sağlık diyorum kendisine ve bu arkadaşı bulmamda bana vesile olan Armut ekibine teşekkür ediyor başarılar diliyorum

         
Burak Kıtay
Web Tasarım Programlama   05/09/2017

Armut.com sayesinde yaşadığım yere yakın web ajansı arayışındaydmı Net Hareket ile bu şekilde tanıştık söyledikleri gibi php alt yapısında tüm isteklerimi gerçekleştirdiler titiz biri olduğumu ve daha önceki çalışmalarda yaşadığım sorunları da aktardım faturalı sözleşmeli olarak başarılı bir iş çıkardılar tüm ekibe başarılarının devamını dilerim Erkan beyin özel ilgisi için de ayrıca teşekkür ederim.

         
Düzgün Nakliyat
Web Tasarım Programlama   04/09/2017

Gercekten işinin Profosyonelı güller yüzlü verdiği günden önce işini teslim etti ilgisi çok güzell işinin ustası aklımda soru işaretlerim vardı ama çokk iyi ve kaliteli bi kardeşimiz herkese tavsiye ederim kkalliteli guvenillir işinin ustası bi kardeşimiz isinde kolay gelsin

         
Adem KARA
Web Tasarım Programlama   30/08/2017

Marmara Bilgisayara teşekkür ederim. Gerekli tüm özeni gösterip gece gündüz her an arayabilip destek oldular. İş tamamlanmasına rağmen hala da destek olmaya devam ediyorlar. Tavsiye ederim kesinlikle.

         
Ramazan Çakmaklı
Web Tasarım Programlama   25/07/2017

Kendisinden istediğim bütün çalışmaları ve geliştirmeleri yaptı. Mükemmeliyetçi bir arkadaşımız, herkese öneriyorum.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz