En İyi 25 Web Tasarım ve Programlama Uzmanı | Armut

En İyi 25 Web Tasarım ve Programlama Uzmanı

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.124 Web Tasarım Programlama Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Web Zodyak Profesyonel Web Hizmetleri

Web Zodyak Profesyonel Web Hizmetleri

WEB ZODYAK müşterilerine internet stratejileri ve sistemleri konusunda performans geliştirme ve netice almada yardımcı olan, domain hosting hizmeti veren, alanında lider interaktif reklam, web tasarım ve seo uzmanıdır. Web tasarım konusunda altı yıllık deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu WEB ZODYAK, sektörünün en iddialı ve en dinamik ekibi ile güçlü bir yapıya sahiptir. Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile herbiri sektöründe marka olmuş, deneyimlerinin getirdiği özgüve
Muhammet Ayhan

Muhammet Ayhan

7 yıldır web tasarımda bir çok proje yaptım ve bir çok projeye katkım oldu. 100den fazla projem bulunmaktadır.
Halil Demirtaş

Halil Demirtaş

İsteğinize göre web siteleri tasarlayabilir zevkinize göre siteyi şekillendirebilirim.Öğrenciyim fakat web tasarımda bir ustayım iş öncesi ve sonrası destek verebilirim ,sizde küçükte olsa öğrenci dostunuza yardımcı olmuş olursunuz teşekkürler
Samet Demir

Samet Demir

Profesyonel yazılım, tasarım, mobil uygulama çözümleri sunmak için deneyimli ekibimizle taleplerinizi bekliyoruz. Hizmetlerimizi, projelerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. www.digitalcizgi.com
İsa Serdar Topbaş

İsa Serdar Topbaş

Uzun Yıllardır Wordpress Altyapısını Kullanarak Websitesi Sahibi Olmak İsteyen Tüm Herkese Danışmanlık, Tasarımcılık ve İçerik Hizmeti Veriyorum. Ayrıca Shopify, HTML5 Gibi Web Tasarım Sistemlerini de Kullanabiliyorum. Siteniz İçin Photoshop Tasarımı da Çalışabilirim.
Firma Sitem

Firma Sitem

Firma Sitem, yeni nesil web hizmetleri ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Bireylere veya Kurumlara özel profesyonel web hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. Yüksek bütçeler ayırmak zorunda kaldığınız web hizmetlerinizi sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunmayı planlıyoruz. Firma Sitem, sizlere Web Tasarım, Google Seo Paketleri, Logo Tasarım, Kartvizit Tasarım ve Android & IOS Mobil Web Uygulama hizmetlerini sunmaktadır.
Metin Arslanoğlu

Metin Arslanoğlu

Wordpress temalarla uygulamalı web sitesi hazırlarım. SEO altyapılı ve arama motorlarına entegreli site hazırlarım. Güvenli iletişim formları, talep ve teklif formları kurarım. İstenirse site için grafik ve logo çalışırım. Host ve alan adı talep eden firma veya şahıs adına alınır, iş tesliminde yönetim sayfaları ve şifreleri teslim edilir, ayrıca yönetim paneli kullanım konusunda brif verilir. İhtiyaç halinde saatlik ücretle bakım ve teknik destek sağlanır. Web Sitesi hazırlarken sizlere sun
Ramazan Uyar

Ramazan Uyar

13 Yıllık tecrübemizi sizinle paylaşmak için buradayız. Web tasarım başta olmak üzere yazılım, adwords danışmanlığı ve sosyal mecra reklam hizmetlerinin destek taleplerine cevap vermekteyiz. Wordpress, Opencart (CMS) Yazılımlarının Eklenti, Arayüz ve farklı projelerine destek vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Limit Medya

Limit Medya

Limit Medya 2015 Yılında Alanında Uzman Ekibiyle Bilişim Sektörüne Giriş Yaptı. Limit Medya da işler proje yöneticisi tarafından alanında uzman ekiplere dağıtılır. Web Tasarımı, yazılımı, veritabanı kodlaması ve SEO çalışmaları farklı ekipler yapar, yazılım mühendisimiz tarafından birleştirildikten sonra müşteriye sunulur.
Aydoğan Şekeroğlu

Aydoğan Şekeroğlu

HİKAYEMİZ 29 Ekim 2016 Tarihinde müşteri görüşmesi sonrası arabamız olmadığı için eve dönüş yolunda gelirken yazılım ve tasarımlarımız gibi tamamen bize özgün bir isim ararken tasarımdaki özgünlüğümüzü gerçek hayatımızda da uygulamaya karar verip işlerimizdeki ince detaylar gibi hayatında bir detayını görüp adımız ve soyadımızın baş harflerini kullanarak ASYA ile sanal dünya arasında yeni bir bağ kurmayı sağladık.Gün geçtikçe çok yorulup uykusuz kaldık ama hızlı ve kesin çözüm odaklı çalışma
Arif Evren Erdem

Arif Evren Erdem

5 seneden fazladır web tasarım ve yazılım hizmeti vermekteyim. İhtiyacınıza uygun mobil cihazlara uyumlu, modern arayüzlü web siteler yapabilirim.
Muhammed Veysel Ilgaz

Muhammed Veysel Ilgaz

Kurucusu olduğum Omega Web Tasarım Ajansı ile 6 yılda 1000in üzerinde projede görev aldık. Çeşitli iş portallarında uzman olarak hizmet sunduğumuz dönemlerde ilk 3 de yer edindik. Artık hizmetlerimizi armut.com üzerinden sunmaya başlıyoruz.
Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri

Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri

Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri, sektör İhtiyaçları göz önüne alınarak, web tasarım, web hosting, domain kayıt, e-ticaret, multimedya çözümleri alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla konusunda uzman mühendis kadrosuyla 2005 yılında kurulmuştur. Kurum ve kuruluşlara internet uygulamaları alanında anahtar teslim projeler sunmaktayız. Kadromuz, kurumunuzun internet ve bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verecek profesyonellerden oluşmaktadır. İlk günden bu
Selin Atlı

Selin Atlı

14 yıllık tecrübemle işimde zamanı, kaliteyi ve saygıyı öncelikli tutarak web tasarım, yazılım ve veritabanı konusunda sektöründe iyi firmalarla uzun süre birlikte çalıştım. Organik SEO Organik veya ücretsiz arama motoru sonuçlarında görünürlüğü iyileştirmek için web sayfalarında veya içeriklerde değişiklikler yapma ve söz konusu içeriği tanıtma. Web tasarım paketlerimini incelerseniz, bütçenize uygun bir tasarım oluşturulabilir. Web sitesiniz var ancak mobile uygun değilse, mevc
Kerem Çelik

Kerem Çelik

HTML, CSS ve Javascript gibi dillerle birlikte aktif içerik ve görsel efekt oluşturmada Jquery, Mvc. Net kullanabiliyorum. Yaklaşık 1 senedir kendini uzman seviyeye getirme çabasındayım. Yüksek bir azim ve gayretle istenilen siteyi en uygun fiyata yapabileceğime emin olabilirsiniz. Framework olarak Dango ve Angutlar kullandığımı, çalışma ortamı olarakta visual studio da bir tecrübem olduğunu belirtmek isterim.
Tarık Temeloğlu

Tarık Temeloğlu

İstediğiniz özelliklerde ve zevkinize uygun görseller ile donatılmış web siteleri ile rakip firmalarınızdan bir adım önde olmak ve sanal hayatta yerinizi almak istiyorsanız arayın bilgilendirelim.
Doğan Erba

Doğan Erba

2008 Yılından bu yana serbest olarak grafik ve web tasarımla uğraşmaktayım. Dw, Wordpress Joomla, HTML5, Css, Corel Draw ve İn Design programlarını rahat kullanmaktayım. Gazete ve Dergi Tasarımlarım Mevcuttur. Kahramanmaraş ve çevre illerine hizmet vermekteyim.
Mekaye Web Tasarım Hizmetleri

Mekaye Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Sitesi - E-Ticaret Sitesi - Mobil Uygulama Geliştirme - Logo Tasarımı alanlarında hizmet vermekteyiz.İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayıp siz memnun kalana dek iletişimi bırakmamaktayız.Müşteri memnuniyeti garantimizdir.
Emoda Bilgisayar Yazılım

Emoda Bilgisayar Yazılım

Potansiyel müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, güven veren ve ikna eden web siteleri tasarlıyoruz. Bunun yanında Google için tüm tanımlamaları yapıp sayfanızın indexlenmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin firmalarında kullandıkları muhasebe programlarına çözümler sunuyoruz. Türkiyenin önde gelen muhasebe programlarından Logo, Netsis, Mikro vb. yazılımlara web sitenizi entegreli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.
Mesut Kurak

Mesut Kurak

2000 - 2002 yılından itibaren sektörde yer almaktayım. Bu süre içinde, gerek bir çok firmada görev aldım, gerek kendi yönettiğim projeleri gerçekleştirdim, gerekse de kendi firmamı yönettim. Tüm bunlar neticesinde, müşteri ilişkileri, müşteri beklentileri, ekip yönetimi, proje yönetimi ve sektörlere özel gereksinimler konularında geniş bilgi birikimine sahip oldum. Sizlere yazılım hizmeti vermekteyim. Kullandığım diller ve uzmanlık seviyeleri ise; - ASP.NET C# (WebForm, MVC) - 5/5 - Linq
Zekeriya Kocairi

Zekeriya Kocairi

Siber güvenlik, bilgisayar incelemesi, veri kurtarma ve yazılım geliştirme uzmanıyım. C#,ASP.NET MVC, EntityFramework, LINQ, JQuery, JS, Bootstrap,HTML5, CSS3 platformlarını kullanarak web sitesi geliştirmekteyim.
Net Hareket

Net Hareket

Şirketimiz Bakırköy de Olup İstanbul ve Türkiyenin Farklı Yerlerine Uzaktan Hizmet Vermektedir, Aynı Zamanda Yurt Dışında da Projeler Yürütmektedir Büyük ve Mutlu Bir Ekibiz Bu Sebepten Başarılı Olmamızda Sistemli Olmamızdan Geçmektedir. Net Hareket Web Tasarım, Yazılım, İnternet Reklamları( Google, Facebook, İnstagram) , SEO, Sosyal Medya, Mobil Uygulama ve Grafik Tasarım Hizmetleri Vermektedir. Net Hareket olarak sistemli, raporlu ve hedeflerini yerine getirmeyi ilke edinmiş bir firmayız.
Ted Creative

Ted Creative

6 senedir web tasarım, grafik tasarım, video prodüksiyon üzerine çalışmaktayız. Toplamda 3 farklı ülkede 16 farklı şehirde 300 ün üzerinde firmaya hizmet verdik. Html, Php, Mysql, Js, Css, Wp, Node Js, Angular, Ajax, Opencart konularında uzmanız. 4 yabancı dilde ileri seviye hizmet vermekteyiz. Disiplinli çalışır ve aldığımız her işi zamanından önce teslim etmeye önem veririz. Sektörde ekseriyetle çekilen sıkıntıları çekmeyeceğinize dair teminat vermekteyiz. Yaptığımız her iş para iade garantil
Dursun Çalışkan

Dursun Çalışkan

Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümü mezunuyum. Düzce de web tasarım alanında profesyonel hizmet vermekteyim.
Divit System

Divit System

Geniş uzman yazılımcılarımız ve tasarım ekibimizle sizlere kullanıcı dostu yazılım sistemlerini entegre edebilir, size özel yazılımlar geliştirebiliriz. Özellikle İş Zekası Raporlama Ekranları tasarımı, Web Tabanlı Sistemler, Online Ticaret Platformları ve Mobil Yazılım çözümlerimiz ile yanınızdayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Tunçer
Web Tasarım Programlama   05/02/2018

Aldığım hizmet mükemmel. Bu konuda hizmet almak isteyen herkese hiç şüphesiz öneririm. Sarp Şevket Öztürk, ilk andan beri beni arayarak, destekleyerek, gerek profesyonel bilgisini, gerekse müşteriye saygısı ve ilgisini hissettirmiştir. İşini bilen, yaratıcı, saygılı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde en iyi sonuca ulaştık. Sarp Şevket Öztürk e teşekkür ediyorum, başarılarının artarak devamını diliyorum ve benzer projeler için hizmet alacak olan herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürlerimle...

         
Web Tasarım Programlama   17/12/2017

tasarımcı arkadaşımız bize çok yardımcı oldu. çok hızlı bir sekilde isteğimizi gercekleştirdi. kendısı güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir arkadas. düşünmeden işlerinizi teslim edebilirsiniz. kendisine burdan da teşekkur ederiz.

         
Salih Şahin
Web Tasarım Programlama   14/11/2017

Gerçekten işin başından itibaren çok ilgililer. İşlerini profesyonel bir şekilde yaptılar. Her isteğimi uyguladılar . Emeğiniz için teşekkürler.

         
Gökhan Zaman
Web Tasarım Programlama   09/11/2017

Çok temiz ve güvenilir bir Insan. işini severek yapıyor şuan devam eden web tasarım işimizi büyük bir emekle sonuca doğru taşıyor. destek verilmesi gereken genç bir yetenekli Arkadaş. herkese tavsiye ederim.

         
Vedat Ölker
Web Tasarım Programlama   01/11/2017

Murat bey gayet başarılı bir iş çıkardı. İşin başından sonuna dek gerekli bilgileri. verdi. İstediğimden de iyi bir site oldu. Teşekkürler

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz