En İyi 10 Aliağa İzmir Düğün Fotoğrafçısı

4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Fotoberker

Fotoberker

Düğün Fotoğrafçısı · Aliağa, İzmir
YILLar sonra en güzel anLarInIzdan geriye sadece fotoğraf we wideoLarInIz kaLIr. En güzeL anLarInIzI anILaştIrIp geLeceğe taşIyoruz. Düğün, nişan, sünnet, doğum, mezuniyet, doğum günü, dIş çekim,düğün hikayesi vb. özeL gün ve etkinliklerinizde profesyoneL ekipmanLarImIz we kadromuz iLe fotoğraf & wideoğraf oLarak hizmetinizdeyiz. DetayLI biLgi için DM’den weya WhatsApp’tan uLaşabiLirsiniz.📽️ 🎗️ 📸 👉
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem K.
Düğün Fotoğrafçısı   09/03/2020

Bu mutlu günümüzde her anımızı yakalayan. Eşiyle beraber mükemmel iş çıkaran bir ekip. Çok memnun kaldık. İşlerini profesyonel yapıyorlar. İyiki sizinle anlaşmışım. Herşey için çok teşekkürler tekrardan:)

         
Nazli E.
Düğün Fotoğrafçısı   17/02/2020

Mehmet bey tam zamanında alanda bulundu, organizasyonumuz sabah 3’te son buldu o ana kadar çekim yaptı, hiçbir isteğimizi geri çevirmedi, foto ve videoları özenli bitir şekilde hazırladı ve söylediği zamanda teslim etti. Risk almak istemiyorsanız mutlaka kendisi ile çalışmanızı öneririm.

         
Isik S.
Düğün Fotoğrafçısı   11/08/2019

Konuşmaya basladigimiz ilk andan itibaren bizi dinleyerek ne istediğimizi anlamaya çalıştı ve buna ulaşmak için elinden geleni yaptı. Bize çok güzel anılar bıraktı. Dakik oluşu ve pozitifligiyle süreci çok daha kolay kıldı. Teşekkür ederiz.

         
Fırat K.
Düğün Fotoğrafçısı   14/05/2019

Mustafa beyle iletişime geçtikten sonra gayet ilgili,neşeli ve ne yaptığını bilen aynı zaman da profesyonel Fotografçı olduğunu hissettirmesiyle enerjisiyle Mustafa beyle kısa sürede sonuca ulaştık .Gerek Fiyat konusunda gerek albüm boyutu konusunda çok yardımcı oldu zaten aradığınız Fotografçıda bir fiyatı cazip olan birde samimi olanı seçersiniz onun da doğru adresi kendisidir. çekim mekanı hakkındaki tavsiyeleriyle doğru karar vermemde de çok yardımcı oldu.Bunların için kendisine çok TŞK.

         
Nilüfer V.
Düğün Fotoğrafçısı   21/03/2019

İletişime geçtiğimiz ilk dakikadan beri Mustafa bey çok ilgili ve neşeliydi, enerjisiyle kısa sürede sonuca ulaştık , ayrıca fiyat konusunda yaptığı yardım ve mekan konusunda bizi yönlendirmeside cabası , işinin erbabı biriyle çalışmak gerçekten yükünüzü hafifletiyor . Herkese tavsiye ederim

         
Cem U.
Düğün Fotoğrafçısı   29/01/2019

Hizmet için beyrek beye teşekkür ederim. Fotograflar ve kalitesi çok güzel. Güvenle düşünebilirsiniz :)

         
Kemal T.
Düğün Fotoğrafçısı   22/07/2018

Güler yüz ve enerji dolu bir fotoğrafçınız olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz :) her şey için tekrar teşekkür ediyoruz...

         
Çiğdem E.
Düğün Fotoğrafçısı   09/07/2018

Burcu hanımın ellerine emeklerine sağlık. Güzel enerjisiyle sımsıcak bir çekim oldu. biz çok eğlendik ve çok güzel fotoğraflar çekildik.

Düğün Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz