En İyi 10 Aliağa İzmir Düğün Fotoğrafçısı

4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Fotoberker

Fotoberker

Düğün Fotoğrafçısı · Aliağa, İzmir
YILLar sonra en güzel anLarInIzdan geriye sadece fotoğraf we wideoLarInIz kaLIr. En güzeL anLarInIzI anILaştIrIp geLeceğe taşIyoruz. Düğün, nişan, sünnet, doğum, mezuniyet, doğum günü, dIş çekim,düğün hikayesi vb. özeL gün ve etkinliklerinizde profesyoneL ekipmanLarImIz we kadromuz iLe fotoğraf & wideoğraf oLarak hizmetinizdeyiz. DetayLI biLgi için DM’den weya WhatsApp’tan uLaşabiLirsiniz.📽️ 🎗️ 📸 👉
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Taha Yılmaz
Düğün Fotoğrafçısı   08/02/2020

Gayet özenli, işini severek yapıyor ve teknik bilgisiyle sıradan bir fotoğrafçı olmadığını hissettiriyor. Teşekkürler.

         
DİANA ÜÇGÖZEN
Düğün Fotoğrafçısı   24/09/2019

İnanılmaz bir ekip çalışması herşeyleri ile mükemmeldi.. Güleryüzleri sabırlar anlayışları çalışmaları herşey ama herşey için sonsuz teşekkür ederiz..

         
Elif
Düğün Fotoğrafçısı   31/05/2019

semrah hanim ile iletisimimiz en basindan beri cok rahatti. kendisi hep bize yardimci olmaya calisti ve anlayisli idi. ekibi oldukca dakikti ve dugunumuzde guzel iş cikardilar tesekkur ederiz

         
Pelin Yanmaz
Düğün Fotoğrafçısı   03/04/2019

Arif Akkuzu ile harika bir fotoğraf çekimi yaptık. İşini severek yapan ve son derece de başarılı bir fotoğrafçı. Zamanından daha fazla süre bizimle ilgilendi. Her detayına kadar düşünmüştü herşeyi. Dış çekim yaptıracaklara Arif Akkuzu yu öneririm. Çok teşekkür ederiz Arif.

         
Gökhan Yalçın
Düğün Fotoğrafçısı   02/04/2019

Merhaba ilgili ve alakalı çok iyiydi hiç yabancılık çekmedim inanılmaz motive oldum eşimle birlikte guleryuzleri ve profesyonellikleri için çok çok teşekkür ederim şimdiden arkadaşlarıma tavsiye ediyorum inşallah yakın bir tarihde aile fotoğrafı için tekrar hizmet isteyecegim

         
Düğün Fotoğrafçısı   19/11/2018

Nikahımızdan sonra bir mekan da video ve fotoğraf çekimi için Emrah bey ve ekibi ile çalıştık. Çekimlerimiz de yakaladıkları detaylar ve fotoğraf kaliteleri çok güzeldi emekleri için hepsine çok teşekkür ederiz.

         
İlker Aksoy
Düğün Fotoğrafçısı   08/05/2018

Hizmetinden aşırı memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim. Uygun fiyata yapıyor olması kalitesi konusunda şüphe uyandırmıştı ama pişman olmadık.

         
Düğün Fotoğrafçısı   23/10/2017

Kısa sürede karar vermemiz gerekiyordu. Cok hizli bir sekilde konustuk ve anlastik. İşlerine olan saygilari ve ilgileri çok iyi. Dış çekimimiz çok keyifliydi. Güleryüzlü insanlar. Bence tercihleriniz arasinda kesinlikle olmalı. Tavsiye ederim.

Düğün Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz