En İyi 25 Düğün Fotoğrafçısı - Armut

En İyi 25 Düğün Fotoğrafçısı

4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.353 Düğün Fotoğrafçısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç

Uzun yıllar hobi olarak yaptığımız fotoğraf ve video çekimini yaklaşık 6 yıl önce ticarete çevirdik. Piyasaya yeni ve eksiksiz ekipmanlarla giriş yaptık.İşimize verdiğimiz önem doğrultusunda ekipmanlarımızı hep geliştirdik. Video ve fotoğraf çekimlerinde aynı anda çift karta kayıt sistemi ile müşterilerimize ve işimize verdiğimiz bu önemi kanıtladık. Kocaeli de ilk olan sınırsız ve kesintisiz video, fotoğraf çekimi yaparak ve bu çekimlerin tüm dosyalarını müşterilerimize ekstra ücret almadan ek
Serhan Tüfekçi

Serhan Tüfekçi

Nevşehir doğumlu.Eğitimini Şeyh Edebali Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünde tamamladı.Çeşitli stüdyo ve ofislerde çalışmalarını sürdürdü.Halen serbest fotoğrafçı olarak çalışmalarına devam ediyor.Ayrıca profesyonel fotoğraf eğitmenliği de yapmaktadır.Fotoğrafçılığın yanı sıra; dergi,katalog,kapak tasarımları ve endüstriyel ürün tasarımlarıyla uğraşıyor.
Korhan Işık

Korhan Işık

En güzel,en unutulmaz ve tekrarı olmayacak hayatınızın dönüm noktasında sizinle güzel bir gün ve ölümsüz fotoğraflar paylaşmak adına.
Berkay Pınar

Berkay Pınar

Düğün etkinliği çekimi konusunda hizmet vermekteyiz. Fotoğraf, Drone ile havadan fotoğraf ve video, Jimmy Jib, Video klip hizmetlerimiz ile Save the Date, Trash Day, Dış çekim, Düğün hikayesi, Video klip gibi bu özel ve tekrarı olmayan gününüze özel kaliteli hizmet için doğru yerdesiniz.
Harun Durgun

Harun Durgun

Bize gülümseyin… Tüm hazırlıklar tamam. Evleniyorsunuz… Tekrarı olmayacak bu mutlu anları, bir daha yaşanmayacak bu heyecanları dış mekânlarda yaptığımız çok özel çekimlerle unutulmaz kılıyoruz… Gün sizin gününüz… Fotoğraflarınız da kusursuz ve benzersiz olmalı… Biz objektifimize yansıyan mutluluğunuzu ve heyecanınızı sanata dönüştürüp, hiç unutulmasın istediğiniz anları sonsuzlaştırıyoruz… Fotoğraf klişelerini unutun, biz deklanşöre her basışımızda; yalnızca size özel bir evlilik hikâyesin
Levent Şahin

Levent Şahin

2011'den beri,Bolu ili başta olmaz üzere tüm illerde çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında olduk,Hikaye Fotoğrafçılığı dalında özellikle bolu ilinde bir çok yeniliği getirmiş olna firmamız tüm özel günlerinizde 2 profesyonel fotoğrafçı ile sizlere hizmet vermektedir.Çekimlerimizi sadece para kazanmak amacı ile değil gelişi güzel ekipmanlar ile değil sektörün en kaliteli en iyi ekipmanları ile gerçekleştiriyoruz özel gün fotoğrafçınıı seçerken tüm bunlara dikket etmenizi öneririz.Tüm özel gün
Burhan Kaynar

Burhan Kaynar

1981 istanbul doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır, 8 seneyi aşkın süredir düğün fotoğrafçılı konusunda çalışmaları devam etmektedir, düğün fotografçılığının yanı sıra istanbul şişlide bulunan stütyosunda ürün ve reklam dalında çalışmaları bulunmaktadır. mutlu günlerinize tanıklık etmekden mutluluk duymaya devam ediyor.
Mavi Kasif

Mavi Kasif

Düğün, nişan nikah çekimleri yapıyoruz. Eşim ve ben birlikte çekimleri gerçekleştiriyoruz. Önce samimiyet daha sonra mükemmel bir çekim sizleri bekliyor. En güzel gününüzün tarihe geçmesi için bizlere emanet edildiğinin bilincinde maddiyat değil mutluluk ve keyif öncelikli bir çekim için, rahat mutlu olabileceğiniz ve sonucuna inanamayacağınız bir çekim olacağını temenni ediyorum. Tüm Kayseri ve çevre illerde çekim yapabiliriz. Aşkın mavisi mavinin kaşifi. Saygılarımızla. Mavikasif ailesi.
Stüdyo Bodrum Fotoğrafçılık

Stüdyo Bodrum Fotoğrafçılık

Bodrum da Hd Video & Fotoğrafçılık üzerine hizmet vermekteyiz. Albüm çeşitlerimizi, referanslarımızı ve birçok fotoğraf örneklerimizi stüdyomuzda da görebilirsiniz. Özel günler hayatta tekrarı olmayan çok değerli zamanlardır. En güzel anlarınızı bizimle ölümsüzleştirin.
Özcan Özkan

Özcan Özkan

Merhaba, 7 yıldan beri profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum. Klişelerden uzak "işte o an" diyeceğiniz fotoğraflarınız olsun istiyorsanız, En güzel anlarınız ölümsüzleşsin istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin. En uygun fiyatlarla size en güzel hizmeti vermekten gurur duyarım.
Tunahan Ulutaş

Tunahan Ulutaş

Üsküdar ın en eski ve en ilk fotoğraf stüdyosu olarak 1968 den bu yana hizmet vermekteyiz. Mesleğimiz babadan oğula nesilden nesile devam etmektedir.Dış çekimlerimizde en önemli tercihimiz siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürebilmek, her şeyden öte memnun kalmanızı sağlayabilmektir. Deniz, kumsal vb. romantik ortamlarda da düğün dış çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Unutmayın; Zamanı doğru yerde ve gözle görürcesine durdurmak, ancak bir fotoğraf sanatçısının yeteneğine bakar. Bize güve
Tahsin Kaya

Tahsin Kaya

VİP düğün fotoğrafçısı, yaklaşık 38 yıldır düğün fotoğrafçısı olarak yeni evlenen çiftlerin en özel günlerinde onların yanında en mutlu anlarını ölümsüzleştirmektedir. dış mekan düğün fotoğraf çekimi, açık hava,kapalı mekan ve düğün hikayesi, ile size unutulmaz bir düğün fotoğraf çekimi deneyimi yaşatacak. En özel gününüzde sizinle aynı heyecanı yaşayarak en mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Artık her evlenen çiftin olmazsa olmazı haline gelen dış mekan düğün fotoğraf çekimi veya düğün hi
Baba Yapım Medya

Baba Yapım Medya

Teknik, eğitim ve sanatsal yaklaşım olarak profesyonel tecrübemizi, samimiyetimizle harmanladık. Ve düğün gününüzü farklı, eğlenceli, estetik karelerle unutulmaz kılmak için ekip, ekipman, mekan, aksesuar vs. hazırlandık. Sizi bekliyoruz, hazır mısınız?
Erman Gürkale

Erman Gürkale

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla özel günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz. Düğün çekimi çalışmalarımızı iki başlık altında planlıyoruz. - Birinci seçenek; Düğün öncesinde yaklaşık 2 - 2.5 saat süren sizin belirlediğiniz mekanlarda ya da Şehrin bilinen yerlerindeki fotoğraf çekimleri (Odunpazarı evleri, Kentpark, Sazova Bilm Parkı, Haller Gençlik Merkezi v.s.) - İkinci seçenek; Düğün sabahından başlayıp tüm düğün gününüzün fotoğraflanacağı bir düğün belgeseli çekimi Fotoğraf stüdyolar
Mehmet Akif Turgut

Mehmet Akif Turgut

Köklü aile tarihimde pek çok kişi fotoğrafçılık sanatına gönül verdi. Ailem gibi benim için de fotoğrafçılık erken yaşlarda başladığım bir tutku oldu. Bu tutkudan ilham alarak kendimi geliştirmek için hayatımı bu şekilde yönlendirdim ve halen bu gayreti sürdürüyorum. Çocukluğumdan beri gelen bilgi birikimim ve içimdeki bitmeyen sanat aşkı ile henüz genç yaşlarımda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı fotoğraf sanatçısı ünvanına layık görüldüm. Bu alanda uluslararası sergiler açma fırsatım da
Mehmet Fatih

Mehmet Fatih

Adana ve Türkiye nin her noktasında, kaliteli ekipman ve donanımlı uzman kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. en mutlu anlarınızı bizimle paylaşın ve sizler mutlu olun biz belgeleyelim :)
Retina Yapım

Retina Yapım

Bir an önce olsun bitsin diye değil; Siz o anı en güzel şekilde yaşarken, biz sizin için en doğru, en güzel ve en estetik şekilde kaydetmek için bu işi yapıyoruz; Çünkü biliyoruz ki; Yaşanmış ve keyif alınmış her an özeldir ve tüm özel anlar güzeldir.
Foto Nejat

Foto Nejat

25 yıldır fotoğrafçılık sektöründeki deneyimimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenilenme hedefimizle anılarınızı unutulmaz kılmak bizim işimiz diyoruz.
C&c Fotoğrafçılık

C&c Fotoğrafçılık

Aylardır beklediğiniz, her şeyin kusursuz olması için tüm detaylarıyla ilgilendiğiniz en önemli gününüzün, heyecanınızı, endişenizi, hüznünüzü, mutluluğunuzu, tatlı telaşlarınızı, kısacası sizi size anlatan karelerle ölümsüzleşmesini istemez misiniz? Eğer siz de dört duvar arasında modası çoktan geçmiş pozlar, doğallığınızı tamamen bozan rötuşlarla hazırlanan stüdyo fotoğraflarından sıkıldıysanız, günün en başından en sonuna, ailenizden biri gibi yanınızda olacak, en yakın arkadaşınız gibi t
Set Ajans

Set Ajans

Eğer en önemli ihtiyacınız olan "fotoğraf çekimleri için nereye başvuracağım" diye düşünüyor, işini profesyonelce yapan, sizi en iyi şekilde yönlendirebilecek, Düğün Hikayenizi ayrıntılı bir şekilde hazırlayacak, düğününüzü slaytınız ile süsleyecek ve en mutlu anılarınızın olduğu fotoğraflara sahip olmanızı sağlayacak profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsanız, heyecanınızı paylaşmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.
Emine Eser

Emine Eser

Hayatınızın en önemli gününde hem keyifli bir çekim, hem de hayat boyu baktıkça sizi gülümsetecek anılarınızın olması için her seferinde sizinle birlikte heyecanlanıyorum :)
Edessa Reklamcılık Fotografçılık

Edessa Reklamcılık Fotografçılık

Edessa Fotoğraf; sektörde 51 yıllık geçmişi ile bir çok yeniliklere imza atan bir firma olarak, düğün fotoğrafı ,mezuniyet, reklam tanıtım,baskı ve laboratuvar hizmetleri olmak üzere fotoğraf sektöründeki tüm ihtiyaçlarınız için Ankara da 4 şube ile sizlere hizmet vermektedir. Tecrübenin estetik ile birleştiği Edessa Fotoğraf, evlilik gününüzü ölümsüzleştirmek için çalışmaktadır. Merkezin Kızılay da bulunduğu firmamız, Cepa Avm, Keçiören ve Aydınlıkevler de de şubeleri bulunmaktadır.
Hürmet  Kanca

Hürmet Kanca

1980 İstanbul doğumlu Gazetecilik ve Fotoğrafçılık eğitimi almış Düğün ve Özel günlerinizi fotoğraflamaktan öte hayat boyu kalacak olan anılarınızı hikayenizi anlatırken kalite ve güven odaklı çalışmamızla ölümsüzleştiriyoruz.
Ural Özçelik

Ural Özçelik

İstanbul Üniversitesi Sinema TV mezunu, 2013 ten beri Reklam, Klip ve Sinema sektöründe. Sektörün getirdiği kalite ve profesyonel hizmet, ekonomik fiyata. Detaylı bilgi için; www.uralozcelik.com
Sivas Düğün Fotoğrafçısı

Sivas Düğün Fotoğrafçısı

“Davetiyeler dağıtıldı, mekan seçildi, şekerler özenle hazırlandı. Damat çok yakışıklı kız ise gelinliği ile peri masalından çıkmış gibiydi.” İşte bu masal ile yola çıkıyoruz. Buyrun masalın en güzel anlarını birlikte fotoğraflayalım; üstelik tüm ayrıntıları ile. Unutmayın; böyle şeyler yalnızca bir kere yaşanıyor.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Düğün Fotoğrafçısı   07/08/2017

Hamile dış çekimi yaptırdık. Seçtikleri mekanlar tam da istediğimiz türdendi. İki kişilik ekiple geldiler. İlgi, alaka ve samimiyetleri gerçekten çok hoşumuza gitti. İnşallah bebeğim doğduğunda yenidoğan çekimini de onlara yaptırmak istiyoruz. Özellikle de fiyat-performans açısından tercih edebilirsiniz. Uçuk fiyatlarla çalışmıyorlar. Teşekkürler...

         
Düğün Fotoğrafçısı   04/08/2017

Çok memnun kaldım,Mehmet Bey in anlayışı güleryüzü yardımseverliği çok iyiydi.Bizi hiç kırmadı üzmedi,bizim yorulduğumuz yerde daha çok fotoğrafımız olsun die kendisi bizi teşvik etti enerji verdi.Herkese tavsiye ederim.

         
Kezban Gür
Düğün Fotoğrafçısı   01/08/2017

Çekim sırasında çok eğlendik.Mutlaka tavsiye ederim. Düğün Öncesi bütün stresimizi attık desek yeridir.

         
Düğün Fotoğrafçısı   24/07/2017

Ben aşırı pimpirikli ve her şeyi takan bir tip olarak çok gergindim fotoğraf konusunda çünkü özel bir gün ve her şey kusursuz olması gerekiyordu sağ olsun Set Ajans çalışanları bize çok yardımcı oldular kendilerine çok çok teşekkür ediyorum.

         
Ebru Sütcü
Düğün Fotoğrafçısı   19/07/2017

Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim biri ne istediysem hepsi harfiyen yapılmış çok güzel çok eğlenceli bir çekim geçirdik inşallah bir daha ne çıkar bilmiyorum ama abimler evlenirken kimseye araştırmadan ulaşacağım tek kişi ❤️

Düğün Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz