Hizmet Ver
Almanca Seslendirme

4 Almanca Seslendirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

617 Almanca Seslendirme Sanatçısı hizmet vermeye hazır.

Almanca Seslendirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 617 Almanca Seslendirme Sanatçısı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Yazılan 3.710 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 153 kişi Almanca Seslendirme için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Almanca Seslendirme Sanatçısı

Nilay K. photo

Nilay K.

05.10.2025

Almanca Seslendirme · Avcılar, İstanbul

Almanya'da doğdum ve büyüdüm. Eğitimimi İstanbul Üniversitesi Alman dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladım. Bir çok Alman kökenli firma ile çalıştıktan sonra kariyerime eğitim kurumları ile devam ettim. Şu sıralar özel ders vererek öğretmenlik hayatıma devam ediyorum.

Gökhan S. photo

Gökhan S.

30.10.2022

Almanca Seslendirme · Kadıköy, İstanbul

Almanya doğumluyum. Istanbul Üniversitesi Almanca öğretmenligi mezunuyum. 15 yıllık öğretmenlik tecrübem ile tüm seviyelerde A1 ve A2, B1 ve B2 seviyesi Aile Birleşimi, Telc ve Goethenin sınavlarına öğrenci yetiştiriyorum.

Zümrüt A. photo

Zümrüt A.

25.09.2024

Almanca Seslendirme · Dikmen, Sinop

Merhaba ben Zümrüt Agirman 1994 yilinin Eylül ayinda Almanyanin Ingolstadt sehrinde dünyaya gözlerimi actim Bavyera bölgesinde bulunan kücük bir sehirde cocuklugum ve gencligim gecti Egitim hayatimin tamamini Almanyada tamamladim ve sonrasinda calismaya basladim 2019 yilinin Subat ayinda esim ile...

Melik T. P. P. photo

Melik T. P. P.

01.03.2023

Almanca Seslendirme · Çankaya, Ankara

2020 yılında Ankara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.Daha önce Tömer Dil Kursunda 6 ay çalıştım ve 2 ayrı öğrenciye toplamda 1 yıl özel ders verdim.Özel ders öğrencilerim oluyor.Sadece Almancayı dil olarak değil.Aynı zamanda alman kültürü,yaşam stili,alışkanlıklarını da...

Neval S. photo

Neval S.

05.05.2026

Almanca Seslendirme · Marmaris, Muğla

Sosyal medya platformlarında Almanca dilinin her seviyesinde seslendirmelerim mevcuttur

Dilan A. photo

Dilan A.

06.03.2026

Almanca Seslendirme · Altıeylül, Balıkesir

Dersi veren kişi annem olacak, ben onun yerine hesabı takip ediyorum kendisi 25 yıllık öğretmendir, Goethe seviyesinde eğitim bilgisine sahiptir, anadil almanca, Almanya doğumlu, konuşma çeviri, dinleme, yazma, temel ve ileri seviye Almanca eğitimi vermektedir.

Sevda U. photo

Sevda U.

30.01.2025

Almanca Seslendirme · Beykoz, İstanbul

• 20 yıl Almanya’da yaşamış ve eğitim görmüş, Hacettepe Üniversitesi/Almanca Öğretmenliği mezunu • Her seviyeye ve yaşa uygun Almanca dersleri • Hekimlere özel Tıbbi Almanca (FSP/simülasyon)

Figen A. photo

Figen A.

24.08.2024

Almanca Seslendirme · Çankaya, Ankara

5 yıldır Almanca öğretmeni olarak çalışıyorum.Almanca öğretmenliği mezunuyum . Goethe ve Telc sınavlarına öğrenci hazırlıyorum ve küçük yaş grubuylada çalışıyorum.

Serpil Z. photo

Serpil Z.

31.03.2026

Almanca Seslendirme · Muratpaşa, Antalya

Almanca benim için bir yabancı dil değil, anadilimdir. Almanya’da doğup büyüdüm ve eğitimimi orada tamamladım. Bu yüzden dil öğretiminde yaklaşımım nettir: Dil öğrenilmez, edinilir. Duyarak, görerek ve maruz kalarak kalıcı hale gelir. Hacettepe Üniversitesi mezunu olarak 12 yılı aşkın süredir...

Bedii S. photo

Bedii S.

29.07.2026

Almanca Seslendirme · Maltepe, İstanbul

1971 yılında Hamburg, Almanya’da doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Almanya’da, Alman okullarında tamamladım. 1984 yılında ailemle birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yaptık. Lise eğitimimi Almanca eğitim veren Üsküdar Anadolu Lisesinde tamamladım. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Alman...

Gamze Ö. photo

Gamze Ö.

30.06.2024

Almanca Seslendirme · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 10.yılım. Uzun süredir ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde hem Almanca hem de İngilizce ders veriyorum. Kayaş BİLSEM, Altındağ Gençlik ve Kültür Merkezi ve farklı özel okullarda çalıştım. Almanca Telc ve aile birleşimi dersleri de...

Orhan U. photo

Orhan U.

03.01.2022

Almanca Seslendirme · Çanakkale, Çanakkale

Öğrenimimi lisede öğretmen lisesinde yabancı dil bölümü ( ingilizce ) öğrencisi olarak tamamladıktan sonra üniversiteyi C.O.M.Ü 'nde ikinci yabancı dil öğrenimi için Almanca öğretmenliği okudum.2.5 yıllık devlet lisesi deneyimimden sonra bir çok özel kurumda görev aldım.Su an ingilizce Almanca...

Melike G. photo

Melike G.

27.09.2023

Almanca Seslendirme · Kayapınar, Diyarbakır

Almanya da doğdum büyüdüm. Ana dil seviyesinde alman diline hakimim. Hacettepe Üniversitesi Alman dili eğitimi bölümünden mezun oldum. Üniversite 3.sınıftan itibaren özel dersler veriyorum. Ankara da ki bir çok dil kursunda Almanca öğretmenliği yaptım, aynı zamanda birebir ve online dersler...

Asım K. photo

Asım K.

25.04.2026

Almanca Seslendirme · Tuzla, İstanbul

Merhabalar; Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir eğitim amacıyla Almanya’da bulunduk. 2002 yılında başlayan Almanca ile olan tanışıklığımız, dile olan güçlü bağlarım sayesinde 21 yıldır büyük bir heyecanla devam etmektedir. Almancayı ve Alman dil kültürünü yakinen tanıma ve analiz etme fırsatını...

Dilara D. photo

Dilara D.

12.08.2023

Almanca Seslendirme · Şişli, İstanbul

Merhabalar, Anaokulundan liseye kadar almanca eğitim veren bir kurumda okuduktan sonra üniversite için Almanya’ya yerleştim ve yaklaşık 3 sene orda yaşadıktan sonra İstanbul’a temelli dönüş yaptım. Telc C1 Hochschule sertifikasına sahibim, dolayısıyla sınav prosedürlerine hakimim. Seviyenize ve...

Ezgi B. photo

Ezgi B.

05.05.2026

Almanca Seslendirme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 10 yıldır çeşitli kurum ve kuruluşlarda Almanca eğitimi veriyor, aynı zamanda birebir özel derslerle öğrencilerimi destekliyorum. Bu süreçte birçok öğrenciyi Goethe ve telc gibi uluslararası sınavlara hazırladım ve...

Şebnem G. photo

Şebnem G.

27.10.2025

Almanca Seslendirme · Urla, İzmir

Almanya doğumlu olup uzun süre orada yaşadım. Sonrasında Ege Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatından mezun oldum. 25 sene özel bir okulda Almanca Öğretmenliği yaptıktan sonra idarecilik yaptım. Oradan ayrıldıktan sonra 4 sene özel bir üniversitede Almanca Okutmanlığı yaptım. Şimdi de tecrübelerimi...

Ezgi T. photo

Ezgi T.

29.11.2025

Almanca Seslendirme · Sarıyer, İstanbul

Almanyada doğdum ve büyüdüm. Geçen sene, 31 yaşımda, İstanbula taşındım ve Almanca ve İngilizce dersi veriyorum. Sakin, anlayışlı ve sabırlı olduğum deniniliyor bana her zama :)

Doktor Y. U. photo

Doktor Y. U.

21.07.2025

Almanca Seslendirme · Kaynaşlı, Düzce

Merhaba, Ben Almanyanın Nürnberg Şehrinde doğdum ve orada yaşıyorum. Piskolog Doktor, Uluslararası ilişkiler ve Halkla ilişkiler uzmanı, Eğitimci, Yazar, bir kaç STK da yönetici olarak disiplinli, kaliteli ve yaptığım işlerimde uzman olarak uzun Yılların Tecrübesi ile Almanya’da VHS Halk Eğitim...

Şevval A. photo

Şevval A.

22.06.2022

Almanca Seslendirme · Zeytinburnu, İstanbul

Merhaba arkadaşlar. Almanya’da Bremen Üniversitesi, psikoloji bölümü öğrencisiyim. Telc C1 für Hochschule sertfikaya sahibim ve uzun zamandır özel ders veriyorum. Şuan uzun süreliğine Türkiye’deyim ve sınava hazırlık veyahut kişisel öğrenme istediği üzerine dersler sunuyorum. (A1-A2-B1-B2-C1) Özel...

İDEA D. photo

İDEA D.

03.03.2024

Almanca Seslendirme · Erdemli, Mersin

2004 yılından 2022 yılına kadar istanbul'da eğitim kurumlarında çalıştım mesleki tecrübe ve yeterliliğim ileri seviyede ne istediğini biliyorsan karşılığını fazlasıyla alacaksınız Ödev kontrolü ve ders anlatımı eksikleri tamamlama genel tekrar, ara tekrarlar haftalık, aylık değerlendirmeler test...

Turgut K. photo

Turgut K.

28.11.2024

Almanca Seslendirme · Gölcük, Kocaeli

Merhabalar Doğma büyüme Almanya olmakla beraber Almancayı Ana dili seviyesinde konuşmakla beraber yazmada üst seviyesindedir

Çağdaş S. photo

Çağdaş S.

08.07.2022

Almanca Seslendirme · Seyhan, Adana

Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliğinden 2007'de mezun oldum. Her yaşa, A1-A2-B1-B2-C1 seviye ve Aile Birleşimi için Almanca dersi veriyorum. GOETHE,TELC,ÖSD,TESTDAF sınavlarına hazırlıyorum. Yüz yüze ve online ders seçeneklerimiz mevcut. Derslerimi genellikle ofisimde...

Gökçe B. photo

Gökçe B.

25.10.2025

Almanca Seslendirme · İpekyolu, Van

Seviyen ne olursa olsun, senin için özel olarak hazırlanmış derslerle Almanca’yı hem eğlenerek hem de kalıcı şekilde öğreneceksin! Derslerimde konuşma pratiğine, kelime bilgisini güçlendirmeye ve gerçek yaşamda kullanılabilecek dile özellikle önem veriyorum. (Goethe, TELC, TestDaF vb.) hazırlan —...

Nese B. photo

Nese B.

26.05.2024

Almanca Seslendirme · Beylikdüzü, İstanbul

Almanyadan mezunum. Telc ve goethe sınavlarına hazırlıyorum. 14 yıldır üniversite de öğretmenlik yapıyorum.

Kamil Ö. photo

Kamil Ö.

22.11.2025

Almanca Seslendirme · Atakum, Samsun

Arkadaşlar selamlar ben Kamil hocanız. Almanya'da 3 sene deneyimi olan Almamca Öğretmenliği mezunu donanımlı ve deneyimli bir öğretmenim.Sizlere Almanca Dil becerisini kazandırmak için buradayım. Konuşma ,yazma ,dil bilgisi ve anlama Alanlarında yeteneğinizi her bir derste bir adım ileri...

Hüseyin A. photo

Hüseyin A.

19.09.2024

Almanca Seslendirme · Meram, Konya

Merhaba Ismim Hüseyin Altın Necmettin Erbakan Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Almanyada doğup büyüdüm Konya icerisinde isterseniz kendi evinizde isterseniz benim evimde ders veriyorum Konya dışındaki adaylara Online ders veriyorum. A1- A2 - B1 - B2 ders verilir GOETHE TELC ÖSD...

Burçin U. photo

Burçin U.

28.04.2025

Almanca Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba, ben Burçin! 2016 yılından beri Almanca özel dersler veriyorum ve özellikle Goethe Enstitüsü sınavlarına (A1, A2, B1, B2 seviyeleri) hazırlık konusunda deneyimliyim. 2017 yılında Erasmus programı kapsamında 7 ay boyunca Almanya’da kalarak dil becerilerimi akademik ve günlük yaşamda aktif...

Eda S. O. photo

Eda S. O.

21.07.2025

Almanca Seslendirme · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, Almanca ana dilim :). 19 yılımı Almanya’da geçirdim. 3 yıl da Türkiye’de üniversite okudum.

Nazlı T. photo

Nazlı T.

19.12.2022

Almanca Seslendirme · Çanakkale, Çanakkale

Merhaba, Ben Nazlı… İngilizce ile ilkokulda, Almanca ile ise lisede tanıştım. Her iki dili de severek kullanıyorum ve öğretirken de aynı şekilde keyif alıyorum. Hatta bu isteğimi daha profesyonel olarak geliştirmek amacıyla tekrar üniversite sınavına girerek İngilizce öğretmenliği okumaya karar...

SUZAN T. photo

SUZAN T.

03.12.2025

Almanca Seslendirme · Mezitli, Mersin

Öğrencilerime yeni kapılar açmak için - Almanca’yı sevdirerek öğretmek için - Dil öğrenmeyi keyifli hale getirmek için - Kültürlerarası köprüler kurmak için - Almanca bilgisini paylaşmak istiyorum - Öğrencilerin özgüvenini artırmak için - Almanca’yı hayatla bağdaştırmak için - Öğrencilerin...

Irfan K. photo

Irfan K.

30.05.2026

Almanca Seslendirme · Tirebolu, Giresun

Ben yasiyorum almanyada dogma büyüme Ve suan türkiyede yasiyorum. Alman vatandasiyim Vd ayriyeten TC kimligimde var Almanca Dil ögretmeyi seviyorum ve basariliyim Sizinle calismak Almanyada almanca özel dersler veriyordum Bu özeligimi türkiyede kulanmak ve gecnlerimize ve büyüklerimize ögretmekle...

Harun İ. photo

Harun İ.

26.11.2024

Almanca Seslendirme · Batman, Batman

B2 seviyesine kadar Almanca dersi veriyorum ,ofisim mevcut .Dilerseniz online olarak da görüşebiliriz

Shermin P. J. photo

Shermin P. J.

17.03.2026

Almanca Seslendirme · Mamak, Ankara

Almanca öğrenmek isteyenler için etkili, anlaşılır ve keyifli dersler sunuyorum. A1’den başlayarak seviyeye uygun, günlük hayata yönelik pratik odaklı bir öğretim yöntemi benimsiyorum. Dilbilgisi, konuşma ve kelime bilgisini dengeli şekilde geliştirirken, öğrencinin kendine güvenle Almanca iletişim...

Mazhar Ç. photo

Mazhar Ç.

13.11.2025

Almanca Seslendirme · Mamak, Ankara

Elektrik Elektronik Mühendisiyim. 3 yıl Almanya'da eğitim aldım. Ankara Mamak'ta ikamet ediyorum. Uygun fiyata Almanca (A1-A2-B1 düzeyleri) özel ders veriyorum.

Fulya E. photo

Fulya E.

14.04.2022

Almanca Seslendirme · Tarsus, Mersin

TeLc Goethe ve Ösd sınavlarına A1-C2 hazırlık. Üniversite kabul, Sağlık personeli ve Aile birleşimi konularında ücretsiz danışmanlık. Ücretsiz ve sınırsız kaynak, konuşma sınıfları, ödev kontrolü. Başarı garantisi. 10 yıllık sınava hazırlama ve yurt dışı deneyimim var. Benimle görüşmeden karar...

Gözde Y. photo

Gözde Y.

03.11.2025

Almanca Seslendirme · Nilüfer, Bursa

Almanca benim ana dilim ve aynı zamanda İngilizce öğretmeniyim. Öğrencilerimin motivasyonla, rahat ve eğlenceli bir şekilde Almanca öğrenmesini sağlıyorum. İster sıfırdan başla ister kendini geliştirmek iste. Dersler tamamen sana özel hazırlanır. Online veya yüz yüze, hedeflerine birlikte ulaşalım!

Ebucihad K. photo

Ebucihad K.

22.05.2026

Almanca Seslendirme · Atakum, Samsun

ALMANCA ÖZEL DERS | SAMSUN & ONLINE İzmir Dokuzeylül Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum ve uzun yıllardır aktif olarak Almanca çalışma hayatının içindeyim. Almancayı ileri seviyede, akıcı ve günlük/iş hayatına uygun şekilde kullanıyorum. Başlangıç, orta seviye ve konuşma pratiği yapmak...

Süleyman U. photo

Süleyman U.

24.03.2026

Almanca Seslendirme · Çayırova, Kocaeli

Merhaba! Ben Almanya doğumlu bir öğrenciyim. Almanca, İngilizce ve Matematik/Fen bilimleri alanlarında online özel ders veriyorum. Dersleri Almanca, Türkçe veya İngilizce olarak yapabiliriz. Konuları anlaşılır ve pratik bir şekilde anlatmaya özen gösteriyorum. Sadece online ders veriyorum....

Berkay G. photo

Berkay G.

26.09.2022

Almanca Seslendirme · Karşıyaka, İzmir

TestDaF C1 sahibi olup online ya da yüz yüze ders verebilirim. Sınav formatlarına(TELC, GOETHE, DSH,TestDaF.) hakimim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Almanca Seslendirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Almanca Seslendirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Almanca Seslendirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Almanca Seslendirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Almanca Seslendirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Almanca Seslendirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Almanca Seslendirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Almanca Seslendirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Almanca Seslendirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Almanca Seslendirme fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Almanca Seslendirme fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl