En İyi 10 Altındağ Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Altındağ civarında 193 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Gökhan Hoca

Gökhan Hoca

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
Sadece ders değil. Ömürlük bir koçluk ve rehberlik benim acizane yaptığım. Amacım Hem derslerinde hem de hayatta başarılı olmasını sağlamak. Öğretmenliğimin yanı sıra Hitabet ve eğitim koçluğu üzerine eğitimler aldım. Sevdirerek öğretmek en temel metodum.
Selahattin Kırçiçek

Selahattin Kırçiçek

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
Merhabalar, 15 yıllık matematik öğretmeniyim. Güneşevler Mahallesi'nde bulunan bir ortaokulda matematik öğretmenliği yapıyorum. Özel ders vermeye üniversite öğrencisiyken başladım. O günden beri kendimi, değişen müfredata ve sistemlere uygun olarak geliştirmeye ve yeniliklere ayak uydurmaya odaklandım. Müşteri memnuniyeti ve öğrenci başarısı ana hedefimdir. Derslerimiz (1 ders saati) tam 60 dk olmak üzere, verdiğim özel derslerde öğrenciye pratik yolları göstererek formül vermeden ve matemat
Ahmet Coşar

Ahmet Coşar

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
Saygin bir kurumda matematik öğretmenliği yapıyorum. yıldır özel ders vermekteyim. Amacım öğrencilerimin okul hayatlarını ve derslerini sıkıcı ve stresli olmaktan çıkarıp hem keyifli hem de sağlam adımlarla ilerleyerek, yani size rehberlik ederek hayalinizdeki LİSE ya da ÜNİVERSİTEYE kadar eşlik etmektir. # LGS, TYT, AYT, KPSS, DGS ve ALES her seviyede matematik/geometri özel ders verilir. # Yeni nesil sorular artik daha kolay. # Ankara içi her yere gelebilirim. # Öğrencinin aynı zaman
Fatih Topçu

Fatih Topçu

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
U Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Öğrencinin seviyesine göre ders anlatıyorum.Öğrencinin seviyesine göre uygun kaynaklar önererek onların mesafe katetmesini sağlıyorum.Ortaokul takviye, lgs, Lise Takviye, Tyt ,ayt her düzeyde matematik dersi veriyorum.Whats apptan sorularınızı cevaplandırıyorum.İki haftada bir tyt denemesi yaptırıyorum öğrencilerime.Ödevler vererek öğrencinin takibini sağlıyorum, ulaşmak isterseniz burdan
Cenk Özdağ

Cenk Özdağ

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
15 yıldır matematik alanında ders veriyorum. Ayrıca üç üniversitede çalışma deneyimim var: Maltepe Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve ODTÜ. Halen ODTÜ de çalışıyorum. Derslerimizi konu paketleri biçiminde yapıyoruz. (Örneğin, parabol, ikinci dereceden denklemler, ikinci dereceden eşitsizlikler ve doğrunun analitik incelenmesi bir konu paketi oluşturuyor.) Dersin başında öğrencinin temel matematik bilgisini, muhakeme becerisini ve metin yorumlama başarısını ölçümlediğim bir test yapıyoruz
ABDURRAHMAN KELEŞ

ABDURRAHMAN KELEŞ

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
Matematik 1 matematik 2 ve geometri 9 yıllık tecrübe. her seviye ye göre anlatım. zoom WhatsApp soru çözümü. sadece armutta yeniyim. memnun kalmayana bedava.
Alper Çağrı Dereli

Alper Çağrı Dereli

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
Öğrenci ile samimi bir iletişim, veli ile de dürüst bir ilişki başarıya giden yolda çok önemli iki şeydir. Gelin 15 yıllık matematik öğretmenliği tecrübesi ile çocuklarınızı beraber başarıya ulaştıralım.Lisans eğitimimi Gazi Üniversitesinde yüksek lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde yaptim.Gençlerimize hedefleri doğrultusunda yardimci olmayı ayni zamanda matematiği sevdirmeyi gorev olarak üstlenmek isterim.
Zeynep C.

Zeynep C.

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
7 senelik matematik öğretmeniyim. LGS,TYT,AYT ve okula yardımcı olarak ara sınıflar olmak üzere Her sınıf ve seviyeye ders verebilirim. Verimli olması için Derslerimi 40 ar dakikalık 2ders şeklinde anlatıyorum arada küçük bir mola veriyorum. Aynı zamanda öğrencimin ödev ve ders takibini yapıyorum.
KADİR  GÜNAL

KADİR GÜNAL

Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara
Karadeniz Teknik Üniversitesi matematik mezunuyum. 12 yıldır dersanelerde matematik ve geometri derslerine giriyorum. 3 yıldır ayt ve tyt soru bankaları hazırlıyorum.
Barış  Bektaş

Barış Bektaş

Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara
Merhaba. Ben Barış Bektaş. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. Uygun fiyata lgs ya da üniversite sınavı anlamında yardımcı olurum. Teşekkür ederim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şüheyda Y.
Matematik Özel Ders   04/04/2021

Cenk Hoca ile dersler çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Kişiye özel planlamaları ve anlatımları çok güzel. Dersler asla sıkmıyor, ödevlendirmeler de konuyu daha iyi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Dersi almak isteyen herkese öneririm.

         
Gülfem Y.
Matematik Özel Ders   16/03/2021

10.sınıf öğrencisiyim Serkan hocamla yeni başladık.Dersleri oldukça verimli ve keyifli ilgisi için teşekkür ederim.

         
Umit G.
Matematik Özel Ders   11/03/2021

yaptığınız haraketi bir eğitimci ye yakıştıramadım. biz vatandaş olarak kimleri örnek almalıyız????????

         
Orhan K.
Matematik Özel Ders   02/03/2021

Armut sayesinde tanıştığımız Mehmet hocanın iyi bir geçmişi olsada açıkçası tedirgindik. Oğluma verdiği ve vermeye devam ettiği derslerde söylediklerini yaşamaktan oğlum ve biz çok mutlu olduk. Kişiliği ve yetkinlikleri çok iyi olan Mehmet hocayla tanışmanın bizim için büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tüm samimiyetimle yazıyorum. Mehmet hocadan ders almayı tavsiye ederim.

         
Hümeyra S.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Şeyma Hocamla bugün ilk dersimizi yaptık. Dersi dolu dolu geçiriyor.Konu anlatımları gayet anlaşılır kısa sürede cok hızlı ilerledik. Cok verimli olacağından eminim.

         
Nisanur A.
Matematik Özel Ders   12/02/2021

Sorulara çok hakim. Anlatımı ve derse hakimiyeti çok iyi. Disiplinli ve yönlendirici çok memnun kaldigim bir hoca

         
Zeliha T.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

Mehmet beyi tanıdığımız için şanslıyız.. Alanında uzman bir öğretmen.. Sadece matematik dersi için hoca arıyorduk ama gördük ki diyer derslerden de ödev vererek çocukları çalışması için çok güzel teşvik ediyor ve program hazırlıyor..Lgs sınavına hazırladığımız için buda benim çok hoşuma gitti.. Aynı zamanda enerjisi yüksek bir insan, çocukları pozitif yönde çok güzel etkiliyor.. Ben çok memnun kaldım..

         
Hakan T.
Matematik Özel Ders   01/12/2020

Şule hanım çok kibar ve mesleğinde çok başarılı oldukça da profesyoneldi kendisiyle çalıştık ve memnun kaldık kendisine referans oluruz bu konuda tavsiye ederim😇

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz