En İyi 10 Ankara Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 511 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Has Akademi Akademi

Has Akademi Akademi

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
Güncel MEB müfredatına uygun olarak makul fiyatlarla kaliteli eğitim imkanı sunan akademimiz ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine KPSS, DGS, ALES, LGS, TYT, AYT ve ayrica online odevlerde her türlü yardımı sunar. Unutmayın ki ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur. Can da, inci mercan da.
Hasan Bal

Hasan Bal

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
2003 de mesleğe başladım ankaranin Seckin kurumlarında calismaktayim Birey dersanesi Final dersanesi Odtululer Pi eğitim
Harun Ay

Harun Ay

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
21 yıllık eĝitimciyim. Eğitim fakültesi Yüksek lisans eğitimi aldım. Ortaokul ve özellikle LGS konusunda yeni nesil soruların kavranması, çözülmesine yönelik ders anlatımı ve konu takibi yapmaktayım. Dönem başı itibariyle 6-7 netle başlayıp yıl sonunda full yapan, Fen Lisesi ve nitelikli Anadolu Liselerine yerleşen öğrencilerim olmuştur.İki ayrı pedagojik formasyon sertifikasına sahibim.Öğrenci ve Eğitim koçluğu da yapıyorum. Eğitimcinin Eğitimi, Motivasyon, Etkili Ders Çalışma Teknikleri,Sınav
Ramazan Kavak

Ramazan Kavak

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
8 yıllık tecrübeyle özel matematik ve geometri dersi verilir. TYT, AYT, LGS, KPSS, DGS, ALES ve ara sınıf öğrencileri için öğrenci odaklı ve etkin bir eğitim fırsatı. İlk deneme dersim ücretsizdir. Whatsapptan öğrencilerime soru çözümü ücretsizdir. Başarı güvencem şu ana kadar sınavlara hazırladığım öğrencilerimin başarısıdır.
Ümit Hoca

Ümit Hoca

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
Dershane geçmişi olan halen MEB bagli bir okulda hizmet veren 15 yıllık uzman ogretmenimi Öğrencilerini sıkı takip eder işimi şansa ve son dakikaya bırakmam 15 yıldır profesyonel olarak özel ders vermekteyim
Fatih Topçu

Fatih Topçu

Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara
U Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Öğrencinin seviyesine göre ders anlatıyorum.Öğrencinin seviyesine göre uygun kaynaklar önererek onların mesafe katetmesini sağlıyorum.Ortaokul takviye, lgs, Lise Takviye, Tyt ,ayt her düzeyde matematik dersi veriyorum.Whats apptan sorularınızı cevaplandırıyorum.İki haftada bir tyt denemesi yaptırıyorum öğrencilerime.Ödevler vererek öğrencinin takibini sağlıyorum, ulaşmak isterseniz burdan
Havva Dağ

Havva Dağ

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Merhaba Sevgili Dostum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki matematik gibi bir dersi öğretmek için önce psikoloji bilmek gerekir. Senin önce psikolojini anlayıp sonra neden bu dersi almak istediğin hakkında paylaşımda bulunduktan sonraki kısım emin olabilirsin bizim için çok daha kolay olacaktır. Çünkü bilirsin ki çoğu insanın matematik gibi yersiz koşullanılmış bir önyargısı var. Önce bu zinciri kırıp sonrada eğlenerek matematik öğrenmen ve çözmen için herzaman yanındayım :)
Onur Başal

Onur Başal

Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Mühendislik öğrencisiyim. İlerde akademik kariyer yapmayı düşündüğüm için yaklaşık olarak 5 senedir ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Fen bilimleri alanlarında özel ders verdim. Kitap okumayı, spor yapmayı, belgesel izlemeyi, dergi okumayı ve müzik dinlemeyi seviyorum.
Mehmet  Çelik

Mehmet Çelik

Matematik Özel Ders · Pursaklar, Ankara
20 yıllık tecrübeyle matematiği uzmanından severek öğrenin. Matematik öğretmeni yetiştirme zümre başkanlığı yaptım. Birey yayınlarının internet videolarını çekiyorum. Profesyonel eğitim koçuyum ve eğitim seminerlere veriyorum. Bu nedenle öğrencilerle iletişimim çok iyidir. İnteraktif (birebir yüzyüze) eğitimle evinizden çıkmadan hem sağlıklı, hem güvenli, hem de kaliteli bir eğitim alın. Sıkı ve eğlenceli bir çalışmayla siz de hayallerinize kavuşmak isterseniz görüşelim.
Ahmet Çetin

Ahmet Çetin

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
Merhabalar Özel ders alma noktasında karalıysanız doğru adrestesiniz. Özel ders öncelikle sistemi ve öğrenci psikolojisini iyi analiz etmeyi gerektiren bir alan.Bu alanda tecrübe gerçekten önemli. yıllık özel ders tecrübemle her seviyede öğrenciye matematiği sevdirmiş biri olarak şu an online eğitim veren özel bir kurumda uzman Matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Aynı zamanda çeşitli yayın evlerinde lgs ye yönelik deneme yazarlığı, pissa teams ve ales soru yazarlığı yapmaktayım.Detay
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hümeyra S.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Şeyma Hocamla bugün ilk dersimizi yaptık. Dersi dolu dolu geçiriyor.Konu anlatımları gayet anlaşılır kısa sürede cok hızlı ilerledik. Cok verimli olacağından eminim.

         
Barış K.
Matematik Özel Ders   10/02/2021

İletişimi çok iyi ve ders anlatımından çok memnun kaldık.Daha ilk tanışmamızdan itibaren kızımın sevgisini kazandı.Ders saatlerini heyecan içinde beklemeye başladı.

         
Tülin K.
Matematik Özel Ders   25/01/2021

kızkardesim sayesinde tanıdık ahmet beyi.bilgisi deneyimi ve naif tavırları ile oğlumunda gönlünü fethetti.böyle değerli bir matematik hocasını tanıdığımız için bizlerde çok mutluyuz.hocamı matematikten korkan yapamıyorum diyen herkese tavsiye eder.çalışmalarinda başarılar dileriz.

         
Dilek Ö.
Matematik Özel Ders   08/01/2021

İletişimi kuvvetli, öğrenci yönlendirmede başarılı, ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini bilen kıymetli bir eğitimci ile tanışmak bizi oldukça mutlu etti. Oğlumun lise eğitim hayatı boyunca hem öğretmeni hem de bir ablası olarak yanında olmasını arzu ettiğim öğretmenimize teşekkürler...

         
Eymen A.
Matematik Özel Ders   07/01/2021

Sistematik ve düzenli bir çalışma gerçekleştirdik. Konu anlatımından ve yaklaşamından çok memnun kaldım.

         
Önder K.
Matematik Özel Ders   14/12/2020

Mehmet Hocayı bulduğumuz için çok şanslıyız. Mesleğini seven ve gereğini yapan bir hoca. Bunun için kendisine ve tanışmamıza vesile olan armut sistemine çok teşekkür ederiz.

         
Zehra Y.
Matematik Özel Ders   10/12/2020

Öğrencisiyle iletisimi çok iyi ve ders anlatımı çok başarılı. Ümit beyden çok memnunuz, tavsiye ederim.

         
Beyza T.
Matematik Özel Ders   13/11/2020

Konuları sayesinde kolaylıkla anlıyorum artık çok akıcı güzel bir ders. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz