Hizmet Ver
Python Programlama

4 Ankara Altındağ Python Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Altındağ civarında 86 Python Programcısı hizmet vermeye hazır.

Altındağ Python Programlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 86 Python Programcısı, Altındağ içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Altındağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Altındağ içinde yazılan 61 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 57 kişi Altındağ Python Programlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Altındağ Ankara Python Programcısı

Cihan A. photo

Cihan A.

03.06.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Merhaba, İstatistik alanında doktora mezunuyum. R ve Python programlarınızda yardımcı olabilirim. İyi günler

Tekin T. photo

Tekin T.

06.10.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım(Backend-Frontend-Masaüstü Uygulamalar ve Mobil Uygulamalar) konusunda Freelance hizmet vermekteyim. Öncelliğim müşteri memnuniyetidir. Memnun kalşmazsaız hiçbir ücret talep etmiyorum. AGILE yazılım geliştirme metodolijisi kapsamında müşteri talepleri...

Oğuzhan İ. photo

Oğuzhan İ.

02.11.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Network Engineer olarak telekomünikasyon alanında remote çalışmaya devam ediyorum . Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okudum ve Türk Telekom Genel Md. de network & middleware engineer işleri yürütüyorum. Boş zamanlarımda proje, ders, uygulama geliştirme, pratik vb konularda...

Sedat E. photo

Sedat E.

26.12.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Python Software Developer olarak hem özel sektör hem de freelancer olarak yazılım geliştirme tecrübesine sahibim. Halen uluslararası bir oyun şirketinde Python Software Developer olarak çalışıyorum. Daha çok backend development alanında geliştirmeler yaptım. Temel Python veya Python backend...

Emre F. photo

Emre F.

23.09.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Öğrenmek isteyen kişiye sonsuz bir anlayış sunarım. İnanın bana belki ebeveynlerinizden görmediğiniz şefkati ve saygıyı benden dersler esnasında göreceksiniz. Ve bu asla yapmacık değil çünkü benim özüm bu şekilde.

Denizhan S. photo

Denizhan S.

12.01.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Merhaba, bir çok programlama dilinde özel ders veriyorum. Tercihinize göre ingilizce olarak da verebilirim. Size yardımcı olabileceğime eminim.

Berkay G. photo

Berkay G.

08.01.2023

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Devlet destekli projeler. C2 anadil düzeyi sertifikalı ingilizce. Python, C, C#, C++, MİcroC, PHP, HTML, Javascript ve ilgili konularda eğitimli. Yazılımla ilgili her konuda yardımcı olabilirim. SolidWorks çizimleri ve COMSOL Multiphsysics Photoshop ve Illustrator ile Web, Logo, Arayüz...

Alper Ç. photo

Alper Ç.

06.02.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Bilgisayar mühendisiyim. Veritabanı, mobil uygulama, web uygulaması ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabilirim.

Hatice C. photo

Hatice C.

22.01.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Merhabalar, Ben mühendisim ve freelance olarak Pythonda proje üretimi ve Web site tasarım ve yapımı ile ilgilenmekteyim.

Osman D. photo

Osman D.

01.10.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Bilgisayar mühendisi olarak Yapay zeka, Makina öğrenmesi basta olmak üzere Web yazılımı ve masaüstü uygulama geliştirme gibi bir çok konuda freelance olarak işlerinizi en kısa sürede istenilen şekilde yapabilir ve teslim edebilirim.

Ahmet Ömür Ö. photo

Ahmet Ömür Ö.

29.10.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Merhaba, ben Ömür. Şu anda Bilkent Üniversitesinde Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisiyim. Kodlama ve çeviri alanından hem büyük bir ilgim hem de büyük bir yeteneğim var. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

25.11.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Masaüstü programlar geliştirilir. Web site veri çekme işlemleri, web otomasyon sistemleri, gibi. Mühendislik yazılımları yapılır. Çoklu görev sistemli yazılımlar yapılır.

Alper A. photo

Alper A.

07.01.2023

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Python dilinde proje, ödev ve özel ders konularında 26 senelik yazılım tecrübemle sizlere uygun fiyatlarla yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarım.

İsmail Taha A. photo

İsmail Taha A.

12.09.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

10 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe, kurumsal firmalara çözüm üretmekteyim. Çalıştığım yerlerde rutin iş faaliyetlerinin yanı sıra çalışanların eğitimi üzerine de çok vakit ayırdım. 100’ün üzerinde mühendisin gerek staj, gerek iş süreçlerinde eğitimlerine katkı sağladım.

Gokhan P. photo

Gokhan P.

02.01.2023

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Python programlama dili ile görsel veri işleme üzerine çalışmaktayım. Yapay zeka kullanarak veri madenciliği, pdf den veri kazıma, resim ve videolarda görüntü görüntü işleme ve görüntü analizi üzerine projeler geliştirmekteyim.

İlhan Ç. photo

İlhan Ç.

14.06.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

20 yaşında Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Python ile projeler geliştirebilirim. Aslen Siber Güvenlik üzerine çalışmalar yapıyorum. Ortalama 5-6 yıldır bilişim sektörünün içerisindeyim.

Hasan Kaan Ç. photo

Hasan Kaan Ç.

18.07.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Bilkent Üniversitesi 4. sınıf Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Donanımsal ve yazılımsal ürün geliştirme konusunda yardımcı olabilirim.

Maşuk G. photo

Maşuk G.

10.09.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Şu an çok kapsamlı bir projede full-stack developer olarak çalışmaktayım . Kullanımış olduğumuz teknoloji-dil: - react.js -python -python-django - prostgrsql - mongodb -redis - celery -javascript-jeqeury-html-css İstediğiniz işi en iyi şekilde geliştirilecek ve zamanında teslim edliecektir.

Burak G. photo

Burak G.

25.04.2020

Python Programlama · Altındağ, Ankara

2019 yılı Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum.Okul süresi zarfında programlama dilleri olarak Python ve C# gibi dillerle çalıştım.Donanım ve yazılımı bir arada götürecek projeler geliştirdim.IoT cihazları ve Scada hakkında tecrübeler edindim ve projeler geliştirdim.Bu sayede...

Muhammed A. photo

Muhammed A.

21.11.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliğinden 2021 Haziranda mezun oldum, 3 yıl iş tecrübem var. Yaptığım işler: - MacroRec isimli firma için 1 yıl 3 ay android uygulama geliştirdim. - Duress isimli Avusturalyada halihazırda güvenlik alanında kullanılmakta olan android uygulamasını geliştirdim. - 2 adet...

Yusuf D. photo

Yusuf D.

25.02.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi. Python üzerine deneyimli.

Ideaskop photo

Ideaskop

14.10.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

2005 yılından bu yana global telekomunikasyon şirketleri, yerli holdingler, sanayi 250, teknoloji startuplarında tecrübeli ekibimiz ile tüm mobil, web yazılım ihtiyaçlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

Niyazi A. photo

Niyazi A.

29.09.2022

Python Programlama · Altındağ, Ankara

2012 yılından bu yana Microsoft Teknolojileri ve Javascript altyapıları ile tasarımsal mimari desenler ve daha fazlasını kullanarak teknik karmaşık uygulamalar yapan ve uyarlayan, OOP hakkında derinlemesine bilgi sahibi, çözüm odaklı, zamana uyan, sorumlu, kararlı, C# ve Javascript altyapıları, dil...

Sina Ş. photo

Sina Ş.

11.02.2021

Python Programlama · Altındağ, Ankara

ODTÜ'den mezun Bilgisayar Mühendisiyim. Almanya Bonn Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimi (İngilizce) yüksek lisansı yapmaktayım. Eğitimim Öğrenme, Yapay Zeka ve Robotik üzerine yoğunlaşıyor. Python en rahat olduğum dil. Programlamanın elektronik ile kesişen kısımlarına da ilgiliyim. Arduino ve...

Batuhan E. photo

Batuhan E.

22.08.2020

Python Programlama · Altındağ, Ankara

Merhaba, ödevleriniz ve projeleriniz konusunda size yardım edebilirim. Java, Python, Php vb. dillerde yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Altındağ Python Programlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Altındağ Python Programlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Python Programlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Python Programlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Python Programlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Python Programlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Python Programlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Python Programlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Python Programlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Altındağ Python Programlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Altındağ Python Programlama fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl