En İyi 10 Ankara Android Programcısı

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 331 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Burak Öner

Burak Öner

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Google playde android oyunlarım var. JAVA, NODEJS FLUTTER C C++ C# Javascript biliyorum. https://play.google.com/store/apps/details?id com.OnerTech.BlockUp https://play.google.com/store/apps/details?id com.burakoner.onsoruoncevap https://play.google.com/store/apps/details?id com.burak.oner.makeasquare
Taktir Ahmet Özdemir

Taktir Ahmet Özdemir

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Mehmet Emin Gülşen

Mehmet Emin Gülşen

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Mobile Apps

Mobile Apps

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Furkan Aydınöz

Furkan Aydınöz

Android Uygulama Geliştirme · Kazan, Ankara
Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Kurduğumuz ekip ile Android programlama, yapay zeka, makine öğrenmesi, veri madenciliği ve web tasarım üzerine çalışıyoruz.
Ahmet Samet Halıcı

Ahmet Samet Halıcı

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Başkent Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1.lik derecesiyle bitirdim. İstediğiniz tüm Android uygulama fikirlerinizi düşük maliyetle gerçekleştirebiliriz. Ayrıca IOS uygulama da geliştirmekteyiz. 10.000 kullanıcıya sahip uygulamamızdan sizin için geliştirdiğimiz uygulamalara yönlendirme de yapabiliriz.
Vahit Kuruosman

Vahit Kuruosman

Android Uygulama Geliştirme · Sincan, Ankara
Merhaba Sakarya üniversitesi Bilgisayar mühendisi bölümden 2018 yılında mezun oldum. Yaklaşık bir buçuk yıldır mobil uygulama geliştiriyorum. Projelerimin içerisinde zaman yönetimi ve yapım aşamasında uygulamanın durumunu sizlerin isteğine göre paylaşım mevcuttur. Şu ana kadar Android Mobil Uygulama üzerinde üç adet projeye sahibim. Üç adet proje içerisinde özelleştirilmiş tasarımlar,kullanıcı kayıt giriş,hesap işlemleri,şirket veya yer bilgilerini barındıran belli başlı popüler içerikler yer
Yusuf Özcan Güler

Yusuf Özcan Güler

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Windows, iOS, Android platformlarında local programlar, server-client socket uygulamalar ve web tasarım projelerinizde çalışabilirim.
Fahrettin Küçükiba

Fahrettin Küçükiba

Android Uygulama Geliştirme · Gölbaşı, Ankara
* Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Beton Kalite Kontrol Projesi kapsamında, * Orman Genel Müdürlüğüne Tomruk İzleme Projesi kapsamında, * freelancer.com üzerinden Network Signal Locator ve Data Logger yazılımları, * ve Exif Reader, Lux Reader, Decibel Reader, File Uploder, Pusula, Zikirmatik gibi pek çok Android tabanlı mobil uygulama geliştirilmiş olup, ilgili kurum ve kişilere sunulmuştur.
Ayberk Açar

Ayberk Açar

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Geomatik Mühendisliği mezunuyum, kendi mesleğim dışında android uygulama geliştirme alanında çalışmaktayım ve kendimi geliştirmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sadik Yaran
Android Uygulama   08/10/2020

Anıl kısa süre icinde, uygun bir ucretle ihtiyac duydugum programi yazip bana teslim etti. Ayrica programin calismamasi durumunda iletisime acik oldugunu soyledi. Kendisini tavsiye ederim.

         
İrem Gündüz
Android Uygulama   21/05/2020

Carboncode Technology'den çok memnun kaldım. Çok profesyonel bir firma. Başlangıçta kafamda belirlediğim projeden çok daha iyisine sahibim şu an. Verdikleri tavsiyeler için ayrıca teşekkür eder, başarılar dilerim

         
Onur Aru
Android Uygulama   05/05/2020

Cok memnun kaldım 😊 işin hakkini ve aldığı ücretin karşılığını kat kat veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
YAŞAR ŞENER
Android Uygulama   11/04/2020

Yapacaklarımızın sınırı sizin hayal gücünüz diyerek başladığımız proje de anlaştıgımız gibi projemiz devam etmekte ve tecrübeleri dahilinde projeye yön vermekte, aklıma takılan soruların tamamını cevapladılar.Her şey için teşekkürler.Şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Burak Albayrak
Android Uygulama   14/03/2020

Çok başarılı. Ben diğer teklif veren arkadaşlarımıza projeyi anlatana kadar Seda Hanım projeyi bitirdi. Çok teşekkür ederim kendisine.

         
Hasan Sevinik
Android Uygulama   31/01/2020

Arkadaşın yaptığı işten memnun kaldım. Çok ilgili ve sorun yaşadığınızda en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıyor. 5 yıldızı hak ediyor :)

         
Memed Sah
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Hakan Turan
Android Uygulama   15/08/2019

Ertuğrul bey İle android projem için çalışma yaptık çok memnun kaldım. Proje için tüm istediklerimi eksiksiz yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz