En İyi 10 Ankara Android Uygulama Geliştirme Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 317 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Çağatay K.

Çağatay K.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Sizin için hayalinizdeki uygulama / oyunu en iyi şekilde yapabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve siz projenizden tamamıyla mutlu oluncaya kadar çalışmaya devam ediyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşmadan önce gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bulduğunuz fikirlerin mülkiyetinin tamamen size ait olması için uyguladığımız bir prosedürdür. Amacımız sizi ve fikirlerinizi korumaktır. Tüm Platformlarda (Android / iOS / Windows / Mac / Web ) Hizmetlerimiz Tasarım Yazılım Düzen
Taha G.

Taha G.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Mehmet Emin G.

Mehmet Emin G.

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Huseyin G.

Huseyin G.

Android Uygulama Geliştirme · Sincan, Ankara
Ucuz ve hizli https://play.google.com/store/apps/details?id com.aciktercih.aoltestcoz https://play.google.com/store/apps/details?id com.gunel.serverd https://play.google.com/store/apps/details?id com.gunel.okuloncesi&hl tr
Yiğitcan  Ö.

Yiğitcan Ö.

Android Uygulama Geliştirme · Çankaya, Ankara
Yeni kuruluş aşamasında olan firmamız bünyesinde çalışan yazılım ekibimiz müşterilerimize kaliteli hızlı ve uygun fiyatta hizmet vermektedir Referans İşlerimiz CastOn Mobil uygulama
Mobile A.

Mobile A.

Android Uygulama Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Furkan A.

Furkan A.

Android Uygulama Geliştirme · Kazan, Ankara
Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Kurduğumuz ekip ile Android programlama, yapay zeka, makine öğrenmesi, veri madenciliği ve web tasarım üzerine çalışıyoruz.
Vahit K.

Vahit K.

Android Uygulama Geliştirme · Sincan, Ankara
Merhaba Sakarya üniversitesi Bilgisayar mühendisi bölümden 2018 yılında mezun oldum. Yaklaşık bir buçuk yıldır mobil uygulama geliştiriyorum. Projelerimin içerisinde zaman yönetimi ve yapım aşamasında uygulamanın durumunu sizlerin isteğine göre paylaşım mevcuttur. Şu ana kadar Android Mobil Uygulama üzerinde üç adet projeye sahibim. Üç adet proje içerisinde özelleştirilmiş tasarımlar,kullanıcı kayıt giriş,hesap işlemleri,şirket veya yer bilgilerini barındıran belli başlı popüler içerikler yer
Mobcodes

Mobcodes

Android Uygulama Geliştirme · Akyurt, Ankara
İşinizi ve fikirlerinizi bir sonraki adıma mobil uygulama çözümleri ile taşımak için sizi dinliyoruz. Hayalinize dokunmanızı yardım ediyor, sizin için kodlamaya başlıyoruz. IOS, Android, Windows. Tüm platformlara uyumlu mobil uygulamaları kullanıcı dostu arayüzler ile deneyimlemeniz için grafik tasarım sürecinde sizinle birlikte tasarlıyoruz. Uygulamanızı en güncel yazılım teknolojileri kodlarken hep dijital çağın yanında olmanızı amaçlıyoruz. Tasarlıyoruz. Kodluyoruz. Deneyim sunuyoruz.
Furkan Y.

Furkan Y.

Android Uygulama Geliştirme · Altındağ, Ankara
Yazılım mühendisiyim. Bilgisayar ve mobil tabanlı oyunlar geliştiriyorum. Bunun yanı sıra grafik tasarımda yetkinim. Logo, afiş vb. görsel tasarımlar üretiyorum. Yaptığım işleri tanıtmak için şunu söyleyebilirim: Bazı ürünler vardır görününce benzerlerinden onu ayıran, dikkatleri celbeden, etkileyici bir farklılığı vardır. Akılda kalır, estetik duyguları okşar işte ortaya çıkardığım ürünlerin temel gayesi budur. Sanatsal.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Sevinik
Android Uygulama   31/01/2020

Arkadaşın yaptığı işten memnun kaldım. Çok ilgili ve sorun yaşadığınızda en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıyor. 5 yıldızı hak ediyor :)

         
Memed Sah
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   10/01/2020

Carboncode Technology firmasıyla çalışmaktan çok memnunuz. Bizim fikirlerimize ek olarak verdikleri tavsiyelerle uygulamayı çok daha güzel hale getiriyorlar. Bunun için çok müteşekkiriz. Birlikte çalıştığımız 2. iş oldu. Devamının geleceğine de eminim. Her şey için teşekkür ederim.

         
FİKRET REYHANİ OĞLU
Android Uygulama   05/08/2019

Hizmet detayları için çalışma detaylarını beraber hazırlıyoruz ... şimdilik memnunum ...iş bitince genel yorum yapmak isterim ...

         
Orhan Yılmaz
Android Uygulama   26/06/2019

Taleplerimizi en kısa sürede yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

         
İlker Aksoy
Android Uygulama   30/05/2019

Carboncode Technology, cidden on numara şirket. Normal bir yazılım şirketini çoktan aşmış. Birlikte çalışmaya başlayınca anlıyor insan bunu. Uluslararası bir firma arıyorsanız tavsiye ederim. Yurt dışı projeleri çok kuvvetli

         
Şevval Demir
Android Uygulama   26/05/2019

Gerçekten iyi bir işti. Beklediğimizin üstünde bile oldu diyebilirim. Tahmini süreden çok daha kısa sürede bitti. İletişim açısından da hiç sıkıntı yaşamadık. Aklımızdaki hizmeti anlattığımızla birebir uyuşacak şekilde karşılığını aldık. Herkese tavsiye ederim.

         
Sena Koka
Android Uygulama   23/05/2019

işim sağolsun hızlı bir şekilde bitirildi. Erdin Bey le rahat iletişim kurulabiliyor. İsteklerimi projeye ekledi. Bir araya gelip birlikte de tamamını inceledik, beni bilgilendirdi. Program sorunsuz çalıştı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz