En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

869 Android Uygulama teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selçuk İtmiş

Selçuk İtmiş

7 yıldan bu yana profesyonel olarak C# - Asp.net MVC, SQL Server ile Web, react native ile de iOS ve Android uygulamaları geliştiriyorum. Taleplerinizi çok hızlı olarak uygun fiyata yüksek kalite ile yerine getirebilirim. Diğer adaylardan ayrılan en belirgin özelliğim işinizi işim gibi sahiplenecek olmamdır.
Sinan Güneş

Sinan Güneş

Bilkent Üniversitesinden 2013 yılında mezun oldum. 2012 yılından beri hem kurumsal hem de bireysel olarak Android Uygulamaları geliştirmekteyim. İleri seviyede ingilizcem sayesinde son çıkan teknolojileri rahatlıkla takip etmekteyim.
Sktb Limited

Sktb Limited

Sektörde toplam 15 yılı aşkın deneyimleri bulunan yerli ve yabancı bilgisayar mühendisi arkadaşlar tarafından 2015 yılında kurulan şirketimiz sizlerden aldığının 10 katı değeri sizlere katmak amacıyla varlığını sürdürmektedir.Ülkemiz ve dünya firmaları için ulaşılabilir bütçelerle yüksek katma değerler üretmek için çıktığımız bu yolda yaptığımız şey hem işimiz hem de tutkumuzdur.
Teknik Ofis

Teknik Ofis

Öykü Web 2009 Yılından itibaren Web hizmetlerine başlayan, 20 yıllık TEKNİK OFİS tecrübesine ait bir Web ajansıdır. Firmamız, Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize donanım ve yazılım alanında hizmet sunabilmek amacıyla 2002 yılında Pendik’te kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine donanım ve yazılım alanında en iyi çözümler sunmayı ve sürekli müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 2002 yılından bu yana firmamız daha çok kurumsal yazılım ve donanım pazarında faaliyet göstermekl
İnteraktif Yazılım

İnteraktif Yazılım

2006 Yılından bu yana hizmet veren firmamız, Mobil uygulamalar (Android, IOS yazılımları), Web tabanlı yazılım ve tasarım hizmetleri, Kurumsal web siteleri, E-Ticaret siteleri, Özel Yazılımlar, CRM yazılım, SEO, Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi hizmetleri vermektedir. Firmamız hakkında bilgi almak ve referanslarımızı görüntüleyebilmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hizmetlerimiz; - Kurumsal Web Sitesi Tasarım ve Yazılımı: Dilediğiniz sektörde ve dilediğiniz tasarımda size özel ça
Zenta Bilişim

Zenta Bilişim

Bir çok uygulama ve oyun geliştirdim kurumsal referanslarım mevcut İos ve android AR - VR uygulamalarını en iyi şekilde sonuçlandırırım
Ömral Cörüt

Ömral Cörüt

4 yıllık Android uygulama geliştirme süresince Türk Telekom dahil olmak üzere bir çok şirketin projelerinde bulundum. Şuan hala aktif olarak bir şirkette Android uygulamalar geliştiriyorum.
Muhammed Akif Taş

Muhammed Akif Taş

İstanbulda yaşıyorum. Yaklaşık 4 senedir freelancer olarak Android | IOS | Web projeleri geliştiriyorum. Referanslarımı kontrol edebilirsiniz. Yeni proje talepleriniz için mesaj atmanız yeterli :)
Ahmet Samet Halıcı

Ahmet Samet Halıcı

Başkent Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1.lik derecesiyle bitirdim. İstediğiniz tüm Android uygulama fikirlerinizi düşük maliyetle gerçekleştirebiliriz. Ayrıca IOS uygulama da geliştirmekteyiz. 10.000 kullanıcıya sahip uygulamamızdan sizin için geliştirdiğimiz uygulamalara yönlendirme de yapabiliriz.
Berk Çalık

Berk Çalık

3 yıla yakın süredir yazılım sektörü içerisindeyim. Android programlama, asp.net ile web programlama, c#, vb veya delphi ile masaüstü programlama ve mssql bilgim ile projelerimi geliştirmekteyim.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Muhammed Yusuf Erden

Muhammed Yusuf Erden

Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Android ve Desktop uygulamaları yapabilirim. Sizlerle birlikte çalışmalar yapmak isterim.
Yusuf Akson

Yusuf Akson

3 yılı aşkın süredir profesyonel olarak UX UI kuralları çerçevesinde özel bir şirkette Android uygulamalar geliştiriyor ve bu alanda çalışıyorum. Referans uygulamalarımın geneli kurumsal uygulamalardır. Örnek " Beykent Üni, İstanbul Modern, Pınar Su, Samsung, Volvo, Beşiktaş JK resmi uygulaması. Daha detaylı bilgiyi görüşme sırasında verebilirim.
Betül Y.

Betül Y.

Markette uygulamalarim mevcuttur.istenildiği takdirde referans verilmemtedir.iki hafta içinde uygulamanız teslim edilmek üzere anlasilir
Funtec

Funtec

İşletmeler, Dernek, Vakıf, Klüp, Şahıs, Radyo, Restoran, Cafe veya aklınıza diğer gelen fikirler için Android iOS iPad Tablet Windows Phone formatında native mobil uygulamalar geliştirilir.
Stable Mobile

Stable Mobile

Milyonlarce elde aynı stabilite. Değer yaratan fikirleri profesyonel mobil uygulama haline getiriyoruz.
Yunus Oruç

Yunus Oruç

Küçük veya orta çaplı firmalar, şahıslar için Android uygulamalar ve Web siteleri yapılır. Ayrıca başka talep ve istekleriniz Android alanında kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla hayata gecirilmektedir.
Serkan Çay

Serkan Çay

Teknoloji ve bilime merak salmış bir insan olarak bana verilen projeleri hem kişisel tecrübe ve bilgime bir kazanç hem de sizin yüzünüzdeki bir mutluluk olarak görüyorum. Eğer sektörde farklılıklar yaratmak ve güzel işler ortaya çıkarmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Mert Akdut

Mert Akdut

Merhaba, Genelde android olmak üzere full-time freelance işleri yapan bir yazılım mühendisiyim. Açık kaynaklı java kütüphanem: https: github.com mertakdut EpubParser Bunların yanısıra C#, Java ve Javascript içeren birçok büyük projede çalıştım.
Soner Durmaz

Soner Durmaz

Soner DURMAZ, 2000-2003 yılı S.D.Ü. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.2003 yılından bu zamana kadar sektörün içerisindeyim. 100 ü aşkın web projelerinde bulundum. Ayrıca masaüstü yazılımlar geliştirmekteyim. 2012 yılında Bilge Adam üstün başarı sertifikası ile mezun oldum. (Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici) Size en iyi tasarımları, en uygun yöntemlerle sunmak için farklı yazılımları deneyip, test eder. Katıldığı workshoplar ve sektör içi toplantılarla, yeni çıkan trendleri yakından ta
Kağan Bozkurt

Kağan Bozkurt

Bizim için en önemli referans önceli müşterilerimizdir bunu bildiğimiz için her projeyi kendi projemiz gibi kodluyoruz.
Kemal Türk

Kemal Türk

Uzun bir süredir profesyonel olarak Android uygulamaları gelistirmekteyim.Kendimi övmeme gerek yok referanslarımdan yaptığım işlere bakıp sizin işiniz için yeterli olup olmadığıma karar​ verebilirsiniz.
Wish Stüdyo Yazılım Ve Bilişim Hiz.

Wish Stüdyo Yazılım Ve Bilişim Hiz.

Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Yiğit Pilevne

Yiğit Pilevne

İsterseniz web sitesiyle entegre çalışan, isterseniz sadece cihazda çalışan mobil uygulama ihityaçlarınız için teklif alınız. Xamarin ile native, Ionic ile hybrid uygulama yazıyoruz. Projelerimizin büyük kısmını ASP.NET ve Sql Server ile geliştirmekteyiz. Aynı zamanda PHP ve MySQL ile de geliştirme yapabiliyoruz. İşlerimiz faturalıdır.
Sinan Durgut

Sinan Durgut

Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim 2 yıldır android ile uğraşıyorum. Part time olarak android üzerine çalışıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

         
Erdener Erdoğan
Android Uygulama   03/04/2017

Proje umduğumuzdan daha kısa sürede ve her ayrıntısı istediğimiz şekilde tamamlandı. Hiçbir sıkıntı yaşamadığımız gibi ticari olarak da memnun kaldık. Kemal beyin karmaşık süreçleri biz anlatmadan dahi kavrayabildiğini ve çözüm geliştirebildiğini eklemek isteriz. Yorumda bir abartı olmadığını ancak kendisiyle görüşünce anlayacaksınız. Bir dahaki çalışmamızda da ilk tercihimiz olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

         
Android Uygulama   27/03/2017

Aldığım hizmet sorunsuz bir şekilde devam etmekte, Suat Karabacak işinin uzmanı ikili ilişkileri gayet başarılı. Herkese öneririm. Teşekkürler

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz