En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.093 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Ozan Özer

Ozan Özer

Merhabalar, her şey bir hayalle başlıyor aslında. Ben de uzun yıllardır bu hayalleri gerçekleştirmek için, analiz etme, yorumlama ve sürekli geliştirme prensipleriyle uygulamalar geliştiriyorum. Uygulamaları native olarak kendim dizayn ediyorum, şablon kullanmıyorum. Dolayısıyla içerik hayallerimizle sınırlı. Belirli bir yapı ve içerik konuştuktan sonra demo çalışması ile elle tutulur uygulama üzerinden fikir alışverişi yapmayı daha uygun buluyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere.
Yılmaz Er

Yılmaz Er

Eğer iyi ve kaliteli yazılım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uygulamalar arabalara benzer ne kadar performans özellik o kadar konfor demektir bana göre.Benim için en önde gelen prensip ise her zaman müşteri memnuniyetidir.
Serdar Şen

Serdar Şen

Android native mobil uygulama geliştiriciyim. Firebase, SQL, MySQL, Php, Json, Java ve Python kullandığım bazı araçlardır. Böte yüksek lisans öğrencisiyim.
Taktir Ahmet Özdemir

Taktir Ahmet Özdemir

Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Kastabala Yazılım

Kastabala Yazılım

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım olarak mobil,web ve masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra donanım ihtiyaçlarınız içinde prototipleme desteği sağlamaktayız. Bizleri daha yakından tanımak referanslarımızı görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan websitemize göz atabilirsiniz. http://jupiter.software/
Mylab Bilişim

Mylab Bilişim

Bir çok uygulama ve oyun geliştirdim kurumsal referanslarım mevcut İos ve android AR - VR uygulamalarını en iyi şekilde sonuçlandırırım
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Jupiter Software

Jupiter Software

Jüpiter Yazılım olarak mobil,web ve masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra donanım ihtiyaçlarınız içinde prototipleme desteği sağlamaktayız. Bizleri daha yakından tanımak referanslarımızı görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan websitemize göz atabilirsiniz. http://jupiter.software/
Arda Şentürk

Arda Şentürk

Merhabalar. Ben Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır Android ve iOS için uygulama geliştiriyorum.
Harun Artın

Harun Artın

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Mehmet Emin Gülşen

Mehmet Emin Gülşen

Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Akın Güldere

Akın Güldere

2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Özgür Örenbağ

Özgür Örenbağ

Uzun yıllardır yazılım işiyle uğraşmaktayım. native, veya hybrid olarak android ve ios uygulamaları yapmaktayım.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Phpworm

Phpworm

Commodore 64 ile serüvenine başlayan bir yazılımcı olarak, "Siz hayal edin ben yapayım." sloganıyla en uç fikir ve projelerinize hayat veriyorum. Prestij Çalışma Videoları: Yapay Zeka Uygulaması: https://youtu.be/B60b2wz7cZE Nesne Tanımlama Uygulaması: https://youtu.be/vxsdmS2QU9E - Web uygulamaları geliştirme konusunda ileri deneyim. - Yazılım sürümlerinin ve dokümantasyonlarının oluşturularak son kullanıcı desteklerinin verilmesi - Apache, SQL databases, PHP kod yazılım ve kod rev
Musa Üstün

Musa Üstün

Ekibimle birlikte her türlü mobil ve pc uygulaması yapabiliriz. Her platforma göre uygulama çıkartabiliriz. ekible beraber bildiğimiz diller PHP SQL c# ++ ve ayriyetten oyun projesi isteyenlerlede unityden yapabiliriz ekibimizdeki adamların çoğu sertifikalıdır.
İrfan Öngüç

İrfan Öngüç

Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Doktor Dijital

Doktor Dijital

Doktor Dijital, 2017 yılında sosyal medya ve yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu tarafından kuruldu. Yazılım ve mobil uygulamalarla dijitalleşme hedefinde olan girişimcilere yardımıcı oluyoruz. Web sitenizin tasarım ve yazılımından mobil uygulamanıza, Google Adwords reklam yönetiminden e-mail pazarlamaya kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Dijital alanda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Emre Öner

Emre Öner

14 senelik sistem mühendisliğinden sonra, 3 Yıldır IOS işletim sistemi için yazılım hazırlamaktayım. Aklınızdaki fikirleri hızlıca hayata geçirmek isterseniz yardımcı olabilirim.
Mecnun Zor

Mecnun Zor

Merhabalar, en uygun fiyat ile android uygulama tasarım ve yazılım ihtiyacınızı karşılayabilirim. Hayalinizdeki uygulamayı tarif etmeniz yeterli. Özellikle Mobil E-Ticaret uygulaması üzerine tekliflerinizi bekliyorum.
Muhammed Ozlen

Muhammed Ozlen

Kusursuza yakın, değerli projeler, uygulamalar, yazılımlar yazdırmak isteyenler için hep tek tercih biziz.
Said B.

Said B.

Android uygulamalarınız sizin isteklerinize uygun olarak, özel bir şekilde grafik ve kodlama ile tasarlanıp hazırlanır
Skyrım Creatıve

Skyrım Creatıve

İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak için gelişen web teknolojisinden sonuna kadar yararlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple sahip olduğumuz bilgileri makro ve mikro işletmelerle paylaşarak beraber büyümeyi amaçlıyoruz.Beraber çalıştığımız işletmelerimiz için öncelikli amacımız her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak ve geleceğe taşıyan doğru başlangıç noktası olmaktır Başarının takım ruhu ile geleceğine inanan ve işletmelerimizi de bu takımın olmazsa bir parças
Ali Can

Ali Can

2010 yılından bu yana küçük büyük birçok uygulama geliştirdim. Cihaz özellikleri yönetimi, görüntü işleme de dahil olmak üzere detaylı uygulamalar geliştirdim. Piyasa ihtiyaçlarına göre firmalara özel uygulamalar geliştirmekteyim. Android uygulamaların yanında IPhone ve IPAD uygulamaları da geliştirmekteyim. Hem Android hem IOS uygulamaları geliştirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz