En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması - Armut

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

945 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Dizioğlu

Ahmet Dizioğlu

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliğnden mezun (1986) olduğumdan beri profesyonel olarak yazılım yapıyorum. 35 yıldır yazılım olarak neredeyse yapmadığım proje kalmadı. Genel olarak devlet ağırlıklı projelerde freelance programcı olarak çalışıyorum.
Sinan Güneş

Sinan Güneş

Bilkent Üniversitesinden 2013 yılında mezun oldum. 2012 yılından beri hem kurumsal hem de bireysel olarak Android Uygulamaları geliştirmekteyim. Google ın sağladığı Associate Android Developer sertifikasına sahip dünyada 64. kişiyim. İleri seviyede ingilizcem sayesinde son çıkan teknolojileri rahatlıkla takip etmekteyim. İşinizi en güzel şekilde yapabilirim.
Kemal Atlı

Kemal Atlı

Android ve IOS işletim sistemleri için "Native" uygulamalar geliştirmekteyim. mobil uygulama marketlerinde en güncel teknolojileri kullanan birçok uygulama ve oyunlarım mevcuttur. Siz de kişisel ve kurumsal mobil uygulama çözümleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.
İrfan Öngüç

İrfan Öngüç

Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Tayfun Yaşar

Tayfun Yaşar

Makina Mühendisi ve Ateş Gibi Bir Yazılımcı 4+ yıldır android geliştiriciyim. UI (Kullanıcı Arayüzü) ve UX (Kullanıcı Deneyimi) konularına önem veririm. Kendimi hala gelişen teknoloji ve yapılarla donatmaya çalışıyorum. Android Studio, Inkscape, Notepad++, Eclipse programlarını kullanıyorum. PHP ve MySQL bilgim bulunmaktadır. Java, C, C++, Python dillerini bilirim. Restauran Sipariş Alma https://play.google.com/store/apps/details?id com.reswia.menu&hl en Halı Yıkama - Haliprat
Mahmut Oktay

Mahmut Oktay

Android tabanlı uygulamalar geliştirebilirim. Hali hazırda yayınlanmış toplam 100 binden fazla indirme almış 3 uygulamam var. Özellikle herhangi bir servisten bilgi alma bir web sitesin mobil versiyonu veya online işlemler yapabilen herhangi bir uygulama yapabilirim.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Zenta Bilişim

Zenta Bilişim

Bir çok uygulama ve oyun geliştirdim kurumsal referanslarım mevcut İos ve android AR - VR uygulamalarını en iyi şekilde sonuçlandırırım
Kadirhan Ekmekçioğlu

Kadirhan Ekmekçioğlu

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Yunus Oruç

Yunus Oruç

Küçük veya orta çaplı firmalar, şahıslar için Android uygulamalar ve Web siteleri yapılır. Ayrıca başka talep ve istekleriniz Android alanında kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla hayata gecirilmektedir.
Mert Akdut

Mert Akdut

Merhaba, Genelde android olmak üzere full-time freelance işleri yapan bir yazılım mühendisiyim. Açık kaynaklı java kütüphanem: https: github.com mertakdut EpubParser Bunların yanısıra C#, Java ve Javascript içeren birçok büyük projede çalıştım.
Wish Stüdyo

Wish Stüdyo

Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Matech Bilişim Teknolojileri

Matech Bilişim Teknolojileri

Kurumsal Yazılım Çözümlerimizle Native Mobile Android Uygulama geliştiriyoruz. Fikirlerinizi çevik geliştirme süreçlerimizle geniş bir perspektiften değerlendiriyoruz. birlikte harika dijital ürünler geliştirebiliriz. Dosyalardan, eski usul excel kayıtlarından kurtulmak mı istiyorsunuz. İşinizi masa başından ya da dünyanın her yerinden akıllı telefonunuz yardımıyla takip etmek ve yönetmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Kurumsal çözümlerimizle en uygun ve en kaliteli hizmeti alaca
Escape Yazılım

Escape Yazılım

BİZ KİMİZ? Escape Yazılım olarak profesyonel, uzun ömürlü, yüksek kaliteli işlerin geliştirilmesi için geniş bir ağ ve derin bir birikim sunuyoruz. Deneyimli uzmanlarımızın bilgi birikimini projelerinize yansıtıyoruz. Firmamız kullanıcı dostu çözümler ve ileri seviye yazılım sistemleri, ilgili tüm platformlarda konsept, tasarım ve geliştirmeyle ilgili uzun süreli ve pratik deneyime sahiptir. Hızlı çalışıyoruz ve esneklik, ilerleme takibi ve zamanında teslimat ile yüksek şeffaflık prensipler
Siparisapp Mobil Uygulama Ve Reklam Hizmetleri

Siparisapp Mobil Uygulama Ve Reklam Hizmetleri

Android platformuna uyumlu en modern ve stabilite projeleri geliştiriyor, mobil yazılım projelerinize çözüm ortağı oluyoruz. Webview, Native Android, Codecanyon ve birçok alanda sizlere hizmet vereceğiz. 7/24 Destek alabileceğiniz ve sizleri asla yarıyolda bırakmayacağımızın sözünü vererek SiparisApp adı altında Ekibimizle sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışacağız.
Ahmet Samet Halıcı

Ahmet Samet Halıcı

Başkent Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1.lik derecesiyle bitirdim. İstediğiniz tüm Android uygulama fikirlerinizi düşük maliyetle gerçekleştirebiliriz. Ayrıca IOS uygulama da geliştirmekteyiz. 10.000 kullanıcıya sahip uygulamamızdan sizin için geliştirdiğimiz uygulamalara yönlendirme de yapabiliriz.
Fatih Parlayan

Fatih Parlayan

Yaklaşık 2 yıldır yazılım ile ilgileniyorum. Java EE, Android, HTML,CSS programlama dillerinde oldukça bilgili yetenekliyimdir.
Selçuk İtmiş

Selçuk İtmiş

7 yıldan bu yana profesyonel olarak C# - Asp.net MVC, SQL Server ile Web, react native ile de iOS ve Android uygulamaları geliştiriyorum. Taleplerinizi çok hızlı olarak uygun fiyata yüksek kalite ile yerine getirebilirim. Diğer adaylardan ayrılan en belirgin özelliğim işinizi işim gibi sahiplenecek olmamdır.
Şahin Biçen

Şahin Biçen

2013 den buyana android sistemler için uygulama geliştiriyorum sağlam referanslarım var yardımcı olurum.
Erdi Özbek

Erdi Özbek

Android native uygulama yazma konusunda 2.5 senedir uğraşıyorum. Şuanda da bir firmada çalışıyorum. Freelance olarak Android veya İos uygulaması geliştirme işlerinde bana güvenebilirsiniz
Arda Kaplan

Arda Kaplan

Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Yiğit B.

Yiğit B.

Java, Android, Swift, ionic, C#, Php, Javascript - Ajax, Mysql teknolojileriyle hizmetinizdeyiz. Tanışmaktan memnuniyet duyarız.
Furkan Kurt

Furkan Kurt

Erzincan Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. 3 senedir android uygulama geliştiriyorum. Ayni zamanda web sitesi vs. de yapabilirim.
Albatros Yazılım

Albatros Yazılım

Albatros Yazılım olarak uzmanlık alanımız omnichannel e-ticaret. Ios ve Android mobil uygulamalar, web tabanlı kurumsal yazılımlar üretmekteyiz.
İbrahim Ethem Gürsoy

İbrahim Ethem Gürsoy

Yaptığım işi meslek olarak değil hobi ve eğlence gibi düşünüyorum yaparken eğleniyorum. Yazılım benim eğlencem. Verilen işi eğlenerek yaptığım için sizde bende sonunda mutlu oluruz emin olabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz