En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.558 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

Erdin Ü.

Erdin Ü.

Google play uygulamaların aşağıdaki gibidir İstanbul Turistik Yerler : https://play.google.com/store/apps/details?id touristicplaces.erdinulger.com.touristicplaces, Çocuklar için matematik https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.mathforkids, Çocuklar için matematik bulmacası : https://play.google.com/store/apps/details?id erdinulger.com.mathpuzzleforkids, Çarpım Tablosu : https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.multiplicationtable Eğlenceli H
Onur C.

Onur C.

Freelance uygulamalar geliştirmekteyim. -Android native veya cross uygulama geliştirebilirim. -Web sitesi geliştirebilirim. -Windows uygulama geliştirebilirim. Kullandığım ve bildiğim teknolojiler -Java, Spring, Vue.JS, React.JS, React-Native, PostgreSQL, MySQL, Hibernate. Udemy üzerinde Java ve Web eğitimlerim mevcut. Aynı zamanda GooglePlay üzerinde uygulamalarım mevcut. GitHub üzerinde ise geliştirmiş olduğum framework ve plugin lerim bulunmaktadır.
Harun A.

Harun A.

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Serhat Y.

Serhat Y.

Android ve IOS uygulama geliştiricisiyim. Aynı zamanda NodeJs geliştiricisi olarak da çalışıyorum. Machine Learning, deep learning konularına ilgim var. Kitap okumak benim ruhumu dinlendiriyor. Oyun severim. Elektronik spordaki gelişmeler beni heyecanlandırıyor.
Carboncode Technology

Carboncode Technology

• Yapay Zeka • Artırılmış Gerçeklik • Derin Öğrenme • Nesnelerin interneti • Makine Öğrenmesi • Bilgi Teknolojileri • Web & Mobil Uygulama Geliştirme • UI / UX Design  • Dijital Pazarlama Stratejileri • Kurumsal Çözümler • Akıllı telefon kullanıcı popülasyon analizi  • Dokunmatik ekran stabilizasyonu için tasarım ve inovasyon  • Kullanıcı arayüzlerinin sistematik ve endüstriyel meta analizleri  • E-ticaret ve sektörler üzerine tüketici algıları ve tutum araştırılması 
Enes T.

Enes T.

Freelance olarak Android uygulama geliştirme hizmeti veriyorum. Şu anda Play Store da İngilizce Kelime Oyunu ve Cümlematik olmak üzere 2 uygulamam bulunuyor.
Yücel T.

Yücel T.

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Berkay I.

Berkay I.

Merhaba. Benim adım Hatay Berkay ve hayallerinizi gerçeğe çevirmek için burdayım. En iyi yanımın dakiklik ve sorumluluk sahibi biri olmak olduğuna inanıyorum. Bir proje de çalışırken müşterileri dinlemeği iyi bilirim. Bu yüzden sizin isteklerinizi temiz bir anlama ile projenizi temiz bir şekilde kafamda tasarlayabilirim. Eğer benim tecrübelerim veya yeteneklerim sizin projenizin ihtiyacı ise benimle istediğiniz zaman görüşebilirsiniz.
Mustafa D.

Mustafa D.

Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 15 yıldır aktif olarak yazılım geliştirmekteyim. Bu bilgi ve tecrübemi sizlere aktarmak istiyorum. C#, Oracle, Sql Server, Android konularında uzmanım. Web , Mobil ve masaüstü uygulamaları geliştirmekteyim. Kaliteli yazılım geliştirme emek ve zaman almaktadır. Önemli olan karşılıklı güven ve disiplindir. Bugüne kadar sayısız özel proje geliştirdim. 10 yıl önce geliştirdiğim yazılımlara bile destek vermekten çekinmiyorum. İstenen işi aşağıdaki süreçle
Efe A.

Efe A.

2010 yilinda Yeditepe Universitesi Bilgisayar muhendisligini %50 burslu olarak kazandim ve 2015 haziranda mezun oldum. C, Java, Wordpress, Google Analytics, Android, Iphone konularinda bilgi sahibiyim.
LTE Yazılım

LTE Yazılım

Kurulduğu zamandan itibaren şirket ve markaların kurumsallaşma faaliyetlerini en etkin teknolojik altyapı ile destekleyen ve hızla değişen dijital dünya üzerinde yerlerini almalarına yardımcı oluyoruz. İşletmelerin yeni teknolojileri benimsemelerini hızlandırmak, dijital dönüşüm sırasında ortaya çıkan karmaşık sorunları çözmelerine ve devam eden inovasyonel düzenlemelerine yardımcı olmaktır. Üreticiler ve tüketiciler için bir uygulama ya da sistem tabanlı her türlü çözümü, düşünceden başlayara
Yunus K.

Yunus K.

Yazılım Mühendisiyim. Yaklaşık 8 yıldır uygulama geliştiriyorum. Android, .Net, Mssql, Web api, ionic, Angular, vue.js projeleri geliştiriyorum. Size veya firmanıza istediğiniz özelliklerde profesyonel uygulamaları geliştirebilirim.
Akın G.

Akın G.

2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Mücahit K.

Mücahit K.

Yaklaşık 4 senedir Native Android App geliştiriyorum. Şuanda freelancer olarak çalışıyorum. İstediğiniz projeyi android e yazabilirim. Tasarım değişikliği yapabilirim, hata varsa hatayı giderebilirim.
Sergen K.

Sergen K.

+ 3 yıldır ileri android uygulama geliştirme konusunda tecrübeliyim. + 1 yıldır orta seviye masaüstü uygulama geliştirme konusunda tecrübeliyim. + 3 ay boyunca Şanlıurfa eczane odası için geliştirilen bir projede çalıştım. + Google play store'da yayınladığım uygulamalar bulunmaktadır.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Emre M.

Emre M.

Androidde en güncel dil olan kotlin ile yaptığım uygulamalar için 3 ay garanti ve destek veriyorum sonrasındada istediğiniz güncelleme/özelliği cüzi miktar karşılığında hallediyorum, parayı teslim etmeden önce test etme imkanı veriyorum. Özellikle veritabanı gerektiren (parse server,firebase) hayallerinizdeki uygulama için iletişime geçebilirsiniz.
Mevlüt Ö.

Mevlüt Ö.

- Java ve kotlin ile - Clean Code, Dagger2, Refrofit, RxJava, Room , LiveData kullanrak MVVM alt yapısına sahip uygulamalar geliştiriyorum.
Tolga A.

Tolga A.

yılı aşkın deneyimimizle ve özellikle mobil uygulama alanında uzmanlaşmış kadromuzla cross-platform(IOS-Android) uygulama geliştirme hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji Google ürünleriyle en yüksek hızda sunucular kullanmakta ve en reaktif uygulamaları hazırlamaktayız. Detaylı bilgi için nolu telefonu arayabilirsiniz.
Yener Ç.

Yener Ç.

4 yıldır sektörde android işletim sistemli cihazlar için uygulamalar geliştirmekteyim. Şuan Türkiyede ilk onda ikinci sırada olan bir şirkette çalışıyorum. gittigidiyordan vodafone kadar bir çok yazılım geliştirdim
Eray K.

Eray K.

Mobil uygulama oluşturma ve geliştirme de 3 yıllık tecrübem ile size hizmet verkteyim 3-5 gün içerisinde teslim edilir
Anıl K.

Anıl K.

Merhabalar ben Anıl Kara. Eskişehir Osmangazi üniversitesi Bilgisayar mühendisi mezunuyum. 3 yıldan uzun süredir profesyonel yetkinlikte native android developer olarak çalışıyorum. Yazılımın yanında Ui, Ux, dizayn konularına hakim olduğum için kısa zamanda şık tasarıma sahip kaliteli uygulamalar çıkarabilirim.
Ahmet C.

Ahmet C.

Yaklaşık 5 yıldır android ve ios üzerine freelance olarak uygulamalar geliştiren bir ekibiz . Harika uygulamalar oluşturabilmek için uygulamalarımızı native dilde yapma taraftarıyız. Neden Native ? Her zaman en iyi performansı verir, o platformla ilgili bütün API’lere ulaşabilirsiniz, daha fazla kaynağa ulaşabilirsiniz, Daha stabil çalışan bir uygulama elde edersiniz. hybrid uygulamalara oranla daha estetik çıktılar elde edebilirsiniz Native olarak Android tarafında JAVA ve KOTLİN dili
Suleyman K.

Suleyman K.

Merhabalar 20 yillik sektorel deneyime sahibim. Pascal,delhi,c,php dillerinde cesitli uygulamalar gelistirdim. Egitimim sebebiyle ticari uygulamalar konusunda deneyimliyim. Hali hazirda kullanilan cesitli uygulamalarim var. Server/client mimaride native uygulamalar, dagitik database ,sql tabanli database uygulamalari, grafik ve vectorel cizim programlari, pazaryeri entegrasyonlari(n11-hepsiburada-gittigidiyor-epttavm) konusunda deneyim sahibiyim ve bu konularda da teslim ettigim projelerim var.
Şenol A.

Şenol A.

Tecrübe + Profesyonellik + Kalite (Süreç Yönetimi ve Ürün) + Etkili İletişim ve Müşteri Memnuniyeti (En Önemlisi)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Katık
Android Uygulama   15/05/2019

Harun Bey Kotlin kullanarak aklımdaki projeyi geliştirdi. Anlaştığımız zamanda teslim etti ve bir problem yaşamadık. Ben memnun kaldım ve kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

         
Melike Şahin
Android Uygulama   07/03/2019

Carboncode Technology, Türkiye nin en kurumsal firmalarından bir tanesi. Sadece teknik konularda değil her konuda bana yardımcı oldular. Bir sonraki projeye kadar hoşçakalın :)

         
Ömer Koseoglu
Android Uygulama   19/02/2019

İŞİMİZ VERİLEN SÜREDEN DAHA ÖNCE SÜREDE TESLİM EDİLDİ. İSTEDİKLERİM EKSİKSİZ YAPILDI. ANDROİD ÜZERİNE TEKRAR BİR İŞİM OLSA KESİNLİKLE ÇALIŞIRIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM. ÇALIŞACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE DERİM.

         
Archard Berger
Android Uygulama   12/02/2019

Carboncode Technology have been great and have designed-built us a fully work that is exactly how we wanted it to look. I would not hesitate in recommending this company, they are great to work with. Thank you very much Carboncode

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   05/02/2019

Carboncode Technology, çok profesyonel ve kurumsal bir şirket. Yaptığımız toplantılardan ve proje sürecinden çok memnun kaldık. Uzun vadeli bir çözüm ortaklığının başlangıcı olması dileğiyle. Her şey için teşekkürler.

         
Serkan Uyar
Android Uygulama   09/01/2019

Carboncode Technology şirketi, gerçekten aldığı yorumları ve 5 yıldızı sonuna hak ediyor. Müthiş profesyonel bir hizmet veriyorlar. Neyi nasıl yapacaklarını benim anlayacağım şekilde anlattılar. Hem telefonda çok kibar şekilde tüm sorularımı cevapladılar hem de ofislerinde beni çok güzel ağırladılar. Harikasınız. Her şey için teşekkür ederim. Yollarımızın tekrar karşılaşması ve yine beraber çalışabilmek dileğiyle

         
Ayhan Ateş
Android Uygulama   10/12/2018

Çok profesyonel ve çok hızlı bir hizmet. Güven veriyorlar. Bundan sonraki işlerinizde başarılar. İleride beraber çalışmak dileğiyle

         
Korhan Dönmez
Android Uygulama   02/12/2018

Gerek samimiyeti gerek dürüstlüğü ve de hiç ödün vermediği saygılı davranışlarıyla adeta silikon vadisinden bir bilişim uzmanıyla çalıştığınız izlenimini veren gerçek bir beyefendi. Uygulama konusunda ve ödeme konusunda asla içinizde şüphe etmenize izin vermeyen ve sonuna kadar güvenebileceğiniz birisi....Tekrar onunla çalışmaktan mutluluk duyacağım.Ayrıca armut.com a da çok teşekkür ediyorum tüm bu süre boyunca ilgileri için.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz