En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.964 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

Berk Ç.

Berk Ç.

4 yılı aşkın süredir yazılım sektörü içerisindeyim. DotNet ile backend geliştirme yapmaktayim. Bunun yanında ReactNative ile mobil uygulamalar gelistirmekteyim. Java ile Android native uygulamalar gelistirmekteyim. Veritabani bilgim ile de baştan sonra projelerinizi geliştirebilirim. Detaylı bilgiler veya referanslar için mesaj atabilir, arayabilirsiniz. berkcalik.com
Çağatay K.

Çağatay K.

Sizin için hayallenizdeki uygulama / Oyunu en iyi şekilde yapabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve siz projenizden tamamıyla mutlu oluncaya kadar çalışmaya devam ediyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşmadan önce gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bulduğunuz fikirlerin mülkiyetinin tamamen size ait olması için uyguladığımız bir prosedürdür. Amacımız sizi ve fikirlerinizi korumaktır. Tüm Platformlarda (Android / iOS / Windows / Mac / Web ) Hizmetlerimiz Tasarım Yazılım Düze
Enes T.

Enes T.

Merhaba ben Enes. Uzun süre ajanslarda çalıştım, şimdi ise freelance olarak web tasarım, yazılım ve mobil programlama alanlarında hizmet veriyorum. Freelance alanına yeni giriyor oluşum sebebiyle tecrübeli ve kaliteli bir hizmeti fiyat avantajıyla birlikte alma fırsatı yakalayacaksınız. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız doğrudan benimle iletişime geçin ve ihtiyacınızı tam isteğinize uygun şekilde karşılayalım. Neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız ise birlikte fikir alışverişinde bu
Enes D.

Enes D.

Merhaba değerli Armut.com kullanıcısı. Ben 2014 yılından beridir Android mobil uygulamalar geliştiren/yöneten/satan biriyim. Alanımda ondan fazla mobil uygulamayı tamamladım. Bir çoğu 10.000 bazıları ise 100.000 indirmeyi aştı. Bu sektördeki deneyimlerimi senin işin/fikrin/projen için kullanmak için can atıyorum. Hemen bana ulaşabilirsin. Son tamamlanan projeler; Ekim 2019 - ALB Döviz Android Uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id com.smartapps.tradertech Ağustos 2019 - E
İlkay A.

İlkay A.

Apple Store ve Google Play de bir uygulamanız olsun diyorsanız görüşelim. Ayrıca e-ticaret sitesi vb. web tabanlı yazılımlarınız içinde elimden geleni yapmaya hazırım, Telefonda detayları anlatın projenizi hayata geçirmek için hemen çalışmaya başlayalım.
Carboncode Technology

Carboncode Technology

• Yapay Zeka • Artırılmış Gerçeklik • Derin Öğrenme • Nesnelerin interneti • Makine Öğrenmesi • Bilgi Teknolojileri • Web & Mobil Uygulama Geliştirme • UI / UX Design  • Dijital Pazarlama Stratejileri • Kurumsal Çözümler • Akıllı telefon kullanıcı popülasyon analizi  • Dokunmatik ekran stabilizasyonu için tasarım ve inovasyon  • Kullanıcı arayüzlerinin sistematik ve endüstriyel meta analizleri  • E-ticaret ve sektörler üzerine tüketici algıları ve tutum araştırılması 
Efe C.

Efe C.

Merhaba, Native android ve ios uygulamarı geliştirmekteyim. Yaklaşık 3 yıldır mobile konusunda işler yapıyorum ve bu konuda kendime güveniyorum.
Ertuğrul B.

Ertuğrul B.

Mobil android,ios ve web alanında uzman 4 kişilik(5-12 yıl tecrubeli) ekibimle birlikte birçok büyük proje geliştirdik.Sizlerinde fikirlerinizi profesyonel bir şekilde hayata geçirebilir,ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım gereksinimlerinize kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz.Müşteri memnuniyeti ve teslimat sonrası sürekli destek temel prensibimizdir.
Arda K.

Arda K.

Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Kadirhan E.

Kadirhan E.

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Esra B.

Esra B.

Android cihazlar için uygulama geliştirme, Google play store hesap açma, uygulama ekleme, Adsense Reklam ekleme işlemleri.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Mevlüt Ö.

Mevlüt Ö.

- Java ve kotlin ile - Clean Code, Dagger2, Refrofit, RxJava, Room , LiveData kullanrak MVVM alt yapısına sahip uygulamalar geliştiriyorum.
Harun A.

Harun A.

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs olarak mobil ve web platformlarında siz müşterilerimize tasarım , yazılım ve pazarlama desteği vermekteyiz
Uygar İ.

Uygar İ.

Merhaba, ben Uygar. 3 Yıldır iOS & Android geliştirici olarak çalışmaktayım. İncelemeniz için üzerinde tek çalıştığım, belli kısımlarında görev aldığım uygulamaları sizlerle paylaşabilirim. Hoşçakalın :)
Hakan K.

Hakan K.

Probleminizin çözümünün olmadığını düşünmeyin. Eğer özgün bir çözüme ihtiyaç duyuyor iseniz, profesyonel bir destek gerekli ise, size yardımcı olabilirim.
İsmail Can G.

İsmail Can G.

Sertifikalı Java & Android yazılımcısıyım. Daha önce yazdığım yazılımların ekran görüntülerini alamıyorum, müşterilerim paylaşmayı tercih etmiyorlar kişisel uygulamalar olduğu için. Fotoğraflarda görecekleriniz kendi ihtiyacım yazdığım uygulamalardır, o yüzden görselliğe pek önem vermedim. Casetter isimli uygulama da, ses kaydı yaratıyorsunuz, kayıt bitince .mp3 dosyasına isim verip, günlük takvime dayalı hedeflenen storage e kaydediyorsunuz. Sesli not yazılımı. Stop-Kiddie : Benden is
Kerem H.

Kerem H.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.Üniversite 2.sınıftan itibaren mobil yazılım ile uğraşıyorum.
Feyyaz Tekbaş

Feyyaz Tekbaş

10 yıldır yazılım sektöründe bulunmaktayım. C++, C#, VB, PHP, ASP, ASP.Net, SQL vb. proje tekliflerine açığım. Her türlü proje, fikir ve ihtiyaçlarınızı hayata geçirebilmek için iletişime geçebilirsiniz.
Ali C.

Ali C.

2010 yılından bu yana küçük büyük birçok uygulama geliştirdim. Cihaz özellikleri yönetimi, görüntü işleme de dahil olmak üzere detaylı uygulamalar geliştirdim. Piyasa ihtiyaçlarına göre firmalara özel uygulamalar geliştirmekteyim. Android uygulamaların yanında IPhone ve IPAD uygulamaları da geliştirmekteyim. Hem Android hem IOS uygulamaları geliştirebilirim.
Yiğitcan  Ö.

Yiğitcan Ö.

Yeni kuruluş aşamasında olan firmamız bünyesinde çalışan yazılım ekibimiz müşterilerimize kaliteli hızlı ve uygun fiyatta hizmet vermektedir Referans İşlerimiz CastOn Mobil uygulama
Emre  S.

Emre S.

Android, gömülü sistemler, linux, gömülü linux, masaüstü yazılımı, web yazılım, projelerinde tecrübem vardır hepsinde en az 1 referansım vardır projeye göre referans gösterilir.
Mehmet K.

Mehmet K.

Mehmet, lisans eğitimini İzmir Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2017 yılından bu yana Pr Yazılım, Vodafone ve Vestel Elektronik firmalarının yazılım ekiplerinde yer aldı. 2018'den bu yana ise Noderix'de yazılım geliştirme takım lideri olarak görev yapmakta. Cloud Computing, IoT ve Blockchain ilgi alanları arasında yer almaktadır.
Mehmet Emin G.

Mehmet Emin G.

Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahadır KAPLAN
Android Uygulama   29/10/2019

Daha önce birçok defa deneyip gerçekleştiremediğim uygulamamı, Çağatay Bey sayesinde hayata geçirdim, Gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren bir yazılımcı, deneyimiyle de projeyi iyileştirme konusunda çok yardımcı oldu..Herkese tavsiye ediyorum.

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

         
Mehmet Soydan
Android Uygulama   17/07/2019

Carboncode Technology yi yaptıkları web ve mobil uygulamalarını lisanslayarak musteriyi garanti altına aldıkları için araştırıp çalısma kararı aldık.Güvenilirlik anlamında iyi bir sistem geliştirmişler memnunuz herkese tavsiye ederiz

         
Orhan Yılmaz
Android Uygulama   26/06/2019

Taleplerimizi en kısa sürede yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

         
Şevval Demir
Android Uygulama   26/05/2019

Gerçekten iyi bir işti. Beklediğimizin üstünde bile oldu diyebilirim. Tahmini süreden çok daha kısa sürede bitti. İletişim açısından da hiç sıkıntı yaşamadık. Aklımızdaki hizmeti anlattığımızla birebir uyuşacak şekilde karşılığını aldık. Herkese tavsiye ederim.

         
Melike Şahin
Android Uygulama   07/03/2019

Carboncode Technology, Türkiye nin en kurumsal firmalarından bir tanesi. Sadece teknik konularda değil her konuda bana yardımcı oldular. Bir sonraki projeye kadar hoşçakalın :)

         
Ömer Koseoglu
Android Uygulama   19/02/2019

İŞİMİZ VERİLEN SÜREDEN DAHA ÖNCE SÜREDE TESLİM EDİLDİ. İSTEDİKLERİM EKSİKSİZ YAPILDI. ANDROİD ÜZERİNE TEKRAR BİR İŞİM OLSA KESİNLİKLE ÇALIŞIRIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM. ÇALIŞACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE DERİM.

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   05/02/2019

Carboncode Technology, çok profesyonel ve kurumsal bir şirket. Yaptığımız toplantılardan ve proje sürecinden çok memnun kaldık. Uzun vadeli bir çözüm ortaklığının başlangıcı olması dileğiyle. Her şey için teşekkürler.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz