En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

983 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Çankaya Ajans

Çankaya Ajans

İnternet web çözümleri,Mobil Uygulama ve E-Ticaret sitesi olarak hizmet vermekteyiz.Toplamda Mobil uygulama üzerinden kullanabileceğimiz 60 modül bulunmaktadır.
Serdar Şen

Serdar Şen

Android native mobil uygulama geliştiriciyim. Firebase, SQL, MySQL, Php, Json, Java ve Python kullandığım bazı araçlardır. Böte yüksek lisans öğrencisiyim.
Kastabala Yazılım

Kastabala Yazılım

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Taktir Ahmet Özdemir

Taktir Ahmet Özdemir

Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Said B.

Said B.

Android uygulamalarınız sizin isteklerinize uygun olarak, özel bir şekilde grafik ve kodlama ile tasarlanıp hazırlanır
Akın Güldere

Akın Güldere

2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Özgür Örenbağ

Özgür Örenbağ

Uzun yıllardır yazılım işiyle uğraşmaktayım. native, veya hybrid olarak android ve ios uygulamaları yapmaktayım.
İrfan Öngüç

İrfan Öngüç

Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Mecnun Zor

Mecnun Zor

Merhabalar, en uygun fiyat ile android uygulama tasarım ve yazılım ihtiyacınızı karşılayabilirim. Hayalinizdeki uygulamayı tarif etmeniz yeterli. Özellikle Mobil E-Ticaret uygulaması üzerine tekliflerinizi bekliyorum.
Doktor Dijital

Doktor Dijital

Doktor Dijital, 2017 yılında sosyal medya ve yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu tarafından kuruldu. Yazılım ve mobil uygulamalarla dijitalleşme hedefinde olan girişimcilere yardımıcı oluyoruz. Web sitenizin tasarım ve yazılımından mobil uygulamanıza, Google Adwords reklam yönetiminden e-mail pazarlamaya kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Dijital alanda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Ali Can

Ali Can

2010 yılından bu yana küçük büyük birçok uygulama geliştirdim. Cihaz özellikleri yönetimi, görüntü işleme de dahil olmak üzere detaylı uygulamalar geliştirdim. Piyasa ihtiyaçlarına göre firmalara özel uygulamalar geliştirmekteyim. Android uygulamaların yanında IPhone ve IPAD uygulamaları da geliştirmekteyim. Hem Android hem IOS uygulamaları geliştirebilirim.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Phpworm

Phpworm

Commodore 64 ile serüvenine başlayan bir yazılımcı olarak, "Siz hayal edin ben yapayım." sloganıyla en uç fikir ve projelerinize hayat veriyorum. Prestij Çalışma Videoları: Yapay Zeka Uygulaması: https://youtu.be/B60b2wz7cZE Nesne Tanımlama Uygulaması: https://youtu.be/vxsdmS2QU9E - Web uygulamaları geliştirme konusunda ileri deneyim. - Yazılım sürümlerinin ve dokümantasyonlarının oluşturularak son kullanıcı desteklerinin verilmesi - Apache, SQL databases, PHP kod yazılım ve kod rev
Fahrettin Küçükiba

Fahrettin Küçükiba

* Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Beton Kalite Kontrol Projesi kapsamında, * Orman Genel Müdürlüğüne Tomruk İzleme Projesi kapsamında, * freelancer.com üzerinden Network Signal Locator ve Data Logger yazılımları, * ve Exif Reader, Lux Reader, Decibel Reader, File Uploder, Pusula, Zikirmatik gibi pek çok Android tabanlı mobil uygulama geliştirilmiş olup, ilgili kurum ve kişilere sunulmuştur.
Furkan Kurt

Furkan Kurt

Erzincan Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. 3 senedir android uygulama geliştiriyorum. Ayni zamanda web sitesi vs. de yapabilirim.
Mesut Şen

Mesut Şen

Tüm Android cihazlarda çalışacak mobil uygulama geliştirmekteyim. Geliştirdiğim uygulamalar hybrid olup tüm güncel Android ve iOS sürümlerinde çalışmaktadır. Projenize bağlı olarak uygulamanızı sürekli güncel tutabilmeniz için size özel web tabanlı yönetim panelide oluşturulmaktadır. Yapılan uygulamaların bakımı ve güncellemeleri tarafımca gerçekleştirilmektedir. Cihazların sürüm güncellemeleri sonrasında olası yaşanabilecek problemlerde, uyuşmazlıklarda tarafımca destek verilmektedir.
Fatih Parlayan

Fatih Parlayan

Yaklaşık 2 yıldır yazılım ile ilgileniyorum. Java EE, Android, HTML,CSS programlama dillerinde oldukça bilgili yetenekliyimdir.
Kadirhan Ekmekçioğlu

Kadirhan Ekmekçioğlu

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Kadir Yurtsever

Kadir Yurtsever

Merhabalar, bir kamu kuruluşunda yaklaşık 10 yıldır. Bilgi işlem ve yazılım geliştirme departmanı yöneticiliği yapmaktayım. C#, PowerScript, Java, Android Mobil Apk, SQL-PL/SQL, Microsoft Office İleri Düzey (Excel-Word-PowerPoint) Veritabanı kurulumu ve bakımı alanlarında uzmanım ve Devlet tarafından verilmiş sertifikalara sahibim. Talep ettiğiniz veya ihtiyacınız olan Wİndows tabanlı programları veya Android Mobil Uygulamaları geliştirmeye hazırım. Ayrıca program geliştirme v
Mahmut Oktay

Mahmut Oktay

Android tabanlı uygulamalar geliştirebilirim. Hali hazırda yayınlanmış toplam 100 binden fazla indirme almış 3 uygulamam var. Özellikle herhangi bir servisten bilgi alma bir web sitesin mobil versiyonu veya online işlemler yapabilen herhangi bir uygulama yapabilirim.
Muhammed Ozlen

Muhammed Ozlen

Kusursuza yakın, değerli projeler, uygulamalar, yazılımlar yazdırmak isteyenler için hep tek tercih biziz.
Skyrım Creatıve

Skyrım Creatıve

İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak için gelişen web teknolojisinden sonuna kadar yararlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple sahip olduğumuz bilgileri makro ve mikro işletmelerle paylaşarak beraber büyümeyi amaçlıyoruz.Beraber çalıştığımız işletmelerimiz için öncelikli amacımız her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak ve geleceğe taşıyan doğru başlangıç noktası olmaktır Başarının takım ruhu ile geleceğine inanan ve işletmelerimizi de bu takımın olmazsa bir parças
Kemal Türk

Kemal Türk

Yılların birikiminin getirdiği teknolojide fayda üretme tecrübem, en büyük sermayemdir. Dürüstlük temelinde yaptığım tüm işleri, şahsi projem niyeti ile sahiplenip, "ne kadar verim alıyoruz ?", "bu proje müşterime neler kazandıracak ?" sorularına cevap aramadan, proje analiz ve hedeflerimizi belirlemeden işlerimize başlamıyorum.
Muhammed Yusuf Erden

Muhammed Yusuf Erden

Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Android ve Desktop uygulamaları yapabilirim. Sizlerle birlikte çalışmalar yapmak isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz