En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

971 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed Yusuf Erden

Muhammed Yusuf Erden

Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Android ve Desktop uygulamaları yapabilirim. Sizlerle birlikte çalışmalar yapmak isterim.
Serdar Şen

Serdar Şen

Android native mobil uygulama geliştiriciyim. Firebase, SQL, MySQL, Php, Json, Java ve Python kullandığım bazı araçlardır. Böte yüksek lisans öğrencisiyim.
İrfan Öngüç

İrfan Öngüç

Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Kadirhan Ekmekçioğlu

Kadirhan Ekmekçioğlu

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Mylab Bilişim

Mylab Bilişim

Bir çok uygulama ve oyun geliştirdim kurumsal referanslarım mevcut İos ve android AR - VR uygulamalarını en iyi şekilde sonuçlandırırım
Seyfullah Uğur

Seyfullah Uğur

Kaliteye inanan, tecrübeli, alanında uzman, yorulmak nedir bilmeyen, üretken biriyim. Analiz etmeyi, tasarlamayı, geliştirme ve ölçmeyi, hayal etmeyi ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi seviyorum. Sizi anlayıp ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi çözümü bulmak için durmaksızın keyifle çalışırım.
Erol Sancaktutan

Erol Sancaktutan

Talepleriniz doğrultusunda Her türlü android uygulama geliştirebilir ve Java backend hizmeti verebilirim.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Deniz Kovancı

Deniz Kovancı

Merhaba, 3 senedir profesyonel anlamda Android, iOS ve web uygulamaları geliştiriyorum. Güçlü bir ekiple güzel işler çıkartıyoruz.
Mehmet Emin Gülşen

Mehmet Emin Gülşen

Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Mehmet Fasıl

Mehmet Fasıl

Sağlam tasarımlı android uygulamalar geliştiriyorum. Sunucu tarafı olan ya da statik mobil uygulamaları tüm cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde geliştiriyorum
Wish Stüdyo

Wish Stüdyo

Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Ahmet Dizioğlu

Ahmet Dizioğlu

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliğnden mezun (1986) olduğumdan beri profesyonel olarak yazılım yapıyorum. 35 yıldır yazılım olarak neredeyse yapmadığım proje kalmadı. Genel olarak devlet ağırlıklı projelerde freelance programcı olarak çalışıyorum.
Ozan Özer

Ozan Özer

Merhabalar, her şey bir hayalle başlıyor aslında. Ben de uzun yıllardır bu hayalleri gerçekleştirmek için, analiz etme, yorumlama ve sürekli geliştirme prensipleriyle uygulamalar geliştiriyorum. Uygulamaları native olarak kendim dizayn ediyorum, şablon kullanmıyorum. Dolayısıyla içerik hayallerimizle sınırlı. Belirli bir yapı ve içerik konuştuktan sonra demo çalışması ile elle tutulur uygulama üzerinden fikir alışverişi yapmayı daha uygun buluyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere.
Can Garip

Can Garip

8 Yıldır profesyonel olarak web sitesi, android uygulamalar ve mobil/pc oyunlar yapıyorum. Bilgisayar mühendisiyim. Referans işlerimi sorarak öğrenebilirsiniz. İçime sinmeyen yada sizin son ürün olarak beğenmediğiniz işleri yeniden yapıyorum. Projelerde içeriklerin (fotoğraf,video,metin,görsel) sağlanmasında çözüm ortaklarım ile yardımcı oluyorum. Yaptığım işler; Web site tasarımı (e-ticaret yada aklınızdaki başka fikirler ile ilgili yardımcı olabilirim)(teknik anlamda kullandığım diller php,n
Mehmet Ali Bayram

Mehmet Ali Bayram

Ben uzun zamandır İOS, Android ve Web tabanlı Native uygulamalar geliştiriyorum. İOS için Objective-c ve Swift, android için Java ve Kotlin, Hybrit uygulamalar için Angular-Cordova-İonic üçlemesini ve web için Php ve Javascript Yazıyorum. Marketlerde çok kaliteli referans uygulamalarım mevcut
Mert  Selçuk

Mert Selçuk

Dumlupınar Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim. Android Uygulama Geliştirme konusunda orta düzeyde bilgi sahibiyim.
Numan Ayhan

Numan Ayhan

Mobil uygulama geliştirme karşısında Android , Ios ve ardından Hybrid platformlarda çalışıp proje geliştirdim. Tercihim her zaman Hybrid olarak kısa sürede ve etkili proje geliştirmek ve çözümleme yapmaktır. Android Mobile Developer - Android Studio ile Test Etme - Controller , Servisler vb diğer Kontrol Tipleri ile Çalışma - XML,JSON ile Çalışabilme - Layout ve SQLite Kullanımı - 3Party Uygulamalar Geliştirme - Api ve Entegrasyon Yapılması - Mobile UI/UX Design ve Sass girişimleri
Ataberk Dinc

Ataberk Dinc

Bilgisiyar Mühendisliği 4.sinif öğrencisiyim. Ayni zamanda bir şirkette mobil geliştirici olarak calisiyorum.
Faruk Ongoren

Faruk Ongoren

Kurumsal firma, kişi veya web android app hizmetleri veriyorum. detaylı bilgi için iletişime geçiniz. Fotoğraflar geliştirdiğim birkaç müzik uygulaması ve wallpaper uygulamasına ait ekran resimleridir.
Sinan Yılmaz

Sinan Yılmaz

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Bir yandan kendimi geliştirirken aynı zamanda deneyim kazanarak ilerlemek istiyorum.Uzun bir süredir Android geliştiriyorum.
Serkan Alabaş

Serkan Alabaş

Ekip olarak Android uygulamaları geliştirmekteyiz.Yaptığımız android uygulamalar vb uygulamalar mevcuttur, istediğiniz takdirde referans olarak gösterebiliriz.Aşağıdaki resimler sadece 2 uygulamımızdandır. - Siz hayal edin biz kodlayalım.
Sinan Güneş

Sinan Güneş

Bilkent Üniversitesinden 2013 yılında mezun oldum. 2012 yılından beri hem kurumsal hem de bireysel olarak Android Uygulamaları geliştirmekteyim. Google ın sağladığı Associate Android Developer sertifikasına sahip dünyada 64. kişiyim. İleri seviyede ingilizcem sayesinde son çıkan teknolojileri rahatlıkla takip etmekteyim. İşinizi en güzel şekilde yapabilirim.
Melih Karakaya

Melih Karakaya

İstediğiniz şekilde Android Uygulama Geliştirme, Web Sitesini Android uygulamaya dönüştürme. Ücretsiz splash screen ve ikon eklenir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz