En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 25 Android Uygulama Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.024 Android Uygulama Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Yücel T.

Yücel T.

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Yunus K.

Yunus K.

Yazılım Mühendisiyim. Yaklaşık 8 yıldır uygulama geliştiriyorum. Android, .Net, Mssql, Web api, ionic, Angular, vue.js projeleri geliştiriyorum. Size veya firmanıza istediğiniz özelliklerde profesyonel uygulamaları geliştirebilirim.
Numan  A.

Numan A.

2011 yılından bugüne kadar sadece Mobil Uygulama geliştirmiş birinin kısaca hikayesini anlatmak isterim. İnşaat Mühendisliği ikinci sınıftan sıkılıp , bizim teknoloji ve geliştirme ile değişen dünya düzenindeki eğriyi fark ettiğim de mesleki değil sevdiğim ve insanlar için bir gelecek oluşturacak bir işte çalışmak istediğimden böyle farklı bir karar verdim ve yazılımın yazılımın aslında açık kaynak ve youtube ile bilginin düzenli şekilde paylaşılması sonucunda bu işi yıllar süren araştırma ve
Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım olarak mobil,web ve masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra donanım ihtiyaçlarınız içinde prototipleme desteği sağlamaktayız. Bizleri daha yakından tanımak referanslarımızı görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan websitemize göz atabilirsiniz. http://jupiter.software/
Dhia K.

Dhia K.

Merhaba, I've been working on Android for 3 years (1 year of professional work). I've worked with teams from different countries and can assure you a funny and effective time working together. I speak some other languages also in addition to english and turkish (evet, türkçe de konuşabiliyorum :D ). I'm looking forward to hear from you.
Taktir Ahmet Ö.

Taktir Ahmet Ö.

Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Soner D.

Soner D.

Soner DURMAZ, 2000-2003 yılı S.D.Ü. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.2003 yılından bu zamana kadar sektörün içerisindeyim. 100 ü aşkın web projelerinde bulundum. Ayrıca masaüstü yazılımlar geliştirmekteyim. 2012 yılında Bilge Adam üstün başarı sertifikası ile mezun oldum. (Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici) Size en iyi tasarımları, en uygun yöntemlerle sunmak için farklı yazılımları deneyip, test eder. Katıldığı workshoplar ve sektör içi toplantılarla, yeni çıkan trendleri yakından ta
Mylab Bilişim

Mylab Bilişim

Bünyesinde web,android - ios ve oyun geliştiricileri barındıran genç ve dinamik bir firmayız.Belirtilen alanlardaki projelerinizde kapsamlı hizmet vermekteyiz.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
İrfan Ö.

İrfan Ö.

Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Emir D.

Emir D.

Yaklaşık 8 yıldan daha fazla bir sürede gerçekleştirmiş olduğu projelerden elde ettiği tecrübelerle ve profesyonel ekibiyle; iOS, Web ve Android platformlarını uygulamaktadır. Aşağıda yer alan uzmanliklar kullanılmaktadır. Angular js Node js Php MySQL Mongodb Swift Android Java ile Android studio Java Bütün projeleriniz, pazar fiyatından daha düşük bir mebla ve anlaşmalı fiyatla, projenin yüzde 10’nu gerceklestirildikten sonra ve iş veren tarafinda teyit edildikten sonra belli bir komi
Emre M.

Emre M.

Androidde en güncel dil olan kotlin ile yaptığım uygulamalar için 3 ay garanti ve destek veriyorum sonrasındada istediğiniz güncelleme/özelliği cüzi miktar karşılığında hallediyorum, parayı teslim etmeden önce test etme imkanı veriyorum. Özellikle veritabanı gerektiren (parse server,firebase) hayallerinizdeki uygulama için iletişime geçebilirsiniz.
Metin K.

Metin K.

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, galgale.com sitesinin android ve IOS uygulama geliştiricisiyim.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Bahadır D.

Bahadır D.

6 yıldır farklı okul ve kurslardan programlama eğitimi alıyorum, son 3 yıldır Web ve Android alanınlarında farklı kurumsal firmalara ve şahıslara yazılım hizmeti veriyorum. Bir çok farklı projenin içinde bulundum. Her ihtiyacınıza yönelik Web ve Android yazılım çözümleri sunabilirim. Günün her saati telefon görüşmesi veya WhatsApp ile ulaşabilirsiniz Kullandığım diller; C# / JAVA / ASP.NET / T-SQL / CSS / HTML / JavaScript
İbrahim Ethem  G.

İbrahim Ethem G.

Yaptığım işi meslek olarak değil hobi ve eğlence gibi düşünüyorum yaparken eğleniyorum. Yazılım benim eğlencem. Verilen işi eğlenerek yaptığım için sizde bende sonunda mutlu oluruz emin olabilirsiniz.
Kadirhan E.

Kadirhan E.

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Abdullah S.

Abdullah S.

Merhaba, ismim Abdullah SARGIN. Birincil olarak client bazlı ihtiyaca özel Mobil ve Tablete Multi Platform ( iOS, Android, WP8 ) uygulama ve bu uygulamanın ihtiyaç duyduğu servisleri hazırlıyorum. Kullanmakta olduğunuz sistemlere uyumlu ihtiyaçlarınız için özel görüşme talep ediniz. Hali hazırda çalışmaktayım.
Mehmet F.

Mehmet F.

Sağlam tasarımlı android uygulamalar geliştiriyorum. Sunucu tarafı olan ya da statik mobil uygulamaları tüm cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde geliştiriyorum
Efe A.

Efe A.

2010 yilinda Yeditepe Universitesi Bilgisayar muhendisligini %50 burslu olarak kazandim ve 2015 haziranda mezun oldum. C, Java, Wordpress, Google Analytics, Android, Iphone konularinda bilgi sahibiyim.
Musa Ü.

Musa Ü.

Ekibimle birlikte her türlü mobil ve pc uygulaması yapabiliriz. Her platforma göre uygulama çıkartabiliriz. ekible beraber bildiğimiz diller PHP SQL c# ++ ve ayriyetten oyun projesi isteyenlerlede unityden yapabiliriz ekibimizdeki adamların çoğu sertifikalıdır.
Arda K.

Arda K.

Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Telco Bilişim Teknolojileri

Telco Bilişim Teknolojileri

İşimiz, teknolojinin yanı sıra iyi insanlara da bağlı olduğundan, teknolojiyi en iyi şekilde tasarlayıp ihtiyaclarınız doğrultusunda sizlere ulaştırmak için buradayız.
Gökhan T.

Gökhan T.

4 yıldır Uygulama geliştirmekteyim. Android uygulamalarınızı native geliştiririm. Daha önce yaptığım İşler Arya Spor Sağlık Uygulaması, Borusan Manhaim uygulamaları (Araç satış ve raporlama). Polisan PoliClub uygulamaları. Öncü Güvenliğin Uygulaması ve bunun gibi birçok uygulamanın geliştirilmesini ek başıma veya ekip arkadaşlarımla gerçekleştirdik.
Yılmaz E.

Yılmaz E.

Eğer iyi ve kaliteli yazılım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uygulamalar arabalara benzer ne kadar performans özellik o kadar konfor demektir bana göre.Benim için en önde gelen prensip ise her zaman müşteri memnuniyetidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Ağırtmış
Android Uygulama   23/05/2018

Murat Bey iş anlayışı ve iletişimi çok iyi olan biri. Aynı zamanda işinin erbabı da biri. Rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz