En İyi 25 Android Uygulama Firması | Armut

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.147 Android Uygulama Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Android Uygulama Firması

Yücel T.

Yücel T.

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Muhammed Yusuf E.

Muhammed Yusuf E.

Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Android ve Desktop uygulamaları yapabilirim. Sizlerle birlikte çalışmalar yapmak isterim.
Berk Ç.

Berk Ç.

4 yılı aşkın süredir yazılım sektörü içerisindeyim. DotNet ile backend geliştirme yapmaktayim. Bunun yanında ReactNative ile mobil uygulamalar gelistirmekteyim. Java ile Android native uygulamalar gelistirmekteyim. Veritabani bilgim ile de baştan sonra projelerinizi geliştirebilirim. Detaylı bilgiler veya referanslar için mesaj atabilir, arayabilirsiniz.
Özgür İ.

Özgür İ.

15 yıllık, yazılım hayatım boyunca bir çok şirkette yazılım ekipleri yönettim, onlarca proje geliştirdim. bunlardan bazıları Fenerbahçe SK Resmi mobil uygulaması backend, Doğuş grubu etkinlik uygulamaları, Irlanda merkezli bir firma için Atlacarta projesi ve daha onlarca projeyi yazdım, yönettim. şu an kendi ekibimle birlikte Backend, Web uygulamaları, IOS ve Anroid uygulamalar geliştiriyoruz.
Esenja

Esenja

Şirketimiz Windows, Android, iOS, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilen şirketinize özel her türlü yazılımı geliştirmektedir. İşletmenize özel tanıtım ve müşteri destek yazılımları, 2 ve 3 boyutlu yazılımlar, analiz yazılımları, veritabanlı yazılımlar, bakım onarım takip yazılımları, sanal müze yazılımı, oyun yazılımları, mühendislik yazılımları, VR destekli yazılımlar, yapay zeka yazılımları geliştirmekteyiz. Şirketimiz ayrıca üniversiteler ile birlikte özel Ar-Ge projesi yazılımları
Bora K.

Bora K.

Yaklaşık 13 yıldır yazılım mühendisliği yapıyorum. Mobil (IOS,Android) ve web tabanlı projeleriniz için uygun fiyat hızlı teslimat sorunsuz iletişim.
Mehmet Emin G.

Mehmet Emin G.

Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Kadirhan E.

Kadirhan E.

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Nurullah B.

Nurullah B.

Merhabalar. Java, Web & Android Developerım. Bu zamana kadar sayısız projelerde yer aldım. Şahısa ve Firmalara hizmet sundum. Bir kaç oyun projesi, Web Tasarım, Android Projeleri ve Web Service yaptım. Büyük hayallerim ve vaadlerim var. Küçük yaşta başladığım bu işe hala severek devam ediyorum. Kesenize göre çalışırım :) daha yakından incelemek için www.nurullahbilgin.net sitemi ziyaret edebilirsiniz.
Burak Eray K.

Burak Eray K.

Android uygulama geliştiricisi bir bilgisayar mühendisiyim. Kaliteli referans uygulamalarım hali hazırda bulunmaktadır.
Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım olarak mobil,web ve masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra donanım ihtiyaçlarınız içinde prototipleme desteği sağlamaktayız. Bizleri daha yakından tanımak referanslarımızı görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan websitemize göz atabilirsiniz. http://jupiter.software/
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Harun A.

Harun A.

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Mahmut O.

Mahmut O.

Android tabanlı uygulamalar geliştirebilirim. Hali hazırda yayınlanmış toplam 100 binden fazla indirme almış 3 uygulamam var. Özellikle herhangi bir servisten bilgi alma bir web sitesin mobil versiyonu veya online işlemler yapabilen herhangi bir uygulama yapabilirim.
Aı Labs Bilgi Teknolojileri

Aı Labs Bilgi Teknolojileri

AI Labs yenilikçi yapay zeka çözümleri, kullanıcı etkileşimli ve gerçek zamanlı mobil uygulamalar ile tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmış IoT projeleri ve gömülü sistemler geliştirir.
Soner D.

Soner D.

Soner DURMAZ, 2000-2003 yılı S.D.Ü. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.2003 yılından bu zamana kadar sektörün içerisindeyim. 100 ü aşkın web projelerinde bulundum. Ayrıca masaüstü yazılımlar geliştirmekteyim. 2012 yılında Bilge Adam üstün başarı sertifikası ile mezun oldum. (Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici) Size en iyi tasarımları, en uygun yöntemlerle sunmak için farklı yazılımları deneyip, test eder. Katıldığı workshoplar ve sektör içi toplantılarla, yeni çıkan trendleri yakından ta
Veysel G.

Veysel G.

6 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmeyle ilgilenmenin dışında, sektördeki büyük şirketlerden birinde Front-End Developer pozisyonunda çalışıyorum. Ekip çalışmasına yatkınım. Uzun süreli, kompleks yapılara sahip projelerde çalıştım. Umarım projenizde birlikte çalışma fırsatımız olur.
Ahmet D.

Ahmet D.

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliğnden mezun (1986) olduğumdan beri profesyonel olarak yazılım yapıyorum. 35 yıldır yazılım olarak neredeyse yapmadığım proje kalmadı. Genel olarak devlet ağırlıklı projelerde freelance programcı olarak çalışıyorum.
İrfan Ö.

İrfan Ö.

Referans: https: play.google.com store apps details?id com.divan.osmanlicalugat Yukarıda verdiğim adresteki uygulama benim android programlama ile geliştirdiğim ilk programım. Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. Bu uygulama, Android telefondan sunucuya imei, konum, çekicinin durumunu (İşi aldım, Hareket Ettim) ve kaza anının çekilen fotoğraflarını gönderme gibi işlemleri sağlıyor. Ayrıca Menafi Hesaplam
Ahmet Ş.

Ahmet Ş.

Disa Yazılım ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti Aynı hayalleri paylaşan girişimci gençler tarafından kurulan genç, dinamik bir kuruluştur. Mutlu Müşteriler prensibi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Selim T.

Selim T.

Tmob da Android Developer olarak çalışmaktayım. Bugüne kadar görev aldığım projeler : Paycell, Hankbank Mobile, CarrefourSA, Gönder, t-appz
Mylab Bilişim

Mylab Bilişim

Bünyesinde web,android - ios ve oyun geliştiricileri barındıran genç ve dinamik bir firmayız.Belirtilen alanlardaki projelerinizde kapsamlı hizmet vermekteyiz.
Mustafa K.

Mustafa K.

8 yılı aşkın bir süredir mobil ve web projeleri geliştirmekteyim. Web sitesi, web servisi ve mobil uygulama alanlarında hizmet vermekteyim. Geliştirme yaparken PHP (Laravel, CodeIgniter), Javascript (React, Vue, jQuery), Go (Revel) ve Android ve iOS için uygulama geliştirmek için React Native kullanıyorum. Projeleriniz zamanında tamamlanır, gerekli testleri yapılarak sizlere teslim edilir. Eğer isterseniz proje teslimi sonrası da projenize destek sağlayabilirim. Temiz ve anlaşılır kod yazmaya ö
Kadir K.

Kadir K.

Istanbulda yasıyorum. 3 yılı askın bir süredir yazılım ile ilgileniyor ve teknolojiyi hayatımın önceliklik noktaları arasında tutuyorum. 2011 yılında İstanbulda ön lisans Bilgisayar Programcılığı bölümüne başlayıp 2013 yılında eğitimi mi tamamladım . daha üst bir düzeye ulaşabilmek için mühendislik bölümü ile eğitim hayatımı devam ettirdim . 2014 yılının sonlarında iş hayatına başladım ve 2016 yılında Bilgisayar Mühendisiği bölümünden mezun oldum. 2 yıllık ünide edinmiş olduğum tecrubelerim
Burak Ş.

Burak Ş.

Mobil dünyanın gelişmesiyle birlikte bu serüvene ben de dahil oldum.Tasarımda ve işlevsellikte güzel projeler ortaya koymaktan mutluluk duyuyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Salih Aynigül
Android Uygulama   12/10/2018

Hizmetime talip olduğum Harun beylerin vizyonu geniş olup,projeyı anlamada we yorumlamasında yaptığım işe olumlu katkıları bulunmaktadır we ayrıca ödeme konusundada yapılacak işe gorede makul fıyatlarda çalışmakta,ödeme konusundada esneklık sağlamaktadır.Harun beyı düşenecekler bu faktorlerden düşünursek, rahatlıkla müşterisi olabılırler,bu açıdan ben önerrim kendılerini.Tesekurler yaniden Harun bey,

         
Gokcer Yeniceri
Android Uygulama   04/10/2018

Yunus Bey Storiaus isimli uygulamami android platform icin hazirladi. 3 aylik proje tamamlama suresi vermisti. Benim proje surecinde istedigim degisiklikler olmasa bir hafta onceden teslim edebilecegi projeyi degisiklikleri ve yenilikleri sorun etmeden ayni ozveri ile istegime uygun bir sekilde tam vaktinde tamamladi. 3 aylik surecte, yaptigi isi sahiplenmesinin yani sira anlayisli, uzlasmaci ve herseyden once guvenilir birisi oldugunu gordum. Projemin ekstralarinda ve yeni projelerde gonul rahatligiyla yeniden birlikte calisacagimiza inandigim Yunus Bey’i herkese tavsiye ederim...

         
Altan Bey
Android Uygulama   29/08/2018

Özgür Bey, çok bilgili, başarılı, iletişimi düzgün bir kişi, zaten önceki yaptığı işlere bakarak kabul etmiştik. iyikide etmişiz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. bundan sonra bütün işlerimi kendisine yaptıracağım.

         
Ömer Ağırtmış
Android Uygulama   23/05/2018

Murat Bey iş anlayışı ve iletişimi çok iyi olan biri. Aynı zamanda işinin erbabı da biri. Rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz