En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.409 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

Carboncode Technology

Carboncode Technology

• Yapay Zeka • Artırılmış Gerçeklik • Derin Öğrenme • Nesnelerin interneti • Makine Öğrenmesi • Bilgi Teknolojileri • Web & Mobil Uygulama Geliştirme • UI / UX Design  • Dijital Pazarlama Stratejileri • Kurumsal Çözümler • Akıllı telefon kullanıcı popülasyon analizi  • Dokunmatik ekran stabilizasyonu için tasarım ve inovasyon  • Kullanıcı arayüzlerinin sistematik ve endüstriyel meta analizleri  • E-ticaret ve sektörler üzerine tüketici algıları ve tutum araştırılması 
Erdin Ü.

Erdin Ü.

Google play uygulamaların aşağıdaki gibidir İstanbul Turistik Yerler : https://play.google.com/store/apps/details?id touristicplaces.erdinulger.com.touristicplaces, Çocuklar için matematik https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.mathforkids, Çocuklar için matematik bulmacası : https://play.google.com/store/apps/details?id erdinulger.com.mathpuzzleforkids, Çarpım Tablosu : https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.multiplicationtable Eğlenceli H
Berk Ç.

Berk Ç.

4 yılı aşkın süredir yazılım sektörü içerisindeyim. DotNet ile backend geliştirme yapmaktayim. Bunun yanında ReactNative ile mobil uygulamalar gelistirmekteyim. Java ile Android native uygulamalar gelistirmekteyim. Veritabani bilgim ile de baştan sonra projelerinizi geliştirebilirim. Detaylı bilgiler veya referanslar için mesaj atabilir, arayabilirsiniz. berkcalik.com
Levent U.

Levent U.

Merhabalar 2009 yılından beri yazılım geliştirmenliği yapmaktayım. Masaüstü yazılımları ve web uygulamaları ile başladığım bu sektöre dönemsel olarak gerekliliklerin mobil dünyaya kayması ile android ve ios uygulamalar geliştirme konusunda da tecrübe sahibi oldum. Şuan .Net teknolojileri ile program geliştirmekteyim. Mobil uygulamalar için Xamarin ile cross platform geliştirmekteyim yani aynı anda android için yazılan bir uygulama ios içinde derlenebilmekte. Bu hem zaman kazandırmakta aynı zama
Onur C.

Onur C.

Freelance uygulamalar geliştirmekteyim. -Android native veya cross uygulama geliştirebilirim. -Web sitesi geliştirebilirim. -Windows uygulama geliştirebilirim. Kullandığım ve bildiğim teknolojiler -Java, Spring, Vue.JS, React.JS, React-Native, PostgreSQL, MySQL, Hibernate. Udemy üzerinde Java ve Web eğitimlerim mevcut. Aynı zamanda GooglePlay üzerinde uygulamalarım mevcut. GitHub üzerinde ise geliştirmiş olduğum framework ve plugin lerim bulunmaktadır.
Harun A.

Harun A.

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Serhat Y.

Serhat Y.

Android ve IOS uygulama geliştiricisiyim. Aynı zamanda NodeJs geliştiricisi olarak da çalışıyorum. Machine Learning, deep learning konularına ilgim var. Kitap okumak benim ruhumu dinlendiriyor. Oyun severim. Elektronik spordaki gelişmeler beni heyecanlandırıyor.
Kerem H.

Kerem H.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.Üniversite 2.sınıftan itibaren mobil yazılım ile uğraşıyorum.
Sergen K.

Sergen K.

+ 3 yıldır ileri android uygulama geliştirme konusunda tecrübeliyim. + 1 yıldır orta seviye masaüstü uygulama geliştirme konusunda tecrübeliyim. + 3 ay boyunca Şanlıurfa eczane odası için geliştirilen bir projede çalıştım. + Google play store'da yayınladığım uygulamalar bulunmaktadır.
Eray K.

Eray K.

Mobil uygulama oluşturma ve geliştirme de 3 yıllık tecrübem ile size hizmet verkteyim 3-5 gün içerisinde teslim edilir
Hüseyin Kadir Ç.

Hüseyin Kadir Ç.

Uzun yıllardır sistem seviyesi yazılım geliştirme ve sistem güvenliği ile ilgileniyorum. Çalışmalarımı titizlikle yapıyor/raporluyorum. Freelance olarak android/c++,c/nodejs/web tabanlı NATIVE uygulamalar yazıyorum.
Emre Ö.

Emre Ö.

Merhaba. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar mezunuyum. İstanbul da özel bir şirkette android developer olarak çalışmaktayım. Yurtiçi ve yurtdışı birçok projede yer aldım. Şu an hali hazırda Coca Cola Tacikistan için proje geliştirmekteyim. Sizlere ise Android uygulamalarınız için Xml tasarımlarını çıkartıp, servisler için hazır hale getirebilirim. İlginiz için teşekkür ederim.
İsmail D.

İsmail D.

3 yıldan fazla sektör deneyimine sahibim. Uzmanlık alanlarım IOS (Swift 4), Android ve Web Geliştirme. Programlama dilleri - Mobil Android: Java IOS: Swift -Essentials C #, MVC.NET - Web PHP, HTML, CSS, JAVA YAZISI, DJANGO, MySQL, SQL Herhangi bir sorunuz varsa lütfen benimle temas kurmaktan çekinmeyin
Soner D.

Soner D.

Soner DURMAZ, 2000-2003 yılı S.D.Ü. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.2003 yılından bu zamana kadar sektörün içerisindeyim. 100 ü aşkın web projelerinde bulundum. Ayrıca masaüstü yazılımlar geliştirmekteyim. 2012 yılında Bilge Adam üstün başarı sertifikası ile mezun oldum. (Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici) Size en iyi tasarımları, en uygun yöntemlerle sunmak için farklı yazılımları deneyip, test eder. Katıldığı workshoplar ve sektör içi toplantılarla, yeni çıkan trendleri yakından ta
Taktir Ahmet Ö.

Taktir Ahmet Ö.

Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Mustafa  Ç.

Mustafa Ç.

Bilgisayar mühendisliği üzerine yaptığım master ardından 8 senedir mobil yazılım geliştiricisi olarak Türkiyenin en büyük bankalarında görev alıyorum. Java ve Firebase teknolojileri ile Android native uygulamalar geliştirmekteyim.
Mevlüt Ö.

Mevlüt Ö.

- Java ve kotlin ile - Clean Code, Dagger2, Refrofit, RxJava, Room , LiveData kullanrak MVVM alt yapısına sahip uygulamalar geliştiriyorum.
Mylab Bilişim

Mylab Bilişim

Bünyesinde web,android - ios ve oyun geliştiricileri barındıran genç ve dinamik bir firmayız.Belirtilen alanlardaki projelerinizde kapsamlı hizmet vermekteyiz.
Yücel T.

Yücel T.

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Anıl K.

Anıl K.

Merhabalar ben Anıl Kara. Eskişehir Osmangazi üniversitesi Bilgisayar mühendisi mezunuyum. 3 yıldan uzun süredir profesyonel yetkinlikte native android developer olarak çalışıyorum. Yazılımın yanında Ui, Ux, dizayn konularına hakim olduğum için kısa zamanda şık tasarıma sahip kaliteli uygulamalar çıkarabilirim.
Raif S.

Raif S.

10 yıldır bu sektörde çalışan bir şirket olarak her türlü Mobil ve web Uygulama fikrinizi hayata geçirmek için buradayız.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Akın G.

Akın G.

2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım olarak mobil,web ve masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra donanım ihtiyaçlarınız içinde prototipleme desteği sağlamaktayız. Bizleri daha yakından tanımak referanslarımızı görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan websitemize göz atabilirsiniz. http://jupiter.software/
Esenja

Esenja

2012 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Teknoparkında araştırmalarına başlayan şirketimiz; özel inovatif projeleri, iki ve üç boyutlu mühendislik yazılımları ve oyun yazılımları alanlarında da 40 dan fazla projeye sahiptir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike Şahin
Android Uygulama   07/03/2019

Carboncode Technology, Türkiye nin en kurumsal firmalarından bir tanesi. Sadece teknik konularda değil her konuda bana yardımcı oldular. Bir sonraki projeye kadar hoşçakalın :)

         
Ömer Koseoglu
Android Uygulama   19/02/2019

İŞİMİZ VERİLEN SÜREDEN DAHA ÖNCE SÜREDE TESLİM EDİLDİ. İSTEDİKLERİM EKSİKSİZ YAPILDI. ANDROİD ÜZERİNE TEKRAR BİR İŞİM OLSA KESİNLİKLE ÇALIŞIRIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM. ÇALIŞACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE DERİM.

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   05/02/2019

Carboncode Technology, çok profesyonel ve kurumsal bir şirket. Yaptığımız toplantılardan ve proje sürecinden çok memnun kaldık. Uzun vadeli bir çözüm ortaklığının başlangıcı olması dileğiyle. Her şey için teşekkürler.

         
Serkan Uyar
Android Uygulama   09/01/2019

Carboncode Technology şirketi, gerçekten aldığı yorumları ve 5 yıldızı sonuna hak ediyor. Müthiş profesyonel bir hizmet veriyorlar. Neyi nasıl yapacaklarını benim anlayacağım şekilde anlattılar. Hem telefonda çok kibar şekilde tüm sorularımı cevapladılar hem de ofislerinde beni çok güzel ağırladılar. Harikasınız. Her şey için teşekkür ederim. Yollarımızın tekrar karşılaşması ve yine beraber çalışabilmek dileğiyle

         
Devrim Ayaz
Android Uygulama   02/01/2019

Yıllarca Amerika da yaşamış ve yazılım sektörünün içindeki biri olarak olarak söylüyorum. Carboncode Technology, Türkiye standartlarının çok üzerinde bir şirket. Mükemmel iş çıkardılar. Çok memnun kaldım. Hem ofislerini ziyaret ettiğimde hem de telefon görüşmelerimizde ne kadar profesyonel ve güvenilir olduklarını hissettirdiler. Gösterdikleri ilgi, alaka ve mükemmel hizmet için çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ederim. İyi çalışmalar

         
Mehmet İstanbul
Android Uygulama   25/12/2018
gallery thumbnail

Hanifi bey işini gayet güzel yaptı,kendisinden çok memnun kaldım, aldığı ücretin hakkını vererek çalıştığı için kendisini tebrik ediyorum. Piyasa da bu şekilde sabırlı ve özverili çalışan kardeşlerimiz maalesef çok az.....

         
Ayhan Ateş
Android Uygulama   10/12/2018

Çok profesyonel ve çok hızlı bir hizmet. Güven veriyorlar. Bundan sonraki işlerinizde başarılar. İleride beraber çalışmak dileğiyle

         
Mehmet Tanrıseven
Android Uygulama   14/11/2018

Bütün çölyaklılar sana minnettar kalacak. Sosyal bir proje olan Gluten Scanner yazılımının yapılmasında verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz