3 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

995 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Android Programcısı

Veli Alan

Veli Alan

Android, ios ve web uygulamalarınızı, proje detaylarına göre en uygun, en yeni ve en önemlisi ilerde sürdürülebilir/geliştirilebilir teknolojilerle kodluyorum.
Ahmet Güven

Ahmet Güven

Bilişim alanında Donanımsal ve Yazılımsal danışmanlık hizmeti verilir. Yapay zeka, Makine öğrenme, Akıllı Sistemler, Otonom sistemler, Mobil uygulamalar, Web otomasyon, ERP
İrfan Öngüç

İrfan Öngüç

Google Play Uygulamalrı: Osmanılıca Lugat: https://play.google.com/store/apps/details?id com.divan.osmanlicalugat Tarih Zümresi: https://play.google.com/store/apps/details?id com.tarih.zumresi Diğer Uygulamar: 1- Demirbaş Sayım Uygulaması 2- Mobil Tif Uygulaması 3- Depo Servis Uygulaması 4- Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. 5- Hazardous 6- Bir gözlük firması için Optik uygulamsı 7- M
Volkan Doğu

Volkan Doğu

Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz Android tabanlı yazılımların geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan BEMSiS Bilişim, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.
Ali Can

Ali Can

2010 yılından bu yana küçük büyük birçok uygulama geliştirdim. Cihaz özellikleri yönetimi, görüntü işleme de dahil olmak üzere detaylı uygulamalar geliştirdim. Piyasa ihtiyaçlarına göre firmalara özel uygulamalar geliştirmekteyim. Android uygulamaların yanında IPhone ve IPAD uygulamaları da geliştirmekteyim. Hem Android hem IOS uygulamaları geliştirebilirim.
Datayapı Yazılım

Datayapı Yazılım

Yeni kurulmuş olan yazılım firmamız izmir, kayseri, istanbul çevresinde aktif olarak faaliyet göstermekte ve 3 yıldan fazla olan tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. www.datayapi.com
Arda Kaplan

Arda Kaplan

Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Şahıs

Şahıs

Öncelikle iOS olmak üzere Android ve iOS platformlarına mobil uygulama geliştirmek öncelikli ilgil alanımız. Bunun haricinde sunucu tarafı altyapıları geliştirme, sunucu kurulumları ve yönetimi, web tasarımlarının geliştirilmesi ve altyapılarla bağlanması gibi geniş bir yelpazede yazılımsal destek veriyoruz.
Yigit Pilevne

Yigit Pilevne

İsterseniz web sitesiyle entegre çalışan, isterseniz sadece cihazda çalışan mobil uygulama ihityaçlarınız için teklif alınız. Xamarin ile native, Ionic ile hybrid uygulama yazıyoruz. Projelerimizin büyük kısmını ASP.NET ve Sql Server ile geliştirmekteyiz. Aynı zamanda PHP ve MySQL ile de geliştirme yapabiliyoruz. İşlerimiz faturalıdır.
Mehmet Alp

Mehmet Alp

Rast Mobile is great at mobile and web development. We develope browser extensions for Chrome and Firefox. Also we are expert at developing Single Page and Realtime browser applications.
Akın Güldere

Akın Güldere

2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Ertan Bozkır

Ertan Bozkır

Sakarya Üniversitesinde okuyorum. Sakarya Üniversitesi Teknokent te bir yazılım şirketinde mobil yazılımcı olarak çalışıyorum.
Furkan Aydınöz

Furkan Aydınöz

Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Kurduğumuz ekip ile Android programlama, yapay zeka, makine öğrenmesi, veri madenciliği ve web tasarım üzerine çalışıyoruz.
Efe Andaç

Efe Andaç

2010 yilinda Yeditepe Universitesi Bilgisayar muhendisligini %50 burslu olarak kazandim ve 2015 haziranda mezun oldum. C, Java, Wordpress, Google Analytics, Android, Iphone konularinda bilgi sahibiyim.
Olcay Akcabelen

Olcay Akcabelen

Veritabanı ile haberleşebilen, kullanıcı etkileşimli, İhtiyaçları karşılayacak düzeyde dinamik native android uygulamalar geliştiriyorum.
Cuma Kesici

Cuma Kesici

Profesyonel android uygulamalarınız geliştirilir. Haber, blog, emlak vs. sitelerinizin android uygulamaları yapılır. Sitenizin veritabanından içerikler çekilir ve uygulama içerisinde uygun tasarımla listelenir. Ayrıca projeleriniz için de başvurabilirsiniz. 2013 yılından bu yana Android uygulama geliştirme ile ilgilenmekteyim. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Son geliştirmiş olduğum uygulamalarımı incelemek isterseniz : https://p
Fâtih Doğmuş

Fâtih Doğmuş

Merhaba, Ben Fatih. Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Okulda aldığım teknik bilgilerimle beraber kendim araştırıp mobil uygulamamda performans iyileştirmeleri yapıyorum. Tasarım sitelerini inceleyip kendime özgü tasarımlar oluşturuyorum. Farklı teknolojileri deneyip bunun mobilde karşılığı ne diye bakıyorum. İşimi sevdiğim için saatlerce hiç sıkılmadan ihtiyaçlarınızla ilgilenebilirim.
Şükrü  KIRMAN

Şükrü KIRMAN

Bilkent üniversitesinde bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri bölümünde 4. Sınıf öğrenciyim. Yeni teknolojileri kullanarak bir çok projede yer alma şansım oldu. Genç ve enerjik bir insanım. Istenilen işte yeni teknolojileri kullanmaktan zevk duyarım. Spring,react,redux,mongodb,nodejs,apache ignite db, php,javascript gibi yeni teknolojilerde tecrübeye sahibim.
Abdullah Kardas

Abdullah Kardas

Merhaba uzun süredir android uygulamalar geliştiriyorum. uygulama geliştirme ve google play stora yükleme gibi işlerinizi ayrıca uygulamanız için bir kontrol paneli de yapabilirim. detaylar için benimle iletişime geçebilirsiniz. Google play storedaki uygulamalarıma aşağıdaki linkten bakabilirsiniz https://play.google.com/store/search?q=akardas16&gl=TR
Zeki Bıyıklı

Zeki Bıyıklı

Bilgisayar Mühendisiyim. Android mobil uygulama geliştirme alanında 2 yıllık deneyimim var. Java ve Java teknolojileri üzerine çalışıyorum.
Murat Meşeli

Murat Meşeli

Bilgisayar mühendisliği mezunuyum, android uygulamar üzerinde 3 senedir çalışıyorum. Sizden gelen talepleri gerçekleştirmek istiyorum.
Mehmet Ali Yılmaz

Mehmet Ali Yılmaz

Merhaba, Bracksoft olarak sizlere yılların verdiği tercübeyi sunuyoruz. Freelance olarak işler yapmakta olup 7 senelik iş tecrübesine sahibiz. Stabil, düzgün ve en kusursuz şekilde projelerinizi sizlere teslim ediyoruz. Oyun Yapımı, Otomasyon, Projeler, Elektronik Projeler, Android Uygulamalar, Websitesi gibi iş dallarında bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Siz Hayal Edin Biz Yapalım. Teşekkürler.
Cemil Yeşil

Cemil Yeşil

Projelendirme Birebir uzmanlık alanlarımız dahilinde projelendirebilme,projenin kabul görmesi veya görmemesi sorun teşkil etmez… Söz Verdiğimiz Zamanda Normal şartlar altında projelerimizi %100 zamanında teslim edebilmenin gururunu taşıyoruz. Kontrol Sizde Tüm şeffaflığıyla projelerinizi istediğiniz ortamda takip edebilme imkanına sahipsiniz. Referans ile Çalışmak Sizler gibi bizimde bir prensibimiz her zaman referans ile çalışma ortamı aramamızdır. Sosyal Ağlar Entegrasyonu
Fahrettin Küçükiba

Fahrettin Küçükiba

* Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Beton Kalite Kontrol Projesi kapsamında, * Orman Genel Müdürlüğüne Tomruk İzleme Projesi kapsamında, * freelancer.com üzerinden Network Signal Locator ve Data Logger yazılımları, * ve Exif Reader, Lux Reader, Decibel Reader, File Uploder, Pusula, Zikirmatik gibi pek çok Android tabanlı mobil uygulama geliştirilmiş olup, ilgili kurum ve kişilere sunulmuştur.
Melih Karakaya

Melih Karakaya

İstediğiniz şekilde Android Uygulama Geliştirme, Web Sitesini Android uygulamaya dönüştürme. Ücretsiz splash screen ve ikon eklenir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak A.
Android Uygulama   07/04/2021

Gerçekten ilgili ve bilgili bir arkadaşımız ihtiyacım olan android uygulamasını kısa sürede teslim etti, kesinlikle öneriyorum.

         
Yağmur K.
Android Uygulama   14/01/2021

Ertuğrul bey son derece ilgili davrandı ve sorunumuza yardımcı oldu. Bundan sonraki projelerde de beraber çalışmayı düşünüyoruz. İşlerinde başarılar dilerim.

         
Haydar T.
Android Uygulama   18/10/2020

içten samimi olarak şunları söyleyebilirim yeni kurduğum işletmemi kolaylaştıracak bir yazılım programı geliştirdim Bilal beye ilgi ve alakası geç saatte bile olsa yardımcı olması ve fiyat konusunda da bana yardımcı olması gerçekten çok güzeldi. Yaptığı program tertemiz uygulamam ve işime yarayacak yazılımı sadece ve güzel bir şekilde bana ulaştırdı. Bilal beyden şahsım adına ben çok memnun kaldım. Sizlere de önerebilirim pişman olmazsınız. Eğer memnun kalmazsanız paranızı iade edeceğinden hiç bir şüphem yok para konusunda kalbinizde içinizde ferah olsun.

         
İrem G.
Android Uygulama   21/05/2020

Carboncode Technology'den çok memnun kaldım. Çok profesyonel bir firma. Başlangıçta kafamda belirlediğim projeden çok daha iyisine sahibim şu an. Verdikleri tavsiyeler için ayrıca teşekkür eder, başarılar dilerim

         
Hasan S.
Android Uygulama   31/01/2020

Arkadaşın yaptığı işten memnun kaldım. Çok ilgili ve sorun yaşadığınızda en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıyor. 5 yıldızı hak ediyor :)

         
Kemal Y.
Android Uygulama   21/01/2020

Yıllardır bu sektörün içindeyim. Birçok yere de uygulama yaptırdık. Ama Carboncode Technology gibi güzel bir şirkete rastlamadım. Bir kere çok profesyoneller. Hem yazılım tarafında 10 numara hizmet verdiler. Hem de pazarlama konusunda bize çok güzel şekilde yol gösterdiler. Çok teşekkür ederim her şey için.

         
Salih Y.
Android Uygulama   20/01/2020

İstemis oldugum uygulama en kisa surede hazirlandi. Kontrol paneli sayesinde mobil uygulamaya kendim istedigim guncellemeyi cok rahat ve kolay sekilde yapabiliyorum.

         
Bahadır K.
Android Uygulama   29/10/2019

Daha önce birçok defa deneyip gerçekleştiremediğim uygulamamı, Çağatay Bey sayesinde hayata geçirdim, Gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren bir yazılımcı, deneyimiyle de projeyi iyileştirme konusunda çok yardımcı oldu..Herkese tavsiye ediyorum.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz