En İyi 25 Android Uygulama Firması | Armut

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.227 Android Uygulama Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Android Uygulama Firması

Taktir Ahmet Ö.

Taktir Ahmet Ö.

Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Serhat Y.

Serhat Y.

Android ve IOS uygulama geliştiricisiyim. Aynı zamanda NodeJs geliştiricisi olarak da çalışıyorum. Machine Learning, deep learning konularına ilgim var. Kitap okumak benim ruhumu dinlendiriyor. Oyun severim. Elektronik spordaki gelişmeler beni heyecanlandırıyor.
Okan Ü.

Okan Ü.

Ankara da bilgisayar mühendisliği okuyorum. Kafanızdaki uygulamanın ihtiyaçlarına göre şık Android uygulamalar geliştirebilirim.
Ahmet C.

Ahmet C.

Yaklaşık 2 yıldır android üzerine çalışıyor ve uygulamalar yazıyorum.halihazırda google play store da 2 tane uygulamam var. freelance olarak android üzerine hizmet verebilirim.
Furkan Ş.

Furkan Ş.

Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim ve mobil oyun sektöründe aktif olarak çalışmaktayım. Android platformunda VR (Sanal Gerçeklik) ve AR (Artırılmış Gerçeklik) uygulamaları, Grafik tasarım, 3D modelleme, animasyon ve oyun geliştirme alanlarıyla 2 yıldan uzun bir süredir ilgileniyorum ve tecrübe sahibiyim.
Harun A.

Harun A.

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Kadirhan E.

Kadirhan E.

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Volkan D.

Volkan D.

Aldığımız işleri olabilecek en kısa sürede, en iyi hizmet verecek şekilde geliştirmek ve teslim etmenin yanı sıra verilen hizmetlerin düzenli güncellemelerini yapacağınız en iyi adres biziz. Sosyal medya uygulamaları, web site destekli uygulamalar, şirketinize ait uygulamalar harita odaklı uygulamalar her türlü uygulama yapımında ve güncellemelerin de bize güvenebilirsiniz.
Anıl K.

Anıl K.

Merhabalar ben Anıl Kara. Eskişehir Osmangazi üniversitesi Bilgisayar mühendisi mezunuyum. 3 yıldan uzun süredir profesyonel yetkinlikte native android developer olarak çalışıyorum. Yazılımın yanında Ui, Ux, dizayn konularına hakim olduğum için kısa zamanda şık tasarıma sahip kaliteli uygulamalar çıkarabilirim.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Arda K.

Arda K.

Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım

Jüpiter Yazılım olarak mobil,web ve masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Yazılım gereksinimlerinizin yanı sıra donanım ihtiyaçlarınız içinde prototipleme desteği sağlamaktayız. Bizleri daha yakından tanımak referanslarımızı görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan websitemize göz atabilirsiniz. http://jupiter.software/
Bora K.

Bora K.

Yaklaşık 13 yıldır yazılım mühendisliği yapıyorum. Mobil (IOS,Android) ve web tabanlı projeleriniz için uygun fiyat hızlı teslimat sorunsuz iletişim.
İrfan Ö.

İrfan Ö.

Google Play Uygulamalrı: Osmanılıca Lugat: https://play.google.com/store/apps/details?id com.divan.osmanlicalugat Tarih Zümresi: https://play.google.com/store/apps/details?id com.tarih.zumresi Diğer Uygulamar: 1- Kurumsal bir firma için geliştirdiğim bir web projesi ile entegreli çalışan (Çekici Projesi) bir android uygulama geliştirdim. 2- Hazardous 3- Bir gözlük firması için Optik uygulamsı 4- MobilSu Uygulaması
Yunus K.

Yunus K.

Yazılım Mühendisiyim. Yaklaşık 8 yıldır uygulama geliştiriyorum. Android, .Net, Mssql, Web api, ionic, Angular, vue.js projeleri geliştiriyorum. Size veya firmanıza istediğiniz özelliklerde profesyonel uygulamaları geliştirebilirim.
Özgür İ.

Özgür İ.

15 yıllık, yazılım hayatım boyunca bir çok şirkette yazılım ekipleri yönettim, onlarca proje geliştirdim. bunlardan bazıları Fenerbahçe SK Resmi mobil uygulaması backend, Doğuş grubu etkinlik uygulamaları, Irlanda merkezli bir firma için Atlacarta projesi ve daha onlarca projeyi yazdım, yönettim. şu an kendi ekibimle birlikte Backend, Web uygulamaları, IOS ve Anroid uygulamalar geliştiriyoruz.
Esenja

Esenja

Şirketimiz Windows, Android, iOS, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilen şirketinize özel her türlü yazılımı geliştirmektedir. İşletmenize özel tanıtım ve müşteri destek yazılımları, 2 ve 3 boyutlu yazılımlar, analiz yazılımları, veritabanlı yazılımlar, bakım onarım takip yazılımları, sanal müze yazılımı, oyun yazılımları, mühendislik yazılımları, VR destekli yazılımlar, yapay zeka yazılımları geliştirmekteyiz. Şirketimiz ayrıca üniversiteler ile birlikte özel Ar-Ge projesi yazılımları
Mustafa K.

Mustafa K.

8 yılı aşkın bir süredir mobil ve web projeleri geliştirmekteyim. Web sitesi, web servisi ve mobil uygulama alanlarında hizmet vermekteyim. Geliştirme yaparken PHP (Laravel, CodeIgniter), Javascript (React, Vue, jQuery), Go (Revel) ve Android ve iOS için uygulama geliştirmek için React Native kullanıyorum. Projeleriniz zamanında tamamlanır, gerekli testleri yapılarak sizlere teslim edilir. Eğer isterseniz proje teslimi sonrası da projenize destek sağlayabilirim. Temiz ve anlaşılır kod yazmaya ö
Hanifi K.

Hanifi K.

3.Sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Yazılım işlerini sevdiğim için liseden beri uğraşıyorum.
Soner D.

Soner D.

Soner DURMAZ, 2000-2003 yılı S.D.Ü. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.2003 yılından bu zamana kadar sektörün içerisindeyim. 100 ü aşkın web projelerinde bulundum. Ayrıca masaüstü yazılımlar geliştirmekteyim. 2012 yılında Bilge Adam üstün başarı sertifikası ile mezun oldum. (Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici) Size en iyi tasarımları, en uygun yöntemlerle sunmak için farklı yazılımları deneyip, test eder. Katıldığı workshoplar ve sektör içi toplantılarla, yeni çıkan trendleri yakından ta
Ahmet Ş.

Ahmet Ş.

Disa Yazılım ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti Aynı hayalleri paylaşan girişimci gençler tarafından kurulan genç, dinamik bir kuruluştur. Mutlu Müşteriler prensibi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Yücel T.

Yücel T.

Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz. Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.
Zeki E.

Zeki E.

Akıllı telefonların hızla yaygınlaştığı ve mobil uygulama geliştirme pazarında ciddi bir rekabetin içinde 2008 yılından bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek mobil platformlarda (Android) özel uygulamalar üretiyorum. Diğer bir yandan da Ibb Ismek de Android Yazılım eğitmenliği yapmaktayım ve Android alanında yapmış olduğum çalışmaları, yeni başlayan geliştiricilere yardımcı olmak amacıyla youtube kanalımda yayınlamaktayım. Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCk2NW1-7
Berk Ç.

Berk Ç.

4 yılı aşkın süredir yazılım sektörü içerisindeyim. DotNet ile backend geliştirme yapmaktayim. Bunun yanında ReactNative ile mobil uygulamalar gelistirmekteyim. Java ile Android native uygulamalar gelistirmekteyim. Veritabani bilgim ile de baştan sonra projelerinizi geliştirebilirim. Detaylı bilgiler veya referanslar için mesaj atabilir, arayabilirsiniz.
Mehmet Emin G.

Mehmet Emin G.

Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Tanrıseven
Android Uygulama   14/11/2018

Bütün çölyaklılar sana minnettar kalacak. Sosyal bir proje olan Gluten Scanner yazılımının yapılmasında verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim.

         
Gokcer Yeniceri
Android Uygulama   04/10/2018

Yunus Bey Storiaus isimli uygulamami android platform icin hazirladi. 3 aylik proje tamamlama suresi vermisti. Benim proje surecinde istedigim degisiklikler olmasa bir hafta onceden teslim edebilecegi projeyi degisiklikleri ve yenilikleri sorun etmeden ayni ozveri ile istegime uygun bir sekilde tam vaktinde tamamladi. 3 aylik surecte, yaptigi isi sahiplenmesinin yani sira anlayisli, uzlasmaci ve herseyden once guvenilir birisi oldugunu gordum. Projemin ekstralarinda ve yeni projelerde gonul rahatligiyla yeniden birlikte calisacagimiza inandigim Yunus Bey’i herkese tavsiye ederim...

         
Altan Bey
Android Uygulama   29/08/2018

Özgür Bey, çok bilgili, başarılı, iletişimi düzgün bir kişi, zaten önceki yaptığı işlere bakarak kabul etmiştik. iyikide etmişiz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. bundan sonra bütün işlerimi kendisine yaptıracağım.

         
Ömer Ağırtmış
Android Uygulama   23/05/2018

Murat Bey iş anlayışı ve iletişimi çok iyi olan biri. Aynı zamanda işinin erbabı da biri. Rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz