En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

919 Android Uygulama teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kemal Atlı

Kemal Atlı

Android ve IOS işletim sistemleri için "Native" uygulamalar geliştirmekteyim. mobil uygulama marketlerinde en güncel teknolojileri kullanan birçok uygulama ve oyunlarım mevcuttur. Siz de kişisel ve kurumsal mobil uygulama çözümleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Ahmet Dizioğlu

Ahmet Dizioğlu

Hacettepe Bilgisayar Mühendisliğnden mezun (1986) olduğumdan beri profesyonel olarak yazılım yapıyorum. 35 yıldır yazılım olarak neredeyse yapmadığım proje kalmadı. Genel olarak devlet ağırlıklı projelerde freelance programcı olarak çalışıyorum.
İbrahim Ethem Gürsoy

İbrahim Ethem Gürsoy

Yaptığım işi meslek olarak değil hobi ve eğlence gibi düşünüyorum yaparken eğleniyorum. Yazılım benim eğlencem. Verilen işi eğlenerek yaptığım için sizde bende sonunda mutlu oluruz emin olabilirsiniz.
Sinan Güneş

Sinan Güneş

Bilkent Üniversitesinden 2013 yılında mezun oldum. 2012 yılından beri hem kurumsal hem de bireysel olarak Android Uygulamaları geliştirmekteyim. İleri seviyede ingilizcem sayesinde son çıkan teknolojileri rahatlıkla takip etmekteyim.
Orhan G.

Orhan G.

Android , Microsoft ürünleri , Mac , IOS, Linux, Web , tabanlı uygulamalar ve ticari yazılım ağırlıklı olarak 5 yıllık tecrübem ve hali hazırda geliştirdiğim faal olarak kullanılan birçok projem vardır
Matech Bilişim Teknolojileri

Matech Bilişim Teknolojileri

Kurumsal Yazılım Çözümlerimizle Native Mobile Android Uygulama geliştiriyoruz. Fikirlerinizi çevik geliştirme süreçlerimizle geniş bir perspektiften değerlendiriyoruz. birlikte harika dijital ürünler geliştirebiliriz. Dosyalardan, eski usul excel kayıtlarından kurtulmak mı istiyorsunuz. İşinizi masa başından ya da dünyanın her yerinden akıllı telefonunuz yardımıyla takip etmek ve yönetmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Kurumsal çözümlerimizle en uygun ve en kaliteli hizmeti alaca
Selçuk İtmiş

Selçuk İtmiş

7 yıldan bu yana profesyonel olarak C# - Asp.net MVC, SQL Server ile Web, react native ile de iOS ve Android uygulamaları geliştiriyorum. Taleplerinizi çok hızlı olarak uygun fiyata yüksek kalite ile yerine getirebilirim. Diğer adaylardan ayrılan en belirgin özelliğim işinizi işim gibi sahiplenecek olmamdır.
Zenta Bilişim

Zenta Bilişim

Bir çok uygulama ve oyun geliştirdim kurumsal referanslarım mevcut İos ve android AR - VR uygulamalarını en iyi şekilde sonuçlandırırım
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Yiğit B.

Yiğit B.

Java, Android, Swift, ionic, C#, Php, Javascript - Ajax, Mysql teknolojileriyle hizmetinizdeyiz. Tanışmaktan memnuniyet duyarız.
Wish Stüdyo Yazılım Ve Bilişim Hiz.

Wish Stüdyo Yazılım Ve Bilişim Hiz.

Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Escape Yazılım

Escape Yazılım

BİZ KİMİZ? Escape Yazılım olarak profesyonel, uzun ömürlü, yüksek kaliteli işlerin geliştirilmesi için geniş bir ağ ve derin bir birikim sunuyoruz. Deneyimli uzmanlarımızın bilgi birikimini projelerinize yansıtıyoruz. Firmamız kullanıcı dostu çözümler ve ileri seviye yazılım sistemleri, ilgili tüm platformlarda konsept, tasarım ve geliştirmeyle ilgili uzun süreli ve pratik deneyime sahiptir. Hızlı çalışıyoruz ve esneklik, ilerleme takibi ve zamanında teslimat ile yüksek şeffaflık prensipler
Kadirhan Ekmekçioğlu

Kadirhan Ekmekçioğlu

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Furkan Kurt

Furkan Kurt

Erzincan Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. 3 senedir android uygulama geliştiriyorum. Ayni zamanda web sitesi vs. de yapabilirim.
Yunus Oruç

Yunus Oruç

Küçük veya orta çaplı firmalar, şahıslar için Android uygulamalar ve Web siteleri yapılır. Ayrıca başka talep ve istekleriniz Android alanında kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla hayata gecirilmektedir.
Krm Mobile

Krm Mobile

Mobil yazılım sektöründe 5-10 yıllık tecrübeye sahip ekibimizle Android işletim sistemli tüm mobil cihazlar için hızlı ve kaliteli uygulamalar geliştirmekteyiz. Google play de olan örnek uygulamalarımız; https: play.google.com store apps details?id co.whatsaround.app https: play.google.com store apps details?id co.kinetica.qdemics&hl tr
Emre Öner

Emre Öner

14 senelik sistem mühendisliğinden sonra, 3 Yıldır IOS işletim sistemi için yazılım hazırlamaktayım. Aklınızdaki fikirleri hızlıca hayata geçirmek isterseniz yardımcı olabilirim.
Ahmet Samet Halıcı

Ahmet Samet Halıcı

Başkent Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1.lik derecesiyle bitirdim. İstediğiniz tüm Android uygulama fikirlerinizi düşük maliyetle gerçekleştirebiliriz. Ayrıca IOS uygulama da geliştirmekteyiz. 10.000 kullanıcıya sahip uygulamamızdan sizin için geliştirdiğimiz uygulamalara yönlendirme de yapabiliriz.
Emre Ercan

Emre Ercan

İTÜ mezunu bir bilgisayar mühendisiyim. 4 yıldır Android uygulama geliştirme üzerine çalışıyorum. Katalog uygulamaların yanısıra, backend i mevcut uygulamalar da geliştiriyorum.
Emre Uzun

Emre Uzun

Bilgisayar mühendisiyim. Android yazılım geliştiricisiyim(Native). Android dışında java web ve .Net web teknolojileriyle ilgileniyorum. .Net ile orta seviyede yazılımlar geliştirebiliyorum. Java SE ile masaüstü yazılımlar geliştirebiliyorum. Java web teknolojileri hakkında temel seviye bilgim var. Örnek bir proje http: uzunemre.net Dosyalar bitirmeprojem.pdf
Kasım Özdemir

Kasım Özdemir

Bilgisayar Mühendisi - Android Developer (4,5 Yıl) - iOS Developer (1,5 Yıl) Web Servis(Soap Rest) kullanılarak native mobil uygulamalar geliştirilmiştir. Android uygulamalar java programlama dili kullanılarak, iOS ise swift dili ile geliştirilmiştir. Geliştirmeler Android Studio ve xCode platformları üzerinde yapılmıştır.
Kamil Can Atar

Kamil Can Atar

Merhaba, 3 yıldır yazılım sektöründe bulunuyorum.Bu sürenin yaklaşık 2.5 yılını ise Unity ile geçirdim.Yaptırmak istediğiniz Unity oyunlarını veya programlarını büyük titizlikle yaparak size teslim ederim. Önceden bilmeniz gerekenler -Yalnızca yazılım tarafıyla ilgileniyorum.Materyal(grafik,ses vs.) tamamen size ait. -İletişimi Facebook,Skype veya mail yoluyla sağlamayı tercih ediyorum. -Yalnızca 2 boyutlu projelerle ilgileniyorum.Ufak 3 boyutlu projeler ile de ilgilenebilirim. -Sizin i
Albatros Yazılım

Albatros Yazılım

Albatros Yazılım olarak uzmanlık alanımız omnichannel e-ticaret. Ios ve Android mobil uygulamalar, web tabanlı kurumsal yazılımlar üretmekteyiz.
Azamat Sulaimanov

Azamat Sulaimanov

Kaliteli ve yazılım kurallarına uygun kod geliştiriyorum. Kurumsal android projelerinde yer aldım. Tam zamanlı işimden çıkarak freelance çalışıyorum. Geliştirdiğim uygulamalar. Arctic Rush (Oyun) Otel Otomasyon Sistemi Kurumsal Sahada Satış Uygulaması Yemek sipariş uygulaması.
Serkan Çay

Serkan Çay

Teknoloji ve bilime merak salmış bir insan olarak bana verilen projeleri hem kişisel tecrübe ve bilgime bir kazanç hem de sizin yüzünüzdeki bir mutluluk olarak görüyorum. Eğer sektörde farklılıklar yaratmak ve güzel işler ortaya çıkarmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz