En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.849 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Android Uygulama Geliştirme Firması

Enes T.

Enes T.

Merhaba ben Enes. Uzun süre ajanslarda çalıştım, şimdi ise freelance olarak web tasarım, yazılım ve mobil programlama alanlarında hizmet veriyorum. Freelance alanına yeni giriyor oluşum sebebiyle tecrübeli ve kaliteli bir hizmeti fiyat avantajıyla birlikte alma fırsatı yakalayacaksınız. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız doğrudan benimle iletişime geçin ve ihtiyacınızı tam isteğinize uygun şekilde karşılayalım. Neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız ise birlikte fikir alışverişinde bu
Carboncode Technology

Carboncode Technology

• Yapay Zeka • Artırılmış Gerçeklik • Derin Öğrenme • Nesnelerin interneti • Makine Öğrenmesi • Bilgi Teknolojileri • Web & Mobil Uygulama Geliştirme • UI / UX Design  • Dijital Pazarlama Stratejileri • Kurumsal Çözümler • Akıllı telefon kullanıcı popülasyon analizi  • Dokunmatik ekran stabilizasyonu için tasarım ve inovasyon  • Kullanıcı arayüzlerinin sistematik ve endüstriyel meta analizleri  • E-ticaret ve sektörler üzerine tüketici algıları ve tutum araştırılması 
Ertuğrul B.

Ertuğrul B.

Mobil android,ios ve web alanında uzman 4 kişilik(5-12 yıl tecrubeli) ekibimle birlikte birçok büyük proje geliştirdik.Sizlerinde fikirlerinizi profesyonel bir şekilde hayata geçirebilir,ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım gereksinimlerinize kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz.Müşteri memnuniyeti ve teslimat sonrası sürekli destek temel prensibimizdir.
Çağatay K.

Çağatay K.

Sizin için hayallenizdeki uygulama / Oyunu en iyi şekilde yapabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve siz projenizden tamamıyla mutlu oluncaya kadar çalışmaya devam ediyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşmadan önce gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bulduğunuz fikirlerin mülkiyetinin tamamen size ait olması için uyguladığımız bir prosedürdür. Amacımız sizi ve fikirlerinizi korumaktır. Tüm Platformlarda (Android / iOS / Windows / Mac / Web ) Hizmetlerimiz Tasarım Yazılım Düze
Hakan K.

Hakan K.

Probleminizin çözümünün olmadığını düşünmeyin. Eğer özgün bir çözüme ihtiyaç duyuyor iseniz, profesyonel bir destek gerekli ise, size yardımcı olabilirim.
Kadirhan E.

Kadirhan E.

Eskişehir doğumluyum. Küçüklüğümden beri bilişime ve internet teknolojilerine hayranlığım beni bilgisayar mühendisliğini okumaya iten temel sebeplerin başında gelmektedir. Üniversite de geçtiğimiz yıllarda içinde bulunduğum projeler ve organize ettiğim etkinliklerden elde ettiğim tecrübeler ile de sosyal Networke inanılmaz derecede önem veren ve bu ağımı mümkün olduğunca gerçekleştirdiğim çalışmalar ile genişletmek amacındayım. Ek olarak ta teknik anlamda yeni bir giriş yapsam da Android
Enes D.

Enes D.

Merhaba değerli Armut.com kullanıcısı. Ben 2014 yılından beridir Android mobil uygulamalar geliştiren/yöneten/satan biriyim. Alanımda ondan fazla mobil uygulamayı tamamladım. Bir çoğu 10.000 bazıları ise 100.000 indirmeyi aştı. Bu sektördeki deneyimlerimi senin işin/fikrin/projen için kullanmak için can atıyorum. Hemen bana ulaşabilirsin.
İlkay A.

İlkay A.

Apple Store ve Google Play de bir uygulamanız olsun diyorsanız görüşelim. Ayrıca e-ticaret sitesi vb. web tabanlı yazılımlarınız içinde elimden geleni yapmaya hazırım, Telefonda detayları anlatın projenizi hayata geçirmek için hemen çalışmaya başlayalım.
De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs olarak mobil ve web platformlarında siz müşterilerimize tasarım , yazılım ve pazarlama desteği vermekteyiz
Ramazan V.

Ramazan V.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Android platformu için çeşitli mobil uygulamalar geliştiriyorum. Geliştirdiğim projelerde yönetilebilirliğe ve yazılan kodun okunabilir olmasına önem veriyorum. Nesneye dayalı programlama prensiplerini benimsiyorum. Google tarafından önerilen Android uygulama geliştirme yaklaşımlarını kullanıyorum. Böylece geliştirdiğim uygulamalarda yeni özellikler eklenmesi ve güncelleme yapılması daha kolay ve hızlı olabiliyor.
Dilan T.

Dilan T.

2016 yılı Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezunum.2 senelik çalıştığım yazılım sektörlerinden android,web,masaüstü alanlarında tecrübelerim bulunmaktadır.
Hc Elektronik Ticaret Ve Bilişim Hizmetleri

Hc Elektronik Ticaret Ve Bilişim Hizmetleri

Hc Android Sistemler , Türkiyeni nin ilk Android Box Geliştiricisidir. 4 yılı aşkın süredir yazılım sektörün içerisindeyiz. Hiybrid teknolojisi ile daha stabil, daha hızlı, daha ucuz, daha güvenli uygulamalar geliştirmekteyiz. Fiyatlarımıza icon tasarımı, grafik ve görsel tasarımları dahildir. Tek fiyat ilee anahtar teslim uygulamalar geliştirir, ek ödemeler yapmanızı önleriz. Yapacağımız işlem Faturalı ve size özeldir. Toplum Yararına ücretsiz olarak geliştirddiğimiz ve piyasaya sun
Erdin Ü.

Erdin Ü.

Google play uygulamaların aşağıdaki gibidir İstanbul Turistik Yerler : https://play.google.com/store/apps/details?id touristicplaces.erdinulger.com.touristicplaces, Çocuklar için matematik https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.mathforkids, Çocuklar için matematik bulmacası : https://play.google.com/store/apps/details?id erdinulger.com.mathpuzzleforkids, Çarpım Tablosu : https://play.google.com/store/apps/details?id com.erdinulger.multiplicationtable Eğlenceli H
Harun A.

Harun A.

Android Programlama Eğitimi: Java ,Kotlin, Android Material design, Firebase database, SQLite database, Mysql
Ahmet C.

Ahmet C.

Yaklaşık 5 yıldır android ve ios üzerine freelance olarak uygulamalar geliştiren bir ekibiz . Harika uygulamalar oluşturabilmek için uygulamalarımızı native dilde yapma taraftarıyız. Neden Native ? Her zaman en iyi performansı verir, o platformla ilgili bütün API’lere ulaşabilirsiniz, daha fazla kaynağa ulaşabilirsiniz, Daha stabil çalışan bir uygulama elde edersiniz. hybrid uygulamalara oranla daha estetik çıktılar elde edebilirsiniz Native olarak Android tarafında JAVA ve KOTLİN dili
Yiğitcan  Ö.

Yiğitcan Ö.

Yeni kuruluş aşamasında olan firmamız bünyesinde çalışan yazılım ekibimiz müşterilerimize kaliteli hızlı ve uygun fiyatta hizmet vermektedir Referans İşlerimiz CastOn Mobil uygulama
Burak Eray K.

Burak Eray K.

Android uygulama geliştiricisi bir bilgisayar mühendisiyim. Kaliteli referans uygulamalarım hali hazırda bulunmaktadır.
Emre E.

Emre E.

İTÜ mezunu bir bilgisayar mühendisiyim. 4 yıldır Android uygulama geliştirme üzerine çalışıyorum. Katalog uygulamaların yanısıra, backend i mevcut uygulamalar da geliştiriyorum.
Taha G.

Taha G.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamalar, web uygulamaları, web sitesi ve bilgisayar yazılım hizmetlerinizi yerine getiririz.
Kodmoz Yazılım Evi

Kodmoz Yazılım Evi

Kodmoz Yazılım Evi olarak İstanbul Tuzla da hizmet vermekteyiz. Özel yazılım konularındaki ihtiyaçlarınız için her zaman bize danışabilirsiniz.
Hanifi K.

Hanifi K.

3.Sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Yazılım işlerini sevdiğim için liseden beri uğraşıyorum. 2 yıldır ise aktif bir şekilde Android uygulama ve oyun geliştiriciliği yapmaktayım.
Lütfi T.

Lütfi T.

4 yıldır Android ve iOS uygulama geliştirme ile çok yakından ilgileniyorum. Şimdiye kadar çoğunlukla bağımsız olarak kendi uygulamalarımı yaptım. Artık uygulama geliştirmeye profesyonel olarak devam etmek istiyorum.
Ümit D.

Ümit D.

Android, İOS, Windows platformları için uygulama geliştiriyorum. Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrenciyisim.
İbrahim Ethem  G.

İbrahim Ethem G.

Yaptığım işi meslek olarak değil hobi ve eğlence gibi düşünüyorum yaparken eğleniyorum. Yazılım benim eğlencem. Verilen işi eğlenerek yaptığım için sizde bende sonunda mutlu oluruz emin olabilirsiniz.
Serhat Ö.

Serhat Ö.

15 yıldır iş hayatımdayım. Çok farklı yerlerde farklı iş tecrübeleri edindim. Projelerinizi hayata geçirebilecek donanıma sahibim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

         
Orhan Yılmaz
Android Uygulama   26/06/2019

Taleplerimizi en kısa sürede yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

         
Gizem Katık
Android Uygulama   15/05/2019

Harun Bey Kotlin kullanarak aklımdaki projeyi geliştirdi. Anlaştığımız zamanda teslim etti ve bir problem yaşamadık. Ben memnun kaldım ve kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

         
Melike Şahin
Android Uygulama   07/03/2019

Carboncode Technology, Türkiye nin en kurumsal firmalarından bir tanesi. Sadece teknik konularda değil her konuda bana yardımcı oldular. Bir sonraki projeye kadar hoşçakalın :)

         
Ergin Yılmaz
Android Uygulama   07/03/2019

Carboncode Technology gibi firmaları bulabilmek çok zor. İstanbul da olmamama rağmen benimle o kadar iyi şekilde ilgilendiler ki, kendimi çok rahat ve ayrıcalıklı hissettim. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

         
Ömer Koseoglu
Android Uygulama   19/02/2019

İŞİMİZ VERİLEN SÜREDEN DAHA ÖNCE SÜREDE TESLİM EDİLDİ. İSTEDİKLERİM EKSİKSİZ YAPILDI. ANDROİD ÜZERİNE TEKRAR BİR İŞİM OLSA KESİNLİKLE ÇALIŞIRIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM. ÇALIŞACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE DERİM.

         
Archard Berger
Android Uygulama   12/02/2019

Carboncode Technology have been great and have designed-built us a fully work that is exactly how we wanted it to look. I would not hesitate in recommending this company, they are great to work with. Thank you very much Carboncode

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   05/02/2019

Carboncode Technology, çok profesyonel ve kurumsal bir şirket. Yaptığımız toplantılardan ve proje sürecinden çok memnun kaldık. Uzun vadeli bir çözüm ortaklığının başlangıcı olması dileğiyle. Her şey için teşekkürler.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz