4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

932 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Android Programcısı

Muhammed Said UÇAR

Muhammed Said UÇAR

Kişisel ve kurumsal şirketlere mobil ve web uygulaması geliştirmekteyim. Siz değerli müşterilerimizin iş fikirlerini ve projelerini hayata geçirebileceği Android, IOS ve web uygulamalarını profesyonel,fonksiyonel, modern ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlamaktayım. Yaptığım işlerde %100 Müşteri memnuniyeti hedeflemekteyim.
Yaman Yazilim

Yaman Yazilim

Merhaba ben serdar. Uzun süre ajanslarda çalıştım, şimdi ise freelance olarak , yazılım ve mobil programlama alanlarında hizmet veriyorum. Freelance alanına yeni giriyor oluşum sebebiyle tecrübeli ve kaliteli bir hizmeti fiyat avantajıyla birlikte alma fırsatı yakalayacaksınız. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız doğrudan benimle iletişime geçin ve ihtiyacınızı tam isteğinize uygun şekilde karşılayalım. Neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız ise birlikte fikir alışverişinde bulunali w
Arda Kaplan

Arda Kaplan

Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Burak Öner

Burak Öner

Google playde android oyunlarım var. JAVA, NODEJS FLUTTER C C++ C# Javascript biliyorum. https://play.google.com/store/apps/details?id com.OnerTech.BlockUp https://play.google.com/store/apps/details?id com.burakoner.onsoruoncevap https://play.google.com/store/apps/details?id com.burak.oner.makeasquare
Saruhan Sarıca

Saruhan Sarıca

Bilgisayar programcılığı mezunu aynı zamanda bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Büyük bir ekibim var. Her türlü projeye açığız.
Taktir Ahmet Özdemir

Taktir Ahmet Özdemir

Temel matematik bilgisine sahip,deneysel çalışmalara yatkın bilimsel ilkelere ve kanıtlara dayanarak değerlendirme yapabilen,fiziğin disiplinler arası çalışmaların temel yapı taşı olduğunun farkında olarak bilgi birikimimi hayatın her alanında kullanmaya çalışan biri olarak sizi temin ederim ki pişman olmayacaksanız.
Knowhow Productions

Knowhow Productions

Kreatif ve multidisipliner ekibimizle, tüm yazılım, medya ve prodüksiyon işlerinizi, marka danışmanlığı kavramıyla değerlendiriyor ve ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiyoruz
Çağlar FINDIKLI

Çağlar FINDIKLI

10 yıllık alanında tecrübeli yazılım mühendisi tarafından kurulan firmamız güvencesiyle anahtar teslim android ve web projeleriniz gerçekleştirilir.
Noxarc Bilişim Ve Teknoloji A.ş.

Noxarc Bilişim Ve Teknoloji A.ş.

Noxarc size daha iyi yarınlar sunmak için geceyi şekillendiren ve ışık tutan yapay zeka motorları ve gün içinde aktif, profesyonel bir ekibe sahiptir. Sadece ihtiyacınız olana değil, sizi daha ileriye taşıyacak; hiç kimsenin yapmamış olduğu bir teknolojik gelecek sunuyoruz
Asım BAKİ

Asım BAKİ

Android Studio üzerinden Java programlama dili ile offline veya yerel ağ üzerinden iletişim kuran mobil uygulamalar yapabilirim.
Yunus Kaygun

Yunus Kaygun

Yazılım Mühendisiyim. Yaklaşık 8 yıldır uygulama geliştiriyorum. Android, .Net, Mssql, Web api, ionic, Angular, vue.js projeleri geliştiriyorum. Size veya firmanıza istediğiniz özelliklerde profesyonel uygulamaları geliştirebilirim.
Selçuk Doğan

Selçuk Doğan

- İşletmenizin yazılım ihtiyaçlarını karşılayan, kurumsal çözümler üretiyoruz. - Marketler, perakendeciler, toptancılar. Mobil cihazlar üzerinden firmanıza ait online alışveriş uygulamaları geliştiriyoruz. - Web & Mobil uygulama üzerinden, kuryelerinizi anlık olarak harita üzerinden daha kolay, daha rahat takip etmenizi sağlıyoruz. - Müşterileriniz ile sürekli iletişim halinde kalın. VIP Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelere mobil çözümler üzertiyoruz. - Periyodik asansör bak
Mehmet Emin Gülşen

Mehmet Emin Gülşen

Ray Informatics olarak start-up formunda çalışmakta olan bir ekibiz. Şuana kadar hem Android hem de iOS platformları için pek çok uygulama geliştirmiş durumdayız. Android Uygulamalarımızı görmek için; https://play.google.com/store/apps/dev?id iOS Uygulamalarımızı görmek için; https://itunes.apple.com/tr/developer/ahmet-serdar-karadeniz/id Daha detaylı bilgi edinmek ve yaptığımız diğer işleri de görmek için ise; www.rayinformatics.com websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Yunus Yıldırım

Yunus Yıldırım

Merhabalar, Şu an bu yazıyı okuyorsanız sektörel tecrübesi yaklaşık 7 yılı bulan; hem web hem de mobil platform(hibrit) alanlarında yazılım geliştiren; mesleğini ve işini severek yapan bir yazılımcı hakkında bilgi ediniyorsunuzdur. İşinizi özenle yapacak, ufak detaylarına kadar es geçmeyecek, kaliteli bir ürün çıkarmak için alınterini ve gayretini ortaya koyacak bir yazılımcı ihtiytacınız varsa doğru yerdesiniz. Esenle kalın.
DNC Stüdyo Yazılım

DNC Stüdyo Yazılım

VR ve AR odaklı projeler başta olmak üzere her türlü mobil ve masaüstü uygulamalarınız için inovatif fikirler üreten ekibimizle, ulaşılabilir fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Bmk Yazılım Ve Dijital Çözümler Dan. Ltd

Bmk Yazılım Ve Dijital Çözümler Dan. Ltd

Android ve IOS platformlarına yerel olarak tek bir uygulamada, çapraz platform uygulama desteği sunuyor ve geliştirme maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz. http://internative.net/tr/projeler/mobil-uygulamalar https://www.holacon.com/tr/cozumler/etkinlik-websitesi-ve-etkinlik-mobil-uygulamasi
Mehmet Aysu

Mehmet Aysu

2009’dan bu yana programlama dersleri veriyorum. Profesyonel olarak çalıştığım dönemde yıllarca takım liderliği de yaptın. Aynı zamanda firmalara yazılım danışmanlığı da yapıyorum.
Mert Özal

Mert Özal

Merhabalar, Ben Mert Özal, Bahçeşehir Üniversitesinde yazılım mühendisliği öğrencisiyim. Okurken aynı zamanda 2 farklı şirkette mobil yazılımcı olarak çalışıyorum ve bunun yanı sıra şuan Tubitak a mobil proje yazıyorum.
PAZAPORT YAZILIM

PAZAPORT YAZILIM

PAZAPORT YAZILIM, MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME KURUMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ B2B , B2C Lütfen Dikkat. Android ve Ios mobil uygulamalar tasarlanırken React Js, Phonegap, Unity vb. framework altyapıda hazırlanması projenizi tehlikeye atmakla beraber yatırımınızı çöpe atmanıza sebep olur. Düşük bütçelere mobil uygulama size kazanç sağlamaz. Bu nedenle düşük ücretlerle mobil uygulama geliştirdiğini iddia edenlere lütfen itimat etmeyiniz.
Akın Güldere

Akın Güldere

2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Nisan 2016 dan beri kurumsal bir firmada müşteri işleri odaklı olarak android uygulama geliştiriyorum.
Ahmet Şemsettin Özdemirden

Ahmet Şemsettin Özdemirden

Cloud tabanlı IOS/Android, Web, IoT uygulamları yapıyorum. LinkedIn Profilim https://www.linkedin.com/in/ahmet-şemsettin-özdemirden-531295111/
Olcay Akcabelen

Olcay Akcabelen

Veritabanı ile haberleşebilen, kullanıcı etkileşimli, İhtiyaçları karşılayacak düzeyde dinamik native android uygulamalar geliştiriyorum.
Selman Kunduracı

Selman Kunduracı

Bilgisayar Mühendisiyim. Aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliğinde yüksek lisans yapıyorum. Yaklaşık 13 yıldır Bilgisayar sektöründe yazılım geliştiriyorum.
Furkan Aydınöz

Furkan Aydınöz

Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Kurduğumuz ekip ile Android programlama, yapay zeka, makine öğrenmesi, veri madenciliği ve web tasarım üzerine çalışıyoruz.
Abdullah Ete

Abdullah Ete

Neden Mobil Uygulama Yaptırmalısınız? Rekabette avantaj sağlamak Müşterilerinizin sürekli yakınında olmak Marka İmaj ve Prestijini arttırmak Daha Fazla Müşteriye Ulaşmak Bu sizi daha kaliteli ve Kurumsal olarak gösterir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Haydar Tosun
Android Uygulama   18/10/2020

içten samimi olarak şunları söyleyebilirim yeni kurduğum işletmemi kolaylaştıracak bir yazılım programı geliştirdim Bilal beye ilgi ve alakası geç saatte bile olsa yardımcı olması ve fiyat konusunda da bana yardımcı olması gerçekten çok güzeldi. Yaptığı program tertemiz uygulamam ve işime yarayacak yazılımı sadece ve güzel bir şekilde bana ulaştırdı. Bilal beyden şahsım adına ben çok memnun kaldım. Sizlere de önerebilirim pişman olmazsınız. Eğer memnun kalmazsanız paranızı iade edeceğinden hiç bir şüphem yok para konusunda kalbinizde içinizde ferah olsun.

         
Cenk Esencan
Android Uygulama   05/05/2020

Aykut Bey çok ilgili ve tecrübeli ekibiyle belirtilen süre içinde işi tamamladı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
YAŞAR ŞENER
Android Uygulama   11/04/2020

Yapacaklarımızın sınırı sizin hayal gücünüz diyerek başladığımız proje de anlaştıgımız gibi projemiz devam etmekte ve tecrübeleri dahilinde projeye yön vermekte, aklıma takılan soruların tamamını cevapladılar.Her şey için teşekkürler.Şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Burak Albayrak
Android Uygulama   14/03/2020

Çok başarılı. Ben diğer teklif veren arkadaşlarımıza projeyi anlatana kadar Seda Hanım projeyi bitirdi. Çok teşekkür ederim kendisine.

         
Hasan Sevinik
Android Uygulama   31/01/2020

Arkadaşın yaptığı işten memnun kaldım. Çok ilgili ve sorun yaşadığınızda en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıyor. 5 yıldızı hak ediyor :)

         
Kemal Yazıcı
Android Uygulama   21/01/2020

Yıllardır bu sektörün içindeyim. Birçok yere de uygulama yaptırdık. Ama Carboncode Technology gibi güzel bir şirkete rastlamadım. Bir kere çok profesyoneller. Hem yazılım tarafında 10 numara hizmet verdiler. Hem de pazarlama konusunda bize çok güzel şekilde yol gösterdiler. Çok teşekkür ederim her şey için.

         
Salih Yilmazer
Android Uygulama   20/01/2020

İstemis oldugum uygulama en kisa surede hazirlandi. Kontrol paneli sayesinde mobil uygulamaya kendim istedigim guncellemeyi cok rahat ve kolay sekilde yapabiliyorum.

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   10/01/2020

Carboncode Technology firmasıyla çalışmaktan çok memnunuz. Bizim fikirlerimize ek olarak verdikleri tavsiyelerle uygulamayı çok daha güzel hale getiriyorlar. Bunun için çok müteşekkiriz. Birlikte çalıştığımız 2. iş oldu. Devamının geleceğine de eminim. Her şey için teşekkür ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz