En İyi 10 Ankara Asansör Bakım Servisi

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 188 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Logo Asansör

Logo Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
14 yıllık sektör tecrübesi, ISO 9001:2008, CE ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Avrupa Birliği Standartlarında hizmet veren Firmamız; asansör, yürüyen merdiven ve engelli platformları konusunda profesyonel uzman kadrosu ile periyodik bakım, arıza, yeşil etiket alınması, modernizasyon, projelendirme ve montaj hizmetlerini, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler ile gerçekleştirmektedir.
Peaklift Asansör

Peaklift Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Asansör Bakım , Revizyon , Montaj , Projelendirme işlerinizin hepsi sıkıntısız ve güvenli bir şekilde çözülür.
Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
Asansörünüz için rekabetçi fiyatlı, yetin personelle yüksek kalitede, hızlı ve kalıcı çözüm üreten, öncelikle işveren yararını gözeten, profesyonel, uluslararası akredite kuruluşlarca sertifikalandırılmış, asansör projelendirme, montaj, bakım ve arıza servis hizmeti. .
Ma Lift & Asansör

Ma Lift & Asansör

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
FİRMAMIZ HER TİP VE KİLOGRAMDA ELEKTRİKLİ VE HİDROLİK ASANSÖRLERİN ARIZASI,MONTAJI,BAKIMI, REVİZYONU VE RUHSATLANDIRMA KONULARINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. * UZAMAN EKİBİMİZLE GÜN GÜN HİZMET VERİLMEKTEDİR. * GECE E KADAR ARIZA VE ACİL MÜDAHALE EKİPLERİMİZ HAZIR DA BEKLEMEKTEDİR. ACİL SERVİS NUMARAMIZ SAĞLIK LI GÜNLER DİLERİZ.
Arte  A.

Arte A.

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansörleriniz en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla uygun hale getirilmesi amacıyla işimizi en güzel biçimde yapma gayesiyle burada bulunmaktayız.
Çoruk asansör

Çoruk asansör

Asansör Bakım · Etimesgut, Ankara
Müşterilerimize 1.sınıf kalite ile montaj revizyon balım ve arıza çeşidi hizmetlerimiz ile aktif bir şekilde çalışmaktayız uygun ve kalite tek noktada
Canberk Asansör San.tic.ltd.şti

Canberk Asansör San.tic.ltd.şti

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansör sektöründe tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş olup,uzman mühendis ve tekniker leri ile hizmet vermeye 7 24 hazır, kıymetli müşteri lerimizin sipariş lerini beklemektedir.
Neom A.

Neom A.

Asansör Bakım · Etimesgut, Ankara
Türk Standartları Enstitüsü Asansör Denetim Uzmanları tarafınca kurulan Neom Asansör, standartlar yönetmelik ve mevzuata hakim mühendis kadrosu ve 20 yılı aşkın bilgi birikimli teknik personelleriyle, asansörde emniyeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Elektrikli asansörler, hidrolik asansörler , monşarj asansörler, araç asansörleri, yük asansörleri,sedye asansörleri, sahne asansörleri, yürüyen merdivenler ve döner kapıların arıza, bakım-onarım ve montaj hizmetler
Command Asansör

Command Asansör

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
İhtiyaçlarınıza en uygun teknolojilere sahip kabinin arzu ettiğiniz iç tasarıma sahip olmasını mümkün hale getirebilir ve belli standartlar çerçevesinde farklı tercih ve isteklerine uygun çözümler üretebiliriz. Asansörünüz ne kadar kaliteli olursa olsun, kullanım sıklığı ve yük miktarına bağlı olarak asansörün yıpranma payı olduğunu unutmamak gerekir. Sürekli hareket halinde olan bir makinenin bazı parçalarının gevşemesi ya da aşınması normal olsa da, periyodik bakım bu sorunların büyük arıza v
Tolga K.

Tolga K.

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
Asansör bakım, arıza, revizyon ve montaj işi yapan firmamız her türlü işlemi sağlamaktadır. İşi kaliteli olarak yapılmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tamer Erol
Asansör Bakım   07/02/2020

Armut aracılığıyla Gökhan bey gibi dürüst samimi sıcakkanlı biriyle tanıştığım için çok memnunum Gökhan bey anlaşma için geldiğinde asansöre baktık eksikleri söyledim asansörün iç kapısını önceki asansör firması bozmuş Gökhan kardeşim para bile teklif etmeden halletti dürüstlüğü ve meslek aşkıyla herşeyi hak ediyor apartman olarak biz çok memnunuz herkese tavsiye ederim sizde memnun kalacaksınız eminim

         
Asansör Bakım   17/01/2020

Kaliteli hizmet,işinin ehli ustalar. Volkan beye mesajıma dakikalar içinde yanıt verdiği ve işimizi çözdüğü için. Berke beye bakım sırasında aydınlatıcı bilgiler verdiği için sonsuz teşekkürler. CSM adlı firmadan gözünüz kapalı,gönül rahatlığıyla iş yapabilirsiniz...!

         
İrem Elif Deniz
Asansör Bakım   10/01/2020

Titiz ve iyi hizmet ayrıca hızlı ve güvenli. Hemen ilgili sorunu çözüp destekçi olduğunuz için teşekkürler, tavsiyemdir.

         
Murat Özcan
Asansör Bakım   09/01/2020

Teşekkürler çok hızlı dönüş yaptılar. İlgilendiler şu an bakım yaptılar aksaklıklarımızı giderdiler...

         
Latif Serer
Asansör Bakım   04/11/2019

mağrifet iltifata tabidir.. Gerçekten tertemiz iş çıkardılar ve 20 gündür kullanamadığımız asansörümuzü a'dan z'ye çok cüzi miktara onarımını yaptılar . teşekkürler arkadaşlar .. herkese tavsiye ediyorum ..

         
Bahar Cank
Asansör Bakım   28/08/2019

Fuat beyin kardeşi, Murat bey bizim asansör ile ilgilendi. Ondan önce bir diyer firma görüşmüştüm, büyük rakam vermişti, sadece elektrik pano değişilecek demişti. Armut üzerinde, Fuat bey profil notları çok güzel olduğu için, bende başvurdum. Murat bey Asansörün panosu ilk problèm, motorunda bir daha büyük arıza çıktı. Her ikisini tamir etti, bizi her zaman bilgi verdi. Fiyat uygun, ciddi bir şirket, insalar çok temiz, güvenirlir ve güzel tamir yapan bir şirket. TEŞEKKÜRLER;

         
Adil Aydın
Asansör Bakım   03/05/2019

Süper makul fiyat harika hizmet derhal sözleşme yaptık. Referanslar pozitif teşekkür ederiz .Herkese tavsiye edrim.

         
Ömer Demirel
Asansör Bakım   29/04/2019
gallery thumbnail

Verilen rapor doğrultusunda işi en kısa sürede ve ücret olarakta çok uygun bir fiyata yaptılar müşteri memnuniyetiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim

Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz