En İyi 25 Asansör Bakım Servisi | Armut

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

577 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Asansör Bakım Servisi

Mustafa Y.

Mustafa Y.

MEGLIFT ASANSOR olarak, sizlere beklediginiz güvenilir ve profesyonel hizmeti vermek için variz. Yillarin bize kattigi tecrübeyi, sizlerle buluşturmaya hedefliyoruz. 7/24 ariza hizmeti vermekte olup, yaptığımız işin her daim arkasindayiz. Firma olarak önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasi, bizi yillardir bu meslekte geliştirmekte beraber, müşteri portfoyumuzu genişletmiştir. Montaj, revizyon, ariza, bakim konularinda işinin ehli, güler yüzlü personellerimizle çalışmak isterseniz, sizi de
Metyıl Asansör Elk.şti

Metyıl Asansör Elk.şti

55 yıllı bulan firma geleneği ve vizyonu ile günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız.
Opak Asansör

Opak Asansör

Asansör ve yürüyen merdiven sektörünün bir parçası olarak Ankara nın tüm ilçelerinde İnsan ve yük nakli olarak kullanılan Asansör veya yürüyen merdiven servisi üzerine hizmet veren bir firmadir. Ankara nın tüm ilçelerinde de Sıfır montaj kurulum, Kısmen yenileme - revizyon , Aylık periyodik bakım ve tamiri, Yıllık ruhsat yenileme tescil işlemleri, Yedek parça temini, Ücretsiz keşif ve projelendirme olmak üzere tecrübeli personel ile hizmet verilmektedir. Türkiye genelinde de Her türlü Asa
Orke A.

Orke A.

Firmamız kurulduğu günden bugüne her yıl büyüyen iş hacmiyle önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir.İstanbul genelinde her türlü insan asansörü ve yük asansörlerinin bakım,arıza,revizyon,tamir,TSE etiket işleri ve montaj işlerinde sizlerede hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Etap Asansör A.ş

Etap Asansör A.ş

40 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla gerek yurtiçi gerek yurtdışı montaj bakım servis ve onarım hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tesisinize uygun asansör çözümleri, bakım-onarım teknik servis hizmetlerini, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada sunuyoruz.
Enes E.

Enes E.

Asansörleriniz en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla uygun hale getirilmesi amacıyla işimizi en güzel biçimde yapma gayesiyle burada bulunmaktayız.
White Asansör

White Asansör

. White Asansör ve Yürüyen Merdiven sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile 15 yıldır sektörde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren güvenliğe önem veren uzman kadroya ve donanıma sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede asansör ve yürüyen merdiven sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri güvenlik, kalite, hizmet ve zamanında teslim olmuştur. Sürekli
Elas Dikey Taşıma Sistemleri

Elas Dikey Taşıma Sistemleri

Elas Dikey Taşıma Sistemleri sektörle ilgili istisnasız her türlü belgeye sahip, devlet kurumlarına iş yapmış ve yapan daima ileriyi hedefleyen kurumsal kimliğini kazanmış bir kuruluştur.Montaj,revizyon ve servis ekiplerimiz konuyla ilgili özel eğitimlerden geçmiş sertifika sahibi olmuşlardır. Güvenilir,ekonomik çözümler getiren,konusunda uzman ve belgeli bir firma olarak sektörümüzde hizmet vermekteyiz.
Dea A.

Dea A.

Kaliteli hizmet güvenli kullanım ve güleryüz hizmet vermek için burdayiz güvenli işçilik için bize guvenin
İyon Asansör Elek. Taah.san ltd

İyon Asansör Elek. Taah.san ltd

Sektörde yeni kurulmuş bir firma olmamızın yanında en az 10 yıldır profesyonel olarak sektör içerisinde yerli ve yabancı büyük firmalarda çalışmış olan personelimiz ile, genç dinamik ve hızlı servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmalar TSK, Huzur Evleri, Milli Eğitim okulları, Üniversite yurtları, Orman İşletme Müdürlüğü. vb yerlere bakım ve onarım (Yeşil Etiket) hizmetimiz referanslarımız arasındadır. Can güvenliğiniz ve memnuniyetimiz hizmette asıl önceliğimizdir.
Pe Lift

Pe Lift

Web : www.pelift.com eposta : : Asansör bakım , revizyon , proje ve montaj alanlarında hizmet vermekteyiz. gün saat hizmet garantimiz vardır. günün her saati bize ulaşabilirsiniz
Fulltime Asansör

Fulltime Asansör

FİRMAMIZ BAKIM, ARIZA TESPİTİ VE REVİZYON KONUSUNDA DENEYİMLİ KADROSUYLA SİZLERE 7 24 HİZMET VERMEKTEDİR. -ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ -
Logo Asansör

Logo Asansör

14 yıllık sektör tecrübesi, ISO 9001:2008, CE ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Avrupa Birliği Standartlarında hizmet veren Firmamız; asansör, yürüyen merdiven ve engelli platformları konusunda profesyonel uzman kadrosu ile periyodik bakım, arıza, yeşil etiket alınması, modernizasyon, projelendirme ve montaj hizmetlerini, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler ile gerçekleştirmektedir.
Fiber Asansör

Fiber Asansör

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.
1001 Asansör Ve Bina Hizmetleri

1001 Asansör Ve Bina Hizmetleri

Sultanbeyli ve çevresinde bakım yapmaktayız. Her türlü montaj revizyon bakım ruhsatlandırma proje işlemlerini de itina ile yapmaktayız.
Teksa Lift Asansör

Teksa Lift Asansör

Teksa Asansör, konusunda uzman kadrosuyla 1996 yılından beri asansör, montaj, onarım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, kalite faaliyetlerine ve teknik donanım ihtiyaçlarının karşılanmasına, personel eğitimi ve yeterliliğine, yönetim olarak verilen hizmetin takibine önem vermektedir. Bu doğrultuda TSE kalite mevzuatına uygun hizmet vermekte olup hizmetimiz belgelendirilmiştir. Teksa Asansör tüm Türkiye ye hizmet götürecek alt yapı ve teknik donanıma sahiptir.
Canberk Ekşioğlu

Canberk Ekşioğlu

Asansör sektöründe tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş olup,uzman mühendis ve tekniker leri ile hizmet vermeye 7 24 hazır, kıymetli müşteri lerimizin sipariş lerini beklemektedir.
Almek Mekanik İnşaat ve Tic

Almek Mekanik İnşaat ve Tic

Almek Group , müşterilerinin mevcut ihtiyaçlarına yönelik en doğru, kaliteli, hızlı ve kazançlı çözümleri yine müşteri odaklı olarak hizmet sunmayı misyon edinmiş bir firmadır. Uzmanlık alanlarında uzun yıllara dayanan tecrübeli ve dinamik ekibiyle , titizlikle seçmiş olduğu ve konularında lider olan uluslararası markalarla yenilikçi , akılcı ,kalıcı, ilkeli ve sorumlu bir çalışma anlayışıyla müşterilerinin bugün ve gelecekte ilk çözüm ortağı olmayı ve sürekli hizmet anlayışını benimsemiştir.
Senkronlıft Asansör Ve Yürüyen Merdiven

Senkronlıft Asansör Ve Yürüyen Merdiven

Antalya da Konusunda Uzman Ekiplerle, Kaliteli, Güvenilir, Hızlı Hizmet Almak SENKRONLIFT İle Çok Kolay. Asansör ve Yürüyen Merdivenlerle İlgili Her Konuda Yardıma Hazırız.
Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik şti

Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik şti

Firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmektir. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan ÖZCSM ASANSÖR , çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz ve z
Dm Lift Asansör

Dm Lift Asansör

EN UYGUN FİYATLAR İLE Ümraniye, Şerif ali, Ataşehir- ASANSÖR BAKIMLARI BİZLERLE GÜVENDE Firmamız 25 Yıllık uzman ekipler tarafından ve işletmesi bayanlar tarafından titizlikle yürütülmekte olup Saygılı ve kurumsal çözümler sağlamaktadır. DM ASANSÖR BAKIM VE ASANSÖR REVİZYON ASANSÖR ARIZA SERVİS MONTAJ VE RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.
Asia Asansör

Asia Asansör

Uzman kadrosu yenilikçi teknolojik alt yapisi ile meslegin ciddiyetine önem veren firmamiz tüm kalite belgelerine sahip ve usta personellerimiz ile hizli ve çözüm odakli çalişmayi prensip edinmiştir."Evinize giden en guvenli yol" slogani ile daima degerli müşterilerimizin guvenligi ön görülmüstür.Hizli ve güvenli hizmet için ASİA ASANSÖR
Tacar Mühendislik Asansör

Tacar Mühendislik Asansör

UZMAN MÜHENDİS KADROMUZ İLE ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK, TEKNİK KADROMUZ İLE DE AYLIK PERİYODİK BAKIM VE ASANSÖR REVİZYON, MAVİ ETİKET VE YEŞİL ETİKET HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR.
Grup Avrupa Asansör ve

Grup Avrupa Asansör ve

Asansör Montaj, Bakım, Onarım, Revizyon konusunda uzman kadromuz ile Bursa Merkezli Marmara bölgesinde Kalite ve Güven esaslı hizmet vermekteyiz.
Elmak A.

Elmak A.

Her türlü bakım arıza revizyon ve montaj hizmetleri, Ücretsiz Keşif Hakkımızda Elmak Asansör, 1999 yılından beri EN 81-1,2+A3 standartlarına uygun asansör ile yürüyen merdiven ve her türlü asansörlerin modernizasyon, bakım, arıza hizmetlerine devam etmektedir. Asansör sektöründe insan faktörünün önemini bilen ELMAK ASANSÖR, müşteri memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. 2015 Ağustos ayında Antalyanın Elmalı ilçesinde de şube açarak çalışmalarına devam etmektedir. ELMAK ASANSÖR’ün he
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşenur Yazıcı
Asansör Bakım   14/11/2018

Çok kısa sürede dönüş yaptılar. İlk keşfe gelip sorunu belirlediler. Sonra biz kendileriyle anlaştik. Hizmet süper...

         
Zeki Akdoğan
Asansör Bakım   02/11/2018

Tayfun Bey gayet ilgili birisi, diğer tekliflere nazaran yerinde inceleme yaptı ve mantıklı tavsiyelerde bulundu. Kendisiyle çalışmaya başladık. Çok teşekkürler

         
İlker Salcan
Asansör Bakım   28/07/2018

Tamamen çözüm odaklı bir usta. Başkalarının uğraşmamak için anlamsız işlemler önerdiği işi sorunsuz çözdü.

         
Nilsun Zulfikar
Asansör Bakım   07/06/2018

Asansor firmasinin yetkilisi Nihat bey isi onayladigim an cevap verip ertesi gun mesai saatleri icerisinde aradi ve randevulastik. Ayni gun oglen saatlerinde ekip binamiza gelmisti bile. Hem cok profesyonel hem de cok kibar insanlar. Cok memnun kaldik. 1 yillik sozlesmemizi imzaladik hemen.

         
Huseyın
Asansör Bakım   15/04/2018

Görüştüğümüz Ali bey sağ olsun çok ilgili ve işinin ehli bir arkadaş.... Binadaki 3 asansörle ilgili sıkıntılarımız vardı ve çözümlerinde çok yardımcı oldular, ne zaman bir problem olsa arıyoruz ya kendı gelıyor yada ekip yönlendiriliyor. Çözüm odaklı bir firma yardımlarını esirgemiyor fiyatlarıda makul aynı işi baska firma bıze ıkı katı fıyatına verıyordu ... Sözleşmemizi yaptık bundan sonrası süreçte SEVSAN asansör ile devam!!!!! Teşekkurler

         
İbrahim Meydanlı
Asansör Bakım   23/03/2018

USTALARINA VE ŞİRKET YETKİLİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. İLK DEFA BU KADAR MEMNUN OLDUĞUMUZ BİR FİRMA İLE ÇALIŞTIK UMARIM BU ŞEKİLDE DEVAM EDERLER.

         
Mustafa Onuk
Asansör Bakım   26/02/2018

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GÖSTEREN BİR FİRMA VE GEREKLİ KONULAR HAKKINDA NET AÇIKLAYICI SONUÇLAR SUNUYORLAR. BİNAMIZ OLARAK İYİ BİR ASANSÖR BAKIM FİRMASI İLE ANLAŞMA SAĞLADIĞIMIZA EMİNİM.

         
Sevinç GÜRBÜZ
Asansör Bakım   15/12/2017

Almak istediğimiz hizmet konusunu sitenizde paylaşır paylaşmaz hemen telefonumuz çaldı ve görüşme sağladıktan sonra 30 dk.sonra firmamıza gelip asansörümüzü tamir ettiler.İşlerini tam anlamıyla severek ve eksiksiz yapan bir kurum.kesinlikle tavsiye ederim. Daha önce başka bir asansör firmasıyla çalışmıştık ancak böyle bir hizmet,ilgi,alaka görmemiştik. Sundukları hizmet kalitesi için Versay Asansöre çok teşekkür ederiz. Anlaşmamızı gerçekleştirdik.Dilerim iki taraf içinde hayırlısı olur.

Diğer Bilgiler
Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz