En İyi 25 Asansör Bakım Servisi | Armut

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

526 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Asansör Bakım Servisi

Mustafa Y.

Mustafa Y.

MEGLIFT ASANSOR olarak, sizlere beklediginiz güvenilir ve profesyonel hizmeti vermek için variz. Yillarin bize kattigi tecrübeyi, sizlerle buluşturmaya hedefliyoruz. 7/24 ariza hizmeti vermekte olup, yaptığımız işin her daim arkasindayiz. Firma olarak önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasi, bizi yillardir bu meslekte geliştirmekte beraber, müşteri portfoyumuzu genişletmiştir. Montaj, revizyon, ariza, bakim konularinda işinin ehli, güler yüzlü personellerimizle çalışmak isterseniz, sizi de
Metyıl Asansör Elk.san.tic.ltd.şti

Metyıl Asansör Elk.san.tic.ltd.şti

55 yıllı bulan firma geleneği ve vizyonu ile günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız.
Enes E.

Enes E.

Asansörleriniz en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla uygun hale getirilmesi amacıyla işimizi en güzel biçimde yapma gayesiyle burada bulunmaktayız.
Opak Asansör

Opak Asansör

Asansör ve yürüyen merdiven sektörünün bir parçası olarak Ankara nın tüm ilçelerinde İnsan ve yük nakli olarak kullanılan Asansör veya yürüyen merdiven servisi üzerine hizmet veren bir firmadir. Ankara nın tüm ilçelerinde de Sıfır montaj kurulum, Kısmen yenileme - revizyon , Aylık periyodik bakım ve tamiri, Yıllık ruhsat yenileme tescil işlemleri, Yedek parça temini, Ücretsiz keşif ve projelendirme olmak üzere tecrübeli personel ile hizmet verilmektedir. Türkiye genelinde de Her türlü Asa
Logo Asansör

Logo Asansör

14 yıllık sektör tecrübesi, ISO 9001:2008, CE ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Avrupa Birliği Standartlarında hizmet veren Firmamız; asansör, yürüyen merdiven ve engelli platformları konusunda profesyonel uzman kadrosu ile periyodik bakım, arıza, yeşil etiket alınması, modernizasyon, projelendirme ve montaj hizmetlerini, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler ile gerçekleştirmektedir.
Teknotek M&b Teknik Asansör

Teknotek M&b Teknik Asansör

Teknotek M&B Teknik Asansör Ve Yürüyen Merdiven , Asansör teknolojisindeki deneyimi ve kurumsal referansları ile tüm ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü üretmektedir. Sizlere daima en iyiyi, en uygun şekilde sunmak için çalışmakta, her geçen gün değerli müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz.Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Adres:5711 5 Sokak No:42 Bornova İzmir TEL: 0(232) 433 30
Etap Asansör A.ş

Etap Asansör A.ş

40 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla gerek yurtiçi gerek yurtdışı montaj bakım servis ve onarım hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tesisinize uygun asansör çözümleri, bakım-onarım teknik servis hizmetlerini, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada sunuyoruz.
Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik San.tic.ltd.şti

Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik San.tic.ltd.şti

Firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmektir. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan ÖZCSM ASANSÖR , çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz ve z
Mkb Asansör

Mkb Asansör

METSAN ASANSÖR OLARAK 1978 YILINDA HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN FİRMAMIZ 2017 YILI İTİBARYLA MKB METSAN ASANSÖR OLARAK FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMETİMİZ VE SEKTÖRDE UZUN YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM İLE SİZ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞMAKTAYIZ.
Fulltime Asansör

Fulltime Asansör

FİRMAMIZ BAKIM, ARIZA TESPİTİ VE REVİZYON KONUSUNDA DENEYİMLİ KADROSUYLA SİZLERE 7 24 HİZMET VERMEKTEDİR. -ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ -
Teksa Lift Asansör San.tic. Ltd. Şti.

Teksa Lift Asansör San.tic. Ltd. Şti.

Teksa Asansör, konusunda uzman kadrosuyla 1996 yılından beri asansör, montaj, onarım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, kalite faaliyetlerine ve teknik donanım ihtiyaçlarının karşılanmasına, personel eğitimi ve yeterliliğine, yönetim olarak verilen hizmetin takibine önem vermektedir. Bu doğrultuda TSE kalite mevzuatına uygun hizmet vermekte olup hizmetimiz belgelendirilmiştir. Teksa Asansör tüm Türkiye ye hizmet götürecek alt yapı ve teknik donanıma sahiptir.
Fiber Asansör

Fiber Asansör

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.
Dea A.

Dea A.

Kaliteli hizmet güvenli kullanım ve güleryüz hizmet vermek için burdayiz güvenli işçilik için bize guvenin
1001 Asansör Ve Bina Hizmetleri

1001 Asansör Ve Bina Hizmetleri

Sultanbeyli ve çevresinde bakım yapmaktayız. Her türlü montaj revizyon bakım ruhsatlandırma proje işlemlerini de itina ile yapmaktayız.
İyon Asansör İnş. Elek. Taah.san Tic.ltd

İyon Asansör İnş. Elek. Taah.san Tic.ltd

Sektörde yeni kurulmuş bir firma olmamızın yanında en az 10 yıldır profesyonel olarak sektör içerisinde yerli ve yabancı büyük firmalarda çalışmış olan personelimiz ile, genç dinamik ve hızlı servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmalar TSK, Huzur Evleri, Milli Eğitim okulları, Üniversite yurtları, Orman İşletme Müdürlüğü. vb yerlere bakım ve onarım (Yeşil Etiket) hizmetimiz referanslarımız arasındadır. Can güvenliğiniz ve memnuniyetimiz hizmette asıl önceliğimizdir.
Akyol A.

Akyol A.

35 yıllık asansör tecrübemizle bakım tamirat revizyon ve montajlarınız uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız saygılarımızla Akyol asansör
Pe Lift

Pe Lift

Web : www.pelift.com eposta : : Asansör bakım , revizyon , proje ve montaj alanlarında hizmet vermekteyiz. gün saat hizmet garantimiz vardır. günün her saati bize ulaşabilirsiniz
Canberk Ekşioğlu

Canberk Ekşioğlu

Asansör sektöründe tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş olup,uzman mühendis ve tekniker leri ile hizmet vermeye 7 24 hazır, kıymetli müşteri lerimizin sipariş lerini beklemektedir.
Teknolift Asansör Ve Yürüyen Merdiven

Teknolift Asansör Ve Yürüyen Merdiven

Ege bölgesi başta olmak üzere tüm ülkede uzman ve tecrübeli ekibimiz ile projelerinize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Mercandağı Asansör Bakım Montaj Ve Revizyon

Mercandağı Asansör Bakım Montaj Ve Revizyon

Gaziantep te irtibatınız ile Binalarınızdaki modern yüksek güvenlikli kaliteli montajı ve konforun hissedildiği asansör montaj bakım tamir ve revizyon için Mercandağı Asansör
Köksan Asansör Otomotiv

Köksan Asansör Otomotiv

ASANSÖR BAKIM-MONTAJ-REVİZYON 1990 Yılında bir Aile şirketi kurarak sektördeki yoluna devam eden KÖK SAN Asansör, Asansöre dair servis, sedye, yolcu, yük ve maden asansörlerinde tasarım, projelendirme, montaj ve servis işini sürdürmektedir.
Senkronlıft Asansör Ve Yürüyen Merdiven

Senkronlıft Asansör Ve Yürüyen Merdiven

Antalya da Konusunda Uzman Ekiplerle, Kaliteli, Güvenilir, Hızlı Hizmet Almak SENKRONLIFT İle Çok Kolay. Asansör ve Yürüyen Merdivenlerle İlgili Her Konuda Yardıma Hazırız.
Elmak A.

Elmak A.

Her türlü bakım arıza revizyon ve montaj hizmetleri, Ücretsiz Keşif Hakkımızda Elmak Asansör, 1999 yılından beri EN 81-1,2+A3 standartlarına uygun asansör ile yürüyen merdiven ve her türlü asansörlerin modernizasyon, bakım, arıza hizmetlerine devam etmektedir. Asansör sektöründe insan faktörünün önemini bilen ELMAK ASANSÖR, müşteri memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. 2015 Ağustos ayında Antalyanın Elmalı ilçesinde de şube açarak çalışmalarına devam etmektedir. ELMAK ASANSÖR’ün he
Süleyman E.

Süleyman E.

İstanbul Pendik ilçesinde bulunan firmamız,sizlere güvenli,konforlu,ve en önemlisi Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz asansörler temin etmeyi ilke edinmiştir.Arıza bakım revizyon montaj ve servislerde 7 24 hizmet vermekteyiz.
Necati C.

Necati C.

PRT Asansör olarak servisimizin kalitesini en güvenilir teknoloji ile birleştirerek sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz. Hızlı ve ekonomik çözümler için doğru yerdesiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Salcan
Asansör Bakım   28/07/2018

Tamamen çözüm odaklı bir usta. Başkalarının uğraşmamak için anlamsız işlemler önerdiği işi sorunsuz çözdü.

         
Ayhan MUTLU
Asansör Bakım   04/07/2018

Gayet ilgili ve verdigi saat ve tarihte gelen bir arkadas..ben kendi isteklerimi soylemeden kendine is disiplinini standart edinmis bir arkadas...hayirli olsun

         
Nilsun Zulfikar
Asansör Bakım   07/06/2018

Asansor firmasinin yetkilisi Nihat bey isi onayladigim an cevap verip ertesi gun mesai saatleri icerisinde aradi ve randevulastik. Ayni gun oglen saatlerinde ekip binamiza gelmisti bile. Hem cok profesyonel hem de cok kibar insanlar. Cok memnun kaldik. 1 yillik sozlesmemizi imzaladik hemen.

         
Belgin Açar
Asansör Bakım   08/05/2018

Çok hızlı geri dönüş aldım. Fiyat ve hizmet kalitesi çok iyi. Her şey belgeli ve çok net bir şekilde bilgilendiriliyorsunuz. Bizden kaynaklanan sorunlara rağmen iş takibini çok iyi gerçekleştirdiler. Sözleşmeyi imzaladık, uzun soluklu çalışacağız. Teşekkür ederiz!

         
Huseyın
Asansör Bakım   15/04/2018

Görüştüğümüz Ali bey sağ olsun çok ilgili ve işinin ehli bir arkadaş.... Binadaki 3 asansörle ilgili sıkıntılarımız vardı ve çözümlerinde çok yardımcı oldular, ne zaman bir problem olsa arıyoruz ya kendı gelıyor yada ekip yönlendiriliyor. Çözüm odaklı bir firma yardımlarını esirgemiyor fiyatlarıda makul aynı işi baska firma bıze ıkı katı fıyatına verıyordu ... Sözleşmemizi yaptık bundan sonrası süreçte SEVSAN asansör ile devam!!!!! Teşekkurler

         
İbrahim Meydanlı
Asansör Bakım   23/03/2018

USTALARINA VE ŞİRKET YETKİLİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. İLK DEFA BU KADAR MEMNUN OLDUĞUMUZ BİR FİRMA İLE ÇALIŞTIK UMARIM BU ŞEKİLDE DEVAM EDERLER.

Diğer Bilgiler
Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz