En İyi 10 Ankara Dizgi Mizanpaj | Armut

En İyi 10 Ankara Dizgi Mizanpaj

4 Dizgi Mizanpaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 54 Dizgi Mizanpaj hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İLKER TANDOĞAN 7.

İLKER TANDOĞAN 7.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı vb. çalışmalar yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yararlandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz. “Tek noktadan tam hizmet” almanın ekon
Orhan F.

Orhan F.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Hayallerinizdeki kitabı biz yapıyoruz. Cıvıl cıvıl bir görünüm, şık tasarımla getirdiğiniz dökümanı profesyonelce işliyoruz. Baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu sevgiliye yazılan bir kitapta olabilir. Soru bankası, konu anlatım, test kitapları da tercih sizin, kalite bizim işimiz.
Ankara Dizgi

Ankara Dizgi

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
1999 yılından bu yana yayın dünyası içinde yer alan eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile özgün, nitelikli ve yaratıcı çalışmalarımızı ortaya koymaktayız. Basılı yayın sektöründe; dergi, kitap, gazete, broşür çalışmalarını, ayrıca kapak tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarımı çalışmalarını, sınavlara yönelik kitapların dizgisini büyük bir titizlik ve özveri ile yürütmekte; gerek bireysel kişiler gerekse kurumsal iş yerleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz
İrem S.

İrem S.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Sayısal&sözel test kitapları , roman, hikaye vb. her tür kitabın dizgi ve mizanpaj işi yapılır. Zamana riayet eden ve titiz bir dizgi personeli arayanlar için doğru adres. Örnek çalışma isteyenlere e-mail kanalıyla yollayabilirim. (Not: Yayınevi tecrübem var. Halen özel bir kolejde dizgi personeli olarak çalışıyorum.)
Oktay S.

Oktay S.

Dizgi Mizanpaj · Keçiören, Ankara
Soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar, deneme ve yaprak testler, dergi ve gazetelerin dizgi-mizanpaj işleri istenilen teknik, kısa sürede ve ekonomik bir şekilde yaparım.
Ferhat K.

Ferhat K.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Her türlü dizgi ve mizampaj işleriniz zamanında, temiz ve başarılı bir şekilde yapılır. Bu konuda tecrübeliyiz, kendimize güveniyoruz. Referans verilir, örnek çalışmalar gönderilebilir. (Test, deneme, kitap, gazete, broşür, veri girişi vb. işler için teklif isteyiniz :)
Aytaç  A.

Aytaç A.

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Okul öncesi, ilköğretim ders kitaplarının dizgisi, tasarımı ve ayrıca çocuk hikaye, öykü yazımında, tüm yayın işlerinde, yaratıcı ve farklı bakış açısı ile yardımcı olabilmem için mesaj atmanız yeterli.
Ali  G.

Ali G.

Dizgi Mizanpaj · Yenimahalle, Ankara
Hukuk kitapları, ders kitapları, hikaye kitapları vb. mizampaj ve sayfa düzeni yapılarak baskı haline getirilir. 25 Yıllık dizgiciyim. İndesing, Ofis Programlarında (Word) dizgileriniz itina ile yapılır.
Cemal İ.

Cemal İ.

Dizgi Mizanpaj · Mamak, Ankara
Yaklaşık 5 yıldır dizgi mizanpaj işi yapmaktayım. Sayısal-Sözel bütün kitapların dizgi işlerini yapılır. (PC ortamında) Kitap kapağı, şablon tasarımları da yapmaktayım.
Sedat B.

Sedat B.

Dizgi Mizanpaj · Mamak, Ankara
Tüm derslere ait yaprak testleriniz, test kitaplarınız, konu anlatımlı kitaplarınız ve ders kitaplarınız zamanında ve itinayla yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dizgi Mizanpaj   15/08/2018

Hem beyefendi hem de işinin ehli bir arkadaşımıza denk geldiğim için çok mutlu oldum. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Dizgi Mizanpaj   12/04/2018

Emek verilen,güzel bir iş çıkarıldı...Bekir bey sağ olsun en ufak bir sorunda,kafamıza takılan her detayda yardımcı oldu.

Benzer Meslekler
Dizgi Mizanpaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz