En İyi 10 Ankara Dizgi Mizanpaj | Armut

En İyi 10 Ankara Dizgi Mizanpaj

4 Dizgi Mizanpaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 47 Dizgi Mizanpaj teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan Kolcu

Hakan Kolcu

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Dergileriniz, Kitaplarınız, Makaleleriniz, Tezleriniz Hızlı bir şekilde kurallara uygun şekilde dizilir.
Orhan Fidan

Orhan Fidan

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Hayallerinizdeki kitabı biz yapıyoruz. Cıvıl cıvıl bir görünüm, şık tasarımla getirdiğiniz dökümanı profesyonelce işliyoruz. Baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu sevgiliye yazılan bir kitapta olabilir. Soru bankası, konu anlatım, test kitapları da tercih sizin, kalite bizim işimiz.
Koray Arslan

Koray Arslan

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Macintosh veya PC ortamında; Indesıng, Illustrator, Photoshop, Math Magıc, Word vs. programlarına hakim ekibimizle dizgi ve mizanpaj işleriniz yapılır.
Tansu Durak

Tansu Durak

Dizgi Mizanpaj · Altındağ, Ankara
Tag Reklamcılık olarak yaratıcı, yetenekli, yeni fikirlere aç ve sanat ruhu taşıyan bir ekip olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Markanızı kurumsallaşma yolunda ileri taşımak için herşeye sahibiz. İşte bu yüzden sizin hedefiniz bizim hedefimizdir.
İrem Soylu

İrem Soylu

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Sayısal&sözel test kitapları , roman, hikaye vb. her tür kitabın dizgi ve mizanpaj işi yapılır. Zamana riayet eden ve titiz çalışan bir dizgi personeli arayanlar için doğru adres.
Alican Öztürk

Alican Öztürk

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
Kitap, Soru Bankası, Yaprak Test ve bunların aktarım işlerini yaklaşık 20 yıldır titiz ve hızlı bir şekilde yapıyorum; Mac ya da pc de illustrator, indesign, freehand, photoshop, msword, denklem düzenleyiciler . kullandığım bazı programlardır.
Ahmet Baydar

Ahmet Baydar

Dizgi Mizanpaj · Mamak, Ankara
Yaklaşık 7 yıldır bir yayınevinde profesyonel olarak çalışmaktayım. 1000'e yakın baskıdan çıkmış kitabım var. Boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum. Kitaplarınızı özenle baskıya hazırlayabilirim. Çalışma sürecim şu şekilde olacaktır. Kitabınızın boyutunu ve tasarımını görebilmeniz adına bir ön çalışma yaparak size 7-8 sayfalık bir örnek gönderirim. Bu örnek üzerinden fikir alışverişi yaparak kitabın boyutu ve tasarımı konusunda son kararı veririz. Ardından kitabın tamamını çalışarak size pd
Ankara Dizgi

Ankara Dizgi

Dizgi Mizanpaj · Çankaya, Ankara
1999 yılından bu yana yayın dünyası içinde yer alan eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile özgün, nitelikli ve yaratıcı çalışmalarımızı ortaya koymaktayız. Basılı yayın sektöründe; dergi, kitap, gazete, broşür çalışmalarını, ayrıca kapak tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarımı çalışmalarını, sınavlara yönelik kitapların dizgisini büyük bir titizlik ve özveri ile yürütmekte; gerek bireysel kişiler gerekse kurumsal iş yerleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz
Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi

Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi

Dizgi Mizanpaj · Etimesgut, Ankara
Altes Bilim Akademisi Dizgi Servisi olarak eğitimli ve tecrübeli kadromuzla dizgi, mizanpaj, tashih, redaksiyon ve grafik alanlarında hizmet vermekteyiz. Başta yayınevleri olmak üzere, dershaneler, kamu kurumu ve kuruluşları, yazarlar, akademisyenler gibi kitap, dergi, katalog vb. çalışmalarını yayına hazırlamak isteyen herkesi kaliteli hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz.
Vedat ö.

Vedat ö.

Dizgi Mizanpaj · Yenimahalle, Ankara
15 senedir kitap, dergi ve aklınıza gelecek tüm basılı ürünlerin dizgi, tashih, editoryal inceleme, tasarım ve baskısı konusunda geniş tecrübelerimle hizmet vermekteyim. Özellikle kitap dizgisi konusunda yardımcı olabilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dizgi Mizanpaj   12/04/2018

Emek verilen,güzel bir iş çıkarıldı...Bekir bey sağ olsun en ufak bir sorunda,kafamıza takılan her detayda yardımcı oldu.

Benzer Meslekler
Dizgi Mizanpaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz