En İyi 25 Dizgi Mizanpaj | Armut

4 Dizgi Mizanpaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

174 Dizgi Mizanpaj hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Dizgi Mizanpaj

7 N ( G R A F İ K E R) D.

7 N ( G R A F İ K E R) D.

Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı vb. çalışmalar yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yararlandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz. “Tek noktadan tam hizmet” almanın ekon
İrem S.

İrem S.

Sayısal&sözel test kitapları , roman, hikaye vb. her tür kitabın dizgi ve mizanpaj işi yapılır. Zamana riayet eden ve titiz bir dizgi personeli arayanlar için doğru adres. Örnek çalışma isteyenlere e-mail kanalıyla yollayabilirim. (Not: Yayınevi tecrübem var. Halen özel bir kolejde dizgi personeli olarak çalışıyorum.)
Hakan K.

Hakan K.

Dergileriniz, Kitaplarınız, Makaleleriniz, Tezleriniz Hızlı bir şekilde kurallara uygun şekilde dizilir.
Kadir A.

Kadir A.

Anaokulu, ilkokul ve lise yayınlarında, uzmanım. Kaliteli, temiz iş, az tashihli ve kısa zamanda iş bitirmeye odaklıyım. Fiyatlar idealdir. İşin anlaşılır ve kendinden emin yazarlar tarafından yazılması halinde, iki tashihte onay aşaması garantisi verebilirim.
Orhan F.

Orhan F.

Hayallerinizdeki kitabı biz yapıyoruz. Cıvıl cıvıl bir görünüm, şık tasarımla getirdiğiniz dökümanı profesyonelce işliyoruz. Baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu sevgiliye yazılan bir kitapta olabilir. Soru bankası, konu anlatım, test kitapları da tercih sizin, kalite bizim işimiz.
Hatice A.

Hatice A.

Grafik tasarım bölümü (lise) mezunuyum Grafik tasarım alanında 6 yıllık iş tecrübem vardır. grafik alanında en çok tercih edilen indesing , photshop ,illüstratör programlarını bilmekteyim Onlarca tasarım, broşür , katalog, tıp ve soru kitaplarının dizgi ve tasarımlarını yaptım. Grafik işlerinde tüm detaylara hakim olacak seviye de bilgi birikimine sahibim Grafik tasarım ihtiyaçlarınıza evimden hizmet vermekteyim. Grafik işlerinizde kaliteli hizmet arıyorsanız lütfen benim ile iletişim
Gülcan A.

Gülcan A.

Merhabalar. Özellikle ders kitapları, soru bankaları, testler ve deneme sınavları üzerinde çalışıyorum. İndesing, illustratör, photoshop ve ofis programlarını kullanıyorum. İşlerinizi uygun fiyata ve kısa sürede sorunsuz teslim ederim.
Özge Yıldırım Y.

Özge Yıldırım Y.

Birçok akademisyene ait kitap kapakları, derslerde okutulacak kitapların mizanpaj ve tasarım işlerini yaptım. Yaklaşık 6 yıldır kitap dizgisi yapmaktayım. Basılı hale getirdiğim birçok kitap var. Çalışmalarınızı çok uygun fiyatlarla baskıya hazırlıyorum.
Güray  Ş.

Güray Ş.

YAKLAŞIK 27 YILLIK MATBAACILIK DENEYİMİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEYEN BİR İŞ ANLAYIŞIM VARDIR MAC ORTAMINDA SAYFA TASARIMI YAPMAKTAYIZ HALEN BİR YAYINEVİNDE BASKI ÖNCESİ SORUMLUSU OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM DOĞRU VE KALİTELİ İŞ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN ARAYIN GÖRÜŞELİM
Metin K.

Metin K.

20 yılı aşkın grafik tasarım işiyle uğraşıyorum. Yüzlerce kitabın dizgi ve mizanpajını yaptım. Gerek word, gerekse indesign programlarında dizgi ve mizanpajınızı yapar, baskıya uygun pdf olarak teslim ederim.
Betül B.

Betül B.

Çocuk kitapları, kültür kitapları, ilköğretim, ortaöğretim ve KPSS kitaplarının dizgi mizanpaj işlerini yapıyorum.
Ferhat K.

Ferhat K.

Her türlü dizgi ve mizampaj işleriniz zamanında, temiz ve başarılı bir şekilde yapılır. Bu konuda tecrübeliyiz, kendimize güveniyoruz. Referans verilir, örnek çalışmalar gönderilebilir. (Test, deneme, kitap, gazete, broşür, veri girişi vb. işler için teklif isteyiniz :)
Sedat B.

Sedat B.

Tüm derslere ait yaprak testleriniz, test kitaplarınız, konu anlatımlı kitaplarınız ve ders kitaplarınız zamanında ve itinayla yapılır.
Ahmet Ç.

Ahmet Ç.

Yaklaşık 7 yıldır kitap dizgisi yapmaktayım. Basılı hale getirdiğim birçok kitap var. Çalışmalarınızı çok uygun fiyatlarla baskıya hazırlıyorum.
Ahmet E.

Ahmet E.

1990 yılından itibaren İstanbul da çeşitli yayınevi ve dergilerde editör, yazı işleri müdürü olarak hizmet verdim. Bir süredir doğduğum yer olan Bursa da ikamet etmekteyim. İhtiyaç halinde kitap, dergi ve yazılı bütün materyalin dizgi, mizanpaj, redaksiyon, tashih işlerini yapabilirim. Mac ortamında, kendi mekanımda hizmet vermeye devam etmekteyim.
Mesut Y.

Mesut Y.

Kahramanmaraş ta matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 10 yıldır Adobe İndesign, Adobe Photoshop, Adobe İllustrator, Paint, Microsoft (Word, Excell, Powerpoint,.), Fx Draw, gibi programlar üzerinde kendimi geliştirdim. Özellikle son zamanlarda ADOBE İNDESİGN programı üzerinden kitap tasarımı ve dizgisi üzerinde çalışmalar yapıyor ve şu an profesyonel olarak dizgi yapabiliyorum. Kendi çalışmalarımı alttaki fotoğraf galerisinde bulabilirsiniz. Dizgi konusunda ve diğer ihtiyaç duyulan konu
Eray D.

Eray D.

Görsellik çoğu zaman evrenseldir ancak kimi zaman özel olması gerekir, ben sizler için renkler ve çizgiler için anlaşarak bu evrenselliği size özel bir hale getirebilirim. Freelance olarak neler yaptım? Kapak tasarımları; Arkhe Dergisi - Kapak tasarımları Cenevre Fikir Sanat - Kapak tasarımları Mizanpaj; Cenevre Fikir Sanat - Kitap Mizanpajı
Tahsin  N.

Tahsin N.

ÇOK HIZLI YAZI benim öğretmenlik branşımdır. 27 yıldır hızlı yazı yazma uzmanıyım. Sesli kayıtların deşifre ve yazıya döküm hizmeti ve kitap dergi vb dizgi işlemleri yapıyorum. Dil bilgisi kurallarına uygun ÇOK HIZLI yazı istiyorsanız, uzmanınız benim. Selamlar.
İlhan Ö.

İlhan Ö.

Kitap dizgi ve mizanpajı konusunda 16 yıllık deneyim. Bursa Nilüfer Belediyesi Tarafından hazırlatılan 5 kitabım var. Yayınlanan 2 kitap aşağıdakilerdir. Diğer 3 ü hazırlık/baskı aşamasındadır. 1. Kitap: http://www.zerobooksonline.com/tr/urun/odrysesten-nilufere-uluslararasi-nilufer-sempozyumu_11_41021.html?r 1#sthash.7JBn1iUz.dpbs 2. Kitap: http://www.zerobooksonline.com/tr/urun/bursa-ve-ilceleri-arkeolojik-kultur-envanteri-ii-nilufer-ilcesi-1-kitap_11_41025.html?r 10#sthash.gKo5lLQV.dpbs
Renas B.

Renas B.

Profesyonel olarak Kitap editörlüğü yapmaktayım şimdiye kadar birçok Envanter kitabı Mizanpajını yaptım. Çok iyi derecede Adobe InDesing Kullanmaktayım. Kendi makinalarımla Hava fotoğrafçılığı yapmaktayım. Arkeolojik kazı alanı hava çekimi ve video tanıtımı yapmaktayım. AutoDesk Maya 3D Modelleme ve ileri derece bilgisayar bilgisine sahibiyim
Meltem H.

Meltem H.

Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC,Adobe Photoshop,MathMagic ve Windows Office programlarına hakim
Furkan  B.

Furkan B.

Soru Bankası, Konu anlatım fasikülleri, kapak tasarımı, konu anlatım föyleri, YGS-LYS-TEOG deneme sınavları, şiir ve okuma kitapları hazırlanır.
Sezin Ö.

Sezin Ö.

Kitap, deneme, dergi, vb. materyallerinizin düzenlenmesi Adobe Indesign, Illustrator ve ek programlar kullanılarak tarafımca itina ile yapılmaktadır. Şehir dışı çalışmalarda hazırlanacak sayfaları ister mail ister whatsapp yolu ile gönderebilirsiniz. İş bitiminde baskıya hazır halde mail yolu ile teslim edilir.
Taner K.

Taner K.

30 yıllık deneyim, kaliteli, sonuç odaklı, zamanında sonuçlanan profesyonel hizmet. Logo, görsel kurum kimliği tasarımı ve danışmanlığı, kitap dergi katalog dizgi ve tasarımları, afiş broşür, bez afiş, branda afiş, ambalaj, kutu tasarımları, tabela, iç mekan dekorasyon, dış cephe tasarımları ve imalattan baskı süreçlerine kadar, anahtar teslim danışmanlık veya tam çözümler için profesyonel hizmet.
Sinal  M.

Sinal M.

Türkçe deşifre (ses kaydı), veri girişi, boş tablolar (formlar), PDF den Word e dönüştürme , sayfa formatı, belge kontrolü (noter evrakları), resim yerleştirme (katalog, klavuz) hizmetleri için. Sinal Mizanpaj Nalan AYGÜN
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dizgi Mizanpaj   15/08/2018

Hem beyefendi hem de işinin ehli bir arkadaşımıza denk geldiğim için çok mutlu oldum. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Dizgi Mizanpaj   12/04/2018

Emek verilen,güzel bir iş çıkarıldı...Bekir bey sağ olsun en ufak bir sorunda,kafamıza takılan her detayda yardımcı oldu.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Dizgi Mizanpaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz