En İyi 25 Dizgi Mizanpaj | Armut

4 Dizgi Mizanpaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

203 Dizgi Mizanpaj hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Dizgi Mizanpaj

Samet K.

Samet K.

Her alanda ve her sınıfta soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar, deneme ve yaprak testler, dergi ve gazetelerin dizgi-mizanpaj işlerini titizlik ile istenilen sürede ve ucuz bir şekilde yaparız.
Yunus Emre K.

Yunus Emre K.

Soru bankası ve denemeleriniz itina ile ucuz ve hızlı bir şekilde hazırlanarak yüz yüze görüşülerek teslim edilir.
İLKER TANDOĞAN 7.

İLKER TANDOĞAN 7.

Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı vb. çalışmalar yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yararlandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz. “Tek noktadan tam hizmet” almanın ekon
Orhan F.

Orhan F.

Hayallerinizdeki kitabı biz yapıyoruz. Cıvıl cıvıl bir görünüm, şık tasarımla getirdiğiniz dökümanı profesyonelce işliyoruz. Baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu sevgiliye yazılan bir kitapta olabilir. Soru bankası, konu anlatım, test kitapları da tercih sizin, kalite bizim işimiz.
Hatice A.

Hatice A.

Grafik tasarım bölümü (lise) mezunuyum Grafik tasarım alanında 7 yıllık iş tecrübem vardır. Grafik alanında en çok tercih edilen indesing, photoshop ,illüstratör programlarını bilmekteyim Onlarca tasarım, broşür , katalog, tıp ve soru kitaplarının dizgi ve tasarımlarını yaptım. Grafik işlerinde tüm detaylara hakim olacak seviye de bilgi birikimine sahibim Grafik tasarım ihtiyaçlarınıza evimden hizmet vermekteyim. Grafik işlerinizde kaliteli hizmet arıyorsanız lütfen benim ile iletişim
Ramazan G.

Ramazan G.

İtina ile hertürlü okul kitapları "konu anlatım, soru bankası" yazılır, çizilir, düzenlenir. Özellikle matematik ve sayısal derslerdeki çizimler milimetrik olarak oranlara dikkat edilerek çizilir. Saygılarımla
Ahmet Ç.

Ahmet Ç.

Yaklaşık 7 yıldır kitap dizgisi yapmaktayım. Basılı hale getirdiğim birçok kitap var. Çalışmalarınızı çok uygun fiyatlarla baskıya hazırlıyorum.
Renas B.

Renas B.

Profesyonel olarak Kitap editörlüğü yapmaktayım şimdiye kadar birçok Envanter kitabı Mizanpajını yaptım. Çok iyi derecede Adobe InDesing Kullanmaktayım. Kendi makinalarımla Hava fotoğrafçılığı yapmaktayım. Arkeolojik kazı alanı hava çekimi ve video tanıtımı yapmaktayım. AutoDesk Maya 3D Modelleme ve ileri derece bilgisayar bilgisine sahibiyim
Ankara Dizgi

Ankara Dizgi

1999 yılından bu yana yayın dünyası içinde yer alan eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile özgün, nitelikli ve yaratıcı çalışmalarımızı ortaya koymaktayız. Basılı yayın sektöründe; dergi, kitap, gazete, broşür çalışmalarını, ayrıca kapak tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarımı çalışmalarını, sınavlara yönelik kitapların dizgisini büyük bir titizlik ve özveri ile yürütmekte; gerek bireysel kişiler gerekse kurumsal iş yerleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz
Mesut Y.

Mesut Y.

Kahramanmaraş ta matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 10 yıldır Adobe İndesign, Adobe Photoshop, Adobe İllustrator, Paint, Microsoft (Word, Excell, Powerpoint,.), Fx Draw, gibi programlar üzerinde kendimi geliştirdim. Özellikle son zamanlarda ADOBE İNDESİGN programı üzerinden kitap tasarımı ve dizgisi üzerinde çalışmalar yapıyor ve şu an profesyonel olarak dizgi yapabiliyorum. Kendi çalışmalarımı alttaki fotoğraf galerisinde bulabilirsiniz. Dizgi konusunda ve diğer ihtiyaç duyulan konu
Kadir A.

Kadir A.

Anaokulu, ilkokul ve lise yayınlarında, uzmanım. Kaliteli, temiz iş, az tashihli ve kısa zamanda iş bitirmeye odaklıyım. Fiyatlar idealdir. İşin anlaşılır ve kendinden emin yazarlar tarafından yazılması halinde, iki tashihte onay aşaması garantisi verebilirim.
İrem S.

İrem S.

Sayısal&sözel test kitapları , roman, hikaye vb. her tür kitabın dizgi ve mizanpaj işi yapılır. Zamana riayet eden ve titiz bir dizgi personeli arayanlar için doğru adres. Örnek çalışma isteyenlere e-mail kanalıyla yollayabilirim. (Not: Yayınevi tecrübem var. Halen özel bir kolejde dizgi personeli olarak çalışıyorum.)
Tahsin  N.

Tahsin N.

ÇOK HIZLI YAZI benim öğretmenlik branşımdır. 27 yıldır hızlı yazı yazma uzmanıyım. Sesli kayıtların deşifre ve yazıya döküm hizmeti ve kitap dergi vb dizgi işlemleri yapıyorum. Dil bilgisi kurallarına uygun ÇOK HIZLI yazı istiyorsanız, uzmanınız benim. Selamlar.
Murat  K.

Murat K.

Adobe indegsn ile soru bankasi konu anlatimli kitap yazimi roman hikaye yazimi özenle titizle hazirlama ve teslimat
Alp Dizgi

Alp Dizgi

Dizgi - Mizanpaj ve Grafik - Tasarım Kalitesini, Üst Standartlarda Kullanıcıya Sunmayı Hedefleyen, Emsalsiz Bir Bilişim Firması Olmayı Hedeflemektedir. Bu Amaçla Önüne Çıkan Her Zorlukla Mücadele Etmeyi Bilen ve Yüksek Hayal Gücüne Sahip Ekibi İle Yılmadan Çalışmalarına Devam Etmektedir. Ayrıca Alp Dizgi Her Geçen Gün Kendini Geliştirmekte, Yeni Oluşumları Takip Etmekte ve Uygulamaya Geçirmektedir. Müşterisine En Hesaplı Tasarım ve Çözümleri de Sunmayı Hedefleyen Bir Yapı Olarak Geniş Hizmet Y
Remzi  K.

Remzi K.

Sayısal&Sözel test kitapları, soru bankası, deneme sınavları, roman, hikaye vb. her türlü kitabın dizgi ve mizanpaj işi yapılır. ⏺ özellikle Matematik kitabını dizgi ve mizanpajı yapılır. ⏺ Ayrıca AKILLI TAHTA dizgisi yada hazır bir kitabı AKILLI TAHTA mizanpajına aktarımı yapılır. ⏺ Yada AKILLI TAHTA'ya uyumlu ders çalışma için SLATYLARI hazırlanır. ⏺ Çoklu kitaplar Roman, hikaye yazımı profesyonel olarak mizanpajı yapılır. Grafik işlerinizde kaliteli hizmet arıyorsanız lütfen benim ile ile
Oktay S.

Oktay S.

Soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar, deneme ve yaprak testler, dergi ve gazetelerin dizgi-mizanpaj işleri istenilen teknik, kısa sürede ve ekonomik bir şekilde yaparım.
Betül  D.

Betül D.

Kitap sayfa tasarımı yapmaktayım. Şablon ve dizgi işleriniz yapabilirim. Hertürlü ders kitabı, soru bankası, yaprak testler. Hikaye kitapları, sözlükler referanslarım arasında. Orientexpress, yds publishing, spring publishing, çözüm yayınları ve sınav yayınları ile çalıştım. İndesign, illustrator, photoshop, quarxekspree, freehand programlarını kullanıyorum.
Azime Y.

Azime Y.

Yaklaşık bir buçuk yıldır bir yayınevinde dizgi bölümünde çalışmaktayım. 6. sınıftan 12. sınıfa kadar soru bankaları yaprak testler konu anlatımlı kitaplar hazırlıyorum.
Gökçen A.

Gökçen A.

Yaklaşık 5 yıldır KPSS, AÖF, YGS başta olmak üzere eğitim sektörünün çeşitli alanlarında dizgi mizanpaj çalışanı olarak faaliyet göstermekteyim. Çalıştığım yayınevinde dizgi biriminin yöneticiliğini yürütmekle birlikte freelance olarak çok sayıda kuruma da hizmet vermekteyim. Kaliteden ödün vermeden ve zamanında işlerinizin yerine getirilmesini istiyorsanız ben ve ekibim sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Gonca  B.

Gonca B.

KİTAP, DERGİ MİZAMPAJLARI, OKUL, TEST KİTAPLARI, SAYISAL SÖZEL ÇİZİMLER, AFİŞ VE KAPAK TASARIMLARI EN HIZLI ŞEKİLDE YAPILIR.
Furkan  B.

Furkan B.

Soru Bankası, Konu anlatım fasikülleri, kapak tasarımı, konu anlatım föyleri, YGS-LYS-TEOG deneme sınavları, şiir ve okuma kitapları hazırlanır.
Ferhat K.

Ferhat K.

Her türlü dizgi ve mizampaj işleriniz zamanında, temiz ve başarılı bir şekilde yapılır. Bu konuda tecrübeliyiz, kendimize güveniyoruz. Referans verilir, örnek çalışmalar gönderilebilir. (Test, deneme, kitap, gazete, broşür, veri girişi vb. işler için teklif isteyiniz :)
Aytaç  A.

Aytaç A.

Okul öncesi, ilköğretim ders kitaplarının dizgisi, tasarımı ve ayrıca çocuk hikaye, öykü yazımında, tüm yayın işlerinde, yaratıcı ve farklı bakış açısı ile yardımcı olabilmem için mesaj atmanız yeterli.
Metin K.

Metin K.

20 yılı aşkın grafik tasarım işiyle uğraşıyorum. Yüzlerce kitabın dizgi ve mizanpajını yaptım. Gerek word, gerekse indesign programlarında dizgi ve mizanpajınızı yapar, baskıya uygun pdf olarak teslim ederim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dizgi Mizanpaj   15/08/2018

Hem beyefendi hem de işinin ehli bir arkadaşımıza denk geldiğim için çok mutlu oldum. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Dizgi Mizanpaj   12/04/2018

Emek verilen,güzel bir iş çıkarıldı...Bekir bey sağ olsun en ufak bir sorunda,kafamıza takılan her detayda yardımcı oldu.

Diğer Bilgiler
Dizgi Mizanpaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz