En İyi 10 Ankara Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 422 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Burak Öner

Burak Öner

Freelance Yazılımcı · Etimesgut, Ankara
Google playde android oyunlarım var. JAVA, NODEJS FLUTTER C C++ C# Javascript biliyorum. https://play.google.com/store/apps/details?id com.OnerTech.BlockUp https://play.google.com/store/apps/details?id com.burakoner.onsoruoncevap https://play.google.com/store/apps/details?id com.burak.oner.makeasquare
Mert Demircioğlu

Mert Demircioğlu

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
-Python -C,C++,C# -Java -Agile & Waterfall Methodologies -Project Management -Database Design -Yazılım Kalitesi -Object-Oriented Programming (OOP) -Deep Learning -PostgreSQL -Perl -UML -ASP.NET -C# -SQL -Microsoft SQL Server -PL/SQL -Oracle Database -Linux -Keras -Caffe -Tensorflow -Microsoft Azure -Database Management System (DBMS) -Database Development -Microsoft Visual Studio C++ -Microsoft Servers -OpenCV -Artificial Neural Network -Conventional Neural Network
Ceren Turan

Ceren Turan

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 3.5 senedir profesyonel olarak, özel sektörde yazılım geliştiriyorum. Çoğunlukla Java programlama dili ile çalıştım fakat başka dillerde de yazılım geliştirebilirim.
Alper Güven

Alper Güven

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Erciyes Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Freelancer olarak web işleri yapıyorum. Kişisel web sitenizi 10 larca farklı tema seçeneğiyle hazırlayabilirim.
Ahmet Öztürk

Ahmet Öztürk

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Yaklaşık 5 yıldır yazılım sektöründe çeşitli firmalarda özel ve kamu sektörüne yönelik web uygulamaları geliştirdim ve uzmanlaştım. Aktif olarak kullandığım Programlama dilleri : JAVA, C#, JavaScript, AngularJS, ExtJS, Sql, T-Sql, CSS3, HTML5 Yaptığım projeler: KBS (İSGÜM Kontrol Belgesi Sistemi) www.kbs.csgb.gov.tr JDYS (Jandarma Döküman Yönetim Sistemi) İYP (İnovasyon Yönetim Portalı) http://innocentrum.com/enterprise/ Securitas CRM
Ceren Köseoğlu

Ceren Köseoğlu

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Merhabalar, Aklım fikrim gelişim ve yeniliktir. Çalışmayı, üretmeyi ve öğrenmeyi çok seviyorum. Aslen Endüstri Mühendisiyim. Ünivesitenin ilk yılında da ERP merakım başladı. Bütünleşik sistemlerin, verimlilik ve etkinlik analizlerinin, optimizasyon felsefesinin hayranıyım. İlk iş deneyimim de bu yönde gelişti. Ve şuan bir fabrikada ERP geliştiren bir yazılım ekibinde görev alıyorum. Web aplication olarak java dilinde geliştirdiğimiz projenin içinde çeşitli queryler, javaScript, html gibi gib
Arman Maralan

Arman Maralan

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Making crazy ideas become reality, surprising people with engineering, pushing the limits, meeting new people with different points of view.
Hakan Yumak

Hakan Yumak

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Odtü Bilgisayar Mühendisi +7 Yıl java Geliştirme Deneyimi OOP Programlama Veri Yapıları Yeni teknolojileri öğrenme, geliştirme Frontend Geliştirme JSP, JSF , GWT ,ADF, JavaScript, Html, GXT, Css, Gss Java, C, C++ Veritabanları Oracle Database, Mysql PL/SQL trigger, function, procedure Versiyonlama Svn, Git, CVS Dependency ve Build Management araçları Maven, Gradle Android Programlama Geliştirme tooları: IntellijIdea, Codeblocks, Android Studio,Eclipse, MinGW Müşteri ile birebir ça
Muhammed Can Özdemir

Muhammed Can Özdemir

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
Elektrik Elektronik mühendisi ve yüksek bilgisayar mühendisiyim. Çalışmalarımda odak noktam sadelik ve estetikliktir. En karmaşık sorunların basit çözümleri olduğuna inanırım ve bu sorunları bu açıdan çözebilirim. Bu bağlamda karmaşık, çözümü zor problemlerinize yazılımsal çözümler üretip işlerinizin verimliliğini arttırabilirim.
Mustafa Ergeç

Mustafa Ergeç

Freelance Yazılımcı · Çankaya, Ankara
.NET, ASP.NET MVC, .NET CORE projelerinizi gerceklestirebilir, hali hazırdaki projeleriniz için destek verebilir, Xamarin kullanarak sizler için Android uygulama geliştirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yiğit Ö.
Freelance Yazılımcı   28/02/2021

Gerçekten bu kadar olacağını beklemediğim bir yazılım oldu tam isteklerime hitab ediyor.Beyfendi ise gerçekten çok iyi niyetli,saygılı ve özverili biri.İş yaptığıma çok memnun oldum.

         
Ali V.
Freelance Yazılımcı   17/01/2021

gerçekten memnun kaldım kendisinden. istediğim işi söz verdiği günde teslim etti. Her soruma çok açıklayıcı cevaplar verdi. tavsiye ederim. sözünün eri bi arkadaş

         
Ömer Ç.
Freelance Yazılımcı   11/01/2021

Güvenilir insanlarla temiz iş oldu elinize sağlık. Nasıl bir şey istediğimi dinleyip fikir alışverişinde bulunup sonuca gittik teşekkür ederim her şey için :)

         
Sema S.
Freelance Yazılımcı   09/01/2021

Mert Bey kısa sürede ve çok güvenilir bir şekilde yardımcı oldu. Her soruya cevap veriyor ve her şekilde yardım ediyor. Her işte gayet başarılı. Teşekkürler

         
Kayra O.
Freelance Yazılımcı   01/12/2020

Batuhan Bey, isteğim üzerine hemen geri dönüş yaptı. Projeyi yapmaya aynı gün içinde başladı. İki gün içerisinde titizlikle yaptığı kodu teslim etti. İlgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldım.

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Burak K.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

isinde uzman zamaninda geldi. inanilmaz hizli. profesyonel calisma icin tesekkur ederim. yeniden baska projelerde calisacagimi dusunuyorum.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz