4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

717 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Freelance Yazılımcı

Alpcan ARPALIYİĞİT

Alpcan ARPALIYİĞİT

Bilgisayar Mühendisi olmakla birlikte ilgilendiğim programlama dilleri: C, C++, C#, Java, Python, Html; ve ilgilendiğim teknoloji ve teknikler: Entity Framework, ASP.NET, ADO.NET, .NET FRAMEWORK, OPEN-CV Library. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar donanımı, parça değişimi alım satımı işleriyle de ilgilenmiş bulunmaktayım. Linux tabanlı işletim sistemlerine aşinalığım var, Raspbian OS ve OPEN-CV kütüphanesini bitirme projemde kullandım. Eksiklik olan noktalarda çözüme ulaştıracak gerekli bilgi ve
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Mert Demircioğlu

Mert Demircioğlu

-Python -C,C++,C# -Java -Agile & Waterfall Methodologies -Project Management -Database Design -Yazılım Kalitesi -Object-Oriented Programming (OOP) -Deep Learning -PostgreSQL -Perl -UML -ASP.NET -C# -SQL -Microsoft SQL Server -PL/SQL -Oracle Database -Linux -Keras -Caffe -Tensorflow -Microsoft Azure -Database Management System (DBMS) -Database Development -Microsoft Visual Studio C++ -Microsoft Servers -OpenCV -Artificial Neural Network -Conventional Neural Network
Web Yazılım Evi

Web Yazılım Evi

Dünya sürekli değişiyor… Sadece iklim, çevre değil, insanların yaşam şekilleri, anlayışları ve deneyimleri de bir değişim halinde. Bu değişimdeki en büyük pay şüphesiz teknoloji de. Web Yazılım Evi, faaliyetlerine başladığı 2006 yılından beri sürekli olarak insanların yaşamlarına katkı sunan yazılım çözümleri üretmek için çalışmaktadır. Sürekli kendini yenileyen, günü kullanan ve geleceğe yön vermeye çalışan çözümleri ile yazılım konusunda web tabanlı ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarında her zama
Anıl Ebinç

Anıl Ebinç

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2000 mezunuyum. 15 yıldır fiilen farklı firmaların AR-GE bölümlerinde Yazılım ve Donanım geliştirme işlerini yürüttüm. Home office tarzında evden çalışma yürüterek gömülü sistem yazılımları, PC Interface, Web Interface çözümleri sağlayabilirim.
Mert AKAY

Mert AKAY

Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum. İleri derece QT , C++ , Unity bilgisine sahibim. Yazılım geliştirme, uygulama programlama üzerine deneyimim var. Windows masaüstü uygulamalarında iyi derecede deneyime sahibim. Hobi olarak oyun yazılımı geliştirmekteyim. Oyun ile alakalı iyi derece olmasa bile ufak tefek tasarımlar yapmaktayım.
Ömer Kürşad Küçük

Ömer Kürşad Küçük

Marmara Universitesi Elektrik-Elektronik Muh. 4.sınıf öğrencisiyim. Yazılım ile uzun süredir ilgileniyorum. Sorunlarınızı çözmek için sabırsızlanıyorum.
Akıl Sanatları

Akıl Sanatları

Ekip olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirme yapmaktayız. İlgili Microsoft sertifikalarına sahip bir ekibimiz mevcut. Sizler için .NET ortamı üzerindeki bütün backend geliştirmelerini yapabiliriz. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığımız Teknolojiler: C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cac
Volkan Doğu

Volkan Doğu

Firmamız, BEMSiS Bilişim Ltd., Kadıköy de olup yılından günümüze özel yazılım geliştirme konusunda faaliyet göstermekte ve kurumlara özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Fiyatımız teklif vermek için verilmiştir. Karşılıklı görüşme neticesindeki ortaya çıkacak detaylar sonrası teklif vereceğiz. iletişim numaramız aşağıdaki gibidir. Saygılar iyi çalışmalar BEMSiS Bilişim Ltd.
Abdülselam Gündoğdu

Abdülselam Gündoğdu

Linux, Windows ve Mac masaüstü yazılım, Rest API mimarili Web Uygulamaları Node.js, Php, .net core, js, vue.js
Sefa Demirdöğen

Sefa Demirdöğen

Şuan Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim ve sektöre yavaş yavaş girmek için işe buradan başlayabileceğimi düşünüyorum.
Emre Kara

Emre Kara

Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim bu zamana kadar 3 adet şirkette çalıştım toplam çalışma sürem 1 yılın üzerindedir. Asp.net mvc, javascript , reactjs , c# gibi teknolojilerde yani web,masaüstü konularında proje yapabilirim , mobil uygulama geliştirme konusunda da orta seviyede yetkinliğe sahibim https://www.linkedin.com/in/emre-kara-703440109/ karaemre.com
Kamil Ünlü

Kamil Ünlü

Microsoft teknolojileri her geçen gün hızla gelişmekte, takip etmek gerçekten çok güç ama geride kalmak korkusuda beni sürekli araştırmaya iten temel bir etken. Severek yaptığım yazılım geliştirme işi eklem ağrıları başlamadığı sürece gerçekten büyük zevk vermekte. Size uygun yazılım uzmanı olmadığımı mı düşünüyorsunuz ? Sakın üzülmeyin Microsoft tabanlı tüm teknolojiler ilgi alanımdadır hızla öğrenip işe hemen adapte olduğumu göreceksiniz. Baştan belirtmeliyim ki android ve ios tabanlı uygulam
Lusemta Yazılım

Lusemta Yazılım

Lusemta yazılım , firmaların ihtiyaçlarına özel , Endüstrü 4.0 yolculuğunda üretimlerini artırmak amacıyla tüm üretim süreçlerinin kontrolünü yapan yazılımlarla birlikte iş ve personel takibinin pratik bir şekilde yapılabileceği kurumsal firma yazılımları üretmektedir. Bunun yanında dijital pazarlama (Google Adwors Yönetimi , Sosyal Medya Reklam Yönetimi) hizmeti veren Lusemta , E-ticaret sistemleri , Sosyal Medya Yönetimi , Arama motoru Ompimizasyonu (SEO) ve Web Tasarmı gibi verdiği h
Berkay  Gökmen

Berkay Gökmen

Devlet destekli projeler. C2 anadil düzeyi sertifikalı ingilizce. Python, C, C#, C++, MİcroC, PHP, HTML, Javascript ve ilgili konularda eğitimli. Yazılımla ilgili her konuda yardımcı olabilirim. SolidWorks çizimleri ve COMSOL Multiphsysics Photoshop ve Illustrator ile Web, Logo, Arayüz tasarımları.
Mansur Emin Kaya

Mansur Emin Kaya

3.sınıf öğrenciyim müştreri isteğini yapmak ve kendime tecrübe kazandırmak maksadıyla freelance olarak hizmet vermeye karar verdim.
Erkin Eren

Erkin Eren

Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Vahid Javadi

Vahid Javadi

Mikroişlemciler Programlama ( Stm32,PIC ve android )platformlar da 4 senedir çalışıyorum ve bu alanda TCP/IP , MODBUS ,OPC , WIFI , Bluetooth ,GSM gibi Haberleşmeler farklı projeler de Tecrübe kazandım . Projelerinizde en iyi şekilde tamamlamayı Garanti ediyorum.
Tunay Aydoğan

Tunay Aydoğan

FullStack yazılım uzmanıyım. C#, T-SQL, PostgreSQL, Dapper, EF, ASP.NET MVC, jQuery, .NET CORE, Angular 8,9, GCP (Google Cloud Platform) teknolojilerinde uzmanım. Yaklaşık 6 yıldır bu mesleği yapmaktayım. CRM, ERP, Kargo Takip Uygulaması, Kurs Merkezleri için Ögrenci Takip Uygulaması, Web Tabanlı Ön Muhasebe Uygulaması, Doküman Yönetim Sistemi, Web Tabanlı Raporlama Uygulaması, Depo Yönetim Sistemi, Mobil Uygulamalar için API Geliştirilmesi gibi pek çok projede görev aldım.
Faruk Kakşi

Faruk Kakşi

C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Ahmet İstanbullu

Ahmet İstanbullu

Merhabalar. Freelancerlik yapmaktayım. Autocad 2 ve 3d bütün çizimlerinizde size yardımcı olabilirim. Java, C, C++ ve Python programlama dillerinde sizlere yardımmcı olabilirim. Sizde temiz ve hızlı bir iş istiyorsanız beni tercih edebilirsiniz.
Ali Çavuşoğlu

Ali Çavuşoğlu

Anahtar teslim işlerinizi analiz aşamasından alıp kullanımınıza sunabileceğim işlerinizde rol almak isterim.
Ali Şirin  Taşçinten

Ali Şirin Taşçinten

2002 yılından bu yana yazılım ile uğraşmaktayım. Yazılım benim için bir tutku. C, C#, Java, ASP.NET ile programlar yazmaktayım. Ayrıca yapay zeka ile ilgileniyorum. Bunların dışında da Excel e VBA ile eklentiler ve gömülü kodlamalar yapmaktayım. Benim için en önemli husus istenilen programı tam da istenildiği gibi yapmaktır.
Ali SAYAR

Ali SAYAR

Merhaba,2018 yılında Sdü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum.Kendimi web programlama üzerinde geliştirmeye devam ediyorum.
Ali Kılıç

Ali Kılıç

Uzun Süredir Masaüstü ve Web Tabanlı yazılımlar ve Otomasyon geliştiriyorum.pek çoka Proje tamamladım.Şuanda özel bir şirkette Yazılım mühendisi pozisyonunda çalışmaktayım.Küçük çaplı yada büyük detaylı yazılımlarınızı talebinize göre yazıp en kısa sürede verebilirim. E-ticaret,ebys,blog,kurumsal
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Eyüp A.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok iyi bir çalışma oldu. Kısa sürede gerçekleştirmek istediğimiz projeyi kurguladırlar. İletişim harika, rahatlıkla birlikte çalışabilir diyalog oluşturabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim..

         
Zülküf P.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok hızlı yapılması gereken bir projemiz vardı, Ömer Bey istediğimiz sürede tamamladı. Teşekkür ederiz

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Berika S.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

Proje odevimi istedigimden daha erken ve eksiksiz teslim etti. Ihtiyacim oldugunda da destek vermekten hic cekinmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Ayse K.
Freelance Yazılımcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz