En İyi 10 Ankara Harddisk Veri Kurtarma | Armut

En İyi 10 Ankara Harddisk Veri Kurtarma

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 79 Veri Kurtarma Merkezi teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Shek Bilişim Teks. Turz. Tic. Ltd. Şti.

Shek Bilişim Teks. Turz. Tic. Ltd. Şti.

Harddisk Veri Kurtarma · Çankaya, Ankara
EC-COUNCIL SERTIFIKALI GUVENLIK UZMANI : BEYAZ ŞAPKALI HACKER (CEHv6), VERI INCELEME IÇIN (ECSAv4), SIZMA TEST IÇIN (LPT NO:M11-348). HER TURLU HDD VERI , RAID VERI,SSD VERI, SAS VERI,SD, microSD, USB FLASH BELLEK VERI,KAMERA VERI, CEP TELEFON VERILER KURTARIYORUZ. PROFESYONEL VERI KURTARMA MERKEZI. BIZ BILGISAYAR TEKNIK SERVIS YADA CEP TELEFON TAMIRCI DEĞILIZ.SERTIFIKALI UZMANLAR VERILER KURTARIYOR.
Data Veri Kurtarma Ve Adli Bilişim Laboratuvarı

Data Veri Kurtarma Ve Adli Bilişim Laboratuvarı

Harddisk Veri Kurtarma · Çankaya, Ankara
Tüm Harddisklerden (Notebook Harddisk, Pc Harddisk, SSD Harddisk, Sunucu Harddisk) ileri teknolojik cihaz ve yazılımlarla verilerinizi laboratuvar ortamında kurtarıyoruz. Ayrıca Cep telefonlarından SMS REHBER RESİMLER BELGELER ve diğer tüm klasörleri kurtarıyoruz. Mobil inceleme cihazlarımız ile cep telefonlarınızı inceliyoruz ve kayıp verilerinizi kurtarıyoruz. Usb FLash bellek ve hafıza kartlarından da verilerinizi kurtarıyoruz. Arızalı Cep telefonları, sıvı teması cep telefonları, bozuk hard
Cem Kahraman

Cem Kahraman

Harddisk Veri Kurtarma · Çankaya, Ankara
Dünya çapında ün salmış (Acelab , Rusolut , Soft Center) şirketlerden aldığım sertifikalı eğitimlerle sektörde başarıma başarı kattığıma inanıyor ve bu başarımı yaptığım işlerde göstermeye devam ediyorum. Kırık yoksa kurtarılmaz diye bişey yok diyorum. kurtarılmaz bu diyenlere saygı duyuyorum. Sabit disk, SSD disk, flash bellek, SD - MicroSD hafıza kartları, Cep telefonları ve akla gelmeyen tüm hafıza birimlerinden veri kurtarma çabası içinde işinde gücünde.
Nefin

Nefin

Harddisk Veri Kurtarma · Yenimahalle, Ankara
Veri kurtarmada %95 başarı oranımız ile dusuk fiyat politikası ve profesyonel iş ile sektorun öncü şirketleri arasındayız
Cnr Sistem Bilişim Teknolojileri Ltd.

Cnr Sistem Bilişim Teknolojileri Ltd.

Harddisk Veri Kurtarma · Altındağ, Ankara
CNR SİSTEM olarak 2009 yılından bu yana hızla büyüyen dünya teknolojilerinde, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için hizmet vermekteyiz. Kalitesi dünyaca kabul görmüş ürünler ve en güncel teknolojileri, iş ve gereksinimlerinizi analiz ederek, tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile birleştirip hızlı, sorunsuz ve kesin çözümler üretmekteyiz. Profesyonel ve kesintisiz destek sloganımız ile dinamik, ne yaptığını bilen, genç ve uzman kadromuz mutlak müşteri memnuniyetini hedef bilmiştir. Yaygın s
Ali Engin Coşkun

Ali Engin Coşkun

Harddisk Veri Kurtarma · Mamak, Ankara
Silinen ve bozulan Harddisk, harici bellek, USB bellek gibi depolama aygıtlarından verilerinizi kurtarmak isterseniz ulaşabilrsiniz.
Güven Bilgisayar

Güven Bilgisayar

Harddisk Veri Kurtarma · Mamak, Ankara
Her marka model notebook tablet ve masaüstü bilgisayar tamir, bakım, onarım yapılmaktadır. Arızalı silinen ve virüsten dolayi yok olan verilerinizi kurtarıyoruz. MICRO SD KART VERILERİ USB FLASH BELLEK VERİLERİ CEP TELEFONU VERİLERİ KAMERA VERİLERİ
Metin Özkaya

Metin Özkaya

Harddisk Veri Kurtarma · Sincan, Ankara
Silinmiş verileri , formatlanmış harddiskleri ve donanım olarak görünmeyen harddisklerin veri kurtarma işlemlerini yapıyorum. Not: Bazen veriler kurtarılamaz yada bazı kurtarılan veriler düzgün olmayabilir. O zaman Özel labaratuvar ortamında fiziksel kurtarma gerekebilir.
Mehmet Yıldız

Mehmet Yıldız

Harddisk Veri Kurtarma · Pursaklar, Ankara
Sizin için büyük önem arz eden özel video, fotoğraf, ofis (word, excel, power point vb.) belgelerinizi, flash disk, harici usb, harddisk, hafıza kartı ile diğer veri depolama aygıtlarındaki verilerinizi kurtarmaktayım. Ayrıca; adresinize gelerek notbook, netbook, masa üstü bilgisayarlarınıza format, arıza tespiti gibi işlemler uygun fiyata yapılır.
Verasist

Verasist

Harddisk Veri Kurtarma · Çankaya, Ankara
Hızlı, güvenilir, sorunsuz bir hizmet; bilgiye dayalı, standartlaşmış çalışma yöntemleri ile sürprizlere yer olmayan bir müşteri deneyimi için hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin ÇAĞLAR
Veri Kurtarma   06/02/2018

Sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet aldım. Bana yakın lokasyonda ilgili kişiye yönlendirme sağlandı. İstediğim veriler kurtarıldı, kesinlikle tavsiye ederim

         
Yasemin Nihan
Veri Kurtarma   07/11/2017

Sadece 1 günde yepyeni bir bilgisayarım oldu. hem de hiçbir verim zarar görmeden. istediğiniz her konuda bilgi alabiliyorsunuz bu daha güzel kısmı

         
Onur Çaksın
Veri Kurtarma   26/10/2017

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ahmet Bey çok detaylı bir şekilde beni bilgilendirip bir gün içerisinde sorunumu çözdü! Kendisini kesinlikle herkese tavsiye ederim.

         
ilhan coşkun
Veri Kurtarma   16/09/2017

Oğuzhan bey çok teşekkür ederiz sizlere.Kısa zamanda dönüş sağlayıp verilerimizi kurtardınız. Verdiğiniz Hizmet üst seviyede idi. Yaptığınız işin her aşamasında bilgi verdiniz ve Titizlikle işi yürüttünüz.

         
Veri Kurtarma   27/07/2017

Çalıştıgım firmaya ait IT sorumlusunun kurtarılamaz dedigi verilerim başarılı bir şekilde kurtaıldı.. Kadir bey çok nazık ve bilgili bir kişi. Tüm aşamalar ile ilgili bilgi verdi.

Benzer Meslekler
Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz