Hizmet Ver
İngilizce Oyun Ablası

4 Ankara İngilizce Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 213 İngilizce Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Ankara İngilizce Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 213 İngilizce Oyun Ablası, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 446 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,013 kişi Ankara İngilizce Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara İngilizce Oyun Ablası

Nilsu T. photo

Nilsu T.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Eğitimim dolayısıyla özellikle 2-6 yaş arası çocuklarınızla eğlenceli ve eğitici etkinlikler yapabilirim. İngilizce bilgimi bu etkinlere adapte edip çocuklarınıza ingilizce eğitimi sağlayabilirim.

Şevval A. photo

Şevval A.

19.10.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Hacettepe üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla hem İngilizce hem Türkçe çalışma konusunda 2 yıldır deneyimliyim.

Eda B. photo

Eda B.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Altındağ, Ankara

Merhaba ben Eda İrem. YKS 2021'de sayısal alanında 9810. oldum ve şu an Hacettepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümündeyim. Halihazırda ortaokul düzeyinde LGS Hazırlık olarak bütün dersleri veriyorum. Görüşmek üzere.

Evin B. photo

Evin B.

23.07.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

22 yaşındayım. Hacettepe Üniversitesi'nde mühendislik öğrencisiyim. Resim, spor, latin dansları ve müzik ile ilgileniyorum. 2 farklı tecrübem var oyun ablalığında. B2 seviyesinde İngilizce biliyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders verebiliyorum.

Nihaye Ş. photo

Nihaye Ş.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhaba. Ben Nihayet öğretmen. Çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları yürütüyorum, okul öncesi ve okul dönemi çocuklar için oyun ablalığı yapıyorum. 4 yıl anaokulunda çalıştım ve bireysel dersler yaptım.

Ecem Merve D. photo

Ecem Merve D.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhabalar ben Ecem. Okul öncesi ve yaratıcı drama öğretmeniyim. Aynı zamanda ilköğretim ve okul öncesi seviyesindeki öğrencilere ingilizce özel ders veriyorum. Bunun yanında ödevler için yardımcı oluyor online dersler için de yardımcı öğretmenlik yapıyorum.Aynı zamanda çocukların gelişimine...

Hacer Dicle T. photo

Hacer Dicle T.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde öğrenciyim, çocuklarla aram oldukça iyi o yüzden onlara katkımın olacağı aynı zaman da da öğrenci olarak geçimime yardımcı olabilecek bir iş arıyorum. Sizlerle görüştürebileceğim referanslarlarım var. Mesleğimi ailelerin isteği doğrultusunda ingilizce...

Melike Y. photo

Melike Y.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Daha önce etüt öğretmenliği yaparak ilkokul, ortaokul çağındaki çoçukların ödev yapma ve yapabilme, ders çalışma sürecine yardımcı oldum. Aynı zamanda özel olarak ingilizce dersleri verdim

Emine B. photo

Emine B.

01.12.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) mezunuyum. Okuduğum senelerde sürekli oyun ablalığı yaptım ve özel dersler verdim. Yazları da çocuk kulüplerinde çalıştım. Yabancı çocuklar ile de çalıştığım için İngilizcemi geliştirdiğimi düşünüyorum yeterince 🙂 Mezuniyetten sonra da özel bir okulda...

Doğa Y. photo

Doğa Y.

14.12.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Başkent Universitesi Doktora Bölümü öğrencisiyim.Lisansımı Bilkent Universitesi İşletme Bölümü'nde tamamladım.Boş zamanlarımda oyun ablalığı ya da ders ablalığı yaparak size destek olabilirim.

Idil A. photo

Idil A.

14.09.2022

İngilizce Oyun Ablası · Yenimahalle, Ankara

Merhaba ben İdil. 27 yaşındayım 3 yıl özel anaokullarında İngilizce Öğretmeni olarak 2 buçuk ila 6 yaş arası çocuklarla çalıştım. Bu okullardan ilki Montessori sistemi olduğu için genel olarak yaklaşımım bu sistem çerçevesinde şekillendi. Bebek bakımı konusunda da tecrübeliyim. Şimdilerde Başkent...

Rabia K. photo

Rabia K.

19.11.2022

İngilizce Oyun Ablası · Altındağ, Ankara

Çocuğunuzun duygu ve isteklerini ön planda tutarak, gelişimsel destekleme amaçlı hazırladığım çalışmalarla neşeyle keyifle vakit geçirmeye hazırım 🥳🥳 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunuyum. 3 yıl grup öğretmenliği yaptım. 20 ay kurum müdürlüğü yaptım. Çocuklar (2-6 yaş) ile bire bir çalışmaktan...

Sude D. photo

Sude D.

28.12.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi'nde Fransız dili ve edebiyatı okuyorum. Her yıl en az 3 ayımı yurtdışında geçiriyorum. Akıcı ingilizce konuşabiliyorum. 20 yaşındayım.

Merve Ö. photo

Merve Ö.

31.07.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhabalar, Benim adım Merve Özkan. 22 Yaşındayım ve bu sene York Üniversitesinden Kinesiology and Health Science (BSc) bölümünden mezun oldum. İngilizce ve Türkçe anadillerim. 13 sene boyunca Kanada’da eğitim gördüm ve üniversitede çeşitli işlerde çalıştım. Çocuklar ile olan iletişimim ve...

Deniz D. photo

Deniz D.

02.11.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Deniz. 21 yaşındayım. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. C1 seviyesi İngilizce biliyorum, Cambridge English Exam sertifikalarım mevcut ve 1 ay İngiltere’de dil eğitimi aldım. 3 yaşımdan beri bale yapıyorum ve bale öğretmenliği sertifikam mevcut.

Aleyna Berfin Ö. photo

Aleyna Berfin Ö.

07.10.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Bilkent Ingiliz dili ve edebiyati 4. sinif ogrencisiyim. Kisa bir donem Ingiltere'de yasadim. A1 seviye Ispanyolca aldim ve suanda Almanca ogreniyorum. Neseli, guler yuzlu, cocuk psikolojisinden anlayan bir oyun ablasi ariyorsaniz memnun kalacaginiza eminim.

Eylül B. photo

Eylül B.

02.11.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Eylül TED Üniversitesi’nde İngilizce Okul Öncesi Öğretmenliği okuyorum boş zamanlarımda oyun ablalığı yapıyorum. Çocukları seviyorum ve onlara yararlı olmak istiyorum temel seviye ingilizce eğitimi de verebilirim aynı zamanda bölümüm %100 ingilizce ücret konusunda anlaşabiliriz...

Begüm Ç. photo

Begüm Ç.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Çocuklarla aram iyidir ve genelde çoğu beni rol model olarak görür.Gelişsel aktivitelerle birlikte ev işlerine de yardımcı olur,yemek yaparım.

Asmin A. photo

Asmin A.

10.06.2022

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Geçen sene okulumdaki staj dersi kapsamında ikinci dönem boyunca staj yaptım. Bu yüzden okulların işleyişi hakkında bilgi sahibiyim ve çocuklarla iletişim konusunda deneyimliyim. Bu yaz kendimi geliştirmek için oyun...

Simay A. photo

Simay A.

09.01.2023

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhabalar, Lycée Français Charles de Gaulle lisesinden mezun oldum, şuanda Bilkent Üniversitesinde Psikoloji okuyorum. Çocuk psikolojisiyle yakından ilgileniyor ve kendimi bu alanda geliştirmeye devam ediyorum. Çocuklarla aram çok iyidir, her yaştan çocuk ve bebekle anlaşabilirim. 4 dil bilmenin...

Rüveyda A. photo

Rüveyda A.

17.10.2022

İngilizce Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Çocukların İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim vermekteyim. Lisans eğitimimi İngilizce aldım ve yurt dışı deneyimim oldu. Bunun yanı sıra 1 yıl kadar gönüllü İngilizce öğretmenliği yaptım. Bu nedenle İngilizce konuşma yetkinliğim olduğunu düşünüyorum. Online ya da yüz yüze...

Betül O. photo

Betül O.

02.01.2023

İngilizce Oyun Ablası · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Betül. Bilkent Üniversitesinde hazırlık öğrencisiyim. Çocuklarla iyi anlaştığım ve psikolojiye ilgi duyduğum için çocuğunuza katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.

Hatice Ç. photo

Hatice Ç.

17.07.2022

İngilizce Oyun Ablası · Gölbaşı, Ankara

Merhaba ben Hatice. İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Ankara’da okuyorum İncekte yaşıyorum. Dr. Binnaz Ege Rıdvan Ege Anadolu Lisesinde staj yapmaktayım. Çocuklar ile iletişimim kuvvetlidir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara İngilizce Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara İngilizce Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara İngilizce Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara İngilizce Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl