Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Ankara İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 541 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 541 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 1,004 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 5,128 kişi Ankara İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ankara İngilizce Özel Ders

İngilizce öğrenimi artık sektör, eğitim bölümü, hatta yaş fark etmeksizin herkes için önemli bir ihtiyaç haline geldi. Bu ihtiyacın karşılanması için en önemli yardımcılar arasında özel ders çalışmaları yer alıyor. İngilizceni geliştirmek veya sıfırdan dil öğrenimi sağlamak için özel ders arayışın varsa Armut yanında!

Son dönemde Ankara İngilizce özel ders almak isteyenler için en önemli kriterlerden biri sınav süreçlerindeki hazırlık deneyimidir. Öğreticilerin alan deneyimleriyle, özel dil sınavlarına donanımlı şekilde hazırlanmak istediğin zaman Armut üzerinden sınav süreci ihtiyaçların için de talep oluşturabilirsin. Böylece hazırlanmak istediğin sınavlar varsa yalnızca bu alanda uzmanlaşmış, özel teknik ve uygulamalara hâkim eğitmenlerden teklif alabilirsin.

Sadece sınav hazırlık sürecin için değil, sıfırdan dil öğrenimi dahil olmak üzere pek çok ihtiyacın için Ankara özel ders İngilizce hizmeti veren deneyimli öğretmenlere ulaşabilirsin. Üstelik eğitmenlere yapılan yorum ve değerlendirmeler sayesinde seçim yapmadan önce fikir de edinebilirsin.

Yabancı dil eğitimi almak istediğinde seçim yaparken dikkat etmen gereken önemli konular var. Bunlardan ilki; öğrenim sürecinin amacı olmalı. Dil öğrenim derslerini ya da sınav hazırlık süreçlerini ne için, hangi süre zarfında ve ne kadar bütçeyle planlıyorsun?

Tüm bu soruların yanıtı özel ders hocanı seçerken sana yol gösterir. Özel ders Ankara İngilizce hizmeti sunan öğretmenler arasında senin için en nitelikli eğitim sürecini yönetecek olan hocaları Armut ile oturduğun yerden bulabilirsin.

Armut’ta Ankara İngilizce özel ders hocası aramaların için talep oluştururken ihtiyacının detaylarını belirtebilirsin. Sınav hazırlıkları (IELTS, TOEFL vb.), okul öğrenimine katkı, sıfırdan dil öğrenimi ya da mevcut dil seviyesini geliştirme gibi tüm hedeflerin için özel arama seçeneklerine Armut ile sahip olabilirsin. Böylece öğrenim sürecinde alan uzmanı hocalarla kendi belirlediğin hedefler doğrultusunda çalışabilirsin.

Ankara İngilizce Özel Ders Hocası Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ankara İngilizce özel ders arayışların için hoca seçiminde dikkate alman gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunlardan en önemli olanı öğrenim sürecinin niteliğini belirleyen özelliklere karar vermendir. Aynı zamanda kendi dil becerinin sahip olduğu seviyeyi de tanımalısın.

Yabancı dil bilgisinde seviye sınıflandırmaları “A1-A2-B1-B2-C1-C2” şeklinde yapılır. Sen de Ankara İngilizce özel ders tavsiye arayışlarına başlamadan önce mevcut seviyeni doğru tespit etmelisin. Bu tespit senin öğrenim ilerleyişini vakit kaybına uğramadan planlaman için oldukça mühimdir.

Ankara özel İngilizce dersi aramalarını yaparken dikkate alman gereken seçimlerden biri de derslerin nasıl işleneceğidir. Armut senin için birbirinden farklı ders işleme ortamlarında hizmet sunan hocaları listeler.

Dilersen online platformlar üzerinden (Zoom, Webcam, Whatsapp vb.) dilersen fiziki ortamda kendi evin veya hocanın evini seçebileceğin koşullarda hizmet sunan İngilizce öğretmenlerine ulaşabilirsin. Alternatif ortam seçeneği sana İngilizce öğrenim sürecini esnek şekilde yönetme imkânı sağlar!

Her Seviyeye Uygun Ankara İngilizce Özel Ders Hocaları Armut’ta!

İngilizce öğreniminde dikkate alman gereken tüm başlıklar düşünüldüğünde; ihtiyacın olan kriter ve hizmet şartlarına uygun eğitim sunan hocalara ulaşmak önemli. Armut’un akıllı eşleştirme algoritması sayesinde İngilizce öğrenimin için en uygun alan deneyimine sahip öğretmenlere kolayca erişebilirsin.

Öğrenim sürecinin amacını, süresini, seviyesini ve tüm özelliklerini talep oluştururken seçebilir, ihtiyacın olan özelliklere sahip öğrenimi sunan hocalardan anında teklif alabilirsin!

Armut Ankara İngilizce özel ders hizmetleri kapsamında sunulan öğrenim kategorileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Sektörel İngilizce (İş İngilizcesi)
 • Okul destek eğitimleri
 • İngilizce konuşma pratiği
 • YDS hazırlık çalışmaları
 • IELTS – TOEFL hazırlık eğitimi
 • PTE hazırlık eğitimi
 • Diğer

Ankara yabancı dil eğitimi veren öğretmenlere kendi istediğin eğitim kriterleri dahilinde ulaşmak Armut ile birkaç tık uzağında! Ayrıca ders veren hocalardan teklif aldığında hizmetlerine ilişkin yorumları da görüntüleyebilirsin. Bu yorum ve puanlamalar, o öğretmenlerden ders alan öğrenciler tarafından yapılır. Armut’ta hizmet verene yapılan gerçek müşteri yorumları sayesinde; alacağın eğitimin kalitesi, öğretmenlerin uzmanlık alanı, ders verme teknikleri gibi konularda fikir sahibi olman mümkün!

Armut güvencesiyle profesyonel eğitim hizmetlerinden faydalanman Ankara İngilizce özel ders arayışlarının maksimum verimle sonuçlanmasını sağlar. Sen de nitelikli öğrenim süreçleri ve kaliteli İngilizce eğitimi için Armut’un uzman öğretmenleriyle iletişime geç, eğitim ve öğretim yaşamında Armut ayrıcalıklarından faydalan!

En İyi 25 Ankara İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Turgay K. photo

Turgay K.

21.12.2020

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Kanada İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Yüksek lisansimi Hindistan'da tamamladım. 10 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Her ogrencimi tek öğrencim oymuş gibi değerlendirir öyle ilgilenirim. Eğitimde davranışçı ve yapılandırmacı yaklaşımı aynı anda benimsiyorum. Ders sonrasındaki günlerde de...

Meltem K. photo

Meltem K.

10.05.2021

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

10 yıllık bir mesleki deneyime sahibim. Farkli kademelerde ve farklı seviyelerde bircok ogrenci ile çalıştım. Baslangic, orta ve ileri seviye, öğrenci ihtiyacina göre özel bir program yapiyor ve buna göre derslerimizi planlıyorum.

Müge EZZATKHAH B. photo

Müge EZZATKHAH B.

08.09.2023

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

2013 yılında Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 10 yıldır aktif olarak Ankara'da öğretmenlik yapıyorum.

Çiğdem A. photo

Çiğdem A.

29.02.2020

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar Gazi üniversitesinden mezunum ve aktif olarak 2012 yılından beri özel ders vermekteyim. İlkokul ve ortaokul grupları ile derslerimi yürütmekteyim. Derslerimi farklı teknikler kullanarak işlemekte ve eğlenerek öğrenme garantisi vermekteyim.Eğlenerek öğrenmeye ve öğrendiklerini günlük...

Zeliha Ö. photo

Zeliha Ö.

01.10.2019

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba 17 yıldır ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Bir dönem Chicago’da yaşadım orada da çeşitli eğitim programlarına katıldım.Her yaş grubundan öğrencilerim oldu. 5 sene okul öncesi çocuklarla çalıştım. 15 ve 7 yaşlarında iki kızım var. Eğlenerek sıkılmadan kurallarda boğulmadan İngilizce...

Burak M. photo

Burak M.

13.09.2023

İngilizce Özel Ders · Keçiören, Ankara

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği Bölümü eğitimi, Amerika Birleşik Devletleri Miami Flight Training Center - BOEING Type Rating Sertifikası, International Institute of Humanitarian Law organizasyonu altında 10 th LOAC Competition katılım sertifikası sahibi ve çok sayıda uluslararası organizasyonlara...

Asude Elif Ş. photo

Asude Elif Ş.

02.10.2023

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Milli eğitim bakanlığında farklı kademelerde 8 yıldır ingilizce eğitimi vermekteyim 2015 yılında Almanyada stajyer ingilizce öğretmeni olarak çalıştım Cambridge Üniversitesine ait Celta sertifikam bulunmaktadır Şu anda MEBde ilkokulda ingilizce öğretmeni olarak görev yaparken aynı zamanda Gazi...

Yusuf H. photo

Yusuf H.

28.11.2021

İngilizce Özel Ders · Mamak, Ankara

TED ÜNİVERSİTESİ TAM BURSLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİSİYİM.2020 GİRİŞLİYİM.UYGUN FİYATA ANKARA İÇİNDE ÖZEL DERS VEREBİLİRİM.

Simge D. photo

Simge D.

28.07.2023

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe- Bilkent Üniversitesi Felsefe yüksek lisans mezunuyum. Doktora öncesi özel dersler vermekteyim Lisans 3. sınıftan beri çocuk ve genç yaş grupları ile Tüm dersler + Ingilizce dersleri verdim Uluslararası TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)...

Songül N. photo

Songül N.

01.08.2023

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Farsça ve Türkçe ana dilim olmak üzere ingilizce ve Azericeyi ileri seviyede bilmekteyim. Lisansı fizik bölümü bitirdiğimden dolayı matematik ve fizik konularını da çok iyi bilmekteyim.

Esra K. photo

Esra K.

13.08.2023

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

İlkokul ve ortaokul düzeyinde özel ders / ödev ve sınav destek . Eğer istenirse oyunlar ve şarkılarla harmanlanmış dersler . 17 yıllık devlet tecrübeli öğretmenden ingilizce / Almanca dersler. Ankara Yenimahalle’de ikamet ediyorum ister öğrenci evi ister kendi evim konuşulabilir.

Elif G. photo

Elif G.

01.07.2023

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Global Tesol College /Canada Wimbledon Language Academy/London 15 yıllık tecrübe. Okul oncesi ilkokul-ortaokul Temel ingilizce speaking-grammer özel kelime ezberleme teknikleri Küçük yas grubunda oyunlar ile ingilizce Öğrencilerle iletisimi güçlü bir öğretmenim hem sevdiriyor hem öğretiyorum Lets...

Yiğit Y. photo

Yiğit Y.

17.06.2022

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba. Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunuyum, uzmanlık alanımda çalışıyorum. Ayrıca Türkiye’de ve Avrupa’da öğrenim gören öğrencilerin proje, makale ve sunumlarını da hazırlıyorum. İngilizce dersi vermeye yeni başladım ve hizmetlerimi Armut bünyesinde vermeye karar verdim. Her...

Gaye A. photo

Gaye A.

22.09.2022

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

-> YÜZ YÜZE / ONLİNE İNGİLİZCE DERSLER Batıkent'te yaşıyorum. Gazi Eğitim Fakültesi mezunu öğretmenim. Şuanda bir kurumda çalışıyorum, aynı zamanda özel dersler veriyorum. Eğitim anlayışımı her çocuğun ilgi ve ihtiyaçlarına, eksik olduğu alanlara göre şekillendiriyorum. Ödevler veriyor,...

Ayşe C. photo

Ayşe C.

27.07.2022

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben bilkent üniversitesinde hazırlık eğitimi aldım ve şimdi çankaya üniversitesi ingilizce endüstri mühendisliği okuyorum. Size hem okula yardımcı olmak adına hem de günlük hayatta ingilizce kullanimizini geliştirmek için yardımcı olmak isterim. Elimde bir çok kaynak ve not mevcut. Istege...

İzem Mia D. photo

İzem Mia D.

18.06.2023

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba ben İzem exchange öğrencisiyim İngilizce konuşma üzerine ve İngilizce öğrenim konusunda 3 senedir özel ders veriyorum ve dünya tarafından kabul edilmiş kaynaklar ve kendi metodlarımı paylaşıyorum size diğer sunduğum şeyler ise ilk dersiniz tamamen ücretsiz böylelikle rahatça karar...

Seçil G. photo

Seçil G.

26.12.2017

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Derslerimi aksanlı bir şekilde konuşarak ve konuşturarak yapıyor olmamla birlikte YDS, TOEFL başta olmak üzere hazırlık atlama, iş ingilizcesi konularında vermiş olduğum derslerle verimli ders yapacağım yeni öğrenciler arıyorum. İngilizce hayatınızın bir parçası haline gelecek. Böylece bir daha...

Sonia E. photo

Sonia E.

18.10.2022

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

2022 Hacettepe Üniversitesi İngilizce Hemşirelik bölümünden mezun oldum. 2018 den itibaren özel/grup İngilizce dersleri vermekteyim. 4 yıllık deneyimimde ana okul, il okul, orta okul ve Lise öğrencileri ile çalıştım. Amacım öğrencilerime yaş dönemi özellikleri doğrultusunda İngilizceyi sevdirerek...

Emre Ç. photo

Emre Ç.

04.09.2023

İngilizce Özel Ders · Mamak, Ankara

Uzun yıllardır kurum ve kuruluşlarda ingilizce özel ders veriyorum . C2 seviye yazma , okuma , konuşma derecesinde İngilizceye sahibim

Tuğba K. photo

Tuğba K.

28.06.2022

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Anadolu Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum 15 yıldır İngilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. Dersleri her öğrencinin seviyesine göre hazırlıyorum. ingilizcenin bir ders olmaktan çok iletişim aracı olduğunu düşünüyorum bu sebeple dersleri beceri odaklı işliyorum. Dil edinmek çok uzun bir...

Buse M. photo

Buse M.

07.01.2023

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

%100 ingilizce psikoloji öğrencisiyim. 3.sınıfım ve 1 sene hazırlık okudum. İngilizce öğrenmek veya geliştirmek isteyen öğrencilere yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum. Şu anda yds ye hazırladığım bir öğrencim var ve dersler çok eğlenceli geçiyor. Yeni öğrencilerim ile tanışmak için...

Duygu Berfin A. photo

Duygu Berfin A.

15.03.2023

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. Deneme dersinde öğrencimi tanıyıp ona program hazırladıktan sonra ihtiyaçları temel alarak beraber ilerliyoruz. Dersleri çoğunlukla online vermeyi tercih ediyorum.

Yasin Ç. photo

Yasin Ç.

10.05.2021

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

- İlk ders ücretsizdir. - Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. - İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım. - Sınava hazırlık, derse takviye, genel İngilizce, konuşma ve yazma dersleri olmak üzere öğrenci ihtiyacına uygun dersler vermekteyim. - Hem yetişkin hem...

Pınar Ö. photo

Pınar Ö.

03.03.2022

İngilizce Özel Ders · Mamak, Ankara

Lise eğitimimi Amerika'da tamamladım. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tam burslu lisans eğitimimi tamamladım. Yıllardır farklı seviyelerdeki çocuklara İngilizce dersi veriyorum. Amacım İngilizce'yi hayatlarıyla özdeşleştirerek dört dil becerisine sahip olmaları....

Ayhan A. photo

Ayhan A.

14.02.2021

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, ODTÜ de Ingilzce öğrendim. Lisanüstü eğitimlerimi (Yüksek Lisans ve Doktora) Amerika Birleşik Devletleri'ndeki saygın bir universitede tamamladim. Yabancı dil ogrenmek ve oğretmek benim icin son derece keyifli ve dinlendirici bir uğraş. Uygulanan yanlis yontemler nedeniyle yabanci dil...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 380 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl