Hizmet Ver

4 Ankara İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 479 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Ankara İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Cemal Sohrabi photo

Cemal Sohrabi

29.03.2019

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Konuşma dersleri (özel, grup) Sınavlara hazırlık (okul,hazırlık atlama, TOEFL, YDS, YÖK DİL, mülakat, business)

Çiğdem Aytekin photo

Çiğdem Aytekin

29.02.2020

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar Gazi üniversitesinden mezunum ve aktif olarak 2012 yılından beri özel ders vermekteyim. İlkokul ve ortaokul grupları ile derslerimi yürütmekteyim. Derslerimi farklı teknikler kullanarak işlemekte ve eğlenerek öğrenme garantisi vermekteyim.Eğlenerek öğrenmeye ve öğrendiklerini günlük...

Gökhan Duran photo

Gökhan Duran

18.07.2019

İngilizce Özel Ders · Keçiören, Ankara

İngilizce eğitimli bir liseden mezunum.Şimdi ise Ankara Yıldırım Bayezıt Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler(%100 ingilizce) bölümünde eğitim alıyorum.Amacım A1,A2,B1 ve B2 kurlarındaki öğrencilerin hepsini bir üst seviyeye çıkarmatır

Turgay Kumru photo

Turgay Kumru

21.12.2020

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Her insan özel ve eşşizse her bireyin kendine özgü bir frekansı vardır aynı parmak izi gibi. Dil öğrenmede başarısız oluyorsak doğru frekansı yakalayamadığımızdandır. Bütün mesele dil öğrenirken neyi , nerede, ne zaman ve nasıl yapacağımızın farkındalığına ulaşmaktır.

Nil Solmaz photo

Nil Solmaz

20.09.2018

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Mesleğimde 24.yılımı çalışıyorum. İlkokul ve Ortaokul müfredatını takip ediyorum. Lise giriş sınavına yönelik çalışmalar da yapıyorum. Sınava ve soru tipine hakimim. Üç yaşından itibaren her yaş grubunda öğrencim oldu ....

Zeliha Öztürk photo

Zeliha Öztürk

01.10.2019

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba 15 yıldır ingilizce öğretmenliği yapıyorum. 2006-2008 yılları arasında Amerikada bulundum. Her yaş grubundan öğrencilerim oldu. 5 sene okul öncesi çocuklarla çalıştım. 13 ve 4 yaşında iki kızım var. İngilizce öğrenme yolculuğunuzda yardımcı olmak isterim 😊

Ayhan Akbulut photo

Ayhan Akbulut

14.02.2021

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, ODTÜ de Ingilzce öğrendim. Lisanüstü eğitimlerimi (Yüksek Lisans ve Doktora) Amerika Birleşik Devletleri'ndeki saygın bir universitede tamamladim. Yabancı dil ogrenmek ve oğretmek benim icin son derece keyifli ve dinlendirici bir uğraş. Uygulanan yanlis yontemler nedeniyle yabanci dil...

Nisa Batmaz photo

Nisa Batmaz

10.09.2021

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Yurtdışı tecrübeli İngilizce Öğretmeninden dil öğrenmelisin.Kalıcı ve keyifli bir süreç için benimle bu serüvene katılmalısın. Dilin, hayatın içinden olmasına inanmış bir öğretmenim. Anaokulu/ ilkokul/ ortaokul(5.sınıf) öğrencilerimle çalışmayı isterim. İlk ders öğrenciyi tanımadır ve ücretsizdir.

İhsan Özge photo

İhsan Özge

04.11.2016

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Ayrıca İşletme Lisans ve Yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Ankarada ikamet etmekteyim. yıl yurt dışı tecrübem mevcuttur (ABD). Yaklaşık yıldır gerek yurt dışı gerekse yurt içinde iş, toplantı, teknik, bilimsel...

Semra Yılmaz Koyuncu photo

Semra Yılmaz Koyuncu

03.09.2021

İngilizce Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Kamuda 9 yıldır öğretmenim. İlköğretim, ortaöğretim İngilizce,LGS , YDS ve YDT alanında çeşitli kaynaklar ile 60 dakikalık etkin bir ders sunuyorum. Dersler online ya da yüzyüze olabilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Ankara içinde toplam 479 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 676 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,242 kişi Ankara İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl