Hizmet Ver

4 Ankara Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 189 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kimya Özel Ders

En İyi 10 Ankara Kimya Özel Ders Öğretmeni

Yılmaz Hoca photo

Yılmaz Hoca

18.10.2018

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Öğretmenliğinden mezunum. 17 yıllık lise, dershane ve özel ders tecrübem var. Ayrıca final dergisine soru yazmaktayım. Başarıyı beraber yakalayacağımıza eminim.

Murat Doğan photo

Murat Doğan

09.05.2020

Kimya Özel Ders · Etimesgut, Ankara

İnönü üniversitesi kimya öğretmenliği bölümünden yılında mezun oldum. Aynı yıl yapılan KPSS sınavında tam puan alıp KPSS Türkiye birincisi olarak MEB de kimya öğretmeni olarak meslek hayatıma başladım. yıl boyunca bir kimya lisesinde görev yaptım. MEB deki görevimle birlikte çok sayıda özel...

Muhammed Rıza Erkol photo

Muhammed Rıza Erkol

12.11.2017

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Yaklaşık 10 yıldır bu işi yapıyorum evliyim ve bir kız çocuğum var. Devlet okulunda çalışıyorum ayrıca özel bir kurumda da ders veriyorum aynı zamanda koçluk yaptığım ve bire bir ders verdiğim öğrencilerim de var. Kısaca kendimden bahsedecek olursam üniversiteyi 1.likle bitirdim kpss de Türkiye 3....

Mustafa Kaya photo

Mustafa Kaya

23.10.2020

Kimya Özel Ders · Mamak, Ankara

2005 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği mezunuyum 2003 den beri özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yapıyorum işimi ve insanları seviyorum. Eğitimin gönül ve hakkaniyet işi olduğuna inanıyorum. Kimya tyt ayt özel ders verebilirim.

Esra Şahin photo

Esra Şahin

06.07.2021

Kimya Özel Ders · Altındağ, Ankara

Ankara Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum.Sektörün içinde yıllarca öğrenciye görelik ilkesine göre her seviyeye uygun anlatım yapabilen yapıya sahibim. Üniversite yıllarından beri özel ders vermekteyim ve özel sektörde yıllardır Kimya öğretmenligi yapmaktayım.

Yusuf Tekin photo

Yusuf Tekin

11.11.2016

Kimya Özel Ders · Keçiören, Ankara

Gazi Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Sakarya Üniversitesi Yüksek Lisans Sakarya Üniversitesi Doktora 21 yıllık kimya öğretmenliği Fen liseleri-Anadolu liseleri-Öğretmen liseleri-uğur okulları Dersane-kurs tecrübesi Test-soru bankası yazma Öğrencilerimize rehberlik ve danışmanlık...

Ayca Dagkiran photo

Ayca Dagkiran

06.07.2021

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Orta doğu teknik üniversitesinde öğrenciyim. iyi ingilizce biliyorum. talebe bağlı türkçe ve ingilizce dersler verebilirim.

Derya Hoca photo

Derya Hoca

21.03.2021

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, 20 yıllık (dershane/özel okul/özel ders) tecrübemle ve bilgi birikimimle lise düzeyinde kimya ve fizik derslerinde özel ders veriyorum. Son yıllarda değişen müfredata bağlı olarak TYT ve AYT sınavlarında farklı soru tipleri gelmektedir. Bu nedenle, özel derslerde konuları işlerken...

İsrafil Arslan photo

İsrafil Arslan

08.08.2017

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

38 yıldır; Kamu, Dershane ve Özel Okullarda Kimya Öğretmeni olarak çalıştım, ve halen çalışmaktayım. 35 yıllık özel ders deneyimimle HER SEVİYEDE öğrenciyi (lise ara sınıf, YGS - LYS) kimyayı sevdirerek başarıya taşıma iddiasındayım.

Erdal Hoca photo

Erdal Hoca

12.06.2018

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar, Ben Kimya Öğretmeni Erdal Hoca. Pandemi süreci dolayısıyla derslerimi kalemli tabletle canlı olarak zoom programı üzerinden işlemekteyim. İstediğiniz herhangi bir veya birkaç konu veya dersten özel ders alabilirsiniz. Yapacagimiz bir deneme dersine göre kararınızı verebilirsiniz....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kimya Özel Ders için Ankara içinde toplam 189 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 75 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,087 kişi Ankara Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl