Hizmet Ver
Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2,367 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 2,367 Kimya Özel Ders Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 724 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 2,651 kişi Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kimya Özel Ders Öğretmeni

Hakkı A. photo

Hakkı A.

07.03.2018

Kimya Özel Ders · Kartal, İstanbul

(DERS VERDİĞİM ÖĞRENCİLERİME DİĞER BRANŞLARDAN DA (FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VB) REFERANSLI ÖĞRETMEN ÖNEREBİLİRİM. ÖĞRETMEN EKİBİMİZ VAR.) YÜZ YÜZE TÜM İSTANBUL VE KOCAELİ; ONLİNE TÜM TÜRKİYE 1997 yılından beri bir devlet okulunda bir lisede görev yapmaktayım. Özel derste oldukça tecrübeliyim. Önemli...

Şengül T. photo

Şengül T.

21.10.2021

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Özel kurumda hem Kimya Öğretmeni hem de Fen Bilimleri Öğretmeni olarak çalışmaktayım. İyi bir Lise ve İyi bir üniversite hayallerinize katkı sağlamak isterim. :)

Mustafa K. photo

Mustafa K.

21.05.2017

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul

Karadeniz Teknik Universitesi Kimya Bölümü mezunuyum, Abant Izzet Baysal Univ. Tezsiz yüksek lisansı bitirdim daha sonra Gebze Teknik Üniversitesinde Fizikokimya Anabilim dalidalında Tezli yüksek Lisans yaptım. 15 yıl Boyunca sadece universite Hazırlık Kurslarında kimya öğretmeni olarak...

Burcu Ö. photo

Burcu Ö.

24.02.2020

Kimya Özel Ders · Isparta, Isparta

17 seneyi askın tecrübemle calıstığım en iyi kurumlarin bana kattıklarıyla pek çok öğrenci yetistirdim. Sizlere de faydalı olacağıma inanıyorum.

Ahmet A. photo

Ahmet A.

26.06.2020

Kimya Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Deneyimli Kimya öğretmeninden özel ders. Kocaeli izmit gölcük kartepe vs çevresi.

Sami A. photo

Sami A.

04.10.2022

Kimya Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Kendi alanımda 7 yıllık bir tecrübeye sahibim , derslerimdeki felsefem öncelikle öğrenciye yakın olup dersi sevdirmek ve parça parça bolumlere ayirip dersi işlerim. Akılda kalıcı metotlar ile hem az konu çok soru ile konu kavramı hem de ileriye dönük olarak sürekli bir iletişim halinde olurum...

Güler A. photo

Güler A.

14.10.2021

Kimya Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Herşeyden önce kimyayı seveceğiniz, eğlenerek çalışıp-eksiklerinizi tamamlayacağınız ve bunun farkındalığına ilk dersin sonunda varacağınız özel derslerde görüşmek üzere. (Kendime ait çalışma alanım mevcuttur, dilerseniz sizin belirlediğiniz bir yerde de derslerimizi tamamlayabiliriz)

Kadir D. photo

Kadir D.

01.08.2020

Kimya Özel Ders · Afyon, Afyon

Full bir Kimya icin. Sizde kimya çok kolaymış demek için ve her seviyede hedefi olan öğrenciler için kimyayı severek ve sevdirerek yıllardır anlatıyorum lise destek, üniversiteye hazırlık Tyt Ayt ve Kpss ÖABT Kimya için yardımcı olabilirim. İster yüzyüze ister online birebir özel ders.

Burak K. photo

Burak K.

21.01.2021

Kimya Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

ÜNÜVERSİTEYE HAZIRLIK’TA VE OKULA YARDIMCI KİMYA DERSİ TYT AYT KİMYA ORGANİK KİMYA OKUL KİMYA DERSİ NOT YÜKSELTME İSTER EVDE İSTER ONLİNE İSTANBUL’UN HERYERİ OLABİLİR.

Buket Y. photo

Buket Y.

17.09.2022

Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Final okullarında kimya öğretmeniyim 8 yıllık tecrubem var.Öğrenci iletişimim güçlüdür.Her öğrenciye anlayacağı seviyede özel ders veriyorum.

Tuğçe T. photo

Tuğçe T.

11.06.2021

Kimya Özel Ders · Altındağ, Ankara

Merhaba, Gazi Üniversitesi Kimya bölümü 2012 mezunuyum. Yüksek lisansı da yine aynı bölümde yaptım, pedagojik formasyonum da bulunmaktadır. Yıllardır üniversiteye hazırlık sürecinde ve ara sınıflara kimya dersi veriyorum. Online özel ders veriyorum.

Hacer D. photo

Hacer D.

09.06.2016

Kimya Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

20 yıllık dersane tecrübeli kimya öğretmeniyim. Ayrıca deneme ve kitap yazarıyım. Özel ders tercübesi olan bir öğretmenim. 9. ,10. ,11. Sınıf ve TYT ve AYT müfredatlarını severek sevdirerek öğretirim.

Begüm Ö. photo

Begüm Ö.

21.12.2022

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir

Ben Abant İzzet Baysal üniversitesi İngilizce kimya bölümü mezunuyum. Bir kurumda şu anda aktif olarak çalışmaktayım. Kimyayı severek çözmek için anlamak gerekir ne kadar zor görünsede sevdiğinizde ve yapabildiğinizden ne kadar kolay olduğunu gördüğünüzde sizde benim gibi kimya aşığı bir insan...

Tarık T. photo

Tarık T.

07.12.2018

Kimya Özel Ders · Avcılar, İstanbul

9 senedir MEB'te kadrolu Kimya Öğretmenliği yapıyorum.Aynı zamanda dershane ve özel ders veriyorum.Şuan proje okulunda (iyi bir anadolu lisesi) görev yapmaktayım.Derslerimi kendi notlarım ve sorularım üzerinden anlatıyorum.

Burcu Ç. photo

Burcu Ç.

12.07.2019

Kimya Özel Ders · Urla, İzmir

9 yıllık tecrübemi gerek özel derslerle, gerek özel okul deneyimi ile devam ettirmekteyim. üniversite sınavına hazırlık ve ara sınıflar İçin okula yardımcı ve ileriye yönelik şekilde ders vermekteyim. Her seviyeden öğrencilerle çalışmışlığım vardır.(Fen lisesi, Anadolu lisesi ve İzmir’in önde gelen...

Sabri M. photo

Sabri M.

19.11.2017

Kimya Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

Kocaeli içinde ÜNİVERSİTE sınav hazırlıkta yardımcı olabilirim. 17 yıllık denwyim sahibiyim.

Tülay I. photo

Tülay I.

08.09.2021

Kimya Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

. ODTÜ Kimya bölümü mezunuyum. KİMYA fakültesinden mezuniyetimle beraber öğretmenlik mesleğimi yapmaktayım.İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde okuyorum. Meb' e bağlı bir anadolu lisesinde öğretmenim.Öğrencilerime öğretmeyi ve onlardan öğrenmeyi seviyorum. Öğretmenlik mesleğimi resmi ve...

Buğra G. photo

Buğra G.

14.03.2018

Kimya Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum. 13 yıl, her branşta özel ders tecrübem var, Şu anda sadece Boğaziçililerden oluşan bir ekiple çalışıyor, bütün sayısal branşlar ve dil derslerinde öğrencilerin tam teşekküllü eğitim almasını sağlıyor, koçluklarını yapıyorum. Uluslararası sınavlara...

Akif E. photo

Akif E.

16.12.2022

Kimya Özel Ders · Elazığ, Elazığ

Frat üniversitesi tıp fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim, sayısal derslerde yardımcı olabilirim.

Cahit T. photo

Cahit T.

25.12.2022

Kimya Özel Ders · Seyhan, Adana

2008 Gazi Üniversitesi mezunuyum. 2 yıldır özel ders veriyorum. Okul desteği ve TYT AYT desteği sağlıyorum. Amacım kimyayı ezberlemek değil mantığını anlatmak ve bilgiyi kalıcı hale getirmek.

Gürkan A. photo

Gürkan A.

09.02.2021

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri

26 yıldır kimya öğretmenliği yapıyorum Marmara üniversitesi mezunuyum international diploma kurslarında ingilizce kimya anlattım.özel okullarda kimya olimpiyatlarına öğrenci hazırladım.

Recep A. photo

Recep A.

22.10.2018

Kimya Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Akdeniz Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum Formasyon Serifikam var ve 8 senedir Özel okulda öğretmenlik yapıyorum. ENS Yayınları ve Hız ve Renk Yayınlarının Kimya Yazarıyım. Paü Kimya Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmaktayım.Son değişen meb mufredatina hakim olmakla birlikte TYT ve AYT...

Bekir D. photo

Bekir D.

05.02.2022

Kimya Özel Ders · Bayraklı, İzmir

MEB öncesi Özel dershane, Anadolu ve Fen Liselerinde MEB bünyesinde ise Nazilli Fen Lisesi, Oltu Fen Lisesinde görev yaptım. 2011 yılından beri Kimya ve Kimya Teknolojileri öğretmenliği yapmaktayım. Eğitim koçluğu sertifikalarım da bulunmaktadır.

Ahmet Raşid Ş. photo

Ahmet Raşid Ş.

17.06.2021

Kimya Özel Ders · Keçiören, Ankara

Merhaba, Ankarali, evli ve 3 çocuk babası 10 yıllık Kimya Öğretmeniyim. Üniversitede öğrenciliğe başladığım 2007 yılından bu yana çeşitli seviyelerde online ve yüz yüze özel ders vermekteyim. Kimya dersininin sade bir dille disiplinli bir şekilde anlatılması ve çalışılması, zamanla aşama...

Zülfiye K. photo

Zülfiye K.

05.09.2021

Kimya Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Sınav grupları ve ara sınıflara kimya kendi evimde kimya özel dersi veririm, takip ve ödevlendirme yaparım, 11 yıldır eğitim sektöründeyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kimya Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kimya Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kimya Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kimya Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kimya Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kimya Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kimya Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kimya Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kimya Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl