En İyi 25 Kimya Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.142 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Kimya Özel Ders Öğretmeni

Ogün  B.

Ogün B.

Anorganik Kimya Alanından Tezli Yüksek Lisans Mezunu ve Tübitak Bilim Olimpiyatları Eğitmeniyim. Ayrıca Yayındenizi Yazarıyım. İngilizce ile ilgili de sorunum yok. Özel ders konusunda 15 yıldan fazla tecrübem var. Dershane, etüt merkezi ve İstanbul’da 14 yıldır çalıştırdığım onlarca özel öğrencilerimin tamamına yakını en iyi üniversitelerde en iyi bölümlere girdi. (Boğaziçi/İTÜ/KOÇ/Cerrahpaşa ve diğer üniversitelere girmiş onlarca öğrenci) Verilen ödevi yapmayan, laf olsun diye ders alan
Murat A.

Murat A.

Tübitak Kimya Olimpiyatı Öğretmen Eğitimi almış, bilim olimpiyatlarına hazırladığı öğrencilerine derece yaptırmış ve aynı zamanda Anorganik Kimyadan yüksek lisans yapan MEB kimya öğretmeni
Seda D.

Seda D.

8 yıldır kimya ve fen bilgisi alanlarında özel ders veriyorum. Birçok öğrenciyi üniversite ve lise sınavlarına hazırladım. İletişim ve anlatım kabiliyetim yüksektir. Ezberden uzak bir anlatım sunuyorum. Home office olarak ders veriyorum. Fizik Öğretmeni eşim ve Matematik Öğretmeni arkadaşım ile birlikte çalışıyorum. İhtiyacı olan kimya dışında fizik, matematik, geometri ve hatta diğer derslerden de yardım isteyebilir. Birlikte güzel başarılara imza atmak dileğiyle.
Çağatay Y.

Çağatay Y.

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü ve Kimya Mühendisliği Çift - Anadal öğrencisiyim. Ulusal Kimya Olimpiyatları nda Türkiye derecesi yaptıktan sonra Kimya Olimpiyat Milli takımına seçilerek Uluslararası Olimpiyatlarda ülkemi temsil ettim. Daha öncesinde üniversite sınavlarına hazırladığım 6 öğrencimden 6 sı da kimya branşında bütün soruları doğru cevaplayarak güzel bir sıralama elde ettiler.Ayrıca üniversite sınavı haricinde okul sınavlarına hazırladığım öğrencilerim 90-100 puan arası bir ivme
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Merhabalar. Ben 20 yıllık kimya öğretmeniyim. Fen ve Anadolu liselerinin özel derece gruplarının dersine giridim ve koçluk yaptım. Koçluk yaptığım ve ders anlattığım öğrencilerim arasında Türkiye de ilk 10 da 5 ve İlk 100 de 9 öğrencim bulunmaktadır. Şuan Izmir Mavişehir de özel bir kurumda bölüm başkanı olarak görev yapmaktayım. Sizde profosyonel destek almak istiyorsanız mutlaka görüşelim.
Mustafa K.

Mustafa K.

Karadeniz Teknik Universitesi Kimya Bölümü mezunuyum, Abant Izzet Baysal Univ. Tezsiz yüksek lisansı bitirdim daha sonra Gebze Teknik Üniversitesinde Fizikokimya Anabilim dalidalında Tezli yüksek Lisans yaptım. 15 yıl Boyunca sadece universite Hazırlık Kurslarında kimya öğretmeni olarak çalıştım. Üniversite hazırlıkta alanında uzman bir Kimya Öğretmeniyim. Ayrıca 9.10.11.12 ve mezun gruplar için okula yardımcı ya da TYT -AYT Hazırlık özel dersleri vermekteyim. Etkili ders anlatımı ve b
Muhammed Rıza E.

Muhammed Rıza E.

10 yıldır eğitim vermekteyim Selçuk Üniversitesi kimya öğretmenliğini 1. Likle bitirdim KPSS de Türkiye 3. Oldum. 2017 şubat ayında İsviçre de CERN de eğitim aldım. Doğru tercih başarı getirir.
Değerli V.

Değerli V.

Karşıyaka Aksoylardaki kursumumuzda her branşta uzman öğretmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.
Aslı  U.

Aslı U.

Merhabalar, 2016 yılında Ege Üniversitesinden dereceyle mezun oldum.Şu anda Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliğinde yüksek lisansımı yapmaktayım.Kimya ders anlatımı konusunda da tecrübem bulunmakta.Her seviyeden öğrenciye ihtiyaçları doğrultusunda bilgilerimi aktarabilirim.Bunu birden fazla kez deneyimledim ve güzel dönütler aldım. Her öğrencinin anlayış tarzı birbirinden farklıdır,öğrencimi tanıyıp dersimi onun anlayış tarzına göre anlatırım ve kimya branşında istediğiniz her
Oktay D.

Oktay D.

10 yıllık kimya öğretmeniyim. 6 yıl pendik uğur temel lisesinde çalıştıktan sonra bu yıl maltepe uğur anadolu lisesinde kimya öğretmenliği yapmaktayım. özel ders çalışmalarında kısa sürede başarıya ulaşmaktayız. geçen yıl tıp ve sabancı mühendislik gibi başarılı bölümlere yerleştirdiğim öğrencilerim oldu. aracım var ve yol sorunum yoktur. siz konum atıyorsunuz ben gelip çalışmamızı yapıyorum.
Alper G.

Alper G.

Kimya bir dersten öte bir bilimdir. Bu bilimin temel ilkelerini anlayarak problemlere doğru çözüm getirilebilir. Soru tipi ezberleyerek değil temel ilkeleri ve ilişkileri kavratarak tam öğrenmeyi sağlayıp sadece sınavda soru çözmek değil sonrasında da ihtiyaç duyulacak bir bakış açısı kazandırmak üzere çalışırım
Emre U.

Emre U.

Özel bir okulda kimya derslerine girmekteyim. 14 yıllık öğretmenim.Birçok öğrenciyi üniversite sınavlarına hazırladım. Amacım öğrencilerin bu süreçlerine destek olmak ve onlara başarıya giden bu yolda en iyi eğitimi sunmak. Sıkılmadan, pratik metodlarla hem okul derslerine hem de sınavlara hazırlanmak istiyorsanız sizinle çalışmayı çok isterim.
Turgay Ö.

Turgay Ö.

Ege üniversitesi kimya bölümü mezunuyum.3 yıllık özel eğitim kurumlarında tecrübeliyim ve aktif olarak eğitim kurumlarında çalışmaktayım.Öğrencilik yıllarımdan itibaren ise özel ders vermekteyim.Genç,dinamik,işini seven bir öğretmenim ve her seviye de öğrencilerimle iyi ilişkiler içerisindeyim.Referanslarım mevcuttur.Ayrıntılı bilgi almak için mail adresimden veya cep telefonu numaramdan ulaşabilirsiniz.Görüşmek dileğiyle
Okan A.

Okan A.

Dershane ve özel ders tecrubesiyle yıllardır ders vermekteyim. Bursada Nova dershanesinde yıllarca çalıştım halen dershanede öğretmenlik yapmaktayım. Pratik çözümlerle konuyu kavratıp öğrencilerimizin zihninde konuyu yapılandırmasını sağlıyorum. Ezber anlatımdan uzak konunun mantığını kavratarak bilginin uzun süre zihinde kalmasını sağlıyorum.
Erkan B.

Erkan B.

2008 yılında dicle Üniversitesi kimya öğretmenliğinden mezun oldum. 2009 yılında ücretli öğretmenlik yaptım.2010-2013 yılları arasında elmadağ rönesans dershanesinde çalıştım. 2014 yılında çubuk pianalitik dershanesinde çalıştım. 2014 yılı ilk dönemi pursaklar sınav dershanesinde çalıştım ve 2015 Şubat ayında milli eğitime atandım. Bu zaman zarfında ara ara özel ders öğrencilerim oldu. Şimdide bu işi istanbul ve tekirdağ da devam ettirmek istiyorum.0. 5. 0.1.2.0.7.7.7.5.8
Gülay Y.

Gülay Y.

23 yıldır öğrencilerimi üniversiteye hazırlıyorum işimi severek yapıyorum ve iletişim konusunda başarılıyım. zorlu süreçte pratik ezbere dayanmayan bilgi ile yaninizdayim,birebir eğitim arkadaşlarınızla oluşturacağız gruplarla toplu eğitim her türlü bilgi paylaşımı..
Recep A.

Recep A.

Akdeniz Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum Formasyon Serifikam var ve 5 senedir Özel okulda öğretmenlik yapıyorum. Hız ve Renk Yayınlarının Kimya Yazarıyım. Paü Kimya Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmaktayım.Son değişen meb mufredatina hakim olmakla birlikte TYT ve AYT konularinda farkli soru çözme teknikleriyle kimya dersinde ozel ders yapmaktayim.
Onur Y.

Onur Y.

Ege Üniversitesi Kimya bölümü mezunuyum. Alsancak ta bir etüt merkezinde kimya öğretmenliği yapmaktayım. Lise ve üniversite düzeyinde kimya dersinde deneyimlerim var. Yapacağımız çalışmalarda başarılı olup çalıştığımız konularda hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum.
Onur K.

Onur K.

5 yıldır MEB bünyesinde çalışıyorum ve şuan Fen ve Sosyal Bilimler programı uygulayan bir lisede öğretmenlik yapmaktayım. Lisansım olan Dokuz Eylül Üniversitesi/Kimya Öğretmenliği bölümünü derece ile bitirdim. Yüksek lisansımı Marmara Üniversitesinde Kimya Eğitimi üzerine yaptım. Her seviyede öğrenciyle çalışma imkanım oldu. Çocuğunuz için bir kimya eğitimi istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Yılmaz G.

Yılmaz G.

Boğazi Üniversitesi Kimya Öğretmenliği mezunuyum. 17 yıldır iyi bir devlet okulunda öğretmenlik yapıyorum. 17 yıldır ayrıca özel öğrenciler yetiştiriyorum. Benimle başarıyı kolayca elde edeceksiniz.
Hacer D.

Hacer D.

18 yıllık dersane tecrübeli kimya öğretmeniyim. Ayrıca deneme ve kitap yazarıyım. Özel ders tercübesi olan bir öğretmenim. 9. ,10. ,11. Sınıf ve TYT ve AYT müfredatlarını severek sevdirerek öğretirim.
Yeliz Z.

Yeliz Z.

0 5 5 2 3 1 7 7 5 7 7 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 17 yillik kimya ogretmeniyim. On yedi yildir dershanelerde calismaktayim ve ozel ders vermekteyim. Deneyimli,mufredata hakim bir ogretmenim. Universiteye hazirlik kimya kitaplari yazariyim. Hala piyasada olan bana ait kitaplar bulunmaktadir. Lise duzeyinde ozel ders veriyorum.
Rukiye H.

Rukiye H.

Üniversiteye hazırlık /Okula yardımcı Kimya ve Fen ve Teknoloji derslerinde özel ders vermekteyim. Düzenli Fen lisesi ve anadolu lisesi öğrencilerim bulunmaktadır.
Muhammet E.

Muhammet E.

Kimya dersi alanında 4 yıllık deneyimli bir öğretmenim. Ezber bilgiyi değil olayın mantığını vermeyi ve teorik bilgiden çok konuyu günlük hayata uyarlamayı seven birisiyim. Hem ara sınıflarda hem de üniversite hazırlık alanında farklı öğrenci profilleriyle çalıştım. Kimya dersinde ön yargılarınızı kaldırmak istiyorum 😊
Hakan T.

Hakan T.

20 yıldır özel ders ve üniversite hazırlık kursları veriyorum ayrıca tubitak olimpiyat çalışmaları için eğitim aldım kendi hazırladığım güncel ders notlariyla yazılı hazırlık ve sınav hazırlığı yapıyorum.muhtelif yayınlar için hazirladigim basılmış kimya kitaplarım var
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevinç Y.
Kimya Özel Ders   13/06/2019

Emre Beyden çok memnun kaldık, oğlum da arkadaş gibi görüyor. Sürekli WhatsApp tan takip ediyor, oğlum çözemediği soruları gönderiyor. En çok dikkatimi çeken özelliği ise beni, oğlumla karşı karşıya getirmeden ders takibini yapması.

         
Lina Profesyonel Site Bina Ve Apartman Yönetimi Lina
Kimya Özel Ders   05/06/2019

Sayın hocam hersey için tesekkürler böyle bşr ilgi beklemiyorduk hersey gönlünüzce olsun firmam ve kızım adına tskler

         
Tuncay Özdemir
Kimya Özel Ders   03/06/2019

Daha önce anlamakta zorlandığım eksik konularımda en temelden baslayip pekistirici örnekler ile konuyu anlamami sağladı. Teşekkür ediyorum :)

         
Songül Cankurt
Kimya Özel Ders   27/05/2019

Kızım olan Betül cankurt Şile fen lisesi öğrencisi Mustafa Karahan hocasından ders almaya başladı ciddi anlamda çok başarılı buldu kendisini bu zamana kadar dinlediğim en iyi kimya hocası anneciğim dedi bütün velilere kesinlikle tavsiye ediyorum kendilerine çok teşekkür ediyorum Mustafa hocanın

         
Kimya Özel Ders   08/05/2019

Bu kadar menun kalacağımı hiç düşünmemiştim Recep hoca gerçekten çok iyi bir öğretmen hem de çok şeker bir insan kızım kimya yı severek çalışıyor netleride arttı iyi ki Recep Hocayı tanıdık armut sayesinde 👍🏻👍🏻

         
Dilek Özinan
Kimya Özel Ders   30/03/2019

Öğretmenimiz konusunda uzman iletişimi çok keyifli ve konusuna oldukça hakim bir kimya öğretmeni. Kızım akademik olarak iyi ve ne istediğini bilen bir öğrenci olarak öğretmeninizin İlgi alakasından ve işlediği dersten çok memnun kaldı.

         
Kimya Özel Ders   29/03/2019

Organik Kimya gibi büyük bir konuyu 4 saatte bitirdik. 10 Numara 5 Yıldız bir hoca herkese tavsiye ederim :)

         
UĞUR AVAN
Kimya Özel Ders   07/03/2019

Oğlum için Kimya öğretmeni ararken Armut.com dan Oktay Bey ile tanıştık.Oktay Hocam oğlumla iyi ilişkiler kurarak ona kısa sürede dersi sevdirdi. Akademik anlam da işini çok iyi yapıyor.Ayrıca öğrencisini sürekli takip ediyor.Böyle olunca başarının da kaçınılmaz olacağını düşünüyorum.

Diğer Bilgiler
Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz