Hizmet Ver
KPSS Koçu

4 Ankara KPSS Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 50 KPSS Koçu hizmet vermeye hazır.

Ankara KPSS Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 50 KPSS Koçu, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 267 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 36 kişi Ankara KPSS Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara KPSS Koçu

Zümrüt C. photo

Zümrüt C.

31.12.2022

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Merhaba,sınav sistemimiz içinde yorulan,boğulan öğrenci ve ebeveynler için Öğrenci ve Ebeveyn koçluğu hizmeti vermekteyim.Yüz yüze görüşmek isteyen öğrencilerimle maske ve mesafe kuralları çerçevesinde görüşüyorum.İsteyenler için Online görüşme de yapıyorum. Verilen Hizmetler *Sınav Analizi...

Gürhan O. photo

Gürhan O.

15.03.2023

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

5 yıldır profesyonel ve 3 yıllık üniversite süreçlerimde yaklaşık 8 sene boyunca eğitim danışmanlığı yaptım. Gerek yurt içi gerek yurt dışı seminerler ve eğitimler ile süreci tamamladım. Öğrencilerin dikkat dağınıklığından , verimli ders çalışmasına kadar sürec yönetimini kontrol altına alıyoruz....

Halit M. photo

Halit M.

31.12.2022

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Heyecanlı, esprili, teknik verilerle destekli anlattığım derslerim oldukça zevkli geçer. Bu dersler öğrencilerin zihinlerinde kalıcı olur. Aynı zamanda aktif test çözüm mantığını geliştirerek rakiplerin önüne geçmelerini sağlar. 26 yıllık bir deneyimin kazanımlarını yeni yeni öğrencilerle...

Ayça H. photo

Ayça H.

06.02.2023

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Manisa Celal Bayar üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum aktif olarak bir kolej ve kursta psikolojik danışman ve eğitim koçu olarak çalışıyorum. Bunların dışında online eğitim koçluğu yapmaktayım

Mahmut Ö. photo

Mahmut Ö.

07.11.2022

KPSS Koçu · Etimesgut, Ankara

Zorlu sürecinizde sizlere yardımcı olarak başarıya giden bir yol hazırlamak istiyorum.Hedefi olan ve bu hedefte çalışma gayretinde bulunacak öğrencilerle yola çıkmak istiyorum.

Betül H. photo

Betül H.

28.05.2022

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Betül, Girne Amerikan Üniversitesi öğrenci koçluğu sertifikasına sahip bir eğitimciyim. YKS ve LGS sınavlarına giren öğrencilerle 5 yıllık bir tecrübeye sahibim. Aynı zamanda öğretmenlik görevime devam ettiğim için online bir şekilde yönetiyorum görüşmeleri

Oğuzhan A. photo

Oğuzhan A.

01.08.2022

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Psikolojik danışma ve rehberlik alanında; *Psikolojik destek *Sınav kaygısı *Ebeveyn danışmanlıği *Lgs-Yks-Kpss sınav danışmanlığı *Seminerler

İbrahim B. photo

İbrahim B.

23.07.2022

KPSS Koçu · Yenimahalle, Ankara

ODTÜ Elektrik-Elektronik Mezunu olarak sınavlara doğru çalışma teknikleri ve doğru, düzenli çalışma yöntemleri konusunda yardımcı olabilirim.

Meryem Nur A. photo

Meryem Nur A.

03.11.2022

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Psikolojik Danışman Meryem Nur Aktaş. Şu anda bir kütüphanede psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. YKS, LGS ve KPSS öğrencilerine yönelik eğitim koçluğu hizmeti vermekteyim. Bireye özel haftalık dersçalışma programı hazırlama, deneme analizi, konu ve soru takibi, meslek seçimi,...

Mehmet M. photo

Mehmet M.

31.08.2022

KPSS Koçu · Çankaya, Ankara

Akademi Koç (şahsım) ; 20 yıldan beri rehber öğretmenlik, öğrenci koçluğu ve danışmanlık yaptı.Hem bireysel hem de kurumsal çalışmalarını Türkiye ‘ nin bir çok yerinde ve farklı pozisyonlarında bulunan danışanları için gerçekleştirmeye devam etmektedir. Hipnoz - Reiki ve Refleksoloji konularında...

Giray C. photo

Giray C.

08.01.2023

KPSS Koçu · Etimesgut, Ankara

Etkin takip ve motivasyon desteğiyle başarıya ulaşmak kolaydır ancak önemli olan otokontrolümüzü sağlayarak kendimizi yönetebilmemizdir. Kendini nasıl yöneteceğini bilmiyorsan öğrenmek için geç kalmadın. Başarıya ulaşmak bir günde birden değil her günde birer birer olur. Adım adım daha ileriye.

Hilal S. photo

Hilal S.

21.03.2023

KPSS Koçu · Yenimahalle, Ankara

Her yaştan her sınav düzeyinde öğrenciye destek olmuş bir öğretmenim.Öğrencilerin derslerine çalısma döneminden başlayarak meslek seçimine kadar alacakları kararlarda aldığım eğitimler sayesinde ve tecrübelerimle birlikte çok faydalı olduğumu söyleyebilirim.

Sevgi O. photo

Sevgi O.

19.06.2022

KPSS Koçu · Etimesgut, Ankara

Yaşam şartlarını güzelleştirmek kaliteli hale getirmek ve en değerli varlığın önce kendimiz olduğunu, okul, kariyer planlamasında önceliğimiz her halükarda kendi tercihlerimi doğrultusunda oluştuğu

Melike Y. photo

Melike Y.

05.09.2022

KPSS Koçu · Sincan, Ankara

Uzun yıllar boyunca yks, kpss sınavları ile içli dişli oldum bir çok arkadaşıma da destek sağladım birine destek olmak motive etmek yol göstermek hoşuma gittiği için bu hobimi iş sektöründe aydınlatmak istedim.

Arife Ö. photo

Arife Ö.

10.12.2022

KPSS Koçu · Yenimahalle, Ankara

Biyoloji öğretmeniyim. Yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu eğitim danışmanlığı,aile ve ebeveyn danışmanlığı, resim analizi alanlarında Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi tarafından verilen sertifikalarım var.

Aleyna Z. photo

Aleyna Z.

20.10.2022

KPSS Koçu · Yenimahalle, Ankara

Merhaba Lisans eğitimimi Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım. Yüksek Lisansıma İngiltere’de bulunan Bournemouth Üniversitesinde devam etmekteyim. Öğrencilere Eğitim ve Kariyer danışmanlığı hizmeti sunmaktayım.

Gülem E. photo

Gülem E.

18.11.2022

KPSS Koçu · Yenimahalle, Ankara

Sınav süreçlerinde doğru çalışılmayı öğretmek, motivasyon ve istikrarı kaybetmeden hangi metodla ilerleyeceğimizi göstermek ve sınav gününe hazırlamak amacıyla hizmet vermekteyim.

Ömer Kağan Ü. photo

Ömer Kağan Ü.

14.03.2023

KPSS Koçu · Pursaklar, Ankara

Öğrencilerime akademik başarının dışında sosyal başarıyı da hedefliyorum. Çünkü sosyal ilişkilerinde sorun yaşayan bireylerin derslerinde başarı sağlaması cok zordur. İnşallah hem akademik başarıyı hem de sosyal başarıyı birlikte sağlayacağız.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara KPSS Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara KPSS Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde KPSS Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! KPSS Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- KPSS Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  KPSS Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. KPSS Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin KPSS Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- KPSS Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara KPSS Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara KPSS Koçu fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl