En İyi 10 Ankara Marka Tescil

4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 33 Marka Tescil hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İşte M.

İşte M.

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Markalaşmanın önemi çerçevesinde her anlamda yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Her zaman sorularınıza yanıt bulacağına emin olabilirsiniz.
Reform Patent Danışmanlık

Reform Patent Danışmanlık

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Alanında uzman kadromuzla işletmelerinize ve ürünlerinizin markalarının tescillenmesi amacıyla araştırma, dosyalama, işlemlerin takibi ve hukuki süreçlerinizde yanınızdayız. Hem yurt içi hem yurt dışı hizmet vermekteyiz.
Ns Hukuk Bürosu

Ns Hukuk Bürosu

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
SALTA PATENT Firması olarak Marka,Patent Ve Tasarım Tescillerinizi gerek yurtiçi, gerek yurtdışında tescil ederek hizmet vermekteyiz.
Etiket Patent Danışmanlık Hizmetleri

Etiket Patent Danışmanlık Hizmetleri

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Etiket Patent Danışmanlık Hizmetleri, Marka Vekili Çağlar Özden tarafından kurulmuştur. Türk Patent Enstitüsü’ne bağlı bir resmi vekil şirkettir. Şirketin ana amacı sınai ve fikri haklar kapsamında müvekkillere ait marka, patent ve endüstriyel tasarım tescili işlemlerinin Türkiye’de ve uluslararası alanda gerçekleştirilmesidir. Şirket aynı zamanda kurumsal kimlik danışmanlığı kapsamında müşterilerinin ticari markalarına dair konsept düzenleme, tasarım ve yazılım çalışmalarını üstlenmektedir.
Murat Özdabak

Murat Özdabak

Marka Tescil · Yenimahalle, Ankara
Türk Patent Enstitüsü Siciline 1986 no ile kayıtlı marka vekiliyim. Marka ile ilgili TPE nezdindeki tüm işlemleri yapıyorum.
Rmark Marka Patent

Rmark Marka Patent

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
BİZ Güven Öncelikli, Profesyonel Yaklaşım Odaklı, Detaycı, Müşteri Adına Hassas, Bilim, Teknoloji, Bilişim ve Tasarım Dünyasını Yakından Takip Eden ve Bunu İyi Kullanan, Hizmet ve İletişim Modeli ile Rakiplerinden Farkedilir Derecede Ayrılan, İddialı ve Büyük Hedefleri Olan Bir Tescil Ofisi nin Yenilikçi ve İdealist Bir İş Modeliyiz. Sınai mülkiyet hakları konusunda 15 yıllık deneyime sahip kadromuz ile sahip olduğunuz değerlere en az sizin kadar özen gösteriyor, Tamamen Size Özel Çö
İşte Markam

İşte Markam

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Markalaşmak, ticaretin uluslar arası anlamda gelişmesi ve sanal mağazacılığın günümüzdeki etkisi neticesinde önem kazanmıştır. Marka, güveni ve kaliteyi temsil eder. Bu nedenle tüketicinin tercihi olmak için markanız, sizin için tüketici nezdinde ilk izleniminizdir. Markanızın kendine özgü ve ayırt edici olmasına özen göstererek gerçekleştirdiğimiz marka danışmanlığı hizmetlerimiz ile hitap ettiğiniz tüketici nezdinde daha çok tercih edilmenizi sağlamak için çalışmaktayız. Bizi farklı kılan, m
Oluşum Patent Marka Ve Sinai Haklar Danışmanlık

Oluşum Patent Marka Ve Sinai Haklar Danışmanlık

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
MARKA TESCİLİ ,PATENT ,FAYDALI MODEL TASARIM TESCİLİ KONULARI İLE BERABER KALİTE BELGELERİ ISO ,TSE CE BELGELERİNDE KALİTELİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
Hüseyin  Ç.

Hüseyin Ç.

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
TÜRKPA MARKA PATENT TESCİL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, Sınaî mülkiyet hakları ile birlikte kalite belgelendirme işlemleri konularında danışmanlık faaliyetlerini 13 yıllık aktif tecrübesi ile Ankara ve İstanbul ofislerinde yürütmektedir.
Açılım Marka Patent Tescil Ve Danışmanlık

Açılım Marka Patent Tescil Ve Danışmanlık

Marka Tescil · Çankaya, Ankara
Merkezi Ankara'da bulunan Açılım Patent Tescil Ofisi; Marka Tescil, Patent Tescil, Marka Tescili, Patent Tescili, konuları ve İstanbul' daki Ofisi ile 'de Sinai Fikri Haklar ve Mülkiyet Danışmanlığı Konularında Faaliyet göstermektedir. Deneyimli kadromuzla Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri ile Telif Hakları, Barkod, Alan Adları ve Web Sayfası hazırlıkları ile Çevre Danışmanlığı Hizmetlerini Sunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Tekol
Marka Tescil   28/01/2020

Kesinlikle mükemmel güven veren karşı tarafı iyice dinleyen açıklama yapan bir firma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

         
Arda Bircan
Marka Tescil   19/01/2020

Serkan Bey süreç boyunca her konuda bilgi verdi. Konusuna hakim ve tecrübeli. Tekrar fırsat olursa çalışmak isteyeceğim bir firma.

         
Alparslan Tekiner
Marka Tescil   20/11/2019

Anlam patent ofisine marka tescilimiz sırasında işlemlerimizi kolaylaştırdıkları için ve nazik yaklaşımları için teşekkür ederim.

         
Süleyman Talat Ünel
Marka Tescil   23/07/2019

Marka tescili ile ilgili aklıma takılan tüm soruları gayet detaylı bir şekilde cevapladılar. Tescil etmek istediğim marka ile ilgili süreç içerisinde oluşabilecek tüm problemler ve gelişmeler hakkında bilgilendirdiler. En önemlisi ise kendi tecrübeleri ile beni yönlendirdiler. Marka ile ilgili uzun yıllar hizmet alacağım ve herkese tavsiye edeceğim bir firma.

         
Çiğdem Yılmaz
Marka Tescil   01/05/2019

Benim bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Serkan Bey e çok teşekkür ederim.Başvurum hemen gerçekleşti sorunsuz ve hızlı bir şekilde.Umarım markam da onaylanır.

         
Kaan Yomralıoğlu
Marka Tescil   31/03/2018

Çok memnun kaldık gerçekten çok disiplinli ve taahhüt ettiklerini düzgün yapan bir firma tekrar patent alacaksam bir yer aramama gerek yok tebrikler...

         
Mustafa Onur Kayma
Marka Tescil   27/09/2017

İletişime geçmemiz ve işlemlerin başlaması 24 saatten az bir sürede tamamlandı.. Konusunda güven + tecrübe sahibiler.. Teşekkürler

         
Orhan Kaya
Marka Tescil   27/09/2017

Yapılacak işlemi bizzat kendileri anlattılar işini severek ve gönülden yapıyorlar kendileri teşekkürler...

Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz