Hizmet Ver

4 Ankara Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 81 Online Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Piyano Dersi

En İyi 10 Ankara Online Piyano Dersi Öğretmeni

Damla Dindar photo

Damla Dindar

30.11.2021

Online Piyano Dersi · Çankaya, Ankara

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde piyano öğrencisi. 15 yıllık piyano geçmişi. Her yaş ve seviye için piyano/solfej/müzik teorisi dersleri verilir. Müzik okullarına (konservatuvar, eğitim fakültesi, güzel sanatlar lisesi) hazırlık yapılır. Hobi amaçlı gelen öğrencilerle...

Hasan Alemlioğlu photo

Hasan Alemlioğlu

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Mamak, Ankara

Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunuyum, şu anda da aynı bölümde master yapıyorum. 10 yıldır Yan flüt ve piyano çalıyorum. 3 yıldır eğitmenlik yapıyorum.

Özge Top photo

Özge Top

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Ortaokulda müzik eğitimime başladım ve daha sonra Güzel Sanatlar Lisesinde eğitimime devam ettim. Antalya Güzel Sanatlar Lisesinden 2014 yılında ve Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalından 2019 yılında mezun oldum. 2015 yılında oyun ablası olarak çocuklarla çalışmaya başladım. 2017...

Aykut . photo

Aykut .

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Keçiören, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü mezunuyum.Ayrica Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde piyano bölümünde yüksek lisans kaydım mevcut.Her yaş grubundan öğrenciye piyano dersi veriyorum.

Sanat Üretim Topluluğu photo

Sanat Üretim Topluluğu

03.11.2021

Online Piyano Dersi · Sincan, Ankara

Kişiye özelleştirilmiş ders müfredatı oluşturan, aklınıza gelebilecek her tarz müzik için ayrı çalışma planı yapan ve bu yapıyı başarıya ulaştıran bir insanım. Uzaktan veya yüz yüze dersler yapıp birbirimizi tanıdıktan sonra size çalmak istediğiniz ve çok sevdiğiniz parçaları çalmanız için yardımcı...

Dr Berk Ceviz photo

Dr Berk Ceviz

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi nde Lisans ve Yüksek Lisansımı Tamamladım Doktora Yapmaktayım. Yetenek Sınavlarına Hazırlama Konusunda % Başarıya Sahibim. Sınav Öğrencilerini Görüşerek ve Müziksel İşitme Ölçümüyle Kabul Ediyorum. Eğitim Haftada Saat ile Başlıyor Sınav Yaklaştıkça...

Tuğçe Köse photo

Tuğçe Köse

12.09.2021

Online Piyano Dersi · Yenimahalle, Ankara

Online veya yüz yüze piyano Yan flüt Gitar ve Ukulele dersi veriyorum . Çocuklara gençlere ve yetişkinlere ders veriyorum . 7 yıllık Müzik öğretmeniyim . 34 yaşındayım evimde piyanom var .

Gözde Dorman photo

Gözde Dorman

26.11.2021

Online Piyano Dersi · Çankaya, Ankara

İlkokul / Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Hazırlık İlkokulu (%100 burs) Viyolonsel/Piyano Anasanat Dalı Ortaokul /Lise Hacettepe Konservatuvarı Viyolonsel /Piyano Anasanat Dalı Üniversite Başkent Üni Dev Konservatuvarı Müzik Teorisi ve Kompozisyon Bölümü (3.45 Yüksek Onur) Gazi...

Ayten Han photo

Ayten Han

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Çankaya, Ankara

7 yıldır piyano,şan ve solfej dersleri veriyorum.Hobi amaçlı veya Royal Music Academy sertifika programlarına yönelik çalıştırıyorum öğrencilerimi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Ayrıca 2018-2019 eğitim döneminde İtalya'da şan alanında perfezionamente programına...

Zerrin Çağlar photo

Zerrin Çağlar

29.10.2021

Online Piyano Dersi · Çankaya, Ankara

Ankara üniversitesi devlet konservatuvarı lisans Başkent üniversitesi konservatuvarı yüksek lisans

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Online Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Online Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Online Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Piyano Dersi için Ankara içinde toplam 81 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 244 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 120 kişi Ankara Online Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 170 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl