Hizmet Ver

4 Ankara Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 123 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Online Psikolog

Ankara Online Psikolog

Mustafa Mert Mutlu photo

Mustafa Mert Mutlu

18.01.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Merhabalar ben Uzman Psikolog Mustafa Mert Mutlu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji ( İngilizce) bölümünden Şeref derecesi ile mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisansımı tamamladım. 🌿Yüksek lisans döneminde ‘‘ Kekemelik ve Aile içi İletişim’’ konulu...

Cangülüm İlayda Dönmez photo

Cangülüm İlayda Dönmez

28.08.2021

Online Psikolog · Etimesgut, Ankara

Lefke Avrupa Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümlerinde eğitimim devam etmekte. Bireysel terapi, çocuk ve ergen terapisi, yetişkin terapisi hizmetlerini online...

Aylin Hayal Mantini photo

Aylin Hayal Mantini

24.08.2020

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Siz de kendinizi keşfetmek, farkındalığınızı artırmak, içsel gücünüzü bulmak, sorunlarınızla, korku ve kaygılarınızla baş edebilmeyi öğrenmek istiyorsanız bireysel danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Seanslarımı yalnızca online olarak sürdürmekteyim.

Leyla Kudret Şahin photo

Leyla Kudret Şahin

22.09.2021

Online Psikolog · Keçiören, Ankara

Ben Leyla Kudret Şahin, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji Bölümü lisans programından yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Aktif olarak bilişsel davranışçı terapi yaklaşımıyla online ve yüzyüze danışan görmekteyim.

Şükran Pehlivan photo

Şükran Pehlivan

20.09.2021

Online Psikolog · Etimesgut, Ankara

Merhaba, ben psikolog Şükran Pehlivan. TED Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Eğitim süresince ve sonrasında mesleki gelişim adına klinik psikoloji odaklı eğitimler ve sertifikalar edindim. Eğitim sürem içerisinde ders kapsamında bir dönem danışanlarla çalıştım....

Öykü Gizem Kuzukıran photo

Öykü Gizem Kuzukıran

14.10.2020

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Çalışma alanlarım: Aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk ve ergen terapisi

Gülseren Sağbaş photo

Gülseren Sağbaş

17.08.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Ben Gülseren Sağbaş. ODTÜ Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi aldım. Halihazırda teorik eğitimimi tamamlamakla beraber tez aşamasında bulunmaktayım. Yüksek lisans eğitimim boyunca Ayna Kliniği bünyesinde, süpervizyon alarak bir...

Beyza Ataeli photo

Beyza Ataeli

28.06.2020

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Ankara doğumlu olan Ataeli, Psikoloji Lisans ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimlerinin ardından sağlık ve eğitim sektörlerinde olan birçok kurumda çalışmıştır. Pandemi nedeniyle online terapi vermeye başlayan Uzman, başa çıkmakta zorlandığınız ve sizi olumsuz etkileyen konularınızda yanınızda...

Sıla Tanık photo

Sıla Tanık

08.06.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Bilkent Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Online olarak danışanlara çözüm sunmak ve terapi ortamı yaratmayı hedefliyorum. Hepimizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde ihtiyacı olan herkese ulaşmak istiyorum :)

Hümeyra Öner photo

Hümeyra Öner

08.06.2020

Online Psikolog · Yenimahalle, Ankara

Son olarak Avrupa Birliği Projesi kapsamında İstanbul İl Göç İdaresi'nde psikolog olarak çalıştım. Travma mağduru çocuk, ergen ve yetişkin göçmenlerle aktif olarak çalışma fırsatı buldum. Bununla birlikte kurum içindeki personellerle de ihtiyaç dahilinde bireysel görüşmeler gerçekleştirdim. Kurum...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Ankara içinde toplam 123 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,118 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,255 kişi Ankara Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ankara Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl