Hizmet Ver
Online Psikolog

4 Ankara Çankaya Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 152 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Çankaya Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Çankaya içinde toplam 152 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 603 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,212 kişi Çankaya Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Psikolog

Merve Şahin photo

Merve Şahin

23.08.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitimiştir. Lisans sürecinde stajını ODTÜ'de tamamlamıştır. Lisans bitirme tezini anksiyete bozuklukları ile tamamlayarak yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Devamında Ankara Üniversitesi Disiplinlerarası Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programına kabul...

Çağıl Mert Kurtoğlu photo

Çağıl Mert Kurtoğlu

15.08.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Şu anda İngiltere'de, Newcastle Üniversitesi klinik psikoloji master eğitiminde olduğum için görüşmelerimi online olarak yürütmekteyim. The British Psychological Society üyesiyim. Psikoloji lisans eğitimimi TED Üniversitesi'nde tamamladım.

Aybüke Yıldıran photo

Aybüke Yıldıran

15.06.2020

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra aldığım terapi eğitimleriyle birlikte psikolojik destek vermekteyim. Danışanlarla ortak bir hedef doğrultusunda ilerleyerek görüşmeleri yürütmekteyim.

Yahya Bozkurt photo

Yahya Bozkurt

16.05.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Motivasyon, Depresyon, Panik atak, Öz güven . gibi konularda destek alabilirsiniz

Şükran Pehlivan photo

Şükran Pehlivan

20.09.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben psikolog Şükran Pehlivan. TED Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Eğitim süresince ve sonrasında mesleki gelişim adına klinik psikoloji odaklı eğitimler ve sertifikalar edindim. Eğitim sürem içerisinde ders kapsamında bir dönem danışanlarla çalıştım....

Mediha Bingöl photo

Mediha Bingöl

20.04.2022

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Ben Uzman Psikolog Mediha BINGÖL. 2016 yılında Ufuk Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum.Daha sonra Istanbul da Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans yaptım.Basta Bilişsel Davranıscıl Terapi olmak üzere birçok terapi sertifikasına sahibim.5 yıldır danışman görüyorum.Basta...

Ece Oran photo

Ece Oran

13.10.2021

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Şu anda Başkent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimime devam ediyor ve bir danışmanlık merkezinde psikologluk yapıyorum. Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi, binbir çiçek anaokulu, aydın danışmanlık...

Alper Gazi Nalbantoğlu photo

Alper Gazi Nalbantoğlu

04.02.2022

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Şu anda Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansı öğrencisiyim. Bilişsel Davranışçı Terapi süpervizyonu almaktayım.

Atakan Kayabel photo

Atakan Kayabel

21.01.2022

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Merhaba Hayatta hepimiz bazen sıkışmış, umutsuz ve karanlıkta hissedebiliriz. Çok zorlandığımız dönemlerde geçiyor olabiliriz. Bazen bu durumdan çıkarken bir desteğe ihtiyaç duyabiliriz. İnsan olmanın sonucu olan bu durumdan, daha bilge ve daha kuvvetli çıkmakta size yardım edebileceğime...

Hümeyra Öner photo

Hümeyra Öner

08.06.2020

Online Psikolog · Çankaya, Ankara

Lisans olarak psikoloji bölümünden 2017 yılında başarıyla mezun olduktan sonra klinik psikoloji yüksek lisansımı tezli olarak 2021 yılında tamamladım. Yüksek lisansımda özellikle çocukluk çağı travmalarının yetişkinlik döneminde yaşanan depresyon, anksiyete ve stresle ilişkili bozukluklar...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Çankaya Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Çankaya Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 110 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl